Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika androm

androm

#6145285 Napisano: 14.01.2016 22:01:11 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

szukam informacji co dokładnie jest w zwrocie kosztów, czy np. tylko obowiązkowe szczepienia czy można coś jeszcze, bo np. nam zaproponowano czyszczenie zębów - chodzi o program #wiemjakkarmic, a w regulaminie jest podane tylko "zwrot kosztów  opieki kliniki weterynaryjnej do maksymalnej wartości 200zł brutto dla zadeklarowanego w Programie psa lub kota Ambasadora w okresie 1 roku od zakończenia Programu. "

mi się wydaje, że każdy paragon od veta będzie ok skoro nie sprecyzowali Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6145283 Napisano: 14.01.2016 21:59:54 w SZUKAM....
marta85 napisał(a):

Szukam informacji czy ktos otwieral juz pralke z "wez w nagrody w obroty " od Smolara, czy jest w niej wszystko tzn. weze odprowadzajacy i doprowadzajacy wode, czy mozna otwierac i od razu podlaczyc czy trzeba cos dokupic, z gory dziekuje za odpwowiedzi

wiesz co, ja nigdy nie wygrałam pralki, ale kiedyś kupowałam i coś tam trzeba dokupić, własnie jakieś węże czy coś Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6144440 Napisano: 13.01.2016 17:05:26 w WC - rozmowy o wszystkim
bethan napisał(a):

Dzięki, o Mel B słyszałam emotka

To już zmieniam te "dziewczyny", żeby nikt się nie czuł wykluczony.

Jilian Michels "30-day shred" , trzy levele, pierwszy level jest na pewno na yt. Robisz codziennie przez 30 dni, po 10 dni kazdy level. Kazdy trening to pol godziny. Dobry na ogarniecie sie. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6143044 Napisano: 11.01.2016 00:06:38 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

ziolko napisał(a):

rata za mieszkanie ważna rzecz.. 
Ale chyba postępowanie kuzynki pozostawiło jakiś mały niesmak? 

To prawda. Mimo wszystko czuję sie troszke oszukana, bo gdy przypominam sobie "ten dzień" to nadal widzę uhahana kuzynke, ktora tak bardzo cieszy sie na pieczenie ciast. Dalabym Jej Oskara. Leonardo D.by Jej pozazdroscil emotka

może dopiero potem przyszła jej sprzedaż do głowy więc cieszyła się szczerze Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6142800 Napisano: 10.01.2016 01:22:57 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

Dlaczego jak idzie ku dobremu, to pojedynczo, a jak się wali, to już wszystko? emotka
Czy to może tylko u mnie taki fart? emotka

Nie tylko u Ciebie.Odnoszę wrażenie,że w moim życiu z roku na rok zamiast iść ku lepszemu, to jest coraz gorzej-taka powolna wegetacja emotka Naprawdę z każdym kolejnym rokiem wiążę zawsze nadzieje,że coś się zmieni,pozytywnie mnie zaskoczy,ale teraz to ja się po prostu cofamemotka emotka

Nic Cię nie zaskoczy. Sama musisz coś zmienić, bo samo nic się nie zrobi. Musisz próbować, działać i bieg wydarzeń przyniesie nowe możliwości. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6142611 Napisano: 09.01.2016 12:24:40 w SZUKAM....
@asante napisał(a):

staszek napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

w dalszym ciągu szukam fajnej normalnej dziewczyny. Wykorzystuję wszędzie okazję bo dzisiaj naprawdę trudno poznać kogoś wartościowego jestem z okolic Nowego Sącza. Nie oceniam po wyglądzie, jednak dbałość o siebie bez przesadna jest ważna i na koniec- nie będę już zabierał tych zniczy!

A już byłam zainteresowana, ale jak zobaczyłam, że nie będziesz już zabierał zniczy to mi przeszło emotka chciałabym razem z Tobą poczuć ten dreszczyk emocji, a teraz jak widzę to już po ptakach...

Ja też o tym marzyłam, ale nie łapię się wiekowo  emotka  Gdybym Cię poznała nieco wcześniej nie wahałabym się ani sekundy...

Batistutku, taki smutek wyziera z Twoich wiadomości. Zaprawdę jesteś mądry i z pewnością piękny. Mam jednak kilka pytań:
Czy jesteś jurny oraz czy jesteś w stanie co miesiąc zarabiać te 30 tysięcy?
To poważne pytania, chodzi o dopasowanie, a może i innym, które się w Tobie podkochują wyjaśni wiele rzeczy i pomoże dokonać odpowiedniego wyboru. A co do zniczy - nie ma już szans na mały włam na cmentarz? Bo jeśli nie, to wielka szkoda. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6142552 Napisano: 09.01.2016 01:55:06 w SZUKAM....
batistutek123 napisał(a):

w dalszym ciągu szukam fajnej normalnej dziewczyny. Wykorzystuję wszędzie okazję bo dzisiaj naprawdę trudno poznać kogoś wartościowego jestem z okolic Nowego Sącza. Nie oceniam po wyglądzie, jednak dbałość o siebie bez przesadna jest ważna i na koniec- nie będę już zabierał tych zniczy!

