Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beataa81

beataa81

#2095656 Napisano: 13.01.2009 08:44:22 w Wkurza mnie...
temat się zrobił żenujący...jeśli jest tak rzeczywiście to przeczy to wszelkim celom tej strony,którą od pierwszej wizyty uważałam za bardzo przyjemne miejsce pełne życzliwych i uczciwych osób,które mają w życiu jakieś priorytety i tegoż wymagają od innych...naprawdę niesmak się zrobił straszny i ja już się nie czuję tu tak komfortowo... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2095559 Napisano: 13.01.2009 08:16:30 w Wkurza mnie...
marcepan1983 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD


nie mów,że aż tak Ci zależy...to tylko znajome avatary...nie sądzę,że jest to miejsce zdrowe dla przyjaźni...no chyba,że forumowicze spotkają się w realu...nie martw się-dla mnie jesteś sympatyczną koniczynką emotka i mnie tam Twoje czy innych wygrane latają koło nie powiem czego emotka powodzenia emotka



mnie to wali, że mnie nie lubią emotka wiem, że po prostu zazdroszczą wygranych albo pokonałem ich w jakiś konkursach...wkurza mnie, że nie potrafią tego wprost mi powiedzieć tylko piszą na ukrytym forum na tej stronie emotka


to ukryte forum to już jakaś Atlantyda normalnie emotka ja myślę,że musi tam być strasznie nudno emotka bo wg mnie to tylkopewne kółko wzajemnej adoracji,które z niesmakiem obserwuje się tam kwalifikuje emotka i mnie to w sumie nie wkurza...ale co tam-żeby było w temacie-to wkurza mnie to! emotka emotka emotka a jeżeli Ci zazdroszczą to się ciesz!Najlepsza reklama!I zresztą...zlej to...ja bym tak zrobiła... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2095440 Napisano: 13.01.2009 07:36:11 w Zbieramy kasę!

beataa81

#2095383 Napisano: 13.01.2009 07:12:31 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

beataa81 napisał(a):

... i mnie tam Twoje czy innych wygrane latają koło nie powiem czego emotka powodzenia emotka



Wkurza mnie że moje nagrody latajom kole beaty z numerem 81 a ja nie mogę ich złapać bo za szybko latajom emotka emotka

a i wkurza mje marcepan ktory sie maże jak baba marcepanowa emotka chooopje nie gadaj że cie martwiom ludziska ktorych nie znasz emotka bo nie uwierzę ... pewnie miałeś chwile słabości włażąc w ten top emotka

i wkurza mje moj klient pocztowy bo co chwile pisze że umjera i baj baj... gupi ten klient o !


nie no marielu zmiłuj się!Śmiać się w głos nie mogę bo dziecko śpi emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2095350 Napisano: 13.01.2009 07:01:42 w Wkurza mnie...
raffciio napisał(a):

beataa81 napisał(a):

108 maili w ciągu dwóch tygodni od pewnej loterii...człowiek głupi gdzieś się komuś zarejestrował i teraz ma...aha podobno milionerką jestem tylko jakos tego po portfelu nie widzę hehe emotka wkurza mnie to ale nie do łez...są też rzeczy ,które mi humor poprawiają-np.super zdjęcie mojego dziecka,które udało mi się zrobić...ono śpi a ja patrzę na tę fotkę i ciepełko mam na sercu... emotka emotka



pewnie o tym mówisz:
Dear Rafal xxxx,
You are receiving this message because you joined FreeLotto on 2006-12-16 08:53:39, from IP Address 8x.2x.2xx.xx. When you registered you agreed to receive messages from FreeLotto. FreeLotto NEVER sends JUNK or SPAM messages. We never send mail to anyone unless they requested it when they registered. If you somehow didn't understand that you were agreeing to receive messages from us at the time you joined PLEASE CLICK HERE TO BE PERMANENTLY REMOVED FROM OUR LIST. In doing so you will also cancel your FreeLotto membership and you will no longer be eligible to play FreeLotto or receive up to $11,000,000.00 in daily prizes. We regret any inconvenience.
Thank you,
FreeLotto Member Services


Wkurza jak nie wiem co... też mam tego pełnooooooo


sami milionerzy na forum emotka jak to zablokować?Znowu mam tego pełno! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2095339 Napisano: 13.01.2009 06:57:02 w Wkurza mnie...
ale namieszałam w tym cytacie,sorry,że post pod postem...
ale miało być
marek262 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

