Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#3720557 Napisano: 23.09.2010 08:45:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

Nie pierwszy i nie ostatni jak sądzę, czy pokój, czy samochód emotka
Mnie też dziwi naiwność Organizatorów, ale teraz można się tylko z tego śmiać. Albo... każdy z nas wpadnie na genialny pomysł i na następny konkurs na hasło wyślemy rysuneczki emotka


Rysuneczki już chyba nikogo nie wzruszą; proponuję pojechać z grubej rury i od razu wyniki od lekarzy specjalistów podpinać, najlepiej z kartonem nieczytelnych recept i zdjęciem rentgenowskim. Tylko to nie może być rentgen głowy, bo mogłoby się okazać, że komuś między uszami orzeszek lata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3720548 Napisano: 23.09.2010 08:40:58 w Wkurza mnie...
sambolera napisał(a):

no to naleze dzis do szczesliwcow ktorzy wygrali calodzienny, nieprzerywany dostep do facebooka emotka


Normalnie świństwo przez duże Ś, na podobieństwo pewnej świnki FLO! Sambolera dziś wszystkie konki na FB wygra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3720527 Napisano: 23.09.2010 08:33:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

bethan napisał(a):

No niestety. Dla mnie to niepojęte, że tam, gdzie oczekują hasła, nagradzają mazgaje i mrugające lampki.


E, tam. Nie znacie się, toż to takie hasło było, tyle, że bez słów emotka emotka


A podobno wygląd zewnętrzny jest nieważny oraz nie liczy się opakowanie... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3720451 Napisano: 23.09.2010 08:07:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
bethan napisał(a):

tedance napisał(a):

Hm, a kto zarzucił wętkę na główną nagrodę w konkursie Velvetu w Carrefour? Śmiało, śmiało, bo chcemy toast wznieść i pogratulować skuteczności w zamydlaniu oczu organizatorom bohomazami. A może kolejny plagiacik był, co moniau? emotka emotka emotka


Dla mnie to jakieś chore, żeby przyznawać nagrody w konkursach na hasło komuś, kto wysyła prace plastyczne. Organizatorzy też zgłupieli?!
Przecież w konkursie Pasaż Tesco, Seata też zgarnęła nie za hasło, ale za sklejone autko. Można podziwiać w siedzibie Organizatora, jak ktoś nie wierzy.


Tja, w owianym kurzem konku Campus, który kwalifikuje się do grupy Nigdy-Więcej, również przyznano tajemnicze nagrody plastyczne. A w tym konku trzeba było jedynie odesłać paragon (niby losowali nagrody). Niektórzy organizatorzy zamiast profesjonalizmu prezentują jedynie serce o konsystencji ślimaka i głowę pustą, jak jego muszelka emotka Co nie przeszkadza im w życiu prywatnym wymagać rzetelności oraz uczciwości od przedstawicieli innych profesji emotka

bethan - nie wiedziałam, a to ciekawe... Dobrze, że na ten konek kupiłam doładowanie tela emotka Tylko szkoda było mojej drogi do marketu... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3718678 Napisano: 23.09.2010 09:09:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

wrrr... a ja już posłałam im paragon i nie dopisałam preferowanego kina emotka


Nie szkodzi, to nie jest obligatoryjne - im chodzi o statystyki, więc jeśli np. 80% laureatów wybierze CC, Grasp kupi takie vouchery właśnie. A jeśli masz specjalne życzenia, zawsze możesz się z nimi indywidualnie umówić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3718579 Napisano: 23.09.2010 08:41:25 w Carrefour konkursy
alaalex40 napisał(a):

a czy ktos wie moze czy z velvetu mozna wyslac skan paragonu? bo oryginal wyslalam na inny konkurs emotka


Punkt 8.4 - oryginał lub kopię, więc wydrukuj i gotowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3718569 Napisano: 23.09.2010 08:38:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
Achtung! Achtung!

Dzwoniłam dziś do Graspa z zapytaniem o realizację biletów do kina z konka VELVET – oto, czego się dowiedziałam:

1) Grasp rozważa zakup voucherów – nie trzeba będzie im podawać dat ani godzin seansów, tytułów filmów też nie.
2) Grasp planuje kupić vouchery do sieci kin, więc uprasza się o przesłanie wraz z danymi & paragonem informacji o preferowanej sieci kin (np. Ciemna City).

PS: Z rozmowy wynikało, że Grasp nie wyklucza tego, iż ktoś może sobie wybrać konkretny seans w konkretnym kinie w konkretnym dniu. Ale prawdopodobnie żeby otrzymać bileciki na wybrany film w małym, lokalnym kinie, trzeba będzie się nieźle uprzeć... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3717910 Napisano: 22.09.2010 08:11:11 w Popraw sobie humor...
Wieczorna rozmowa po powrocie od dziadków:

On (ze strachem w oczach): Będziesz zła...
Ja: ??? Nie byłeś w sklepie?
On: Byłem.
Ja: Nie kupiłeś tego, co zapisałam na liście?
On: Kupiłem.
Ja: Zapomniałeś zabrać paragonu?
On: Zabrałem.
Ja: To o co chodzi???
On: Zgodziłem się na to, żeby przez 4 dni nocował u nas niewidomy narzeczony naszej znajomej, którego nigdy nie spotkaliśmy.
Ja (z ulgą): Aaaa, to spoko... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3716900 Napisano: 22.09.2010 01:31:46 w Carrefour konkursy
malenka89 napisał(a):

tylko ciekawe czy maile poszły do pierwszych iluś tam osób czy wybierają i wysyłają partiami.


