Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika androm

androm

#6349427 Napisano: 24.04.2017 12:05:08 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, bo przyszła karta z Jogobelli, ale z tego co czytam to nie da sie wyplacic  z bankomatu tej kasy.
Tylko jest mowa o placeniu nią. Czy to możliwe? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6345104 Napisano: 11.04.2017 17:24:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
dwa razy Jogo, ogółem 2/3 w tym konku Wyświetl w wątku >>

androm

#6338478 Napisano: 26.03.2017 23:14:26 w WC - rozmowy o wszystkim
andziulka21 napisał(a):

Szukam podpowiedzi, może ktoś mi doradzi gdzie najlepiej wywołać zdjęcia przez internet? chodzi mi aby były faktycznie ładnie.. emotka

ja robilam zawsze przez rossmann i spoko bylo Wyświetl w wątku >>

androm

#6335592 Napisano: 20.03.2017 18:02:48 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Joan, a no to mi daje ten tysiączek,że po 5 latach w miarę regularnego oszczędzania mam odłożone około 60 tysięcy złotych.Być może to zbyt wysoka cena za mieszkanie wciąż z rodzicami i częściową utratę wolności i prywatności.


Niekoniecznie "zbyt wysoka cena", ale czy masz jakiś plan? Oszczędzasz na coś konkretnego? Czy po prostu jakoś tak bez przemyślenia te dni mijają? Bo jednak życie ma się tylko jedno emotka

bezmyślnie cudaczkowi nie mijają, przecież gra w zdrapki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6329586 Napisano: 07.03.2017 00:42:11 w Pomocy!!!!
Hej, "nr paragonu" to "nr wydruku" czy "nr transakcji"? Już tyle wersji różnych było, że nie wiem co w końcu. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6326970 Napisano: 28.02.2017 22:05:46 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Moja mama miała urodziny w niedzielę.Kiedy wraz z siostrami wręczałyśmy jej prezent nie omieszkała nam zwrócić uwagi: "Dlaczego dostałam tylko jedną zawieszkę do swojej bransoletki Pandora, skoro mam trzy córki, to powinnam dostać 3 emotka " Przecież nie powiem mamie,że prezenty składkowe w naszej rodzinie są "składkowe" tylko z nazwy, bo jak przychodzi co do czego, moje siostry stwierdzają,że one nie mają kasy i ja jestem najbogatsza,to mogę przecież zapłacić emotka

A powiedz mamie jak jest. Kiedyś jak dojdzie do podziału spadku, to będzie po równi, a Ty masz największy wkład w utrzymanie matki - nagrody, wyjazdy itp. Wyświetl w wątku >>

androm

#6313334 Napisano: 22.01.2017 09:07:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktos dostal bon superprezenty od Tubadzin? Tez macie bon wazny do 1 marca? Troche chamsko, ze taki krotki, normalnie jest, ze bon wazny rok od zakupu a dali nam prawie przeterminowane. Nie da sie teraz wykorzystac na niektore rzeczy np skoki itp bo wiadomo jaka jest pogoda . Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6306906 Napisano: 02.01.2017 20:11:25 w Wkurza mnie...
Moim skromnym zdaniem dziś pieniądze powinno się pożyczać z banku, nie od rodziny, po to by nie było niesnasek.
A jeśli już rodzinie, to spisać umowę. Jakby co to można iść do sądu. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6222689 Napisano: 29.06.2016 21:12:14 w Wkurza mnie...
calliope napisał(a):

androm napisał(a):

wkurza, ze Rama jak szef kuchni odrzucili mi za zwrot i jest to ewidentne naciągactwo bo wszystko bylo zgodne z regulaminem a napisali ze odrzucają

a podali konkretny powód?

