Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika amif

amif

#6501316 Napisano: 22.06.2018 18:36:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
calliope napisał(a):

@ z gratulacjami od TRND Vizir kapsułki, no nie wierzę emotka

i ja będę testować kapsułki... Wyświetl w wątku >>

amif

#6501314 Napisano: 22.06.2018 18:27:49 w Informują
Reni napisał(a):

Po zalogowaniu na trnd - wyniki z projektu Vizir  emotka

są juz @ z gratulacjami emotka Wyświetl w wątku >>

amif

#6500377 Napisano: 20.06.2018 16:07:55 w SZUKAM....
działa wam strona Lecha? (konk z quizem i koszulkami) Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6500187 Napisano: 20.06.2018 11:37:06 w Giełda Kodów ; )
mam 1 kod Kubusia, 2  kody z Wawel (trufle i kasztanki) zamienię najchętniej na kody Lecha Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6500186 Napisano: 20.06.2018 11:36:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
koszulka z łapsów... Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6499529 Napisano: 18.06.2018 16:14:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
koszulki Nike od Nawałki 4 Move/Biedronka Wyświetl w wątku >>

amif

#6499168 Napisano: 17.06.2018 13:58:25 w Giełda Kodów ; )
kod z Kubusia, 2 kody z Wawela - wymienię na Cheetos Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6499138 Napisano: 17.06.2018 11:09:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
Torba z Belriso ostatnia w konkursie. Wyświetl w wątku >>
1 FBilona 0

amif

#6497111 Napisano: 12.06.2018 19:41:40 w SZUKAM....
zaczytana-pola napisał(a):


Oni i tak organizują głównie loterie, więc można się spokojnie "spalać" emotka
BTW -> wyrażenia macie i nie nadążacie też są z leksza nie halo, bo raczej nie przeszłaś z pracownikami Smolara na "Ty" i wypadałoby się ewentualnie zwracać do Ciebie i Twojej tajemniczej zbiorowości jako "Państwo".

Oni w pierwszej kolejności powinni zająć się problemami z dostarczaniem wiadomości do Laureatów. I niech kitów nie wciska, że to problem Laureatów. Jakieś 2 lata temu dowiedziałam się o dość wartościowej nagrodzie przypadkiem, kiedy Pani z agencji zadzwoniła z pytaniem dlaczego nie odesłałam dowodów zakupu emotka ( nie bawię się w żadne przekładanie starterów itp. sprawy emotka ). A skoro agencja nie potrafi od kilku lat rozwiązać tego problemu, to chyba nie po Laureatów stronie jest tu coś nie tak, tylko po stronie agencji. Pytanie, czy w związku z tym powinni w ogóle cokolwiek organizować?


Uwaga! Pan ze Smolara prawdopodobnie jest na forum, albo ma jakiegoś szpiega tutaj.... Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6497008 Napisano: 12.06.2018 16:32:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bon do ITM - PP za potwierdzeniem odbioru, koszulki z wody gazowanej Żywiec - GLS Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6496980 Napisano: 12.06.2018 16:08:23 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

joan napisał(a):

amif napisał(a):

(...) Pewnie tyle ile maili macie, tyle i kart SIM – dlatego nie nadążacie sprawdzać.
„Normlani” uczestnicy naszych promocji nie mają takich problemów. Pozdrawiam,
Robert Wojkowski
Smolar Agencja Promocyjno - Reklamowa(...)


Nie rozumiem, jakim cudem ktoś taki dostał pozwolenie na wypowiadanie się w imieniu firmy Smolar. Myśleć sobie może, co mu się żywnie podoba i przy piwerku swe teorie snuć - nawet o tym, że Ziemia jest płaska. Ale lanie żółci z firmowego adresu e-mail i brak profesjonalizmu mnie szokuje. To nie do pomyślenia.

Dlatego jestem za tym, by iść na wojnę bez pardonu emotka Jak Kuba Bogu...
P.S. Joanno, to "sam Prezes", tylko ciiii... emotka

no to już wiadomo dlaczego Smolar zszedł na psy, faktycznie w nazwie agencji pojawiło się to nazwisko, wcześniej gościa albo nie było albo nie był dopuszczany do kontaktu z klientami Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6496978 Napisano: 12.06.2018 16:05:17 w SZUKAM....
joan napisał(a):

amif napisał(a):

(...) Pewnie tyle ile maili macie, tyle i kart SIM – dlatego nie nadążacie sprawdzać.
„Normlani” uczestnicy naszych promocji nie mają takich problemów. Pozdrawiam,
Robert Wojkowski
Smolar Agencja Promocyjno - Reklamowa(...)


