Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#5049906 Napisano: 02.03.2012 01:49:55 w Wkurza mnie...
a_buziaczek napisał(a):

Wkurza mnie baba na poczcie taka stara siedzi już na emeryturze powinno być babsko wolna kolejka zawsze prawie godzinę czekałam do okienka emotka
A jak zrobią emerytury do 67 lat to dopiero będzie kolejka emotka


Za 20 lat wiek podniosą do 75 - znaczy nam 20 i 30 latkom emotka Wystarczy spojrzeć na dane demograficzne. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5049897 Napisano: 02.03.2012 01:46:48 w Wkurza mnie...
aneczka155 napisał(a):

smsowicz napisał(a):


Faceci biorą niechętnie kobiety z dziećmi, a kobiety totalnie niechętnie biorą facetów z dziećmi lub później chcą je wyrzucić z gniazda, kiedy mają swoje.



A mój brat ciągle mi powtarza, że szuka kobiety która już ma dziecko emotka


Jasne, odchowane - przewijanie pieluch i nieprzespane noce z głowy emotka
To miało przedstawić, że faceci są skłonniejsi do akceptacji nieswoich dzieci, niż kobiety. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5049879 Napisano: 02.03.2012 01:36:42 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

79magda napisał(a):

smsowicz napisał(a):


Faceci biorą niechętnie kobiety z dziećmi, a kobiety totalnie niechętnie biorą facetów z dziećmi



Wkurza mnie, że istnieje pojęcie biorą... myślałam, że liczy się uczucie
emotka



ale jak biorom? tak gdzies w locie? f koncie? biorom na stole? W sumje Madzia .... może biorom z uczuciem?

Mnie to bardziej zmartwiło że bjorom s dziećmi emotka dziecióf nie wolno emotka to karalne je o !


emotka
biorą za włosy i przed ołtarz zaprowadzają.

Najpierw jest uczucie, potem są alimenty

Kolejność rzeczy: 1) sentyment, 2) temperament, 3) moment, 4) lament, 5) aliment. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5049819 Napisano: 02.03.2012 12:59:19 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):


może i po co, ale czasami napisane pomaga uspokoić nerwy, wyrzucić stres z siebie

widać kala miała powód, żeby tak napisać
\nie znam sytuacji, więc się nie wypowiadam,

wypowiadam się jedynie na temat piramid, które są zbędne emotka

nauczcie się odpowiednio skracać cytaty


No ale sami widzimy że skutek jest odwrotny od zamierzonego...
Wkurza mnie publiczne pisanie o osobistych rzeczach.
Przykłady:
hura, okazało się że nie jestem w ciąży
hura, jestem w ciąży
hura, mąż mnie zaspokoił na początek dnia
hura, mnie też
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5049782 Napisano: 02.03.2012 12:41:06 w Wkurza mnie...
kala405 napisał(a):

hcodzi o to że są ludzie i taborety a najgorzej byc fotelem bujanym-tyle w tym temacie.
Wiekszość matek które chcą najlepiej dla swoich dzieci wiedzą o co chodzi


Faceci biorą niechętnie kobiety z dziećmi, a kobiety totalnie niechętnie biorą facetów z dziećmi lub później chcą je wyrzucić z gniazda, kiedy mają swoje. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5049760 Napisano: 02.03.2012 12:32:09 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

ludzie, to są osobiste sprawy każdego i dlaczego od razu nauki umoralniające??

wiadomo, że jedna osoba napisała coś o mężu, bo widać nerwy jej puściły, ale żeby od razu takie piramidy robić z tego powodu emotka emotka


Skoro są osobiste, to po co o nich w ogóle pisać? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5049730 Napisano: 02.03.2012 12:15:33 w Wkurza mnie...
Oj nie bądźcie takimi materialistkami. Co innego być ojcem-płatnikiem, a co innego być ojcem-wychowawcą. Jeśli ta druga funkcja została w znacznym stopniu utrudniona czy zablokowana, to czego się spodziewać... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5049690 Napisano: 02.03.2012 11:57:23 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

kala405 napisał(a):

iva napisał(a):

kala405 napisał(a):

mój walnięty były mąż doprowadza mnie do furii emotka emotka emotka



ja nie mam męża ale wiem że faceci są z kosmosu emotka .
Radzę nie przejmować się tymi dużymi dzieciakami czasami warto się zdystansować by nie zwariować.

ten głąb dostał jakieś pismo z sądu i od razu ze to na pewno moja sprawka ze chcę mu alimenty pewnie podwyższyć i ze już jedzie załatwić żebym nic nie dostała,kurna osioł jeden niedorobiony


A nawet jeśli faktycznie chciałabyś podwyższenia alimentów,to co w tym złego
emotka Faceci w razie rozwodu zazwyczaj dążą do tego,aby jak najmniej alimentów płacić albo najlepiej wcale emotka Tacy niedzielni tatusiowie,wrr.A byłym się ne przejmuj,może ma jakiś mandat do zapłaty


