Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#3745365 Napisano: 01.10.2010 12:05:10 w Carrefour konkursy
ronikar napisał(a):

agencja się zalogowała na e-konki emotka ?


...a potem obraziła się i anulowała konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3742532 Napisano: 30.09.2010 03:37:22 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

mam doła emotka
napisze tu ktoś że mnie lubi?
może humorek mi się poprawi emotka chodź jedna osoba emotka
jak dwie to będe szczęśliwy emotka

przepraszam jeśli zły top emotka



Eh, uwierzyć nie mogę,
że się smuci nasz pioge-
życie przecież zbyt krótkie,
by otaczać się smutkiem!
Czy emotka wesoła
ciut pocieszyć Cię zdoła? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3741933 Napisano: 30.09.2010 12:51:19 w Oddam za darmo
2 bilety na dzisiejszy koncert zespołu Perfect w Katowickim Spodku, impreza rozpoczyna się o 18:00.

PW Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3740452 Napisano: 30.09.2010 06:47:04 w Żegnamy zmarłych
(*) i znów zmarł mój znajomy, drugi w ciągu 2. tygodni... emotka

http://www.tvs.pl/informacje/29386/

PS: Uważam, że nazwanie tego wypadku przez tvs niecodziennym było wielkim nietaktem emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

joan

#3732509 Napisano: 28.09.2010 07:26:45 w Pomocy!!!!
jantarka napisał(a):

witam !

potrzebne paragoniki z Almy:
- Kraków ul. Kościuszki
- Kraków ul. Stańczyka
- Kraków ul. Pilotów

PILNE !!!

mąż zgubił saszetkę z dokumentami i paragonami i znajoma poleciła mi ten portal

POMÓŻCIE !!!


Kiepski start na tym forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3728693 Napisano: 27.09.2010 10:00:25 w Inne mniejsze markety
monia24 napisał(a):

Tedzia wycisz się kochana, ziółka zaparz albo coś emotka

Emio wg mnie nie do końca masz rację z tym karniakiem że Aneta dostała tak za nic - jej posty chyba nie zostały wykasowane - przeczytaj i sama osądź


Poniżej pewnego poziomu się nie schodzi... Nie każdy rozumie, że słowne utarczki czy delikatne dogryzanie sobie powinny być trafne i okraszone odrobiną poczucia humoru. Niestety, ludzie są tak przeczuleni na swoim punkcie, że reagują chamstwem i agresją, obnażając swój strach, brak wyobraźni oraz dystansu do rzeczywistości. To nawet nie był karniak, to był gol samobójczy.

Tedzia - jeśli wystawiasz ludzi na próbę, to się spodziewaj, że wynik tejże może Cię nie zadowolić... Więc chyba z założenia trzeba go olać.

Czas powrócić do tematyki tego wątku emotka Pozwólcie emio2 nacieszyć się nagrodą; codziennie ktoś umiera za rację, więc ja mam ją w d... i Wam też to polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3725171 Napisano: 25.09.2010 07:26:28 w Wkurza mnie...
annaszura napisał(a):

joan napisał(a):

Moje nowe spodnie, które (wg mnie) wcale tanie nie były. Kupiłam wczoraj, dziś zakładam - odpadł guzik emotka Grzybek taki; się zastanawiam, czy mniejszy nakład pracy to jechać do Housa (wszelkie metki są jeszcze oryginalnie przyczepione) czy też kupić 1 guzik, taki z dziurkami, w pasmanterii i go przyszyć...