Wysłałam zgłoszenie pod koniec konka, więc raczej nie dla pierwszych osób... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3716596 Napisano: 22.09.2010 11:22:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
beata82roksana82 napisał(a):

osłonka na szybe Nokia emotka normalnie kawał kartonu emotka do tego kurierem emotka


U mnie wczoraj zjawiło się to przedziwne ustrojstwo - chwilkę mi zajęło rozkminianie, co to takiego... Ale całkiem fajne jest opakowanie, czyli ta tuba emotka może się przydać na jakiś konek kreatywny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3716213 Napisano: 22.09.2010 08:15:29 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

marta25 napisał(a):

Wkurzam mnie, że blakną mi paragony z Rossmana emotka jak mam odebrać nagrodę po 10 października jak już dziś nic na nich nie widać. Nie mówiąc już, że z Rossmana mam też paragony z Londy na 3 etap, na których też już cenzura widać !!! emotka


Mój paragon jak był nieczytelny madra pani w sklepie próbowała odczytac za pomocą zapalniczki,od spodu grzała żeby druk się pokazał ...i wiecie co spalila go sierota emotka emotka


emotka emotka emotka emotka Aż się dziwię, że nie wpadła na pomysł ogrzania tegoż paragonu wąskim przesmykiem międzypośladkowym... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3714335 Napisano: 21.09.2010 12:32:02 w Dziś cieszę się z.....
kingaa napisał(a):

A ja się cieszę, że po całych wakacjach obijania się (w szczególności w konkach, bo postanowiłam odpocząć od wszystkiego) wreszcie odpoczęłam i nawet w końcu się zalogowałam na forum emotka I cieszą mnie wymarzone, wyśnione wczasy, na których miałam okazję jakiś czas temu być emotka a co najważniejsze powrót z wczasów z ładną opalenizną, pięknymi wspomnieniami i mega cudnym pierścionkiem zaręczynowym emotka I nieskromnie napiszę, że muszę uważać na to o czym marzę, bo jakoś wszystko po trochu mi się spełnia emotka emotka


Uuuu, pierścionek emotka Co za wczasy! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3714203 Napisano: 21.09.2010 11:48:39 w Rossmann
natie napisał(a):

jokan napisał(a):

u mnie z Syoss też lipa emotka


nikt od nas nie wygrał? dziwne.. ;/


Ja wygrałam emotka Nie chciałam dolewać oliwy do ognia... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3713695 Napisano: 21.09.2010 08:34:03 w Żegnamy zmarłych
Telefon... Właśnie w samochodzie zmarł nagle najbardziej przez nas lubiany kierowca emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

joan

#3711914 Napisano: 20.09.2010 01:19:57 w Oddam za darmo
Kodzik coke emotka mam nadzieję, że konk jeszcze trwa:

KJPH43 KXKF3J 3R6K Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3711717 Napisano: 20.09.2010 11:53:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

joan napisał(a):

Nie wiem, czy ktoś o tym pisał, bo nie było mnie na forum w czasie weekendu, ale widzę, że zmienili zasady w konku Tyskiego emotka


A na jakie? - opisali to gdzieś na stronie?...


U mnie pokazały się na głównej stronie przy pierwszym wejściu dzisiaj. O ile dobrze pamiętam, poszukiwanym obrazkiem nie będzie znaczek, a zwykłe zdjęcie & zamiast kodu z obrazka, będzie trzeba podać pseudonim osoby, która go dodała. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3711211 Napisano: 20.09.2010 08:15:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
Nie wiem, czy ktoś o tym pisał, bo nie było mnie na forum w czasie weekendu, ale widzę, że zmienili zasady w konku Tyskiego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3711184 Napisano: 20.09.2010 08:04:17 w Inne mniejsze markety
Napisałam na 2 ogólne adresy Groszka i DetalKoncept, a odpowiedź dostałam od: Maryla.Brogowska@detalkoncept.pl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3711124 Napisano: 20.09.2010 07:30:44 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

ace napisał(a):

ok dzieki. Zadzwonilam. Ale okazalo sie ze moj sklep nie bierze udzialu w tym konku emotka No great. A zakupy juz zrobilam emotka


A w Regulaminie napisali: 2.2 Uczestnikiem Loterii (...) może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która (...) dokona zakupu dowolnych produktów na kwotę co najmniej 10,00 zł brutto w jednym ze sklepów sieci Groszek prowadzących działalność handlową w dniu rozpoczęcia Loterii. Sami sobie przeczą emotka


Właśnie dotarł mejl z kodem sklepu Groszek, choć wcześniej w rozmowie telefonicznej organizator stwierdził, że żaden sklep w moim mieście nie uczestniczy w tej promocji. Polecam więc pisać mejle, a nie dzwonić do nich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3707170 Napisano: 17.09.2010 08:15:03 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że powinnam się pakować, a potem migiem spać, a boli mnie brzuch i co chwila idę odsapnąć przy kompie. Gdzie były feministki, gdy bóg stwarzał kobietę??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0