Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#2642650 Napisano: 08.09.2009 11:26:23 w Wkurza mnie...
kajeczka napisał(a):

smsowicz napisał(a):

...że Orange profit nie naliczył mi 3 doładowań - za 110zł. Napisałem reklamację, ale czy zdążą do 15 września emotka


mi zdążyli punkty sprawdzić,ale 3 tygodnie to trwało emotka


W sumie... i tak braknie mi 50pkt do magicznej liczby 1250. A już punktów zdobywać nie można...
Mam nadzieję chociaż, że w tym nowym programie nie będą mieli takiego burdelu. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2642631 Napisano: 08.09.2009 11:14:55 w Wkurza mnie...
...że Orange profit nie naliczył mi 3 doładowań - za 110zł. Napisałem reklamację, ale czy zdążą do 15 września emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2638971 Napisano: 06.09.2009 09:12:06 w Dziś cieszę się z.....
że udało mi się naprawić telefonik emotka . Nie dało się go ładować i podłączyć do komputera. Przez pół roku inny telefon służył jako ładowarka i przekładałem baterie emotka Przy okazji parę innych rzeczy jak joystic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2611246 Napisano: 27.08.2009 09:27:01 w Paragony
Mam wolny paragon z Kropli Beskidu Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2607157 Napisano: 26.08.2009 05:58:32 w Paragony
Oferuję wolny paragon z Kropli Beskidu z 22 sierpnia sprzed godz. 19. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2607008 Napisano: 26.08.2009 05:16:31 w Paragony
Sprzedam paragon z Kropli Beskidu z 22 sierpnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2600329 Napisano: 24.08.2009 07:29:56 w Popraw sobie humor...
Teraz nawet spam tłumaczą. Do czego to doszło...
//
Witaj!
Nazywam sie Tatiana. I'd like to meet you. Mam 24 lat. Nie jestem zonaty. Nie mam dzieci. Jestem bardzo chuda dziewczyna. Z natury spokojny, cichy. I love gay firmy. Uwielbiam gotowac pyszne dania. Brakuje mi osoby, ktora oceni moje potrawy. Jesli jestes zainteresowany, to napisz do mnie na moj adres e-mail dobro.tatyana@gmail.com
Mam nadzieje, ze mnie napisac. I'll wait for your list i przeslac mi swoje zdjecia.
Tatyana
// Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2598483 Napisano: 24.08.2009 10:21:08 w Carrefour konkursy
Listek przyniósł zestaw do szorowania jamy gębowej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2596171 Napisano: 23.08.2009 03:37:20 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

swibek napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Wkurza mnie Program Profit z Orange, bo 15 września się kończy, a już niewiele mi zostało do doładowania 50zł. Muszę się zadowolić 25zł, które i tak nie przedłuży mi konta emotka


program profit zakończył się 15 sierpnia.. do 15 września można tylko wymieniać punkty i nic więcej.. a wogóle też mnie wkurzają, pisałam do nich już 3 maile bo jakoś dziwnie od 2,5 miesiąca moje konto nie zwiększyło się nawet o jeden punkt a powinno conajmniej o dobre 500.. emotka nie odpisali, no bo po co.. a przecie można sprawdzic kiedy i jaką kwotą doładowywałam.. a raz w miesiącu oni sumowali i dodawali punkty za to.. poprostu przejdę się do salonu Orange i ręcznie im to wytłumaczę.. emotka emotka


oo to dziwne,bo mi na pytanie odpowiedzieli w jeden dzień.Ale z tym profitem faktycznie jest coś nie tak,bo w czerwcu kilka razy doładowywałam się za 5 zł,a oni żadnego piątaka mi nie doliczyli...Miejmy nadzieję,że ten nowy program co będzie od połowy września będzie lepszy.


nawet teraz sobie sprawdzałam i 16 maja wymieniałam punkty na doładowanie.. trochę ich tam zostało jeszcze i wyszło na to, że następne doładowanie miałam dopiero teraz 18 i 22 sierpnia.. emotka a ani 18 ani wczoraj nic nie doładowywałam.. emotka za to od 16 maja do 16 sierpnia wbiłam bardzo dużo zasileń.. i tych promocyjnych za 35 zł i tych z ostatniej promocji 2*2 i wcześniej za 50 zł w celu przedłużenia konta na pół roku.. i co?? punkty wyparowały.. a na liście też nie figuruje nic jako doładowanie.. emotka NIE PODOBA MI SIÊ TO!! już nie piszę do nich tylko się przejdę i osobiście niech mi to sprawdzą!! już nie chodzi i punkty, bo i tak zdzierają, za tak wielką ilość takie małe doładowania.. emotka tylko chodzi o zasady!! skoro program lojalnościowy to niech taki będzie.. emotka


Walcz, bo niedługo wszystkie punkty wyparują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2596074 Napisano: 23.08.2009 02:49:33 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Wkurza mnie Program Profit z Orange, bo 15 września się kończy, a już niewiele mi zostało do doładowania 50zł. Muszę się zadowolić 25zł, które i tak nie przedłuży mi konta emotka


program profit zakończył się 15 sierpnia.. do 15 września można tylko wymieniać punkty i nic więcej.. a wogóle też mnie wkurzają, pisałam do nich już 3 maile bo jakoś dziwnie od 2,5 miesiąca moje konto nie zwiększyło się nawet o jeden punkt a powinno conajmniej o dobre 500.. emotka nie odpisali, no bo po co.. a przecie można sprawdzic kiedy i jaką kwotą doładowywałam.. a raz w miesiącu oni sumowali i dodawali punkty za to.. poprostu przejdę się do salonu Orange i ręcznie im to wytłumaczę.. emotka emotka