Możesz iść do krawcowej, tylko kup podobny metalowy guzik


Teoretycznie mogę, ale kurczę, ten ciuch mam 1 dzień! Najpierw pojadę do sklepu, a gdyby nie uznali reklamacji - sama sobie wszyję guzik. Niestety, czasem klientki nie doceniają swoich gabarytów (co widać szczególnie w przypadku obuwia) i pewnie ktoś taki przymierzał moje spodnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3725147 Napisano: 25.09.2010 07:13:40 w Wkurza mnie...
Moje nowe spodnie, które (wg mnie) wcale tanie nie były. Kupiłam wczoraj, dziś zakładam - odpadł guzik emotka Grzybek taki; się zastanawiam, czy mniejszy nakład pracy to jechać do Housa (wszelkie metki są jeszcze oryginalnie przyczepione) czy też kupić 1 guzik, taki z dziurkami, w pasmanterii i go przyszyć... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3723470 Napisano: 24.09.2010 10:06:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
errorr napisał(a):

Dzisiaj dodałem do bazy konk emotka Wysyła się wyłącznie listem emotka Panie,panowie i dzieci kredki i brokat w dłonie http://www.promocjaduplo.pl/ .
A żeby było w temacie to czekam na dyskusje po konkursie emotka


Nie wiesz przypadkiem, kto będzie zasiadał w komisji? Bo nastawiam się na mężczyzn - mam zamiar poddać się procesowi umieszczenia hasła na moim nagim ciele poprzez tatuaż henną emotka I tak je oddam w ręce komisji emotka A żeby było w temacie -> ponieważ to konek poznański, niecierpliwie czekam, co za happeningi zostaną zorganizowane, byle go wygrać. Będzie o czym dyskutować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3722245 Napisano: 24.09.2010 02:06:24 w Rossmann
radosna napisał(a):

Dziadek odebrał dzisiaj prezenciki z Rossmanna dla siebie i dla Babci - ja mu podałam numery. A tam były tampony OB, wkładka, próbka LIFTINGU POŚLADKÓW, płyn do płukania i szamponik. Mieli ubaw z tego liftingu pośladków po pachy emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3722221 Napisano: 24.09.2010 01:56:01 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

wkurzyłam się na Merlina - czekałam na podręczniki dla mojego licealisty - od 12.09 - dziś miało wyjść zamówienie - zaglądam na konto - z 7 zamówionych pozycji 1 gotowa do wysłania - 12 dni minęło ....wczoraj rozmawiałam - miało być kompletne zamówienie - a dziś - zupełna porażka....
dobrze , że anulować można bo nie mogę czekać do ferii zimowych na te książki

muszę na gwiazdkę coś wybrać - może zdążą zrealizować


Na grudniowe święta zamierzam coś u nich zamówić max w połowie listopada emotka

Wkurza mnie, że paragoniki jeszcze nie dotarły, a zgłoszenia już poszły. Poczta pozostaje daleko w czasach Pony Express emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3721883 Napisano: 24.09.2010 12:03:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Wolę to, jak byle jakie hasła nagradzane przez wiele agencji emotka emotka emotka


Nie odpowiada mi koncepcja wyboru mniejszego zła.

Jeśli organizator prosi o hasło, to się wysyła hasło, a jeśli o pracę, która zobrazuje nam Twoje podróże, to można nawet pięciokilowy kamień z Madagaskaru przytachać... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3721434 Napisano: 24.09.2010 09:53:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

W każdym konkursie, jeśli można wysłać pracę pocztą, a chodzi np. o hasło, ludzie cudują emotka
Sztuką jest być lepszym jak inni... i tu podziwiam niektórych (bo tych osób stąd więcej, co tworzą różności) za talent i wkład pracy emotka
Nie ma się o co rzucać. Jeśli praca zrobiona samodzielnie, nie jest ściągnięta z sieci, to tylko gratulować.
A hasła nie mogą być takie złe. Skoro firma daje drogie nagrody, by je móc kiedyś wykorzystać emotka emotka emotka
Im chodzi o reklamę. O nic więcej emotka


Jeśli ktoś do zgłoszenia konkursowego dorzuca COŚ, to znaczy, że nawet on zdaje sobie sprawę, iż jego zgłoszenie samo w sobie jest zbyt słabe na zwycięstwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3721409 Napisano: 24.09.2010 09:49:13 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

Ponieważ jestem bez środków do życia (...)


emotka Szkoda, że nie znam się na grach... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3720942 Napisano: 24.09.2010 07:16:15 w Rossmann
Wylogujcie się i zalogujcie, to zadziała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3720880 Napisano: 24.09.2010 06:53:28 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

lovcia88 napisał(a):


prezenty sa jeszcze niedostepne emotka

wiemy .. debatujemy kiedy beda i co trzeba bedzie zrobic.. wiec nadal szukam regulaminu ...


