Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#2250223 Napisano: 21.03.2009 08:33:42 w Wkurza mnie...
ciasssteczko napisał(a):

79magda napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Wkurza mnie Stefano, bo wygranych płytek nie raczy wysłać. emotka



A ktoś na forum chwalił się chyba, ze dotarła płytka - sprawdź w wygranych
emotka
W temacie - wkurza mnie, że tłumaczę batonami konkursowymi brak zacięcia do odchudzania... emotka emotka emotka



potwierdzam, do mnie i do chlopaka dzisiaj doszly listem zwyklym



To może do mnie w poniedziałek dojdą. Ale i tak Stefano przeginał z wynikami i z wysyłką. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2250078 Napisano: 21.03.2009 12:20:08 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Stefano, bo wygranych płytek nie raczy wysłać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2242201 Napisano: 18.03.2009 10:17:18 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
swierzy napisał(a):

ciesze sie tylko ze mam weekendy wolne,a w tygodniu pracuje po 8 godzin dziennie, przynajmiej praca nie pochłania mi całego życia i mam czas na inne rzeczy chociazby;P konkursy hehe



I o to chodzi. Zamiast pracować, ja wolę leniuchoooować emotka

Mnie niestety ganiają, żeby w soboty pracować. I wkurza mnie wstawanie o 5 i że jak wracam, to jestem zmęczony. W moim zakładzie większość pracuje po 10 godzin + godzina na dojazdy. dziennie. A mnie by wystarczyło 4h - 10-14. Składki opłacone, a dorabiać sobie na fuchach i być wolnym człowiekiem. Praca-spanie-praca-spanie, to nie jest życie. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2230243 Napisano: 15.03.2009 07:52:49 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie sieć 36i6. Żeby dostać kasę za odsłuchanie reklam, trzeba się zarejestrować przez internet, a rejestracja nie działa. Od 3 dni sprawdzam i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2221959 Napisano: 12.03.2009 10:54:12 w Wkurza mnie...
gocha542 napisał(a):

melisa napisał(a):

gocha542 napisał(a):

Wkurza mnie,że nie dochodza do mnie nagrody!!!!Pisałam do Kubusia reklamacje w sprawie slizgaczy ciekawe co napisze...Astor do mnie tez zabłądził..........
Otwieram firmę i nie wiem co z Ubezbieczeniem(chodzi o rolnicze) może ktos zna sie na tym...
Dokłodnie chodzi o ogrodnictwo...
...za duzo mam na głowie... emotka



zamierzasz odprowadzać składki do ZUS, czy KRUS? Nie wiem jak to wygląda i kto odprowadza składki do KRUS, ale jeśli masz taką możliwość wybierz KRUS. Płacisz 1/3 tego co do ZUS. Chociaż jeśli jest to twoja pierwsza działalność to przez dwa lata możesz w ZUSie płacić obniżone składki.


Włąsnie nie wiem,czy moge wybrac Krus,czy dopiero po trzech latach od płacenia składek emotka



Ogrodnictwo, to działalność rolnicza, więc powinien być KRUS, moim zadaniem...

Wkurza mnie wysoki ZUS dla prowadzących własną działalność. Bym założył firmę, ale płacenie 800zł zusu nie jest przyjemne (zarabianie 800 zamiast 1600 robi różnicę). Chcą mieć większy kryzys i większe bezrobocie, to niech jeszcze podniosą. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2215130 Napisano: 09.03.2009 08:50:18 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

baxter napisał(a):

a mnie wkurza jak ktoś mgliscie odpowiada mi na pytanie
pytam sie jak wysyla smsy na jakis konk, ile sekund przed to mi odpisuje: to zalezy jaki telefon, jaka sieć - zdadzam sie ze ma to znaczenie ale nie mozna napisać np. 5 sek przed z ery, albo po prostu odpisac ze mi nie poda a nie taka odpowiedz, ktora nic nie daje emotka



oj i tu sie mylisz - bardzo dużo zależy od fona - jeden śle mi 2 sekundy drugi aż 8 i tutaj zobacz sama na swoich fonach mam różnice 6 sekund dodam ze te fony mam w plusie emotka ( najlepiej pytaj o raport doręczenia i siec)



Potwierdzam. Najlepiej zbadać doświadczalnie. Model telefonu i sieć mają największe znaczenie. Metoda prób i błędów. Najlepiej się uczyć na smsach za 61gr i niewielkiej konkurencji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2201033 Napisano: 02.03.2009 08:24:53 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

tunezja napisał(a):

