Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malineczka23

malineczka23

#2651312 Napisano: 11.09.2009 02:28:53 w Wkurza mnie...
wkurza mnie to że nie umiem wygrać SPA! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2651307 Napisano: 11.09.2009 02:26:04 w Wkurza mnie...
aloevera napisał(a):

wku**ia mnie, że zazdrosne osoby od nas z forum dają nieprzyjemne komentarze komuś kto również jest z forum i wygrał w jakimś konku gdzie jest możliwość komentowania jego pracy/dokonań/starań emotka emotka emotka


nie martw się!bydzie dobrze! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649875 Napisano: 10.09.2009 09:33:37 w Wkurza mnie...
stenka napisał(a):

Wkuraz mnie konkursdługości
Jedmego dnia o 23 jeste na 60 pozycji, a rano nastepnego dnia moja pozycja to około 1000. nie wiem jak to mozliwe





a mnie wkurzają właśnie te konkursy na klikanie, dlatego w nie nie gram szkoda nerwów!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649868 Napisano: 10.09.2009 09:29:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pustki od?dwóch tygodni!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649859 Napisano: 10.09.2009 09:22:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
korni84 napisał(a):

...i w totka też się nie udało emotka


nie martw się mi się też nie udało! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649804 Napisano: 10.09.2009 08:52:41 w Wkurza mnie...
ja mam czasami wrażenie że ludzie którzy wygrywają te duże kumulacje to prawie się nie cieszą, ja bym tam piszczała, krzyczała, przeklinała masakra na antenie by było tylko piiiiii cenzura! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649784 Napisano: 10.09.2009 08:43:06 w Wkurza mnie...
parasolka napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

emotka




kurcze grałam dziś też w RMF FM o 100 tys i też G... to chyba ściema emotka





a ja w RMF MAXX O 6 TYŚ, I TEŻ WIELKIE NIC!JUŻ nie wpominając ile kasy wydałam na kumulacje w Radiu Zet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649767 Napisano: 10.09.2009 08:38:56 w Wkurza mnie...
ale teraz pewnie ktoś w Polsce się cieszy!!!! emotka normalnie pozazdrościć takich milionów!!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649763 Napisano: 10.09.2009 08:37:19 w Wkurza mnie...

malineczka23

#2649760 Napisano: 10.09.2009 08:36:27 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

no i znowu Gów...!!!!! :zbanowany:


Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649757 Napisano: 10.09.2009 08:35:21 w Wkurza mnie...
no i znowu Gów...!!!!! :zbanowany: Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649739 Napisano: 10.09.2009 08:30:20 w Wkurza mnie...
dobra ja ide poszukać i sprawdzić, kto mi napisze jakie liczby były? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649690 Napisano: 10.09.2009 08:19:48 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Chyba jakies fatum lezy na mojej rodzinie emotka najpierw meza zwolnili z pracy , zaraz po tym mial wypadek i operacje a teraz jechal samochodem i skasowal go emotka czasem juz brak sily na te wszystkie niespodzianki




wiesz co -piszesz o materialnych sprawach, mój ojciec zawsze powtarza - ze dzisiaj masz jutro już nie - lub odwrotnie (jak w Twoim przypadku-teraz nie masz a skąd wiesz czy za kilka dni nie wygrasz czegoś z prawdziwego zdarzenia??)
nie łam się autem - tylko dziękuj BOGU za to że mąż cały. dopóki wszyscy zdrowi to znak ze jest dobrze emotka
i nie mów o fatum - nie ma czegoś takiego - zwyczajnie ludzie swoja podświadomością ściągają na siebie klęski (polecam lekturę książki POTÊGA PODŚWIADOMOŚCI -przez pierwsze 50 stron książki możesz mieć wrażenie ze autor jakieś zielsko palił - jak dojedziesz do 100 strony - stwierdzisz że coś w tym jest)
myśl pozytywnie - bo jeśli będziesz sobie wmawiała ze znowu coś pójdzie nie tak - to tak też będzie
Więc głowa do góry, jak najwięcej pozytywnych myśli i Powodzenia życzę emotka


ale to nie jest tak ze ja mysle ze bedzie zle , caly czas bylam pozytywnie nastawiona mimo wszystkiego co nas spotyka . Materialne rzeczy to nie jest tak tylo ze ja sie martwie autem - bo to byl stary cienkus ale bardziej martwie sie jak poradzimy sobie bez niego . Niby materialne sprawy nie sa wazne ale jak sie nie martwic skoro meza wyrzucili z pracy , ja nie pracuje , w kazdej chwili moga nas wyrzucic z mieszkania na bruk bo to byla sluzbowka , do tego meza operacj ( sciagno achillesa) po ktorej nadal nie moze pracowac ehh i duzo jeszcze tego wiec wiem ze pieniadze nie sa najwazniejsze ale jak zyc jak ich wogule nie ma




ja rozumiem emotka
ale...rozumiem też że nie myślisz że będzie źle - ale myślisz ze JEST ¬le i w tym tkwi problem.
wiem że ciężko bez kasy - ale zobaczysz wszystko będzie dobrze, wszystko się ułoży mawiają że co nas nie zabije to nas wzmocni i wzbogaci o nowe doświadczenia - najważniejsze że macie siebie emotka




eee a posłaliście dzisiaj totka???? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649687 Napisano: 10.09.2009 08:18:51 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

tera se wyobrażam moje nowe autko Fiat 500 z konkursu Herbal,na noc pod poduszke se włoże kilka szamponów i bęę śniła jak robie brum brum nowym autkiem no i baaa napweno będzie moje! emotka emotka zdrowie!głowa do góry będzie dobrze!ale jaja by były jakbym dzisiaj trafiła te 18 milionów w totka!!!zrobiłabym dla was mega bibe! emotka zabrałabym was do Spa!o który marze od dawna emotka


