Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika androm

androm

#6012419 Napisano: 03.05.2015 20:06:28 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

wkurza ,mnie pogoda. Miałam dziś skakać ze spadochronem ale akurat lunęło i burza była emotka Oby jutro było lepiej emotka

skoczyłaś? ja bym się bała Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6012417 Napisano: 03.05.2015 19:58:11 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że będąc w czwartek w pracy,włożyłam do szuflady biurka książkę,którą miałam zamiar dokończyć czytać w trakcie długiego weekendu i oczywiście zapomniałam ją z powrotem włożyć do torebki, aby mieć lekturę w drodze do domu w autobusie i podczas majówki. W czasie przedłużonego wolnego chciałam też wykorzystać bilet do kina z Luksji, ale okazało się,że film, który chciałam obejrzeć grają już tylko po 22, a ja wolę chodzić do kina w ciągu dnia emotka

Co to za książka, że taka interesująca?
Jutro jej nie zapomnij. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6007013 Napisano: 19.04.2015 21:53:25 w Wkurza mnie...
ankasss napisał(a):

androm napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mogę się zalogować na rossnecie. Gdzie jest to logowanie? W mozilli widzę tylko Dołącz dla nowych osób, po prawej u góry a logowanie ni ma. Ktoś wie?

spróbuj pomniejszyć obraz naciskając "ctr" oraz "-"   logowanie powinno być zaraz obok dołącz do nas

super:) zawsze to jedna rzecz mnie, która wkurza
wkurza mnie ten kraj, tak w ogóle
a co do nauczycielki od komputerów, to dla mnie porażka, 8-latek ma biegle obsługiwać komputer? w jakim świecie ja żyję! Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6007008 Napisano: 19.04.2015 21:45:33 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nie mogę się zalogować na rossnecie. Gdzie jest to logowanie? W mozilli widzę tylko Dołącz dla nowych osób, po prawej u góry a logowanie ni ma. Ktoś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6006786 Napisano: 18.04.2015 22:40:40 w Wkurza mnie...
hittmanka napisał(a):

Ojciec który zapomniał z autobusu sześciolatka .... właśnie wracałam z pracy autobusem na jednym przystanku wsiadł ojciec z synem i w pewnym momencie facet wstał i wyszedł, dziecko zostawił, nawet się nie obejrzał emotka   O czym trzeba myśleć żeby o własnym dziecku zapomnieć. Jak dzwoniłam na policję to dyżurny chyba 3 razy się pytał "czego zaponiał? "   ie mieści mi się to w potylicy , chłopaka żal bo bardzo się wystraszył emotka

A kiedy tatuś się kapnął, że synka brak?
W lecie, pamiętacie, było, że zostawił ojciec w samochodzie dziecko i do pracy poszedł...
Nie jestem wojującą feministką, ale coś jest w tym, że nie wyobrażam sobie żeby kobieta, matka tak zrobiła, zostawiła, zapomniała. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6001184 Napisano: 06.04.2015 16:02:46 w co chcielibyście wygrać?
duże pieniądze, samochód
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6001165 Napisano: 06.04.2015 13:37:02 w Kaufland konkursy
5 dni to do środy włącznie Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6000673 Napisano: 03.04.2015 20:52:50 w Kaufland konkursy
Mnie się wydaje, że nie poszły wszystkie. Zawsze puszczali nie na raz. Więcej by ludzi pisało, że wygrało.
Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6000650 Napisano: 03.04.2015 20:36:01 w Kaufland konkursy
Słuchajcie, może nie wszystkie jeszcze poszły eski? Może reszta we wtorek?? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6000609 Napisano: 03.04.2015 19:53:15 w Kaufland konkursy
przyszło na moją mamę, myślicie, że ja też mam jeszcze szansę na eska skoro to było z tego samego sklep? przy czym ja się pierwsza zgłosiłam:( Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6000250 Napisano: 02.04.2015 23:52:47 w Konkursy to ... ciężka praca!
rogaliczek napisał(a):

chochliczka napisał(a):

zgadzam sie z przedmowczynia-kiedys byly lepsse konkursy i ogolnie wiecej.Moze konkurs malo atrakcyjny ale do dzis wdpominam ten z batonami- echh to byly inne czasy emotka

Dla mnie najlepszym konkurem był "Odkryj źródła natury z Timotei" w 2007 gdzie do wygrania jest 5 rodzinnych podróży(po 20 tyś) na wybrany kontynent oraz 6200 nagród dodatkowych w postaci wiklinowych koszyczków wypełnionych produktami Timotei

Też pamiętam!:) Do dziś koszyczki są używane w rodzinie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5999883 Napisano: 02.04.2015 11:37:36 w Konkursy to ... ciężka praca!
chochliczka napisał(a):

zgadzam sie z przedmowczynia-kiedys byly lepsse konkursy i ogolnie wiecej.Moze konkurs malo atrakcyjny ale do dzis wdpominam ten z batonami- echh to byly inne czasy emotka


Boshe, pamietam ten z batonami jak potem pudelka snickersow, marsow, bounty zaczely przyjezdzac. Jeszcze byl fajny taki Winiary ze sie dzwonilo i odpowiadalo na pytania i gadzety dwali np.skrobaczke do jarzyn, radyjko-ludzika (mam do dzis). Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5997742 Napisano: 27.03.2015 21:04:25 w Wkurza mnie...
kalinea napisał(a):

Wkurzają mnie mężczyźni!
Jak to jest że kobieta po rozstaniu potrzebuje miesięcy aby dojść do siebie a im wystarczy miesiąc aby znaleźć sobie kogoś nowego...