Mnie wkurzają wirusy, znów mi się trajan gdzieś podczepił, komputer go złapał. Skąd się takie choróbska komputerowe biorą, czy może mi to ktoś wytłumaczyć? emotka


a to mnie wkurza mój antywirus, od miesiąca przy włączeniu komputera pokazuje się, że jutro on wygaśnie, i przestanie działać. Więc nie wiem czy mnie tylko tak od miesiąca straszy, czy na prawdę juz nie działa emotka



Mnie się wirusy nie imają emotka Dlatego nie używam balastu systemu w postaci antywirusa. Nie wiem skąd tak te ludziska łapią wirusy... No może da się używając przeglądarki Internet Explorer i uruchamiając na własne życzenie pobrane robaki-rootkity z emule, zainfekowany autostart w pendrive, ale tak po za tym, to nigdy nie złapałem... A wszystko i tak szybciej i skuteczniej usunę ręcznie. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2199655 Napisano: 02.03.2009 10:21:47 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Wkurzył mnie dziś sędzia, bo straszył mnie prokuraturą, bo świadek który kłamie, że nic nie wie, zeznał że się go nęka. Poza tym mam nagranie rozmowy telefonicznej, z której wynika, że świadek składa fałszywe zeznania. I to ja muszę przejść się do prokuratora, bo sędzia nie chciał przyjąć dowodu.

A tak w ogóle, to była czwarta rozprawa (jest już termin na piątą) o niezachowanie należytej ostrożności, stworzenie zagrożenia dla bezpieczeństwa i że przewróciłem się sam (na rowerze). A prawda jest taka, że wpadłem na otworzone drzwi samochodu zaparkowanego przy ulicy. Po wizycie na pogotowiu, zgłosiłem wypadek na Policję i z pokrzywdzonego zrobili mnie obwinionego. Uczestnicy zdarzenia się nie kwapili do tego, choć jest taki obowiązek.

Nie dość, że jestem nieusłużnie oskarżony, to zarzut jak w kryminale.


oj nie raz chciałam gazu dodać i w takie otwarte drzwi samochodowe wjechać emotka bo ludzie bez pojęcia są i otwierają nie licząc sie z nikim
nie daj się!!
powodzenia emotka



Cierpi ten, kto wjedzie w otworzone drzwi. Żona kolegi właśnie otworzyła drzwi i urwało lusterko i jeszcze coś. A na krawędzi drzwi praktycznie żadnego śladu. Dostała mandat 50zł.
Mnie grozi znacznie więcej 200+80 kosztów (które rosną) to już było na rozprawie bez prawa obrony (tryb przyspieszony - formalność napisania sprawa nie budzi wątpliwości. Jak widać budzi i to ogromne). Nie policzyłem jej. Z tą to już było 5, a ma być 6 rozpraw i nie wiadomo czy to koniec. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2199585 Napisano: 02.03.2009 09:25:55 w Wkurza mnie...
Wkurzył mnie dziś sędzia, bo straszył mnie prokuraturą, bo świadek który kłamie, że nic nie wie, zeznał że się go nęka. Poza tym mam nagranie rozmowy telefonicznej, z której wynika, że świadek składa fałszywe zeznania. I to ja muszę przejść się do prokuratora, bo sędzia nie chciał przyjąć dowodu.

A tak w ogóle, to była czwarta rozprawa (jest już termin na piątą) o niezachowanie należytej ostrożności, stworzenie zagrożenia dla bezpieczeństwa i że przewróciłem się sam (na rowerze). A prawda jest taka, że wpadłem na otworzone drzwi samochodu zaparkowanego przy ulicy. Po wizycie na pogotowiu, zgłosiłem wypadek na Policję i z pokrzywdzonego zrobili mnie obwinionego. Uczestnicy zdarzenia się nie kwapili do tego, choć jest taki obowiązek.

