Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika androm

androm

#6693215 Napisano: 28.03.2020 23:45:39 w Wkurza mnie...
mama-l-k-m napisał(a):

Dzisiaj babcia przyszła pod ogrodzenie odebrać dla nich zakupy. Moje dzieci stęsknione wybiegły na bosaka i w krótkim rękawku się przywitać. Wczorajsza zabawa - moje dzieci na ogrodzeniu, sąsiadki córka u siebie, drugiej sąsiadki syn przy ogrodzeniu i bawią się w kalambury. 
Ciągle jeździ policja, straż miejska. Dzieci kiedy ich widzą od razu przybiegają do nas, bo myślą że coś źle robią a są tylko na ogrodzie. 
Marzenie starszego syna - już nie chce dostać klocków Harry Potter a chce abyśmy pojechali na wycieczkę do jaskini niedźwiedzia w Kletnie bo mieliśmy to w planach.
Marzenie średniego syna - pójść do action na zakupy. Moje marzenie - abyśmy nie musieli się rozstawać, aby wirus oszczędził moje dzieci i nie miały potem traumy po samotnym pobycie w szpitalu. 
A tak to powinnam się dalej wpisać w wątku cieszę się, bo w tej sytuacji jest dużo do dobrych rzeczy które nas spotykają. 

Jakie bidulki, będą miały traumę na dźwięk tych syren. Wyświetl w wątku >>

androm

#6693212 Napisano: 28.03.2020 22:38:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mały żarcik: a może da się wymienić ten bon na wartościowy papier toaletowy?:)) Wyświetl w wątku >>

androm

#6693210 Napisano: 28.03.2020 22:29:09 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

Cieszę się że jesteśmy zdrowi, ale dzisiaj wkurzyłam się na wirusa i to tak porządnie. Mój 11-letni syn ma kryzysowy dzień - prawie cały dzień widziałam u niego łzy w oczach - bo on ma już dość, bo on nie wie kiedy zobaczy swoich kolegow, bo ciocia Kornelia jest we Francji a tam jest źle (szwagierka jest zakonnicą i od 7 miesięcy pracuje z dziećmi we Francji), bo on nie widział dziadków już 5 tygodni a jedna babcia musi codziennie jeździć do pracy w Krakowie, druga babcia jeździ co 4 dzień i on sie martwi. Kurde, sama teraz siedzę i mam dośc...

ja to odliczam dni do następnych zakupów żeby móc znowu wyjść w zbożnym celu:)
masz empatycznego syna Wyświetl w wątku >>

androm

#6693162 Napisano: 28.03.2020 13:41:55 w Wkurza mnie...
Agnes napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

bruce napisał(a):

Jak zobaczę jeszcze jeden konkurs na zdjęcie, jak spędzamy czas w domu, to się normalnie pochlastam...  emotka emotka

rany, ja to samo! Ludzie tyle rzeczy robią siedząc w domu przynajmniej wg. konkursow a moje dzieci nic z takich rzeczy robić nie chcą, ot poucza się, pobiegają, porysują, pograją w szachy i jedzą...

ja mam 5 latkę w domu codziennie kilkanascie razy słyszę pytanie kiedy w końcu będzie mogła isc do przedszkola bo tak tęskni
a co ja mam jej odpowiedzieć ? że może już kilku koleżanek nie zobaczyc bo jak zamkną przedszkola do wakacji to kilka dzieci juz idzie z jej grupy do szkoły
poza tym pół dnia przeleży, ogląda bajki i tylko prawie zmuszam ją do robienia zadań jakie przysyłają panie z przedszkola
patrzy w okno liczy ludzi ilu chodzi po ulicy
i własnie wkurza mnie ta moja bezradność że nie umiem nic w tej kwestii zrobic

to będzie z niej policjantka:)) tu mandacik, tam mandacik Wyświetl w wątku >>

androm

#6693117 Napisano: 27.03.2020 23:20:53 w Zbieramy kasę!

androm

#6693072 Napisano: 27.03.2020 18:45:01 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

- Nie mogę. Odizolowali mnie i codziennie badają na koronowirusa jakby chcieli żebym go miała. Wyświetl w wątku >>

androm

#6692846 Napisano: 26.03.2020 21:14:15 w Wkurza mnie...
cleo25 napisał(a):

Wkurzył mnie kurier GLS  emotka   Zamówiłam przesyłkę na Allegro (wartość 72zł). Sprawdzam sobie na "śledzeniu przesyłki" i patrzę ... a tam przesyłka doręczona 25,03 (wczoraj). Dzwonię do kuriera, a on do mnie, że pomylił ulice i wrzucił do skrzynki pod takim samym numerem, ale na innej ulicy. I, że jak wrzucił to się połapał, ale już nie szło wyciągnąć emotka . Zostawił tam awizo z prośbą o kontakt. Przeszłam się teraz pod ten adres, a tu dziadek jakiś otwiera, schodzi ze mną do skrzynki i wyciąga samo awizo. I twierdzi, że wczoraj żadnej paczki nie było. Nosz  q ...a !!! Gdzie moje maseczki ochronne !!! Wiem, że to teraz chodliwy towar, ale żeby tak zapieprzyć .... Wrrr emotka Czekam jeszcze dzień i piszę reklamację.

