Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika androm

androm

#5960626 Napisano: 27.12.2014 23:23:30 w Wkurza mnie...
hittmanka napisał(a):

moja sąsiadka karmi gołębie które u mnie cenzuraą....policja, spółdzielnia chodzą i jej pouczenia dają i tyle, od kilku lat nie mogę nic więcej zrobić. Ostatnio jak już mnie krew z "nerw" zalała to wzięłam papier, wytarłam te g***a jeszcze ciepłe i rzuciłam jej pod drzwi. Potem zaczęłam jej smarować tym drzwi i przyklejać ten papier do wizjera. Powiem, że na jakiś czas pomogło. Dzisiaj coprawda znowu są g***a i ziarno ale jutro znów się z tym przejdę. Jednak bez atakowania nic się nie zrobi...


z deka ostro, a to tylko biedne gołąbki, głodne, jest zima Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5960623 Napisano: 27.12.2014 23:02:55 w Wkurza mnie...
rachel napisał(a):

z innymi sąsiadami jest tak że albo nie chca się mieszac,albo mają 80lat albo chodzą do owej pani na korki wiec są w komitywie. Generalnie pani ze spóldzielni powiedziała że ona w tej sprawie nic nie moze. Powiadomiła dzielnicowego kolejny raz i tyle w tej sprawie. emotka emotka oczywiscie nic to nie dało



Słuchaj, napisałaś o korkach... Z pewnością podatków nie płaci od nich. Spróbuj podpatrzyć kiedy do niej przychodzą uczniowie i przekaż takie informacje Skarbówce. Nawet jak Ci się nie uda, sam fakt, że nagle US jej coś przyśle, sprawi, że się posika, bo nie będzie wiedzieć kto to zgłosił i ile wie, a może jakiś były uczeń itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5960617 Napisano: 27.12.2014 22:50:37 w Wkurza mnie...
rachel napisał(a):

katrin22 napisał(a):

rachel, a może owinąć czymś te rury, żeby zamortyzować hałas. Jedno wiem na pewno - ci sąsiedzi, to niezłe czuby emotka



niestety to pionowe rury grzewcze wiec nie bardzo. Zastanawialam się już nad sprawą cywilną tylko troche szkoda mi kasy i boje sie ze to nic nie da://


wrzuć jej kupę do skrzynki pocztowej Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5960615 Napisano: 27.12.2014 22:47:49 w Kaufland konkursy
ja też dalej bonu z Pogodnej nie mam, może w poniedziałek Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5960519 Napisano: 27.12.2014 16:08:01 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że jeszcze na długo przed świętami znacznie przytyłam nie w tych miejscach ciała, gdzie bym chciała, nie mieszczę się w żadne spodnie i spódnice, które jeszcze w zeszłym roku były za szerokie w pasie,rodzina wmawia mi chorobę albo ciążę emotka Na dodatek boli mnie szyja i czuję się taka połamana emotka


zbadaj poziom TSH z krwi - chodzi o tarczycę
Ty zawsze taki szczuplaczek, to trochę dziwne Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5960518 Napisano: 27.12.2014 16:04:12 w Wkurza mnie...
zarania napisał(a):

moniq napisał(a):

androm napisał(a):

sanitas napisał(a):

is77 napisał(a):

Strasznie mnie wkurza, że moja rodzinka sobie myśli, ze skoro wygrywam różne tam fanty to wszystko mi z nieba spada, śpię na kasie i w ogóle co to dla mnie obdzielić pół miasta tym co wygrywam emotka


Mam to samo. A prócz tego dodają, że jestem żałosna, bo nie mogę znaleźć sobie męża i dobrze płatnej pracy (oczywiście jak najbliżej, żeby mogli mnie odwiedzać...w celach wiadomych - odbiór prezentów). emotka




To bardzo przykre, tym bardziej, że osoby ci bliskie powinny Cię wspierać. Może Ci zazdroszczą nagród i chcą na siłę znaleźć coś "na minus". A może Ci zazdroszczą, że męża nie masz i związanych z tym problemów emotka
Głowa do góry! Na forum Cię zawsze wesprzemy emotka emotka



Mam podobnie, tyle, że moi lubią składać zamówienia. Gram rzadko i wygrywam głównie drobiazgi, choć i coś większego się czasem trafi. Uwielbiam jak ktoś prosi o wygranie drogiego telefonu emotka


W mojej rodzinie nie ma takich problemów, bo praktycznie cała rodzina gra (mniej lub więcej). emotka


to masz super rodzinkę! pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5960517 Napisano: 27.12.2014 16:03:34 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Wkurzyłą mnie teściowa w święta emotka Już przesadza takie bajki opowiada,że normalnie coś mnie trafia.W marcu zmarł mój teść(wspaniały człowiek)* ,została sama i wymyśla bzdury.W świeta powiedziała nam,że u niej w pokoju w górnym rogu przy suficie wypłyneła krew i to mąż jej daje jakiś znak.Jak jej nie wierzymy to sąsiadka jest świadkiem ,bo też to widziała .No kur.....brak mi słów,by to skomentować już emotka


może zaczyna się jakaś choroba psychiczna? poważnie mówię Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5959746 Napisano: 23.12.2014 21:28:11 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

koper, rozumiem smutek, ale te dwie osoby też są istotne.. myślę, że smutno by im było, gdybyś oficjalnie płakała, że z nimi tylko spędzisz Święta.. pomyśl, że może to będzie okazja do bliższego "wsłuchania się" w siebie, tzn w to mniejsze grono. bez skupiania się na jedzeniu, przygotowaniach, za to ze skupieniem z najbardziej najbliższymi.