Ale ile Ty masz lat? Ustaw swoje zdjęcie jako avatar.
Ja się w Tobie podkochuję, bo po tej akcji ze zniczami wiem, że jesteś zaradny. To takie męskie!
Jestem bezprzesadnie ładna, bezprzesadnie mądra.
emotka
P.S. Sądząc po avatarze masz też piękny, boazeryjny przedpokój pełen kwiatów.
Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6141154 Napisano: 06.01.2016 02:35:24 w Wkurza mnie...
evita napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


Ale ja nie jestem złodziejem i wolał bym zakończyć ten temat. Przeczytaj sobie moje wyjaśnienie dlaczego tak napisałem, co sądzę o grzebaniu ciała w ziemi. Nie robię tego w złej mierze, jak również nie chce być tak odbierany.

To pewnie w złej cerze emotka

zmawiając pacierze
a jak znicz jest, to bierze Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6139851 Napisano: 03.01.2016 01:55:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Mam pytanie a co daje dodanie 2 konkursów jakie tematy czy to coś ważne będę widział i czy jak raz dodam to już póxniej nie musze? Bo nie wiem nawet gdzie i jka szukac tych konkursów.


Gdy dodasz dwa konkursy, ujrzysz... przyszłość. Bez kitu. Możesz wtedy obstawić numery totka, które na bank zostaną wylosowane. Ale uważaj! My również znamy te numery, więc Twoja wygrana nie będzie duża.

Konkursy możesz znaleźć w bazie. Jednak tych z bazy nie możesz do bazy dodać. Takie błędne koło. Nie uda Ci się opuścić tego ronda.

Po dodaniu jednego konkursu na Twój adres zameldowania zostaje wysłany jeden znicz (niekradziony). Po dodaniu dwóch wysyłają Ci na adres korespondencyjny drugi znicz (kradziony). Po dodaniu trzeciego konkursu na adres na jaki jesteś zarejestrowany w Skarbówce, wysyłają Ci nowy znicz, chińskiej produkcji. Po dodaniu czwartego na adres jaki zgłosiłeś w ZUS wysyłają Ci kradziony znicz grający "Wstań, powiedz nie jestem sam". Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6139374 Napisano: 31.12.2015 16:12:09 w Wkurza mnie...
gosposia07 napisał(a):

kumarek napisał(a):

Wkurza mnie to że kupiłam 2 pudła lodów Carte Dor z Bierdy, zjedliśmy i razem z mężem i synem rozchorowaliśmy się. I nawet nie zadzwonili do mnie i nie dali Karty w ramach rekompensaty! emotka

U mnie trzy pudełka emotka lodów i też zonk.

dziewczyny, ale co se lodów pojadłyście, to Wasze:) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6139332 Napisano: 31.12.2015 15:16:19 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

Tak sobie czytam i po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że nie ma co chwalić się, że się gra, zbyt dużej liczbie osób...

dokładnie, ludzie są zazdrośni, a poza tym nawet jak coś kupię, to potem jest , że pewnie wygrałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6139311 Napisano: 31.12.2015 14:29:29 w Wkurza mnie...
siasiolka napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

Smarkacz? to już dorosły człowiek właściwie, wstyd!
Gdyby mój syn tak się zachował dostałby porządną nauczkę,
Bardzo dobrze robisz! Tylko tak dalej, może kiedyś do tępego łba dotrze. A jego rodzice? Ja spaliłabym się ze wstydu i gorąco przepraszała, ze gość został w moim domu tak potraktowany.
Mnie sie zdarzało podarować wygrane rzeczy ale zawsze reakcja była bardzo miła.

Matka kątem oka patrzyła, udawała, że nie widzi, nie słyszy, uśmiechała się pod nosem i wpierniczała tort..
Mój mąż wstał i powiedział, że przez jego rozczarowanie jest nam przykro więc chciałby podarować mu coś co jest warte więcej niż 3 batony - tylko prosi o zwrot aparatu. Gagatek podał karton z aparatem, a tż wyjął z torby 2 bilety do kina.. wręczając mu je powiedział: kosztowały 4 dychy, doceń to!

super akcja męża! Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6139307 Napisano: 31.12.2015 14:21:01 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

buncia88 napisał(a):

wiesz defed... ostatnio jak podarowalam Mojej Chrześniaczce na urodziny rower z Nałeczowianki to bardzo sie ucieszyła (ma 11lat) a jej mama (żona mojego wujka-bardzo źle trafił emotka ) powiedziała cyt: eee....taki prezent...złotowki złamanej na to nie dala, bo to przecież wygrana w konkursie była.

