Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zatorzak

zatorzak

#436023 Napisano: 22.11.2006 07:05:25 w Poczta kradnie
też miałem problemy z ups/stolica, w sierpniu dostałem przesyłkę z wygranymi z pepsi kuflem i koszulką, zorientowałem się bez otwierania, że w środku nie ma koszulki, zadzwoniłem do nadawcy, ten powiedział że to wina kuriera, zadzwoniłem do kuriera aby przyjechał to otworzymy razem przesyłkę i spiszemy protokół, przyjechał facet, otworzyliśmy przesyłkę, zobaczyliśmy, że nie ma koszulki, facet powiedział, że zapomniał formularzy reklamacji i że przyjedzie następnego dnia, nie pokazał się przez 3 dni, zadzwoniłem do lokalnego oddziału ups i złożyłem skargę na kuriera, panie powiedziały, że też nie mogą się skontaktować z gościem ale wyślą mu zlecenie przyjazdu do mnie, jeszcze tego samego dnia kurier przyjechał, tylko że był to zupełnie inny facet, nic nie wiedział o mojej sprawie ale miał formularz reklamacji, tylko że nie potrafił go wypełnić i pytał mnie co ma wpisać w rubryki ... napisałem do ups w warszawie maila ze skargą na kuriera (kurierów?) ale oczywiście nie dostałem odpowiedzi
faktem jest, że to nie kurier zawinił a złodzieje z firmy el2 sp z oo obsługującej promocje pepsi nie wysłali mi tej koszulki ale działania kurierów pozostawiły wiele do życzenia Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#425040 Napisano: 17.11.2006 05:36:36 w Konkursy firm tytoniowych
nie wiem o co ci chodzi?
Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#421820 Napisano: 15.11.2006 05:13:36 w Konkursy firm tytoniowych
w aukcjach są dwie kategorie nagród - badziewie, czyli zapalniczki i popielniczki oraz reszta czyli lepsze nagrody (elektronika i inne) Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#416730 Napisano: 12.11.2006 06:20:23 w Konkursy firm tytoniowych
westy nie mają strony internetowej ale co jakiś czas robią promocje, paczki są specjalnie oznaczone a informacja o promocji znajduje się na karteczkach w środku, ostatnie promocję mieli na wiosnę i rok temu, dawali np. koszulki, w porównaniu np. do spike czy foxów moje doświadczenia z westami są bardzo pozytywne Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#414300 Napisano: 11.11.2006 09:59:43 w Konkursy firm tytoniowych
wczoraj dzwonili do mnie z marlboro i kazali wybrać rozmiar kurtki i powiedzieli że wyślą w ciągu kilku dni a również wczoraj wygrałem bluzę na stronie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#398021 Napisano: 02.11.2006 01:12:49 w Konkursy firm tytoniowych
i już pewnie nie będzie ... jest za to komunikat, że 3.11.06 program lm market zostaje zakończony Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#338597 Napisano: 08.10.2006 08:27:39 w Konkursy firm tytoniowych
wymienię kody marlboro za kody pall mall Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#304584 Napisano: 25.09.2006 11:49:47 w Konkursy firm tytoniowych
sprecyzuję, że w marlboro jeśli masz id możesz grać na stronie internetowej i tam można wygrać kurtki, bluzy, koszulki i inne nagrody, można grać raz dziennie a gra koszuje właśnie jednego koda, więc teoretycznie można mieć kurtkę za jednego koda, szczegółowe info na stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#304488 Napisano: 25.09.2006 10:52:08 w Konkursy firm tytoniowych
teoretycznie można emotka
niebawem rusza promocja nevady - do wygrania: paski, torby, kina domowe i auto terenowe, życzę powodzenia w wyścigu po nagrody, oprócz auta bo jest tylko jedno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#158451 Napisano: 04.06.2006 10:52:54 w Konkursy firm tytoniowych
były, codziennie rzucają 500 sztuk, w internecie będzie dostępnych w sumie 15 000 sztuk resztę można zamawiać listownie Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#127447 Napisano: 23.04.2006 12:03:31 w Konkursy firm tytoniowych
o ile sobie dobrze przypominam to chodziło o karteczkę w goldenach z promocji kolory nagród - tej, która się skończyła pare miesięcy temu a o aktualnej promocji też była kiedyś na forum pm wzmianka, tej promocji nie ma na stronie bo traktują ją chyba jako promocję goldenową a nie pallmallową, jest to trochę dziwne, aktualna promocja nazywa się kolory i trwa do 30 czerwca 2006 i rozdają 40 000 zapalniczek i są to jedyne nagrody, a więc powiem to wyraźnie - S¡ ZAPALNICZKI PM ZA ZŁOTKA Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#127430 Napisano: 23.04.2006 10:44:01 w Konkursy firm tytoniowych