Kiedyś nie doliczyli mi 50 punktów za doładowanie, a bez których brakowało do doładowania 50zł. Upomniałem się pisząc @ i przyznali moje punkty. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2596026 Napisano: 23.08.2009 02:26:24 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Program Profit z Orange, bo 15 września się kończy, a już niewiele mi zostało do doładowania 50zł. Muszę się zadowolić 25zł, które i tak nie przedłuży mi konta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2593918 Napisano: 22.08.2009 01:14:49 w Paragony
Sprzedam paragon z kawą Lavazza po cenie kawy. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2592650 Napisano: 21.08.2009 08:46:42 w Nocna Zmiana Warty
mkmadzia7 napisał(a):

ignam napisał(a):

A ja jem cukiereczki z Wawela i ząbki mi się psują.
emotka


trzeba juz szykować papierki, aby 1 wrzesnia na torebke wysłac emotka
może tym razem moja poczta mnie nie zawiedzie emotka emotka emotka emotka


A więc w drodze do szkoły wysyłamy papierki, drogie dzieci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2591446 Napisano: 21.08.2009 01:49:03 w Carrefour konkursy
kurlandzka napisał(a):

thimka napisał(a):

Powiedzcie czy są jeszcze zestawy Nivea , bo nie wiem czy inwestować 25zł ?



wyślij z jakiegoś innego nr smsa i sprawdz


Słaby to pomysł. Żeby zmarnować komuś szansę? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2589446 Napisano: 20.08.2009 01:27:10 w Carrefour konkursy

A tak w ogóle muszę się poprawić. Lepiej jak czas na kasie się późni, bo wtedy na paragonie mamy wcześniejszą godzinkę, a o to właśnie chodzi. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2589412 Napisano: 20.08.2009 01:17:34 w Carrefour konkursy
79magda napisał(a):

smsowicz napisał(a):

79magda napisał(a):

asior24 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Jeśli godzina wysłania sms i na paragonie są identyczne, to myślicie, że powinni uznać? Chyba nie dających się wyjaśnić wątpliwości nie powinni tłumaczyć na moją niekorzyść, prawda?

Data i godzina zakupu
Produktów na danym paragonie nie może być późniejsza niż data i godzina
wysłania wiadomości SMS

Nie może być późniejsza, a więc identyczna może być emotka



Ale zastanawiam się jaki to musi być akt konkursowej desperacji żeby jednocześnie płacić przy kasie i wysyłać smsa... emotka




Ja odeszłam od kasy na trzy kroki i od razu klepałam w klawiaturę...
emotka emotka emotka emotka


Jeśli czas na kasie się śpieszy, to ok, ale jak się spóźnia, to w pospiechu można stracić nagrodę emotka



Eche, eche... sprawdziłam to
emotka


Czas na kasie ze wzorcem atomowym? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2589399 Napisano: 20.08.2009 01:15:18 w Carrefour konkursy
79magda napisał(a):

asior24 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Jeśli godzina wysłania sms i na paragonie są identyczne, to myślicie, że powinni uznać? Chyba nie dających się wyjaśnić wątpliwości nie powinni tłumaczyć na moją niekorzyść, prawda?

Data i godzina zakupu
Produktów na danym paragonie nie może być późniejsza niż data i godzina
wysłania wiadomości SMS

Nie może być późniejsza, a więc identyczna może być emotka



Ale zastanawiam się jaki to musi być akt konkursowej desperacji żeby jednocześnie płacić przy kasie i wysyłać smsa... emotka




Ja odeszłam od kasy na trzy kroki i od razu klepałam w klawiaturę...
emotka emotka emotka emotka


Jeśli czas na kasie się śpieszy, to ok, ale jak się spóźnia, to w pospiechu można stracić nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2589340 Napisano: 20.08.2009 12:52:45 w Carrefour konkursy
Jeśli godzina wysłania sms i na paragonie są identyczne, to myślicie, że powinni uznać? Chyba nie dających się wyjaśnić wątpliwości nie powinni tłumaczyć na moją niekorzyść, prawda?

Data i godzina zakupu
Produktów na danym paragonie nie może być późniejsza niż data i godzina
wysłania wiadomości SMS

Nie może być późniejsza, a więc identyczna może być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2589092 Napisano: 20.08.2009 11:23:51 w Pomocy!!!!
swibek napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Czy w Simplusie można sprawdzić biling połączeń? W Orange i Play wiem, że tak, bo korzystam. Wysłałem sms i chciałbym wiedzieć o której godzinie dokładnie.


Tak, można ale tylko w salonie Plusa.. emotka

Wykaz połączeń kosztuje 30,50 zł z VAT.
Historia połączeń oraz wysłanych SMS będzie zawierała dane za ostatnie 120 dni.

Billing może otrzymać wyłącznie zarejestrowany właściciel Simplus.


Dzięki za info emotka
Zapomniałem dodać, że przez internet i za friko. Tak to niech się pocałują. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2589066 Napisano: 20.08.2009 11:10:04 w Pomocy!!!!
Czy w Simplusie można sprawdzić biling połączeń? W Orange i Play wiem, że tak, bo korzystam. Wysłałem sms i chciałbym wiedzieć o której godzinie dokładnie. Wyświetl w wątku >>
0 0