a skąd! Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6222677 Napisano: 29.06.2016 20:29:28 w Wkurza mnie...
wkurza, ze Rama jak szef kuchni odrzucili mi za zwrot i jest to ewidentne naciągactwo bo wszystko bylo zgodne z regulaminem a napisali ze odrzucają Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6220660 Napisano: 26.06.2016 11:14:59 w Wkurza mnie...
ewikewik napisał(a):

Wkurza mnie sąsiedztwo pewnej instytucji, gdzie "psy"  "szczekają" dnie i noce. Dziś ludzi pobudzili ludzi o 4.28. Tacy rozbawieni. Tacy bezkarni...

komisariat policji? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6209058 Napisano: 06.06.2016 23:50:21 w Wkurza mnie...
izak1000 napisał(a):

Mogę się pożegnać z kasą z testowania, bo moja przesyłka piorytet polecony  z 02.06.. jeszcze do nich nie dotarła..

a masz przecieki ze sie kasa skonczyla już? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6204968 Napisano: 31.05.2016 23:37:28 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

jokan napisał(a):

ziolko napisał(a):

jokan napisał(a):

Wkurzaja mnie maile od Rembiszewskiego, który ze swoim Lottolandem pcha sie na kazdej skrzynki mailowej emotka - a czy to wogole jest legalne te cale lotto przez internet?

to zależy jakie lotto. Akurat reklamy z Rembiszewskim to zwykły spam, ale lepiej w niego nie klikać, żeby wirusa nie złapać 

od razu wywalam do kosza, ale musze zablokowac emotka

ja już blokowałam, i niestety, bardzo szybko spam powracał emotka

bo ze spamem tak jest, że jak klikniecie, że się wypisujecie, to już wiedzą, że mail jest aktywny i dopiero się spam zaczyna Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6204131 Napisano: 30.05.2016 21:55:42 w Wkurza mnie...
iskierka napisał(a):

mnie wkurza starość ... mamy zaproszenie na 18 stkę i zupełnie nie wiem co założyć.Będzie to lokal jak na przyjęcia,ale ma być muzyka kilkoro znajomych i rodzina solenizantki ..misiek mówi no jak 18 stka na dyskotekę się ubierz emotka  yhm .....chyba jak dla oldboy.. ów  ... ubiorę się elegancko ..a jak przesadzę? i wyjdzie weselnie emotka   najchętniej bym założyła jeansy i koszulę ...ale jak za mało uroczyście ? Jes....u emotka

małą czarną, to jest zawsze w modzie Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6203174 Napisano: 29.05.2016 22:39:17 w Wkurza mnie...
mczarna napisał(a):

Wkurw.... się co nie mało- za tydzień lecę do Barcelony, a poza tym teraz takie upalne dni,że do pracy naszykowałam sobie sukieneczkę, a co odwaliłam-nogi goliłam i jak sobie pojechałam po piszczelu tak mi skóra zlazła pionowo i teraz będę miała mega ślad. cenzura po prostu...Nawet mój facet przerażony, bo krew się leje jak głupia,fuj.
Miłego wieczora życzę. U mnie już się skończył.emotka

ja też się tak kiedyś cięłam, zawsze w okolicach kostek się musiałam uciąć i płat skóry też kiedyś...
ale to było przed depilacją laserową, obecnie temat już stał mi się obcy:) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6203129 Napisano: 29.05.2016 21:28:51 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

donia7 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Wkurza mnie  dobry kolega w piątek mieli imprezę na działce dałem mu karton chipsów aby schrupali i oddali mi opakowania.
Dzwonie dzisiaj do niego że przyjdę po opakowania.
Mówi mi że zapomniał że ma zostawić i spalił w ogniskuemotka

a no to już przesada emotka

Twój kolega zachował się bardzo po chamskuemotka  Powinien teraz Ci odkupić cały karton.
Wkurza mnie,że ubiegłej nocy nie mogłam spać do 4.30, a jak się obudziłam,to czułam się jak przetrącona i nie chciało mi się pojechać do Alei Bielany zrobić zakupy i zagrać o mieszkanieemotka

cholerka Cudaczku, a jak to mieszkanie było CI przeznaczone? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6179522 Napisano: 03.04.2016 22:06:05 w WC - rozmowy o wszystkim
awi napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

joan napisał(a):