a spotkać z rodziną. czy odwiedzić grób można w każdym momencie, gdy córka wyzdrowieje (czego jak najszybciej życzę) emotka



popieram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5959737 Napisano: 23.12.2014 21:11:41 w Wkurza mnie...
sanitas napisał(a):

is77 napisał(a):

Strasznie mnie wkurza, że moja rodzinka sobie myśli, ze skoro wygrywam różne tam fanty to wszystko mi z nieba spada, śpię na kasie i w ogóle co to dla mnie obdzielić pół miasta tym co wygrywam emotka


Mam to samo. A prócz tego dodają, że jestem żałosna, bo nie mogę znaleźć sobie męża i dobrze płatnej pracy (oczywiście jak najbliżej, żeby mogli mnie odwiedzać...w celach wiadomych - odbiór prezentów). emotka



To bardzo przykre, tym bardziej, że osoby ci bliskie powinny Cię wspierać. Może Ci zazdroszczą nagród i chcą na siłę znaleźć coś "na minus". A może Ci zazdroszczą, że męża nie masz i związanych z tym problemów emotka
Głowa do góry! Na forum Cię zawsze wesprzemy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5959735 Napisano: 23.12.2014 21:04:06 w Kaufland konkursy
acha:)
gdzie mój bonik:(

doris1 napisał(a):

androm napisał(a):

Dalej nie mam bonu z Pogodnej.
A potwierdzenie przeczytania przyjdzie automatem czy sobie tę opcję zaznaczyliscie wysyłając?



zaznaczyliście emotka

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5959729 Napisano: 23.12.2014 20:53:19 w Kaufland konkursy
Dalej nie mam bonu z Pogodnej.
A potwierdzenie przeczytania przyjdzie automatem czy sobie tę opcję zaznaczyliscie wysyłając? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5958227 Napisano: 19.12.2014 14:45:34 w Wkurza mnie...
Dlaczego poprzewracało w cenzurach? To po prostu wegańska dieta jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5958225 Napisano: 19.12.2014 14:44:49 w Pomocy!!!!
Wiesz co, ja bym sobie dała spokój, skleiła doniczkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5957963 Napisano: 19.12.2014 01:08:06 w Kaufland konkursy
Czy to biokomine, te 85 kg?
asiunia260 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

androm napisał(a):

ja nie grałam o pralki, ale zastanawia mnie jak to jest, gdy kurier przyjeźdza a mieszka sie w bloku, on chyba tego nie wnosi, to jak? wola zeby sobie ja zabrac z dołu?


Zostawia pod klatką na palecie
Kurier wnosi tylko paczki do 30kg



eee tam, zależy od kuriera...mi wczoraj kurier przyniósł paczkę ważącą 85 kg :3 jedyny komentarz "ciężkie to jak cholera"

Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5957870 Napisano: 18.12.2014 21:18:15 w Kaufland konkursy
ja nie grałam o pralki, ale zastanawia mnie jak to jest, gdy kurier przyjeźdza a mieszka sie w bloku, on chyba tego nie wnosi, to jak? wola zeby sobie ja zabrac z dołu? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5956618 Napisano: 16.12.2014 18:53:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dziś wielka rozpacz, nic a nic Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5956161 Napisano: 16.12.2014 00:11:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ale wiele osób już dawno dostało Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5956155 Napisano: 15.12.2014 23:39:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak się nazywał ten serwis co domki na chusteczki za rejestracje dawali, bo u mnie dalej ich nie ma.
To bylo cos zwiazanego z leroy merlin chyba.Chetnie linka do tego. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5956139 Napisano: 15.12.2014 22:52:41 w Wkurza mnie...
Cieszę się, że już dobrze z Twoją córką.
Co to za przypadłość? Może się komuś przyda w rodzinie jakby coś się działo. Co trzeba robić?
Pozdrawiam
tereniagno napisał(a):

bridget napisał(a):

do mojej babci 90- letniej tez odmowili przyjazdu, dopiero lekarka jak zadzwonila przyjechali, pewnie uwazaja ze starszych ludzi nie ma co juz leczyć


Lidzia ma 24 lata emotka
Z dnia na dzień jest coraz lepiej i to mnie cieszy,bo było kruchutko emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5955613 Napisano: 14.12.2014 23:56:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
u mnie też z Ludwika emotka ale ten portal jest jakiś kiepski, nigdy nie wygrałam
ale, ale, ten nowy tydzień od jutra na pewno obrodzi emotka zaklina Cię nowy tygodniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0