Dokładnie. Mam koleżankę, która się rozstała przed planowanym ślubem z gościem, minęło kilka lat, ona dalej nie ułożyła sobie życia, a ten od razu sobie znalazł dziewczynę i już dawno się ożenił.
Co ciekawe, geje też tak mają, że po nich spływa jak się rozchodzą. Już po kilku godzinach szukają następnego.
A my, kobiety, cierpimy jednak dłużej. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5993296 Napisano: 17.03.2015 19:13:25 w Wkurza mnie...
benasia napisał(a):

Wkurzył mnie sprzedający allegro - kupiłam nowe buty a dostałam bez kartonika i bez paragonu - bo jak twierdzi transakcja jest rejestrowana przez allegro i bank i nie musi wystawiać paragonu a wysłanie w kartoniku byłoby droższe... Czy tak w ogóle można??   emotka emotka

z tym paragonem, to robi Cię w ciula, a właściwie fiskusa
powiedz, że zgłosisz nieopodatkowaną sprzedaż Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5984842 Napisano: 25.02.2015 19:02:49 w Kaufland konkursy
anialistopad napisał(a):

mikki85 napisał(a):

anialistopad napisał(a):ha i jak zwykle Miki narobił.paniki. Mówiłam,ze beda konkursy i sa emotka


no to zabij, powieś, oskalpuj, spal na stosie, bo tylko to potrafisz

Miki  emotka  no wiesz,aż tak złosliwa  to nie jestem.Tylko na drugi raz nie powielaj plotek ,które ktoś Ci sprzeda i będzię dobrze  emotka .Ale fajnie,bo pokończyły mi się płyny do zmywania akurat  to uzupełnię zapasy 

coś nie widzę na liście żadnych firmy od płynów do zmywania naczyń, która to? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5981393 Napisano: 17.02.2015 20:12:52 w Wkurza mnie...
3 zgłoszenia na pelny wozek i kicha Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5980353 Napisano: 15.02.2015 21:23:13 w Wkurza mnie...
nigdy nie biorę udziału w konkach na klikanie. Uważam, że normalni organizatorzy już dawno powinni z nich zrezygnować, bo są nieuczciwe i bez sensu. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5979427 Napisano: 12.02.2015 22:52:51 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Ogólne złe samopoczucie,  zero słońca,  zero ciekawych konkursów,  zero wygranych,  zero chęci na wstawanie z łóżka i jeszcze kot zeżarł mi rybę. Ja mu karmy nie kradnę. 

jakbym czytała o sobie tylko kota brak Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5977421 Napisano: 08.02.2015 23:57:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

W sumie...jak złapie nurt weny i odkryje pokłady kreatywności tworząc 10 384 pracę konkursową, będzie na dobrej drodze do zostania "konkursowiczem" za jakiego się podaje emotka

Co odbije się pozytywnie na jego składni, zdolności formułowania wypowiedzi, stylu, ortografii, czytaniu ze zrozumieniem i wysnuwaniu wniosków z kontekstów. Same plusy! Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#5977416 Napisano: 08.02.2015 23:52:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

kylomen napisał(a):

edzia21 napisał(a):

napisał(a):kylomen napisał(a):Współczuje Ci, że sensem Twojego żywota jest denne pisanie na forach tekstami "nie płacz". Ferie są to się nudzi? W wygranych opisujesz wszystkie swoje sukcesy ile razy napisałeś "pierwszy" w komentarzach?

Nie rozumiem celu, jaki przysłaniał Ci w momencie zakladania konta na tym forum? (pomijając już fakt smiesznego konkursiku)


Myślę że podobny jak i Tobie.

A Ty brudny jesteś ani zabawny ani inteligentny więc jak nie masz nic do wniesienia do dyskusji to się nie wypowiadaj. Pojedź pod podany adres zapytaj się, wróć i nam opowiedz jak chcesz być taki mądry.

juz lece, jakiś "przedstawiciel" organizatora bedzie mi mowil co mam robic, do czego to doszlo emotka
zacznij tworzyc wypowiedzi pseudo laureatow, a nie tracisz czas na przekonanie ludzi,
bardzo ci zalezy, az za bardzo

Jutro parę osób zgłosi się oglądać te kilka tysięcy konkursowych odpowiedzi więc dla organizatora noc będzie pracowita.
Nawet ja przyjadę na jabłuszku, mama da mi obiad na drogę, ahoj, przygodo! Wyświetl w wątku >>
0 0