Nie rozumiem, jakim cudem ktoś taki dostał pozwolenie na wypowiadanie się w imieniu firmy Smolar. Myśleć sobie może, co mu się żywnie podoba i przy piwerku swe teorie snuć - nawet o tym, że Ziemia jest płaska. Ale lanie żółci z firmowego adresu e-mail i brak profesjonalizmu mnie szokuje. To nie do pomyślenia.

aż mną zatelepało jak to przeczytałam, nasmarowałam mu co o tym myślę, tym samym "spaliłam" się pewnie w Smolarze...
mało tego, w @ podał 3 adresy mailowe z których dostał informacje, a coś mi się wydaje, że tego mu nie wolno Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6496969 Napisano: 12.06.2018 15:50:41 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

amif napisał(a):

zubi napisał(a):

amif napisał(a):

kiedy Smolar informował o wygranej w konkursie Żabki Mistrzowski konkurs? właśnie sprawdziałm listę wygranych, mam nagrodę a sms nie dotarł...

pierwszego czerwca

emotka świetnie, przepadły dwie nagrody, okazuje się, że sms z pierwszego tygodnia tez nie dotarł....

REKLAMUJ.
Smolar utrzymuje, że jest w stanie udowodnić wysłanie powiadomienia (raport systemowy), a całą winę zrzuca na Uczestników, którzy "grają na dziesiątki, setki, niektórzy na tysiące kart SIM, nie odbierają SMS, mylą się uczestnikom numery swoich telefonów, a później bezpodstawnie pomawiają Smolar, że nie dotarły powiadomienia"
No to proszę, zróbmy porządek. Chcą wojny? Kto zacznie? emotka

ktoś już zaczął wojnę z nimi, mnie się oberwało od gościa ze Smolara
pierwszy @ dość arogancki, żeby przysłać im nr telefonu, z którego jest wygrana i "jako że " nie doszedł sms
drugi @ owszem jakiś raport, że wysłali sms, który i tak do mnie nie dotarł
najdziwniejszy jest 3 @, w którym napisane, że to kolejny @ w tej sprawie, malo tego wypisane z jakich @ dostali informacje i uwaga najlepsze na koniec:

Wszystko w tej samej sprawie.
Pewnie tyle ile maili macie, tyle i kart SIM – dlatego nie nadążacie sprawdzać.
„Normlani” uczestnicy naszych promocji nie mają takich problemów. Pozdrawiam,
Robert Wojkowski
Smolar Agencja Promocyjno - Reklamowa

swoją drogą chyba jakiś nowy pracownik, ja nie kojarzę tego gościa, a już parę razy z nimi korespondowałam Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6496732 Napisano: 11.06.2018 23:08:19 w SZUKAM....
zubi napisał(a):

amif napisał(a):

kiedy Smolar informował o wygranej w konkursie Żabki Mistrzowski konkurs? właśnie sprawdziałm listę wygranych, mam nagrodę a sms nie dotarł...

pierwszego czerwca

emotka świetnie, przepadły dwie nagrody, okazuje się, że sms z pierwszego tygodnia tez nie dotarł.... Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6496729 Napisano: 11.06.2018 23:03:03 w Czy informują/ informowali?
malenka89 napisał(a):

Czy Carlsberg z Żabki (2 etap) był?

prawdopodobnie był, przed chwilą sprawdziłam wyniki, mam wygraną a sms niebyło, choć z regulaminu wynika, ze informacja powinna już być dawno... ostateczny termin wysyłki paragonów mija 13.06 a czasu jest jak zawsze 7 dni, czyli wg wyliczeń informacje o wygranych powinny być jakieś 5 dni temu Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6496725 Napisano: 11.06.2018 22:56:10 w SZUKAM....
kiedy Smolar informował o wygranej w konkursie Żabki Mistrzowski konkurs? właśnie sprawdziałm listę wygranych, mam nagrodę a sms nie dotarł... Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6496490 Napisano: 11.06.2018 11:53:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
i u mnie walizeczka z Cono Sur emotka Wyświetl w wątku >>

amif

#6493596 Napisano: 31.05.2018 15:07:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yolka123 napisał(a):

amif napisał(a):

gdzie znajdę formularz do wpisania odpowiedzi w tym konkursie?
https://www.e-kon...ur.html#.Ww_vOYouCM9

Po wpisaniu maila i potwierdzeniu wieku przychodzi link, w którym wpisuje się odpowiedź i wgrywa paragon.

właśnie w tym problem, że nic nie przychodzi na @, próbowałam na różne Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6493592 Napisano: 31.05.2018 14:51:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gdzie znajdę formularz do wpisania odpowiedzi w tym konkursie?
https://www.e-kon...ur.html#.Ww_vOYouCM9 Wyświetl w wątku >>
0 0

amif

#6493435 Napisano: 30.05.2018 15:22:40 w WC - rozmowy o wszystkim
pierwszej osobie, która się zgłosi do mnie (dane, nr paragonu, @) wygram ręcznik Belriso o 16 Wyświetl w wątku >>