... i mnie tam Twoje czy innych wygrane latają koło nie powiem czego emotka powodzenia emotka




koło czego latają??

emotka


mąż twierdzi,że koło szafy


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2095330 Napisano: 13.01.2009 06:53:29 w Wkurza mnie...
marek262 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

... i mnie tam Twoje czy innych wygrane latają koło nie powiem czego emotka powodzenia emotka




koło czego latają??

emotka

mąż twierdzi,że koło szafy emotka
mnie wkurza ten sygnał pkp- jako reklama, nienawidzę tej firmy a tu cały czas ten sygnał...wrrrrrrrr emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2095309 Napisano: 13.01.2009 06:47:54 w dzis mam urodzinki
0 0

beataa81

#2095298 Napisano: 13.01.2009 06:42:40 w Wkurza mnie...
marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD


nie mów,że aż tak Ci zależy...to tylko znajome avatary...nie sądzę,że jest to miejsce zdrowe dla przyjaźni...no chyba,że forumowicze spotkają się w realu...nie martw się-dla mnie jesteś sympatyczną koniczynką emotka i mnie tam Twoje czy innych wygrane latają koło nie powiem czego emotka powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2094392 Napisano: 13.01.2009 12:13:49 w Wkurza mnie...
snupy3 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

108 maili w ciągu dwóch tygodni od pewnej loterii...człowiek głupi gdzieś się komuś zarejestrował i teraz ma...aha podobno milionerką jestem tylko jakos tego po portfelu nie widzę hehe emotka wkurza mnie to ale nie do łez...są też rzeczy ,które mi humor poprawiają-np.super zdjęcie mojego dziecka,które udało mi się zrobić...ono śpi a ja patrzę na tę fotkę i ciepełko mam na sercu... emotka emotka



Czyżbyś wysłała pustego smsa?? emotka też to mam,ciągle mam skrzynkę zawaloną i nie mogą przychodzić nowe wiadomości...


nie akurat pustego esemesa szczęśliwie udało mi się ominąć w mojej konkursowej karierze i całe szczęście bo znam takich co pokutują i pomstują emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2093101 Napisano: 12.01.2009 07:02:52 w Wkurza mnie...
prezol napisał(a):

Mnie wkur.... to ze wszyscy dostali kubki z liptona a ja nie Pod drugie ze musiałem isc do siedziby h&b przez pół miasta bo tylko w ich głownym pkt jest głupia podkładka wrrrrrrrrrrrr co za poczatek tygodnia jeszcze jutro matura próbna z histori emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


nie denerwuj się emotka u mnie za to susza straszliwa i nie mam co odbierać... emotka powodzenie na maturze...znaczy się połamania...chyba pióra... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2093083 Napisano: 12.01.2009 06:57:08 w Wkurza mnie...
108 maili w ciągu dwóch tygodni od pewnej loterii...człowiek głupi gdzieś się komuś zarejestrował i teraz ma...aha podobno milionerką jestem tylko jakos tego po portfelu nie widzę hehe emotka wkurza mnie to ale nie do łez...są też rzeczy ,które mi humor poprawiają-np.super zdjęcie mojego dziecka,które udało mi się zrobić...ono śpi a ja patrzę na tę fotkę i ciepełko mam na sercu... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2090241 Napisano: 11.01.2009 03:52:03 w Zbieramy kasę!

beataa81

#2089680 Napisano: 11.01.2009 12:09:12 w dzis mam urodzinki
wszystkiego naj naja naj naj-lepszego oczywiście!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2088269 Napisano: 10.01.2009 05:58:25 w Wkurza mnie...
ewikewik napisał(a):

....że, co chwilę wywala mnie z tej strony, co parę minut muszę się logować. Byłoby fajnie gdyby strona rozpoznawała po wejściu stałych użytkowników emotka


rozpoznaje tylko trzeba zaznaczyć tę opcję w-edytuj profil emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2083316 Napisano: 09.01.2009 07:06:51 w Wkurza mnie...
hehehe nie wiedziałam wogóle o czym piszecie bo ja mam dzwięk na stałe ściszony...też nie cierpię takich reklam...zwłaszcza,że ściągają uwagę dziecka na kompa a to nie jest całkiem bezpieczne emotka dla kompa oczywiście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2082754 Napisano: 08.01.2009 08:47:54 w Wkurza mnie...
natik999 napisał(a):

tunezja napisał(a):