A myślisz, że kobiety płacące alimenty skaczą z radości jak przychodzi pismo w sprawie ich podwyższenia?
Mój wujek ma drugą żonę i właśnie jej bardziej przeszkadza podniesienie alimentów niż wujkowi, bo to oczywiste pogorszenie bytu jej i jej dziecka.
Kiedy obecna żona przez okno zobaczyła jak idzie do ojca syn z pierwszego małżeństwa, ona do wujka: wygoń go! A dziecko usłyszało to przez otwarte okno, fajnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5049655 Napisano: 02.03.2012 11:33:02 w Wkurza mnie...
lolo napisał(a):

swibek napisał(a):

kala405 napisał(a):

dajar35 napisał(a):

swibek napisał(a):

emotka z reguły faceci potrzebują duuużo więcej czasu żeby pomyśleć o co chodzi.. porywają się na wszystko, w gorącej wodzie kąpani.. jeszcze nie wiedzą co za pismo, co za telefon a już panikują i sieją zamęt.. nie wszyscy tak mają ale większość niestety tak się zachowuje.. więc szacun dla tej bardziej odpowiedzialnej mniejszości.. emotka


nie narzekajcie na nas , czasem się przydajemy

dobrze ujete-czasem:p ale nerwy musicie psuc z rana
emotka


szkoda, że to czasem jest tak rzadko.. emotka noo to Panowie - sruuu do garów, mycia i sprzątania!! aa i jeszcze zająć się dzieckiem, albo dwójką rozbrykanych bąbli!! emotka i tak cały tydzień.. wystarczy po 8 godzin dziennie.. emotka jest dobrze.. emotka

już nie narzekaj nie narzekaj jak masz czas na konkursy to chyba nie taka to kara dla kobiety... sama jestem kobieta ale myślę, że każdy sam podejmuje wybory czy chce być kurą domową czy jakoś inaczej a i chłopa można sobie wychować... jednak trzeba cierpliwości i spokoju. Myślę że mi się udało


Brawo. Tylko zrzędzić potrafią. Przecież widziały gały co brały.
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5049068 Napisano: 01.03.2012 09:16:43 w Paragony
marielu napisał(a):


vilemo napisał(a):

marielu napisał(a):

kupie paragon na tyskie, wysłałam o 1 zgłoszenie więcej na koszulkę niż miałam paragonów emotka


marielu dla Ciebie skan gratis:
http://i31.tinypic.com/mmyaf9.jpg


to sie nie nadaje emotka ma być 4- pak Tyskie a nie jakaś Galera... emotka


Prawdziwy konkursowicz nie wyrzuca paragonów z 2009 roku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5041797 Napisano: 26.02.2012 11:43:38 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

slavek napisał(a):

dolly napisał(a):

gracet napisał(a):

bloblebla2 napisał(a):

mnie kkurza brak weny i mój chłopak który zaczął wymagać i wydzierać się na mnie kiedyś był kochany a teraz nie jest:( emotka emotka emotka



hej, to wkurz się na maxa i daj mu kosza póki jeszcze możesz emotka



terapia szokowa wskazana, obojętnie czy pierwsza i ostania, czy ostrzegawcza



pamiętaj, że wina zawsze leży po dwóch tronach (żony i teściowej)




emotka

emotka emotka



Niedawno też to pisałem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5031603 Napisano: 21.02.2012 06:06:46 w Wkurza mnie...
Po co się wkurzać? I tak zawsze wina leży po obu stronach: żony i... teściowej. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5013666 Napisano: 12.02.2012 11:04:19 w Wkurza mnie...
szunia napisał(a):

16 sekund spóźniłam się z konkursem Kamis Nuggetsy emotka
ale jestem złaaaaa!


Noo, fajnie że przypominasz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5013664 Napisano: 12.02.2012 11:03:27 w Wkurza mnie...
kasia89tn napisał(a):

Wkurza mnie to, że moje dziecko jest znowu chore (po ostatnich dwóch tygodniach choroby mały był zdrowy AŻ przez cały tydzień emotka )
Szkoda, że przedszkolanki nie zwracają uwagi na to, że dziecko wychodzi na spacer bez szalika i w niezapiętej pod szyją kurtce emotka


W przedszkolu to dzieci jedno od drugiego po prostu się zarażają, a nie od niedopiętej kurtki. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5000318 Napisano: 07.02.2012 01:25:23 w Wkurza mnie...
nineczka17 napisał(a):

magnus napisał(a):

wkurza mnie tlen od wczoraj emotka


też mi nie działa


Trzeba mieć skrzynki redundancyjne (te same wiadomości na różnych serwerach). tlen mi działa zresztą. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4996958 Napisano: 06.02.2012 02:34:58 w Popraw sobie humor...
katrin22 napisał(a):

http://besty.pl/589429
sorrki faceci emotka


To było a propos tego? http://media.ebau...om/2006/07/evol2.jpg
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4996956 Napisano: 06.02.2012 12:41:22 w Wkurza mnie...
Wszyscy jesteśmy chorzy, tylko nie wszyscy zdiagnozowani.
Wystarczy nie wpisywać do wyszukiwarek Madzia itp. i po sprawie. Trochę dystansu do idiotów. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4995033 Napisano: 05.02.2012 01:53:08 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

wkurza mnie mróz - ja rozumiem zima ale u mnie teraz -18 lekka przesada


Ja rozumiem, że wam jest zimno, ale jak jest zima, to musi być zimno, tak? Pani kierowniczko, takie jest odwieczne prawo natury. Czy ja palę? Pani kierowniczko, ja palę przez cały czas, na okrągło. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4990303 Napisano: 02.02.2012 06:00:05 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

kur*de emotka
woda nam chyba zamarzła, albo jakiś inny emotka kij, a to, co było zalało pół pokoju emotka a może to c.o.? ja pierdziu chyba zamarznę.


Dlatego mnie się marzy domek pasywny. Na razie poza zasięgiem... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4990276 Napisano: 02.02.2012 05:50:12 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

a korzystacie z mojej stopki??

właśnie w kwestii spamu smsowego??

sugeruję zapisać sobie o smsach pdf i korzystać w razie potrzeby - pierwszy link



7353 SMS Teleaudio Sp. z o.o. reklamacje@teleaudio.pl; tel. (22) 514-41-91


Jesli sms odsyła do regulaminy.net to organizatorem spamu jest Media Contact z Dąbrowy Górniczej.
W celu zablokowania, trzeba wysłać bezpłatny sms o treści NIE na numer 80555 Wyświetl w wątku >>
0 0