Nie dość, że jestem nieusłużnie oskarżony, to zarzut jak w kryminale. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2186373 Napisano: 22.02.2009 05:49:30 w Paragony
Mam na zbyciu paragoniki z Carrefoura (2-pak coca-coli). Data przynajmniej sprzed 3 dni. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2186337 Napisano: 22.02.2009 05:17:03 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, kiedy nie wiadomo czy za wcześnie, czy za późno się posłało sms.
I wkurza mnie, że nowe telefony nie podają sekund i nie ma normalnych raportów (Sony Ericsson). Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2185767 Napisano: 22.02.2009 10:14:57 w Paragony
alaalex40 napisał(a):

a tak nawiasem piszac to jakby ktos potrzebowal to mam troche paragonow z tesco cappy- jakby ktos potrzebowal prosze pw;]



ladydi napisał(a):

mam bardzo dużo paragonów z cappy z tesco, różne daty



Też mam paragony Capppy, ale faks trzeba wysłać w ciągu 72h od wygranej konkursu. Tyle już minęło od ostatniej gry, więc to nieaktualna propozycja. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2184931 Napisano: 21.02.2009 03:00:09 w Paragony
pioge7 napisał(a):

moniab napisał(a):

aga17 - popieram Twoją wypowiedź. Najlepsze są te konkursy, w których należy podawać nr paragonu - wykluczają cwaniaków i więcej normalnych osób może coś wygrać.


a ja jestem innego zdania.
wiele konkursów jest w których każdy chciałby wziąć udział a np. w jego okolicy nie ma takiego sklepu który sprzedawałby produkt który chciałby kupi
ja np. chciałbym kupić dżemy STOVIT i zagrać o patelkę ale u mnie nigdzie nie ma w sklepach takiego produktu i nici z patelki a tak chciałbym ją mieć
LEPSZE S¡ KONKURS BEZ PARAGONÓW TYLKO NA WYSŁANIE SMSA



Zależy od punktu widzenia. Ktoś musi nie wygrać, żeby ktoś mógł wygrać emotka
Dla sponsora jest lepiej, kiedy trzeba mieć paragon, bo zwiększa sobie popyt. A o to przecież tylko chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2183347 Napisano: 20.02.2009 03:27:07 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że 3DWhite padło i znowu nie nalicza punktów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2173811 Napisano: 14.02.2009 09:14:17 w Dowcipy

smsowicz

#2171118 Napisano: 13.02.2009 02:44:41 w Wkurza mnie...
samantha22 napisał(a):

slavek napisał(a):

samantha22 napisał(a):

wkurzył mnie gościu z allegro, kupiłam u niego myszke do kompa, czekam na nią już tydzień,a jest mi niezbędna, dzisiaj patrze na jego aukcje, a tam dopisane - Przesyłki pocztowe wysyłane tylko w piątki po zaksięgowaniu sie wpłaty - niech go coś trafnie, jakby napisał to wcześniej to za chiny bym u niego nie kupiła emotka emotka


a nie mogłaś sobie wygrać, musisz kupować emotka


właśnie nie było gdzie wygrać i musiałam kupić emotka



Na przesyłki z konkursów czeka się tygodniami lub miesiącami emotka
Mnie też wkurzyło, że priorytet od poniedziałku do piątku nie dotarł (zakup i zaplata w sobotę).
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2152139 Napisano: 04.02.2009 04:23:44 w Wkurza mnie...
ewelcia napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Wkurza mnie, ze po 2 dniach nieczynności strony 3dwhite (ciągle sobie przekładali termin), z 60pkt zrobiło się 0 emotka


mam to samo, wyzerowało mi nowe pkt z lutego emotka



Wyzerowało i nie nalicza. Ładny początek. Pierwszy raz zdecydowałem się na konkurs klikany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2152133 Napisano: 04.02.2009 04:20:22 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

A mnie wkurza, że zbliża się marzec (miesiąc pełen imienin i urodzin) a ja nic nie mogę wygrać.Nawet te cięzko wypracowane wygrane z tamtego roku giną po drodze i nic nie przychodzi.



Do mnie też nic nie chce nić przyjść:
podkładki i pendrive z ŚNB, świetlówki, płyty Stefano i tylko część z Centrum XP. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2151992 Napisano: 04.02.2009 03:10:06 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, ze po 2 dniach nieczynności strony 3dwhite (ciągle sobie przekładali termin), z 60pkt zrobiło się 0 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2144720 Napisano: 01.02.2009 02:35:57 w Wkurza mnie...
.. że nie mam żadnej nagrody ze ŚNB (kilku podkładek), nie przyszła żadna żarówka (nawet w proszku) i brakuje większości nagród z Centrum XP. Wyświetl w wątku >>
0 0