Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika androm

androm

#6830492 Napisano: 12.12.2021 17:49:55 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

glena napisał(a):

Potwierdzam, to piękne rzeczy i bardzo chętnie kupowane. emotka

W temacie wątku - czy ktoś z Was spotkał się z niedzielnymi SMS-ami inkasentów dostawcy prądu, którzy zapowiadają na jutro swe wizyty celem odczytu licznika, pytają o obecność domowników, ale numeru swojej legitymacji (aby można było ich zweryfikować) nie chcą podać i jeszcze argumentują, że w tym numerze mają swoje dane osobowe oraz pesel, więc go podać nie mogą?  emotka emotka

baardzo dziwne Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

androm

#6828100 Napisano: 04.12.2021 22:12:48 w Żegnamy zmarłych
cudaczek121 napisał(a):

agakrecona napisał(a):

Mia zdrówka ❤️. Co za dzień, nienawidzę pogrzebów, a do tego Białystok od rana przywitał nas śniegiem, to oznaczało lodowisko przez kilka godz, zanim wyjadą solarki. 🤔Hm, mój strach w oczach od rana, ale przecież obiecałam całej grupie, że odbiorę osobiście wiązankę i dostarczę, a nie mogłam was zawieść. Niestety, bylam tylko w Domu Pogrzebowym, złożyłam kondolencję rodzinie od całej grupy.Wyprowadzenie z Domu Pogrzebowego opóźniło się o pół godz, Ksiądz sie spóźnił  podejrzewam, że to przez pogodę 🤔Zrobiłam zdjęcie wiązanki i jedne z Domu Pogrzebowego, tylko wydaję mi się że to rodzina musiałby wyrazić zgodę na pokazanie zdjęcia Urny na grupie.     Pozdrawiam Agnieszka 

Zdjęcie wiązanki jak dla mnie w zupełności wystarczy. Przecież wierzymy Ci, że tam byłaś i chwała Ci za to. Moi rodzice z kolei wczoraj pożegnali swojego Kolegę ginekologa lat 62.Zdecydowanie za wcześnie odszedł, Jego mama jeszcze żyje, ech:( Smutne to wszystko

też covid? Wyświetl w wątku >>
[*] 0

androm

#6828087 Napisano: 04.12.2021 21:01:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

kogo nie ma, niech żałuje emotka  Zapraszam konkursowiczow do przejscia na TY emotka

sądząc po zdjęciu, jesteś jedyną osobą, która się pojawiła:) Wyświetl w wątku >>

androm

#6828078 Napisano: 04.12.2021 20:34:47 w Zbieramy kasę!

androm

#6823083 Napisano: 16.11.2021 13:39:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

samuraj napisał(a):

as32572 napisał(a):

Ile czekacie na wysyłkę ze strony iSlodycze? Według ich strony to maks 5 dni roboczych, u mnie już jest więcej.

Na vouchery mają czas do stycznia emotka

No właśnie tez jestem z niesmaczona, zamawiałam 20października i przyszło w ciagu pary dnia, a kolejen zamówienie tydzień temu i cisza. Udało mi się dzić dodzownić i pani takim bardzo oficjanym i dość energicznym głosem poinformowałą mnie, że mają bardzo dużo zamówień i w pierwszej kolejności wysyłają te, które są płacone normalnie a vouchery trzeba czekać. Gdy spytałam czy chociaż w ciagu miesiąca  zamwienie dojdzie to nie może mi tego zagwarantować. Czyli może byc i tak, że w święta obejdziemy się smakiem a nie słodkościami w ich sklepu emotka  aczkolwiek liczę, że może dojdą.A gdzie jest zapis, że na vouchery mają czas do stycznia ?