emotka od mojego autka to sio emotka sliczny jest wiec bedzie moj a raczej szofera bo ja nie jezdzaca emotka


ja też nie jeżdze,nie mam prawka! pięknie mój mężuniu będzie się prezentował w tym autku!jest śliczny!w sam raz dla mnie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649664 Napisano: 10.09.2009 08:14:42 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Chyba jakies fatum lezy na mojej rodzinie emotka najpierw meza zwolnili z pracy , zaraz po tym mial wypadek i operacje a teraz jechal samochodem i skasowal go emotka czasem juz brak sily na te wszystkie niespodzianki




wiesz co -piszesz o materialnych sprawach, mój ojciec zawsze powtarza - ze dzisiaj masz jutro już nie - lub odwrotnie (jak w Twoim przypadku-teraz nie masz a skąd wiesz czy za kilka dni nie wygrasz czegoś z prawdziwego zdarzenia??)
nie łam się autem - tylko dziękuj BOGU za to że mąż cały. dopóki wszyscy zdrowi to znak ze jest dobrze emotka
i nie mów o fatum - nie ma czegoś takiego - zwyczajnie ludzie swoja podświadomością ściągają na siebie klęski (polecam lekturę książki POTÊGA PODŚWIADOMOŚCI -przez pierwsze 50 stron książki możesz mieć wrażenie ze autor jakieś zielsko palił - jak dojedziesz do 100 strony - stwierdzisz że coś w tym jest)
myśl pozytywnie - bo jeśli będziesz sobie wmawiała ze znowu coś pójdzie nie tak - to tak też będzie
Więc głowa do góry, jak najwięcej pozytywnych myśli i Powodzenia życzę emotka


w psychologii to sie nazywa samospelniajaca sie przepowiednia emotka




prawda, prawda, ja ciągle se powtarzałam ze chce skutera z coke.pl, tylko prosze nie pakiet do Krakowa bo wolnego w pracy nie dostane no i baaa skuter, następnego dnia posłałam reszte kapsli i se powtarzałam ale jaja będą jakbym wygrała drugi i se wyobrażałam miny swoich znajomych i sie śmiałam no i baaa drugi!!!!
emotka emotka emotka




a książke też chętnie przeczytam!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649657 Napisano: 10.09.2009 08:13:14 w Wkurza mnie...
tera se wyobrażam moje nowe autko Fiat 500 z konkursu Herbal,na noc pod poduszke se włoże kilka szamponów i bęę śniła jak robie brum brum nowym autkiem no i baaa napweno będzie moje! emotka emotka zdrowie!głowa do góry będzie dobrze!ale jaja by były jakbym dzisiaj trafiła te 18 milionów w totka!!!zrobiłabym dla was mega bibe! emotka zabrałabym was do Spa!o który marze od dawna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2649636 Napisano: 10.09.2009 08:09:19 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Chyba jakies fatum lezy na mojej rodzinie emotka najpierw meza zwolnili z pracy , zaraz po tym mial wypadek i operacje a teraz jechal samochodem i skasowal go emotka czasem juz brak sily na te wszystkie niespodzianki




wiesz co -piszesz o materialnych sprawach, mój ojciec zawsze powtarza - ze dzisiaj masz jutro już nie - lub odwrotnie (jak w Twoim przypadku-teraz nie masz a skąd wiesz czy za kilka dni nie wygrasz czegoś z prawdziwego zdarzenia??)
nie łam się autem - tylko dziękuj BOGU za to że mąż cały. dopóki wszyscy zdrowi to znak ze jest dobrze emotka
i nie mów o fatum - nie ma czegoś takiego - zwyczajnie ludzie swoja podświadomością ściągają na siebie klęski (polecam lekturę książki POTÊGA PODŚWIADOMOŚCI -przez pierwsze 50 stron książki możesz mieć wrażenie ze autor jakieś zielsko palił - jak dojedziesz do 100 strony - stwierdzisz że coś w tym jest)
myśl pozytywnie - bo jeśli będziesz sobie wmawiała ze znowu coś pójdzie nie tak - to tak też będzie
Więc głowa do góry, jak najwięcej pozytywnych myśli i Powodzenia życzę emotka


w psychologii to sie nazywa samospelniajaca sie przepowiednia emotka




prawda, prawda, ja ciągle se powtarzałam ze chce skutera z coke.pl, tylko prosze nie pakiet do Krakowa bo wolnego w pracy nie dostane no i baaa skuter, następnego dnia posłałam reszte kapsli i se powtarzałam ale jaja będą jakbym wygrała drugi i se wyobrażałam miny swoich znajomych i sie śmiałam no i baaa drugi!!!!
emotka emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2647113 Napisano: 09.09.2009 09:38:11 w Wkurza mnie...
sylwika76 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

Godzine po wysłaniu smska na konkurs Vanish , zorientowałam się że zapomniałam paragonu w slepie, totalna porażka!ale jestem Głupiutka! emotka


ja mam paragon a nie mam pomysłu co im napisać nie wiem czy do 24 zdążę emotka


jak nic nie wymyślisz to napisz mi na pw, zrobimy wymiankę ,,coś za paragonik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2647104 Napisano: 09.09.2009 09:29:02 w Wkurza mnie...
Godzine po wysłaniu smska na konkurs Vanish , zorientowałam się że zapomniałam paragonu w slepie, totalna porażka!ale jestem Głupiutka! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2644593 Napisano: 08.09.2009 10:57:40 w Wkurza mnie...
wkurza mnie to że musze iść jutro do pracy znowu na 12 godzin, trzeci dzień z rzędu a tak bardzo bym se chciała poklikać w konkursy! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0