Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika androm

androm

#6734405 Napisano: 07.10.2020 15:39:15 w Informują
Informują z Konkurs "Czysta przyjemność gotowania" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
info o nagrodzie dodatkowej (zestaw Somat) Wyświetl w wątku >>

androm

#6733917 Napisano: 05.10.2020 18:00:07 w Zbieramy kasę!

androm

#6733824 Napisano: 05.10.2020 14:42:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

rafalpyzdra napisał(a):

Pani Aneta Cyganik wygrała główna nagrodę plagiatem, ta Pani cały czas kradnie zdjęcia z internetu 

Napisz o tym w wątku PLAGIATY

jednak nazwisko nie wzięło się w przeszłości znikąd Wyświetl w wątku >>

androm

#6733441 Napisano: 03.10.2020 10:49:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
bezaczek7 napisał(a):

androm napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Dobry wieczor, po pasmie sukcesow w celnym strzale w lubisie i 20zl tymbark na roczna pensje, nastal czas posuchy. Poprosze o mila wiadomosc w bramce przez weekend i smsie w poniedzialek. Bic biedronka, winiary majonez, rocher, naleczowianka... haribo moglby na do widzenia dac stoweczke... żal-wątku, poproszę o nagrodę emotka

zmartwię Cie, ale Bic Biedronka podobno dziś były smsy

Wiem, flatego wypisalam konkursy, w ktorych mi nie poszlo  emotka

acha, myślałam, że wypisałaś te, w których również spodziewasz się miłego smsa:)

ja też nic wygrałam, wątku działaj w końcu! Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6733408 Napisano: 02.10.2020 23:16:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
bezaczek7 napisał(a):

Dobry wieczor, po pasmie sukcesow w celnym strzale w lubisie i 20zl tymbark na roczna pensje, nastal czas posuchy. Poprosze o mila wiadomosc w bramce przez weekend i smsie w poniedzialek. Bic biedronka, winiary majonez, rocher, naleczowianka... haribo moglby na do widzenia dac stoweczke... żal-wątku, poproszę o nagrodę emotka

zmartwię Cie, ale Bic Biedronka podobno dziś były smsy Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6732989 Napisano: 01.10.2020 14:38:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wąteczku, kurła, żądam jakichś wyników, w których w końcu coś wygram!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6732910 Napisano: 01.10.2020 11:18:24 w Zbieramy kasę!

androm

#6732904 Napisano: 01.10.2020 11:12:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

Ja mam spiżarnię, te parę miesięcy mogą stać.  W pracy wiedzą,  że gram, więc nieraz ktoś się pyta  czy mam czekoladki czy coś  i kupują ode  mnie  taniej. 
No  i ośrodki dla bezdomnych.  Dzwonię i pytam , czy chcą.  Chcą. 
Tylko piwa nie nam się gdzie pozbyć.  

ja piwo daje taki pani żulce co czasem pod sklepem stoi
wiecie, ona i tak sobie kupi jak jej nie dam, a cieszy się, bo jak jej dam to za swoją kase kupi coś innego Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6732684 Napisano: 30.09.2020 14:37:10 w Wkurza mnie...
kiedystobylo napisał(a):

Wkurza mnie, że kurier zostawił mi bez pytania paczkę u sąsiadki, która mnie już kilka lat prześladuje i wysyła jakieś anonimy. Nie wiadomo, co ona tam z tą paczka będzie robić, zanim ją odbiorę. Każde spotkanie z tą kobietą to koszmar, a dziś mnie to czeka po pracy...

chamstwo, nie powinien bez uzgodnienia tak robić, ochrona danych i baba odpisze sobie Twój numer telefonu i może Cię choćby w nocy budzić jak to jakaś wariatka Wyświetl w wątku >>

androm

#6732621 Napisano: 30.09.2020 11:38:57 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Dzwonili dzis do mnie rano z policji, ze ktos na allegro rzekomo sprzedajacy jakiegos laptopa podal moj numer do wplaty 2000 zlotych 17 czerwca.No fajnie, tylko ja na allegro nie mam konta, a co probuje wejsc na konto Getin to dostep zablokowany.Jak mam udowodnic w banku czy na policji, ze nie mam z tym nic wspolnego.19 czerwca okradli mnie na blika z ing i moze te sprawy sa powiazane.

pierwsze co bym zrobiła to odzyskać dostęp do getin, kontakt z infolinią i zobaczyć co się tam dzieje na tym koncie
jak jesteś w stanie to logować się z innego komputera Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

androm

#6732471 Napisano: 29.09.2020 18:50:03 w Zbieramy kasę!

androm

#6732076 Napisano: 28.09.2020 11:09:59 w Avanti
cebulasta to 100% elana, a to rodzaj włókna poliestrowego : ( Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6730962 Napisano: 22.09.2020 19:27:40 w Nasze kochane zwierzątka
buziolek napisał(a):

