Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika spursman

spursman

#5794609 Napisano: 18.12.2013 14:30:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

spursman napisał(a):

xpac napisał(a):

Dzisiaj Visa nie dzwoniła??


moze dzwonila, ale nie do mnie emotka
na pocieszenie kurier mi wreczyl juz karte od nich. Mozna tylko placic, nie da sie wybrac kasy

szkoda bo tzreba pamietac ile sie juz z karty wydalo


można sprawdzać saldo - ale telefonicznie tylko. Trochę głupio Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5794603 Napisano: 18.12.2013 14:21:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

Dzisiaj Visa nie dzwoniła??


moze dzwonila, ale nie do mnie emotka
na pocieszenie kurier mi wreczyl juz karte od nich. Mozna tylko placic, nie da sie wybrac kasy Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5794601 Napisano: 18.12.2013 14:20:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta VISA 500 - DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5794490 Napisano: 18.12.2013 12:09:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Somersby z 16 grudnia już informowało?? Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5794271 Napisano: 17.12.2013 23:28:56 w Wkurza mnie...
luk1990 napisał(a):

joan napisał(a):

r_olo napisał(a):

joan napisał(a):

Visa to nie jest loteria, tylko quiz na czas. Nie jesteś wystarczająco szybki, to nie graj - taka brutalna prawda.


A co to wnosi do tego co napisałem, że wciąż wygrywają ci sami? Naprawdę myślisz, że to o szybkość chodzi? Że to uczciwe wygrane? Albo jesteś strasznie naiwna albo należysz do tego grona cwaniaków...


Są akcje, gdzie można wygrać jedną nagrodę na gospodarstwo domowe, są akcje, gdzie jedna osoba może wygrać kilka nagród. W czym problem, bo nie rozumiem? Przecież regulamin jest jasny dla każdego uczestnika.

Nie jestem naiwna. Nie grałam w loterii Visa. Nazywając laureata "cwaniaczkiem" tylko dlatego, że on wygrał, a nie Ty, wystawiasz sobie jednoznaczną cenzurkę.



a ja sie zastanawiam,czy pojda w koncu po rozum do glowy i zmienia formule swoich konkurssow,czy nie...to juz ktorys niewypal z rzedu....kiedys w tym kon kursie dalo sie normalnie wygrac-teraz bez kombinowania sie nie obejdzie i ja poniekad rozumiem to oburzenie-chociaz nadmienie,ze sama odpuscilam coby oszczedzic sobie niepotrzebnych nerwow emotka )


Nie wiem o jakim kombinowaniu mówisz- ja normalnie wygralem kilka razy na rozne osoby...
Po prostu trzeba grac grac grac i miec refleks emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5793963 Napisano: 17.12.2013 16:03:50 w Wkurza mnie...
r_olo napisał(a):

spursman napisał(a):

joan napisał(a):

r_olo napisał(a):

Nawet nie wkurzają, a wk...ją mnie wyniki loterii VISA, gdzie codziennie wygrywa jakiś Bogacki czy Czapiga. Ja pier... czy nie można tak stworzyć regulaminu by dana osoba mogła wygrać jedną tylko nagrodę, a nie codziennie te same nazwiska?! K... jak mnie coś takiego rozwala...


Visa to nie jest loteria, tylko quiz na czas. Nie jesteś wystarczająco szybki, to nie graj - taka brutalna prawda.


Dokładniej to quiz z odrobiną loterii (tak mi się wydaje) A W ogóle to skąd wiesz jakie nazwiska wygrywają?? Przecież wyniki nie są prezentowane nigdzie



Po lewej stronie jest zakładka Zwycięzcy.




Oooo wczesniej nie było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5793949 Napisano: 17.12.2013 15:47:06 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

r_olo napisał(a):

Nawet nie wkurzają, a wk...ją mnie wyniki loterii VISA, gdzie codziennie wygrywa jakiś Bogacki czy Czapiga. Ja pier... czy nie można tak stworzyć regulaminu by dana osoba mogła wygrać jedną tylko nagrodę, a nie codziennie te same nazwiska?! K... jak mnie coś takiego rozwala...


Visa to nie jest loteria, tylko quiz na czas. Nie jesteś wystarczająco szybki, to nie graj - taka brutalna prawda.


Dokładniej to quiz z odrobiną loterii (tak mi się wydaje) A W ogóle to skąd wiesz jakie nazwiska wygrywają?? Przecież wyniki nie są prezentowane nigdzie Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5793814 Napisano: 17.12.2013 12:46:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Odnośnie Visy:

Wszystkie odpowiedzi, których udzieliłam na PW, są niestety błędne. emotka
Dotarł mail. To nie zgłoszenie z wczoraj, tylko rezerwa z listopada. emotka


Czyli na rezerwe mozna liczyc -dobrze
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5793153 Napisano: 16.12.2013 16:21:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aristo napisał(a):

spursman napisał(a):

I jak? Zadzwonili?


