Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malineczka23

malineczka23

#3145852 Napisano: 24.02.2010 08:44:05 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ten avatar od Melissy 1980 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3145706 Napisano: 24.02.2010 08:12:04 w Wkurza mnie...
ogródek piwny+burdel=interes życia! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3145625 Napisano: 24.02.2010 07:56:35 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Melissa1980 napisał(a):


no ja np myślę nad jakimś pub'em....bo tu dużo pijaków emotka


zwłaszcza, że sporo z nas coś pędzi...
emotka
na strychu, na przykład... albo w piwniczce... ja w spiżarce mam naleweczki, polec także...
a tu: post... emotka emotka emotka


też myśle żeby otworzyć bar albo pub ale szukam dobrej lokalizacji, oglądałam ogłoszenia odstąpie bar ale za dużo czynszu chcą a pozatym odstępne za sprzęt i remont, więc wole sama coś zdziałać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3143917 Napisano: 24.02.2010 01:17:52 w Wkurza mnie...
wkurza mnie fakt że nie umiem znależć pracy! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3140641 Napisano: 23.02.2010 04:26:53 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

ismena napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

ismena napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

a mnie wkurza moja głupota posłałam dzisiaj sobie zgłoszenie na zime mistrzów i właśnie teraz się dowiedziałam że musiałam wysłać na formularzu zgłoszeniowym, o którym wogóle nie wiedziałam emotka emotka emotka emotka



nie musialas emotka mozna bylo na zwyklej kartce, byle wszystkie informacje zawrzec oraz zgode na przetwarzanie danych emotka



miałam tylko adres i telefon i napisałam swoimi zdaniami wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych w konkursie ,,zima mistrzów a to za mało emotka emotka



no to masz rację... za mało emotka


trudno człowiek uczy się na błędach tyle dobrze że mam jeszcze czas i pośle nowe zgłoszenia ale tym razem na formularzu emotka emotka



a co ja mam powiedzieć posłałam se zgłoszenie bez formularza z internetu ale jestem wkurzona na siebie! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3140571 Napisano: 23.02.2010 04:09:28 w Wkurza mnie...
ismena napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

ismena napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

a mnie wkurza moja głupota posłałam dzisiaj sobie zgłoszenie na zime mistrzów i właśnie teraz się dowiedziałam że musiałam wysłać na formularzu zgłoszeniowym, o którym wogóle nie wiedziałam emotka emotka emotka emotka



nie musialas emotka mozna bylo na zwyklej kartce, byle wszystkie informacje zawrzec oraz zgode na przetwarzanie danych emotka



miałam tylko adres i telefon i napisałam swoimi zdaniami wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych w konkursie ,,zima mistrzów a to za mało emotka emotka



no to masz rację... za mało emotka


trudno człowiek uczy się na błędach tyle dobrze że mam jeszcze czas i pośle nowe zgłoszenia ale tym razem na formularzu emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3140567 Napisano: 23.02.2010 04:07:48 w Wkurza mnie...
ismena napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

a mnie wkurza moja głupota posłałam dzisiaj sobie zgłoszenie na zime mistrzów i właśnie teraz się dowiedziałam że musiałam wysłać na formularzu zgłoszeniowym, o którym wogóle nie wiedziałam emotka emotka emotka emotka



nie musialas emotka mozna bylo na zwyklej kartce, byle wszystkie informacje zawrzec oraz zgode na przetwarzanie danych emotka



miałam tylko adres i telefon i napisałam swoimi zdaniami wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych w konkursie ,,zima mistrzów a to za mało emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3140552 Napisano: 23.02.2010 04:04:09 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza moja głupota posłałam dzisiaj sobie zgłoszenie na zime mistrzów i właśnie teraz się dowiedziałam że musiałam wysłać na formularzu zgłoszeniowym, o którym wogóle nie wiedziałam emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3097415 Napisano: 10.02.2010 01:22:44 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że o 17 mam egzamin z Zamówień publicznych i nic nie umiem!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3081737 Napisano: 03.02.2010 08:57:26 w Wkurza mnie...
wkurza mnie to że w sobote mam dwa zaliczenia, i mam strasznego lenia nie chce mi się uczyć emotka i jeszcze ta statystyka!z której jestem zielona! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3073599 Napisano: 31.01.2010 08:52:30 w Wkurza mnie...
aniajukej napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

mnie wkurza to że dałam sie wykorzystać, pracowałam przez miesiąc w takiej budce gastronomicznej przed Tesco,nie było ogrzewania ani ściany czyli jaka temperatura na dworze, to taka sama w budce, pracowałam cały grudzień na lewo bez umowy i do tej pory nie dostałam wypłaty , kilka razy umawiałam się na wypłate i nic właścicielka nie przyjeżdzała,ah szkoda gadać jestem wkurzona na maxa! emotka a najlepsze jest to że nic z tym nie moge zrobić bo nie miałam umowy a właścicielka jest mi wina 870zł, jestem wkurzona na maxa że dałam się tak wykorzystać! emotka emotka



Nie takie płotki zjadałam na śniadanie emotka
Daj mi jej numer telefonu a kasę przyniesie Ci z zębach emotka