A nie da się choć na dwa dni uciec od codzienności? emotka

O tym samym pomyślałam. Oderwij się od codzienności chociaż na 2-3 dni. Zrób sobie weekend nawet w ciągu tygodnia i odpocznij. Czasami trzeba zresetować umysł i ciało emotka


Odrywam się ale to nie rozwiązuje sprawy, to tylko "kosmetyka". Bardziej dosadnie ujął to androm. Dziękuję za przytulanki, odwzajemniam emotka

androm pozdrawiaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6178229 Napisano: 31.03.2016 08:25:00 w WC - rozmowy o wszystkim
taalvikki napisał(a):

awi napisał(a):

polec napisał(a):

awi napisał(a):

Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.


Głowa do góry idzie wiosna. Być może masz jakieś braki w odżywianiu po zimie i brak wit. D, oraz tych z grupy B daje Ci się we znaki. To taki tradycyjny objaw: wstajesz bardziej zmęczona niż się kładłaś. Jeśli to nie ten kierunek, to zdecydowanie potrzebujesz urlopu. emotka

Wiosna w mieście mnie nie cieszy, tak, potrzebuję urlopu od cywilizacji. Ostatnio byłam na wakacjach w latach 90-tych. Nie potrafię już cieszyć się gałązką wiśni, kamieniem z plaży.  Chciałabym być drzewem wiśniowym,  pustynią pełną ziarenek piasku...
Tak sobie pomyślałam o niegdysiejszej propozycji Bastiego...
Mogłabym nawet przywieźć znicze (z własnych zbiorów)...


powiem tak. większość rzeczy, które zostały wymienione, to SĄ obiektywnie męczące rzeczy. zwłaszcza, gdy są skąpane w sosie nieustannego zarobienia. lud sobie wmówił, że praca to radość, sukces i wspaniałość,  ze drzwi i okna są najważniejsze itd. tymczasem prawda jest taka, że praca "czyni wolnym". wolnym od myślenia. podpowiadam odpoczynek od owej pracy, od ludzi i od pośpiechu i od wmawiania sobie, że "trzeba posprzątać", "trzeba rozmawiać z ludzmi". bo nie trzeba. wiem, że nie zawsze to da się zrobić, ale chyba nikt nie poda mi rozsądnego argumentu za tym, by nie być na wakacjach od lat 90. emotka

dokładnie, praca sprawia ze nie masz czasu na myslenie jak wiele godzin kazdego dnia tracisz ze swojego zycia, jak tanio sie sprzedajesz oddajac cos najwazniejszego-czas sowjego zycia, ktorego potem nie kupisz, a zegar bije Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6177274 Napisano: 27.03.2016 15:11:09 w Wkurza mnie...
myślę, że to jakieś zaburzenie, kleptomania albo co
dla mnie to śmieszne i przecież nienormalne żeby kinder jajka nawet ukraść znajomej, to chore, po prostu
zluzujcie z nią kontakt i po prostu, nie wpuszczajcie do domu
to chyba normalne, że nie chce się kumplować ze złodziejem (nauczycielka, masakra!) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6176717 Napisano: 25.03.2016 00:07:02 w WC - rozmowy o wszystkim
ej, ta strona to jakiś żart
jeden pisze ogłoszenie, że chętnie pozna panią pracującą w Rosmanie, potem, że w Rosjanie

inny chce dać spermę jak ktoś chce mieć dziecko:W poczęciu dzieci mam duże doświadczenie, sukces i zadowolonych klientów

a inny w ramach nauki na masażystę chętnie zrobi paniom masaż:
szukasz odprężenia zadzwoń

w ramach nauki i zdobywania doświadczenia spotkania za darmoo

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0