Wkurza mnie i bawi zarazem, napisalam bardzo zartobliwy list, z zapytaniem do Reniffero, czemu konkurs skonczyl sie wczesniej. Odpowiedz mnie wielce rozbawila, nasz drogi Reni mial dosc naszych pytan, a niektore z nich byly tak beznadziejne!!!
emotka emotka emotka

W odpowiedzi na Pani mail w którym opisała Pani swoje negatywne odczucia wywarte uczestnictwem w naszym konkursie , pragnę wyjaśnić iż zgodnie z regulaminem , organizator ma prawo do zmniejszenia liczby wydanych dziennie reniferów jeżeli uzna , że decyzję taką uzasadnia treść , jakość lub rodzaj nadesłanych Prac Konkursowych.

Czyli, ze rozwalilismy go swoimi pytaniami!!!




czyli wiecej nie bedzie maskotek za darmoche emotka emotka emotka chcesz mizernego Reniego kup 6-pak 2-litrowych pepsi wyslij smsa na 4,88 a byc moze wylosujesz 1 z dwoch Reniferów emotka emotka


szczerze mówiąc jego odpowiedzi też wybitnego polotu nie miały...a co do pytań to niepotrzebnie sie wysilałam bo podtytuł brzmiał wyraznie-nie ma głupich pytań...więc nie rozumiem o co im teraz chodzi... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2082737 Napisano: 08.01.2009 08:35:45 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):

mariwanna napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Znowu problem z ups emotka , Paczka ma wybitą dziurę przez podwójne opakowanie (karton w kartonie), taka że pięść można włożyć. emotka


no to pewnie ktoś włożył emotka



Chyba po to, żeby zrobić sobie uchwyt do niesienia - tak to wygląda.


Wkurza mnie tlen poczta. Ciągle wyskakuje bład połączenia z serwerem luba barrrdzo wolno chodzi. A ostatnio nawet nie chcą maile przychodzić na skrzynkę. Wysłałem z gmaila, to wrócił raport o niedostarczeniu. Czy u Was też są problemy z poczta tlena?


u mnie chodzi dobrze...najszybsza poczta jaką mam...natomiast wkurza mnie poczta z wp...ciągle się muli...a że tak spytam czy inne poczty oprócz tlenu można ustawić tak jak tlen,znaczy się żeby były na pasku...?No co...laikiem jestem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2081239 Napisano: 08.01.2009 01:26:32 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

padłam i umarłam ze śmiechu

...plizzzzzzzz, nie odchodź na wieczną tułaczkę po Hadesie, tam brudno i ciemno
emotka


jam dzielna gospodyni domowa...szybko zrobiłabym tam porządeczek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2079071 Napisano: 07.01.2009 08:10:03 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy ktoś ma może jakiś wzór pt. historia firmy obojętnie jakiej??? Chodzi mi o koncepcję... Muszę to napisać, a nie mam melodii ani czasu

Za górami (złota), za lasami (trudności) mieszkali sobie dwaj bracia: Radek i Tadek. Radek bardzo pomysłowy, Tadek pracowity. Założyli spółkę. Radek radził Tadzikowi, co ma zrobić, by przedrzeć się przez las trudności na drodze do góry złota. Tadek pracował wytrwale, tak wytrwale, że nie miał czasu nawet jadać posiłków (to od tamtych czasów pochodzi zwrot Tadek-niejadek). Gdy już cały las (trudności) został wykarczowany, bagna pełne pułapek i sprzecznych przepisów wysuszone i osłabiony z niejedzenia Tadek dotarł do upragnionej góry złota, nie miał już sił, by się z tego cieszyć. A jego brat Radek, który na drugie imię miał Kain, zabrał całe złoto i zostawił osłabionego brata na pastwę hien. Tak kończy się historia jednej ze spółek..... (można nucić na melodię: na Wojtusia z popielnika iskiereczka mruga, chodź, opowiem ci bajeczkę, bajka będzie długa)
emotka


padłam i umarłam emotka ....ze śmiechu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0