Dzisiaj wziełam do domu kotka co ma 4 miesiące. Cały dzień kotek siedzi schowany za łóżkiem, nie chce wyjśc, przystawiłam mu miskę z wodą, drugą z jedzeniem ale nic nie tknął. Jak oswoić żeby się mnie nie bał i wyszedł zza łóżka? 

podobno to normalne i trzeba mu dać spokój, chować się może przez kolejne dni albo tygodnie
niech sobie siedzi gdzie chce, byle miał jedzonko i picie Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6730961 Napisano: 22.09.2020 19:24:28 w Zbieramy kasę!

androm

#6730442 Napisano: 20.09.2020 21:42:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Drogi wątku, nie będę owijać w bawełnę,
jutro żądam informacji o wygranych.
Pojutrze i popojutrze też. Wyświetl w wątku >>

androm

#6730376 Napisano: 20.09.2020 13:18:05 w Zbieramy kasę!

androm

#6730279 Napisano: 19.09.2020 17:03:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

androm napisał(a):

Daj wątku coś takiego, że krzyknę: wow!

Przeczytałam, że krzyknę: won! emotka
A w temacie, to... to już nudne. O wow nawet nie wspominam. emotka

rzeczywiście, bardziej realne jest, że krzyknę: won jak wygram jakieś badziewie niż wow! z zachwytu emotka
w temacie: NIC Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

androm

#6730219 Napisano: 19.09.2020 10:05:40 w SZUKAM....
nelunia napisał(a):

Szukam informacji czy były ostatnio wysyłane jakieś nagrody z Komorników? Nie wiem co to może być, nie ma mnie w domu, a mam info ma mejlu, że dziś ktoś ją odebrał  emotka

nagrody z Bref Lewiatan miały napisane bodajze Komorniki Gluchowo napisane czyli wielkopolskie tak jak agencja, ktora to prowadzila (Poznań). Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

androm

#6730038 Napisano: 18.09.2020 13:45:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Daj wątku coś takiego, że krzyknę: wow! Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6729826 Napisano: 17.09.2020 17:17:53 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

la-princessa napisał(a):

defed napisał(a):

Nauczycielki, nauczyciele,
wiem, że jest Was tu trochę na forum :) Co chcielibyście dostać w prezencie na Dzień Edukacji Narodowej?
Jestem odpowiedzialna za wybór i zakup podarunku od całej klasy (podstawówka, 2 klasa), ma to być prezent symboliczny, a nie łapówka. Coś co nie jest kolejnym kubkiem, czy pudełkiem z grawerem... Szukam inspiracji. emotka   emotka  Może być PW.

Jeśli ma być oryginalnie i nie ma być to łapówka, tylko coś symbolicznego, to sugerowałabym wirtualną adopcję w imieniu tej osoby. Np. za jednorazową adopcję 25 pszczół, wystawiają imienny certyfikat, można go ładnie oprawić w ramkę, i wręczyć w prezencie. Do tego symbolicznie jakiś słodycz, np. praliny marki Pszczółka, żeby pozostać w temacie, a ta firma też chyba jakoś wspiera pszczoły. Okrasić to listem z ładnymi podziękowaniami, że w ten symboliczny sposób dzieci dziękują nauczycielowi za przekazywaną wiedzę, za dobre wychowanie i w jego imieniu, przekazują to dobro dalej, bo takie wartości od niego/niej dostali. Na pewno prezent na czasie, zamiast kolejnej plastikowej rzeczy, to taki gest w stronę natury i ładne uhonorowanie nauczyciela i jego pracy. Będzie miał poczucie, że robi coś ważnego i przekazuje dzieciom wartości, a jednocześnie zostanie mu coś po tym namacalnego, ładnie oprawiony certyfikat. Symbolicznie można też adoptować ilość pszczół, odpowiadającą ilości dzieci, które się składają na prezent.

https://adoptujpszczole.pl/?fundraiser=ap7adw&gclid=CjwKCAjwkoz7BRBPEiwAeKw3q6CCgxt2064Qgr1QtRmrmHZ5tsI39gL9-nAYVzRWFv3IZ3HaOVC81RoCmIwQAvD_BwE

Ciekawe czy ksiadz po koledzie, takim cudenkiem w kopercie, by sie zachwycil  :cwani

myślę, że przecietna nauczycielka to podobną radość okaże jak ksiądz, gdy się dowie, że nic nie dostanie, bo pszczołom dali
widzę oczami duszy moje nauczycielki z liceum jak to dostają, chyba by im szczęka opadłaemotka w dodatku szcztuczna Wyświetl w wątku >>
1 1mariusz 0