Moim zdaniem to mocno nie ma miejscu traktować ludzi z voucherami jako klientów drugiej kategorii. Przecież im zapłacono za voucher, wzięli już pieniądze, już zapomnieli? Zgłosiłabym takie coś do agencji, bo to jest mocno chamskie. Wyświetl w wątku >>

androm

#6822748 Napisano: 15.11.2021 15:25:18 w WC - rozmowy o wszystkim
androm napisał(a):

sabanerro napisał(a):

Miał ktoś może kiedyś przygody ze sprzedawcą na allegro, który nie odpisuje?Kupiłam coś, złożyłam reklamację, odebrali ode mnie towar i od tego czasu cisza, a minęły już ponad 3 tygodnie. Ani na allegro nie odpisują, ani na mail firmowy. Dyskusji nie można otworzyć już. Nie wiem co mam robić, jak oni tak olewają. Mają 99,2% ocen pozytywnych, więc niby powinni być ok, a tu taka przykrość...

zadzwoń

a jak nie ma odpowiedzi na reklamację w ciągu 30 dni to uznaje się ją za zasadną:) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6822745 Napisano: 15.11.2021 15:23:57 w WC - rozmowy o wszystkim
sabanerro napisał(a):

Miał ktoś może kiedyś przygody ze sprzedawcą na allegro, który nie odpisuje?Kupiłam coś, złożyłam reklamację, odebrali ode mnie towar i od tego czasu cisza, a minęły już ponad 3 tygodnie. Ani na allegro nie odpisują, ani na mail firmowy. 
Dyskusji nie można otworzyć już. Nie wiem co mam robić, jak oni tak olewają. Mają 99,2% ocen pozytywnych, więc niby powinni być ok, a tu taka przykrość...

zadzwoń Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6822492 Napisano: 13.11.2021 21:56:39 w WC - rozmowy o wszystkim
Monika11 napisał(a):

androm napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

Czasem też zaglądam do kosza przy kasach. W Kauflandzie jedna wielka tragedia z tymi niebieskimi paragonami. Nie dość, że zwykle prawie nieczytelne, to wystarczy, że lekko pomięty, czy przejedzie się palcem i zaraz rysa się robi. Tragedia!

ja dziś właśnie bylam w Kaufie, nic nie widać, ja rozumiem być dobrym dla natury, ale co komu z nieczytelnych paragonów

 u mnie kasy samoobsługowe mają białe paragony ( ale płatność tylko kartą ) a normalne niestety niebieskie 

ja byłam na self-service i niebieskie Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6822307 Napisano: 12.11.2021 17:18:09 w WC - rozmowy o wszystkim
AneczkaS napisał(a):

Czasem też zaglądam do kosza przy kasach. W Kauflandzie jedna wielka tragedia z tymi niebieskimi paragonami. Nie dość, że zwykle prawie nieczytelne, to wystarczy, że lekko pomięty, czy przejedzie się palcem i zaraz rysa się robi. Tragedia!

ja dziś właśnie bylam w Kaufie, nic nie widać, ja rozumiem być dobrym dla natury, ale co komu z nieczytelnych paragonów Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

androm

#6819995 Napisano: 10.11.2021 16:36:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w ogóle głupi pomysł, że ktoś w pandemii, za miesiąc, będzie zainteresowany jazdą pociągiem i prowadzeniem rozmów
emotka Wyświetl w wątku >>

androm

#6819910 Napisano: 10.11.2021 12:43:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Orange:Konkurs zakończony
Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń w konkursie. Trwa ocena haseł, weryfikacja uczestników i wybór zwycięzców!
Prosimy odczytywać wiadomości e-mail.

to już trzeci miesiąc jak jest zakończony, niech w końcu dadzą wyniki, bo wiele już czasu nie zostało im Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

androm

#6819499 Napisano: 08.11.2021 16:15:27 w Zbieramy kasę!

androm

#6819281 Napisano: 07.11.2021 15:30:17 w Pomocy!!!!
Jaką firmą wysyła Fortis? I czy dają dokumenty zwr. przy małej nagrodzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6812138 Napisano: 30.09.2021 22:50:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

visserarthur napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

awe napisał(a):

Ja dziś po południu nie mogłam użyć na kasie samoobsługowej (robiłam wszystko wg Waszej isntrukcji)- a w zwykłej przeszło bez problemu. 