Niestety, telefon milczy jak zaklety. Zupelnie nie wiem, co moge jeszcze zrobic, zeby znalezc sie w gronie P.T. Laureatow... emotka



Moja rada: graj na kogoś innego emotka

U znajomego wczoraj: 1 zgłoszenie - 1 wygrana czyli 100% skuteczności! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5792929 Napisano: 16.12.2013 12:21:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

spursman napisał(a):

mightyb napisał(a):

Aristo napisał(a):

spursman napisał(a):

I jak? Zadzwonili?


Niestety, telefon milczy jak zaklety. Zupelnie nie wiem, co moge jeszcze zrobic, zeby znalezc sie w gronie P.T. Laureatow... emotka



u mnie tez milczy a czasy niby dobre emotka


U mnie też milczy - może później dziś dzwonią? emotka



Chyba dzwonią, bo w MDW jest wpis emotka



Ehh odebrałaś nam nadzieję!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5792922 Napisano: 16.12.2013 12:14:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mightyb napisał(a):

Aristo napisał(a):

spursman napisał(a):

I jak? Zadzwonili?


Niestety, telefon milczy jak zaklety. Zupelnie nie wiem, co moge jeszcze zrobic, zeby znalezc sie w gronie P.T. Laureatow... emotka



u mnie tez milczy a czasy niby dobre emotka


U mnie też milczy - może później dziś dzwonią? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5792911 Napisano: 16.12.2013 11:58:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aristo napisał(a):

wredzia napisał(a):

mam tableta z wczoraj więc da się wygrać emotka
czas 2s


Udalo mi sie zrobic taki czas, zobaczymy w poniedzialek, czy bedzie telefon. Pozdrawiam wszystkich.



I jak? Zadzwonili? Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5791716 Napisano: 13.12.2013 15:21:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loczeq napisał(a):

spursman napisał(a):

loczeq napisał(a):

na nich jest tylko jeden sposób: zrobić prt sreena, wydrukować, zrobić z niego laurke i im wysłać dołączając życzenia świąteczne emotka


A prt screena czego?? emotka



no jak to czego - strony z Twoim czasem w "konkursie" emotka


No to 2 prt screeny trzeba - z odpowiedziami i z czasem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5791708 Napisano: 13.12.2013 15:10:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loczeq napisał(a):

na nich jest tylko jeden sposób: zrobić prt sreena, wydrukować, zrobić z niego laurke i im wysłać dołączając życzenia świąteczne emotka


A prt screena czego?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5791669 Napisano: 13.12.2013 14:35:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

Aristo napisał(a):

spursman napisał(a):

A jesteś pewien że dobre odpowiedzi były przy 2 sekundach?? Ja bym nie był


Ja jestem, zreszta zgloszenia o takich czasach poszly na 2 rozne osoby, po dwa na kazda...


ten konkurs to loteria- ja 6 grudnia wygralam tablet , 7- 500 8 -500 9- 500 i od tej pory cisza a tak samo gram


Pytałem ich o to parę dni temu...
Zacytuję odp organizatora:
"Uprzejmie informujemy, iż "Przygotuj się do Sochi 2014" jest Konkursem, więc czas jest mierzony precyzyjnie, gdyż nie ma w nim żadnych losowań." Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5791632 Napisano: 13.12.2013 13:53:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aristo napisał(a):

spursman napisał(a):

szwagierka ma za wczoraj wygraną 500.
A czasy były 5 6 8 sekund (tylko którą wybrali... 8sekund? emotka )


To juz sie kupy nie trzyma, bo udalo mi sie wlasnie wczoraj dojsc do 2 s (to chyba najlepszy czas, jaki mozna recznie wyciagnac), a telefon wciaz milczy... emotka
To swiadczy zdecydowanie o szchrajstwach organizatora konkursu, bo nie wierze, aby nie bylo 10 zgloszen z lepszymi czasami od 5 s...


A jesteś pewien że dobre odpowiedzi były przy 2 sekundach?? Ja bym nie był Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5791576 Napisano: 13.12.2013 12:54:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aristo napisał(a):

Podobno jesli Ci sie wyswietla 2 s to juz nie wygrales...


Ta teoria upadła -szwagierka ma za wczoraj wygraną 500.
A czasy były 5 6 8 sekund (tylko którą wybrali... 8sekund? emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5790490 Napisano: 12.12.2013 09:37:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aristo napisał(a):

Podobno jesli Ci sie wyswietla 2 s to juz nie wygrales...


Skąd to wiesz?? Jeśli tak jest, to nie ma sensu grać już... Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5790406 Napisano: 11.12.2013 23:12:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hmmm coś cisza o VISA. Nikt już nie wygrywa?? Czy jakaś spółdzielnia już opanowała konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spursman

#5789364 Napisano: 10.12.2013 14:13:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic cisza głucho...
ale los się musi odmienić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0