skąd kurier mógł wiedzieć co jest w środku? czy było coś napisane?
i czy sprzedaż takich artykułów nie została zablokowana na takich platformach przez Morawieckiego, bo pamiętam, że została Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

androm

#6692503 Napisano: 25.03.2020 20:13:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niewyspanamama napisał(a):

Jak myślicie LION już cały poinformowany za 1 etap ?

właśnie nie wiem czy jak dzwoni ten automat to do ilu osób w tym samym czasie może dzwonić? czy to jednak po kolei, czyli jednocześnie z jedną rozmawia? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6692380 Napisano: 25.03.2020 11:35:45 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

androm napisał(a):

grappa25 napisał(a):

właśnie zauważyłam, że odkąd trwa akcja "zostań w domu" nie dzwonią do mnie z super ofertami: telemarketerzy, cegiełki, banki, garnki i turboszczotki...
Aż mi zaczyna brakować emotka

i nie chodzą z ulotkami po skrzynkach, u Was też?

U mnie niestety ulotek sporo. 

to już by sobie dali spokój roznoszą zarazki, macają klamki Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

androm

#6692374 Napisano: 25.03.2020 11:21:25 w WC - rozmowy o wszystkim
grappa25 napisał(a):

właśnie zauważyłam, że odkąd trwa akcja "zostań w domu" nie dzwonią do mnie z super ofertami: telemarketerzy, cegiełki, banki, garnki i turboszczotki...
Aż mi zaczyna brakować emotka

i nie chodzą z ulotkami po skrzynkach, u Was też? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

androm

#6692371 Napisano: 25.03.2020 11:12:51 w Zbieramy kasę!

androm

#6692307 Napisano: 24.03.2020 20:09:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

UWAGA
dziś odwiedził mnie kurier DPD z Frozen bez rękawiczek
otworzyłam drzwi a on mi dał do wypełnienia protokół i jeszcze swój długopis mi chciał wcisnąć ale się nie dałam i wzięłam swój z Olafem i futerkiem oj mina jego była bezcenna

ale powiedz co by to zmieniło jakby miał rękawiczki? przecież te same bakterie zebrałyby mu się na rękawiczce, które, gdy nie ma rękawiczek, zebrały się mu na ręce. Dla Ciebie to bez różnicy, cokolwiek od niego bierzesz. Rękawiczki nie są żadną ochrona dla Ciebie. Wyświetl w wątku >>

androm

#6692303 Napisano: 24.03.2020 20:02:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

androm napisał(a):

assal napisał(a):

Roksana2802: Karlsbad nie lubi informować o rodzaju nagrody. Ja o głównych dowiadywałam się dopiero przy odbiorze paczki od kuriera emotka

karslbad wysyla paczki z dokumentami zwrotnymi?

tak

a jaką firmą kurierską śle?:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6692286 Napisano: 24.03.2020 19:15:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Roksana2802: Karlsbad nie lubi informować o rodzaju nagrody. Ja o głównych dowiadywałam się dopiero przy odbiorze paczki od kuriera emotka

karslbad wysyla paczki z dokumentami zwrotnymi? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6692193 Napisano: 24.03.2020 15:02:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Jakbyś odkryła jakiś trik na to emotka  daj znać emotka haha 

Mój kurier uciekł z miejsca zdarzenia, zostawił paczkę i krzyknął z auta żebym się nie przejmowała protokołem  emotka   emotka  Nie zdążyłam nawet zareagować i coś odpowiedzieć, pędził jak struś!

ha, ha, jakiś fajny, rozumiem, że masz się nie przejmować protokołem, bo on go zniszczy jeśli go zabral
a w ogóle po co dają protokoły przy jakiś gów... nagrodach, ostatnio przy jakimś zestawie past musiałam wypełniać, naprawdę na cholerę to! Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6691888 Napisano: 23.03.2020 14:38:36 w Zbieramy kasę!

androm

#6691499 Napisano: 21.03.2020 15:07:46 w Zbieramy kasę!

androm

#6690925 Napisano: 18.03.2020 18:15:07 w Zbieramy kasę!

androm

#6690085 Napisano: 14.03.2020 23:16:25 w Zbieramy kasę!

androm

#6690021 Napisano: 14.03.2020 10:21:16 w WC - rozmowy o wszystkim
defed napisał(a):

joan napisał(a):

No i proszę: wchodzę na FB, a tam kwadrans temu kolejny klub ogłosił na FB, że się zamyka do odwołania. Mam tylko nadzieję, że się po tym wszystkim finansowo pozbierają, bo to sympatyczni ludzie są.

Moja trenerka działa solo. Wynajmuje sale do prowadzenia treningów grupowych w szkołach czy MDKu. Jedyne czego nie odwołała to treningów personalnych u klienta w domu. Ale na takie personalne to mnie nie stać. Na szczęście spacerów po parku i lesie nie zakazali  emotka

słuchaj, odpal sobie na yt kanał Moniki Kołakowskiej, interwały, cardio, możesz do woli ćwiczyć Wyświetl w wątku >>
0 0