W temacie : Was wkurza to,że zima a mnie - brak zimy emotka emotka emotka

Deszcz pada od rana do południa a od południa do wieczora wieje emotka
Ja chcę zaspy po pas emotka


wkurza mnie to że,,aniajukejmnie zablokowała i nie wiem dlaczego?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3071854 Napisano: 30.01.2010 11:13:16 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

tomtu napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

mnie wkurza to że dałam sie wykorzystać, pracowałam przez miesiąc w takiej budce gastronomicznej przed Tesco,nie było ogrzewania ani ściany czyli jaka temperatura na dworze, to taka sama w budce, pracowałam cały grudzień na lewo bez umowy i do tej pory nie dostałam wypłaty , kilka razy umawiałam się na wypłate i nic właścicielka nie przyjeżdzała,ah szkoda gadać jestem wkurzona na maxa! emotka a najlepsze jest to że nic z tym nie moge zrobić bo nie miałam umowy a właścicielka jest mi wina 870zł, jestem wkurzona na maxa że dałam się tak wykorzystać! emotka emotka




ja bym spalil bude - dla wlasnej satysfakcji


a najlepsze jest to że mam jeszcze klucze z tej budy emotka



nie rozumiem jak można tak wykorzystać człowieka, a nie jestem sama jest jeszcze jedna dziewczyna bez wypłaty, ale co z tego jak nie mamy umów emotka napisalismy jej dzisiaj smsy że jutro o 16 jesteśmy po wypłaty jak nie to spotkamy się w sądzie pracy , troszke ją postraszyłam ale wątpie żeby coś to dało, jak ostanio jej gadałam ze chce moja wypłate to mi powiedziała,,ona też by chciała dużo rzeczy i że ona nie jest świętym Mikołajaem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3071845 Napisano: 30.01.2010 11:09:41 w Wkurza mnie...
tomtu napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

mnie wkurza to że dałam sie wykorzystać, pracowałam przez miesiąc w takiej budce gastronomicznej przed Tesco,nie było ogrzewania ani ściany czyli jaka temperatura na dworze, to taka sama w budce, pracowałam cały grudzień na lewo bez umowy i do tej pory nie dostałam wypłaty , kilka razy umawiałam się na wypłate i nic właścicielka nie przyjeżdzała,ah szkoda gadać jestem wkurzona na maxa! emotka a najlepsze jest to że nic z tym nie moge zrobić bo nie miałam umowy a właścicielka jest mi wina 870zł, jestem wkurzona na maxa że dałam się tak wykorzystać! emotka emotka




ja bym spalil bude - dla wlasnej satysfakcji


a najlepsze jest to że mam jeszcze klucze z tej budy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3071834 Napisano: 30.01.2010 11:04:03 w Wkurza mnie...
mnie wkurza to że dałam sie wykorzystać, pracowałam przez miesiąc w takiej budce gastronomicznej przed Tesco,nie było ogrzewania ani ściany czyli jaka temperatura na dworze, to taka sama w budce, pracowałam cały grudzień na lewo bez umowy i do tej pory nie dostałam wypłaty , kilka razy umawiałam się na wypłate i nic właścicielka nie przyjeżdzała,ah szkoda gadać jestem wkurzona na maxa! emotka a najlepsze jest to że nic z tym nie moge zrobić bo nie miałam umowy a właścicielka jest mi wina 870zł, jestem wkurzona na maxa że dałam się tak wykorzystać! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3048044 Napisano: 23.01.2010 09:06:23 w Pomocy!!!!
kto mi pomoże bo nie umiem znależć odp na pytanie
Jaką nagrodę otrzymała marka PASSION podczas XI gali Moda & Styl?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3030770 Napisano: 18.01.2010 09:49:42 w PODZIĘKOWANIA
dziękuje martu18, lui, i maleńka89 za pomoc w konkursie „Zadbaj o siebie jesienią z Garnieremkolorów emotka emotka Jesteście Super dziewczyny! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3030349 Napisano: 18.01.2010 07:51:06 w Rossmann
ango napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

wygrałam na rossnecie bon za 100zł konkurs coś tam o jesieni prosze mi napisac z jakiego okresu mam mieć paragon bo nie nie pamiętam, nie wiem czy mam dobry emotka prosze o pw


a lyżka na to: NIEMOŻLIWE!!! Czyzby rozwiązali konkurs??? No gratulacje! w pierwszej kolejnosci organizatorom emotka
a jak powiadamiaja? moge jeszcze liczyc na nagrode? emotka



e- maila dostałam zapomniałam o tym konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3030339 Napisano: 18.01.2010 07:47:07 w Paragony
szukam paragonów garnier pw Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3030209 Napisano: 18.01.2010 07:18:29 w Paragony
szukam dwóch paragonów garnier Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#3030187 Napisano: 18.01.2010 07:13:37 w Rossmann
wygrałam na rossnecie bon za 100zł konkurs coś tam o jesieni prosze mi napisac z jakiego okresu mam mieć paragon bo nie nie pamiętam, nie wiem czy mam dobry emotka prosze o pw Wyświetl w wątku >>
0 0