Poprzednio wystarczyło mieć zaprenumerowany jakikolwiek newsletter emotka Można to zmieniać w profilu. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3720877 Napisano: 24.09.2010 06:51:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
bethan napisał(a):

joan napisał(a):

czarnygreg - ale ten pierwszy cytat to przecież Tedzia emotka Się nie liczy emotka Co do drugiego - niestety, ale podobne wnioski nasuwają się same, a czy są prawdziwe... to wie tylko żiri. Takie działania uczestnika konkursu to strzał samobójczy w aspekcie społecznościowym. Brakuje jeszcze tylko po butelce brandy dla każdego członka komisji emotka


Zapewniam Was, że to, co napisałam to prawda. A to, co napisała Tedzia, to też prawda.
@Czarnygreg - główny zarzut mam do organizatorów, którzy chyba zachwyceni lotnością umysłu i niesztampową pracą, dostają małpiego rozumu i zapominają, czym jest hasło. To co, może też zaczniemy pracować kredkami i nożyczkami?
Zresztą powiem Wam, że napisałam do Graspa, co o tym sądzę ja i wiele jeszcze osób z naszego forum. Reklamacja też idzie.
Cwaniactwo jest dobre, ale czasem można się przeliczyć emotka


Cieszy mnie, że kogoś to jednak rusza. A jeśli jeszcze nie, oto wizja przyszłości:

Konkurs recytatorski emotka lista laureatów:
Miejsce III: Henryk. Wszedł na salę z pięciometrowym kawałkiem ciasta (woźny pomagał je wnieść) oraz pięcioma talerzykami. Na cieście umieszczony był lukrowany napis Lubię konkursy recytatorskie!
Miejsce II: Inga. Namalowała lewą ręką urocze portrety członków komisji; korzystała ze zdjęć, które poloniści zamieścili na portalu społecznościowym n-k.
Miejsce I: Dorota. Przed występem zaprezentowała makietę ilustrującą średniowieczny Biskupin, w całości wykonaną z zapałek... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3720751 Napisano: 23.09.2010 10:52:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
czarnygreg - ale ten pierwszy cytat to przecież Tedzia emotka Się nie liczy emotka Co do drugiego - niestety, ale podobne wnioski nasuwają się same, a czy są prawdziwe... to wie tylko żiri. Takie działania uczestnika konkursu to strzał samobójczy w aspekcie społecznościowym. Brakuje jeszcze tylko po butelce brandy dla każdego członka komisji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3720690 Napisano: 23.09.2010 09:54:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
joanne napisał(a):

Imienniczko ma, skoro z grubej rury, to po co sie bawic w makulature, a moze od razu zamowic odlew trzeciorzednych cech plciowych:D ja moge swoje ding-dongi tylko nie wiem co uzyc czy plastelina, ciastolina czy moze z wosku?


W grę wchodzi jedynie modelina, bo twardnieje w dłoniach emotka

czarnygreg - poczytałam wstecz: nikt tutaj nie pije do osoby, a jedynie komentuje wyniki konkursów. A za wyniki odpowiedzialność ponoszą organizatorzy... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3720557 Napisano: 23.09.2010 08:45:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

Nie pierwszy i nie ostatni jak sądzę, czy pokój, czy samochód emotka
Mnie też dziwi naiwność Organizatorów, ale teraz można się tylko z tego śmiać. Albo... każdy z nas wpadnie na genialny pomysł i na następny konkurs na hasło wyślemy rysuneczki emotka


Rysuneczki już chyba nikogo nie wzruszą; proponuję pojechać z grubej rury i od razu wyniki od lekarzy specjalistów podpinać, najlepiej z kartonem nieczytelnych recept i zdjęciem rentgenowskim. Tylko to nie może być rentgen głowy, bo mogłoby się okazać, że komuś między uszami orzeszek lata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0