Ten sam bon ?
U mnie jak nie wszedł , to obsługa usunęła cały koszyk zakupów, żeby zrealizować w normalnej kasie a tam - WYKORZYSTANY.

Zablokowali możliwość realizacji na samoobsługowych- jeszcze dwa dni temu można było.

A kartę Moja Biedronka każą wam pokazywać do tego bonu, bo mąż dziś nim płacił w zwyklej kasie i pani poprosiła o kartę, a że mamy jedną to myślę, że mój bon jutro nie przejdzie...

bon nie jest związany z kartą i nie ma żadnego wymogu posiadania tej karty, pani nie doinformowana Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

androm

#6812092 Napisano: 30.09.2021 20:04:41 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
FBmonika33 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Co może słać Logaris, kurierem InPost, czy to w końcu te (nie)szczęśliwe trampki z AirWick?



Może masz szczęście , bo ja nie dostałam żadnej informacji w sprawie trampek o wysyłce emotka

ja też nie, ale mam aplikację inpost i widzę, że jest paczka w przygotowaniu
info wyślą jak będzie nadana pewnie Wyświetl w wątku >>

androm

#6812091 Napisano: 30.09.2021 20:03:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
banka-manka napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Co może słać Logaris, kurierem InPost, czy to w końcu te (nie)szczęśliwe trampki z AirWick?



Może masz szczęście , bo ja nie dostałam żadnej informacji w sprawie trampek o wysyłce emotka

Czyli to wcale nie muszą być trampki.
Więc prawdopodobnie coś innego. Też dobrze, ale te trampki...

też to mam, myślę, że tampki, bo też czekam Wyświetl w wątku >>

androm

#6812057 Napisano: 30.09.2021 17:36:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

Monika11 napisał(a):

skarb888 napisał(a):

sweety162 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mrkingpl napisał(a):

Uwaga odnośnie bonów Biedronki 15zł nie używajcie ich na kasie samoobsługowej bo przepadną

beznadzieja ja swoje użyłam na samoobsłudze 

Ja swój uszyłam w kasie samoobsługowej i wprowadziłam jako kod produktu- cena obniżyła się o 15 zł i wszystko było ok

W ubiegłym tygodniu też zdążyłam użyć swój bon na samoobsłudze, ale w tym tygodniu musieli coś zmienić, bo mąż próbował wykorzystać swój bon i bon przyjęło, ale nic mu nie zrabatowało.

Dzisiaj użyłam 10 kodów na kasie samoobsługowej i przeszło emotka

ogólnie to BOK pitoli, bo oczywiście, że się da, ale tak mają w regulaminie więc przepisują jego treść

Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6811100 Napisano: 27.09.2021 14:51:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwadziesciaisiedem napisał(a):

margo1 napisał(a):

dwadziesciaisiedem napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Mam nadana przesyłkę dpd od karlsbaada? Co to moze byc? Nic u nich nie wygrałam ostatnio 

Mam to samo, na stary adres więc coś starego. Tam jest podane w mejlu 'Procter' więc możliwe że procter & gamble od everydayme coś starego z wielkiego testowania.. 

Też mam i nie mam pojęcia,co to.                      Może mop albo to do kurzu od Swiffer

miałam to w zeszłym tygodniu, to produkt do testowania Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6809502 Napisano: 20.09.2021 20:39:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

Nie dostałam przelewu z tofflairs. Jutro jak nie będzie, będę się kontaktowała z biurem bo widzę że mój pech jak zwykle jest. Już któryś raz nie dostałam w terminie. A w sumie nie było żadnej weryfikacji , więc nie wiem czy coś poszło nie tak czy nie zrobili dzisiaj wszystkich.

Też nie mam przelewu emotka A na liście jestem. Czy ktoś jeszcze czeka?

ja też nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6808293 Napisano: 14.09.2021 20:35:06 w Zbieramy kasę!
0 0