No i jakbyś zareagowała? Wdała się w pyskówę? Obok dziecko robiące rundki na nowym rowerze.
To jest niepojęte...
A co do kuzynki-zawsze była mi jak siostra, bo obie jesteśmy w podobnym wieku i obie jesteśmy jedynaczkami.
Jakbym w policzek normalnie dostala...

Widzisz bo im wszystkim się wydaje ,że jak wygrana to jest warta 10 zł i pewnie nie miałaś co z tym zrobić (w domyśle nikt nie chciał kupić) więc dałaś jej na prezent jak mogłaś tak postąpić emotka

Ludzie jak coś dostaną z wygranej, to nawet tak rozumują, że obdarowujący to sobie zaoszczędził na prezencie, bo nie musiał kupić.
Choćby to był i rower za tysiaka. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6139113 Napisano: 30.12.2015 22:32:16 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

giulietta napisał(a):

giulietta napisał:(...)

Piękne, choć przyznam, że kończę trzeciego Carlsberga i tak średnio u mnie z dokładnym zrozumieniem emotka

Wkurzyła mnie kuzynka, ktorej na święta podarowalam robota Kenwood, którego wygrałam (wart ok.1200zł), bo kupiła nowe mieszaknie, właśnie zrobili jej nowe meble kuchenne. Narzekala na brak sprzętu, więc stwierdzilam, że bardzo sie ucieszy, bo super robot się przyda a Ona go jeszcze tego samego dnia wystawila na allegro. Nie ładnie....

Niewdzięczna jakaś. Szkoda, mogłaś sprzedać za tysiąc, kupić jej robot za 300 zł i bawić się za resztę. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6136878 Napisano: 24.12.2015 18:00:38 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Reklamował ktoś porcelanę z laciatego? Wracam z pracy, widzę paczki, otwieram a tu talerz rozwalony emotka  da sie coś z tym zrobić nie spisując nic u kuriera? 

napisz maila, dołącz zdjęcie, u mnie wystarczyło emotka

nie widzę jeszcze wątku świątecznego, to życzę Wam tu wesołych świąt emotka emotka

Dziekuje będę pisać 

Możesz do 7dni od odbioru skontaktować się z DPD i przyjedzie kurier na spisanie protokołu reklamacyjnego. Wtedy wysyłasz go choćby mailem do Łaciatego i oni powinni z odszkodowania coś dostać, a Tobie na pewno doślą nowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6136770 Napisano: 24.12.2015 10:02:50 w Kaufland konkursy
mam bona, rzeczywiscie sie zdziwilam, ze nie 7 stycznia Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6136146 Napisano: 22.12.2015 19:16:05 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

Cudaczku - a ja miałam Ciebie za taka grzeczną a tutaj proszę z żonatymi umawiasz się i romansujesz wstyd hi,hi

Oj, to latawica z Cudaczka, prawniczki może tak mają:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6131496 Napisano: 14.12.2015 16:58:01 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

Ludzie, dajcie spokój z tymi oczekiwaniami. Dzisiaj dopiero 1-szy dzień wysyłki, a już zaczynają się lamenty. Jak nie przelewy z mocy, to luksusy, jak nie luksusy to biedronki. W KOŃCU DO KAŻDEGO DOJDZIEemotka

Ja czekam na kilkanaście kart, żadna jeszcze nie dotarła, jednak nie jest to powodem do robienia "piramid wzajemnej adoracji".  emotka

BTW. Przypominam, że do wysyłki mają 2 tys KART!

możemy sobie pisać o tym, bo jest w temacie konka
jak Ci się nie podoba, to nie czytaj Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6131483 Napisano: 14.12.2015 16:50:03 w Biedronka
czekam na Luksus i na kartę, mam nadzieję, że się doczekam w końcu Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6130985 Napisano: 13.12.2015 22:59:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilus napisał(a):

czy zdarzyło się komuś, że nie dostał zwrotki na maila, z kauflandu (konkurs z bonami)? Wysłałam dwa razy maila i nic... skrzynka na gazeta.pl będę wdzięczna za odpowiedź, bo się martwię...

tez nic nie dostalam, tez gazeta
Wyświetl w wątku >>
0 0