andzia ma rację, pm rozdaje zaplaniczki za 3 złotka, promocja trwa do końca czerwca, z tym że karteczki do ich zamówienia należy szukać w goldenach, zapalniczki są takie same jak w ostatniej promocji pm, czyli jak na mój gust dosyć fajne - niedawno taką otrzymałem
co do tych na g - nie widziałem specjalnie oznaczonych paczek, za to w każdym kiosku jest reklama tej promocji, szczegółów nie pamiętam ale można zajrzeć na stronę internetową, adres i hasło takie same jak ich nazwa, niestety nikt ich u mnie nie pali a szkoda bo chciałbym zapalniczkę
co do foxów to jeszcze nie mam karteczki bo w kioskach u mnie tylko stare paczki a nowe promocyje widziałem tylko w przelocie na dworcu ale zasady pewnie klasyczne - na lepsze nagrody należy odpowiedzieć ładnie na jakieś pytanie a zapalniczki pewnie dla pierwszych zgłoszeń Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#126989 Napisano: 22.04.2006 09:36:29 w Konkursy firm tytoniowych
dla zainteresowanych zaobserwowałem 2 nowe promocje:
1 gauloises - do wygrania mieszkania (roczny wynajem), ipody i zapalniczki
2 fox - do wygrania aparaty, zegarki, zapalniczki i koszulki Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#114309 Napisano: 01.04.2006 10:59:30 w Konkursy firm tytoniowych
jeszcze się pochwalę że przed chwilą na lm były telefony nokia 1600 za 300 kodów - wziąłem 2 bo na trzecie konto nie zdążyłem (niestety) Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#114305 Napisano: 01.04.2006 10:38:18 w Konkursy firm tytoniowych
morales - tak jestem tym sławnym wielokontowcem z aktywnymi 2 kontami na pm i 3 na lm i dlatego zgarniam tam wszystkie możliwe nagrody i to w hurtowych ilościach, inni nie mają po prostu szans emotka
ale ty jesteś przecież wielkim sprawiedliwym grającycm zawsze z jednego konta więc przymuję krytykę z pokorą <zawstydzona>
ale mnie przestraszyłeś z tą weryfikacją muszę rodzinie wszystko na kartkach rozpisać co, komu i jak mówić emotka
a teraz na poważnie do pozostałych zainteresowanych - nie słuchajcie kuraka - wcale nie wpisują tak wolno - 99% zgłoszeń jest po niedłużej niż 3 tygodniach od wysłania wpisanych do bazy Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#113605 Napisano: 31.03.2006 10:15:22 w Konkursy firm tytoniowych
pewności nie ma nigdy ale bazuję na własnym doświadczeniu właściciela (a dokładnie współwłaściciela) kilku kont na lm i pm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#113208 Napisano: 30.03.2006 05:34:43 w Konkursy firm tytoniowych
hey maly, możesz już dzwonić na obie infolinie i ci podadzą hasła, inaczej będziesz czekał miesiacami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#110507 Napisano: 26.03.2006 04:02:31 w Konkursy firm tytoniowych
zobaczymy jak będzie, fakt że w takich sprawach nigdy nic nie wiadomo
co do marlboro to osoba, na którą wysłałem a która nie była w bazie pm dostała smsa ze swoim id i zaproszeniem na stronę mata po kilku dniach od wysłania zgłoszenia więc chyba wpisują (lub przynajmniej na początku wpisywali) na bieżąco
znam natomiast osoby które wysłały zgłoszenie jak się zaczynało mcode żeby grać na stronie i nie dostały id do dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#110466 Napisano: 26.03.2006 03:00:00 w Konkursy firm tytoniowych
morales - tylko mnie nie strasz z marlboro emotka
do tej pory na sporo tytoniowych zgłoszeń nie zdarzyło mi się żebym nie dostał fanta ale do marlboro wysyłam pierwszy raz więc zobaczy się
ja programowo nie korzystam z sms-ów w sprawach konkursowych
jeśli nawet powiadomią o wygranej to też nie ma pewności że nagroda dotrze
powodzenia wszystkim <piwo> Wyświetl w wątku >>
0 0

zatorzak

#109826 Napisano: 25.03.2006 11:43:28 w Konkursy firm tytoniowych
jeśli w marlboro zamawiacie sms-em to bierzcie pod uwagę że na sms-y przypada 30% z puli każdej nagrody a reszta na zgłoszenia listowne
jeśli natomiast nie będzie już wybranej nagrody automatycznie dotaniecie nagrodę z poprzedniego przedziału punktowego
ja wysłałem listownie na razie 6 zgłoszeń - 4 śpiwory i 2 plecaki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0