Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beataa81

beataa81

#2179931 Napisano: 18.02.2009 06:02:46 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza,że mam straszny problem,baaaardzo osobisty,który normalnie spędza mi sen z powiek i akurat Ci,z którymi chciałabym to przegadać są daleeeeeko...kurcze normalnie czasami są takie sytuacje,że człowiek najchętniej by się schował do mysiej dziury i nie wiem już sama co robić. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2179535 Napisano: 18.02.2009 02:16:05 w Wkurza mnie...
snupy3 napisał(a):

Ja też mieszkam na wsi,mam dwa sklepy na krzyż i w każdym to samo,czyli dokładnie mówiąc nic.
Kostki Winiar co prawda są ale na rachunku i tak nie widać,że je kupiłam.Raz w tygodniu dostawa świeżego mięsa i wędlin,jak na jakiejś Alasce cholera.A teraz tak mnie zasypało w tych górach,że wczoraj jak drzwi otwarłam zwaliła się na mnie do środka wielgachna zaspa i miałam na dzień dobry odśnieżanie sieni.Zanim dobrnęłam do bramy było południe emotka


ciężko na wsi zimą...ale jak latem pięknie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2173751 Napisano: 14.02.2009 08:41:13 w NaSza GaLeRiA
hehe tylko dla zalogowanych emotka jutro dodam coś dla wszystkich...dziś z moim mężusiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2173746 Napisano: 14.02.2009 08:38:28 w NaSza GaLeRiA

beataa81

#2172918 Napisano: 14.02.2009 10:22:57 w dzis mam urodzinki
Szczęścia wszystkim solenizantom i duuuużoo miłości zakochanym emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2171297 Napisano: 13.02.2009 04:19:54 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

beataa81 napisał(a):

wkurza mnie,że link który dostała w wiadomościach tam wchodzi a jak go wpisuje do stopki to jest błąd...ma ktoś pomysł co z tym zrobić?


wejdź ten link, i to pole gdzie sie wpisuje strone www tam skopiuj ten link, i wtedy wklej do stopki emotka


baaaaardzo dziękuję za pomoc... emotka

Gocha26 ja nie mam aż tak jak Ty ale trochę rozumiem co czujesz...życzę szybkiego powrotu do pełnej formy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2171188 Napisano: 13.02.2009 03:10:57 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,że link który dostała w wiadomościach tam wchodzi a jak go wpisuje do stopki to jest błąd...ma ktoś pomysł co z tym zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2171140 Napisano: 13.02.2009 02:53:29 w Wkurza mnie...
wkurza mnie coś ale nie mogę napisać co i to mnie jeszcze bardziej wkurza.... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2169223 Napisano: 12.02.2009 06:43:39 w Pomocy!!!!
beataa81 napisał(a):

Może to głupie ale kto mi powie jak to zrobić żeby określić link jednym słowem...tak jak niektórzy mają w stopkach?Nie mieści mi się to co chcę zapisać w stopce...bardzo proszę o pomoc...


już nieaktualne-dzięki za odzew emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2168984 Napisano: 12.02.2009 03:58:55 w Pomocy!!!!
beataa81 napisał(a):

Może to głupie ale kto mi powie jak to zrobić żeby określić link jednym słowem...tak jak niektórzy mają w stopkach?Nie mieści mi się to co chcę zapisać w stopce...bardzo proszę o pomoc...


ponawiam,bardzo mi zależy,proszę o odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2168618 Napisano: 12.02.2009 12:52:02 w Pomocy!!!!
Może to głupie ale kto mi powie jak to zrobić żeby określić link jednym słowem...tak jak niektórzy mają w stopkach?Nie mieści mi się to co chcę zapisać w stopce...bardzo proszę o pomoc... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2168102 Napisano: 12.02.2009 08:21:50 w Poczta kradnie
jarecki14 napisał(a):

emotka emotka emotka I JAK TU NIE MÓWIÆ, ŻE POCZTA KRADNIE emotka emotka emotka

Mianowicie. Wczoraj na własne oczy widziałem, że listonosz przed wrzuceniem listu do skrzynki najpierw macał go, poczuł że jest coś podobnego do długopisu, rozerwał koperte, wziął długopis i popatrzył do środka czy jest jeszcze coś ciekawego. Długopis schował do kieszeni a rozerwaną kopertę do torby. Zapytałem się (zdenerwowany) Co Pan robisz ?! a on głupi odpowiedział, że roznosi poczte. Zapytałem się więc dlaczego okradł mnie. On nic nie odpowiedział. Jak powiedziałem że widziałem jak mnie okrada, on wszystkiego zaprzeczył. Nie chodzi mi o ten długopis tylko o ten fakt, że on okrada ludzi. Dzisiaj ide na poczte i bede się domagał zwolnienia tego listonosza. Jeżeli oni nic z tym nie zrobią pójdę do sądu emotka

Co o tym myślicie emotka Dobrze robie emotka


no kurcze-pewnie ,że dobrze!Co to wogóle za postępowanie!Potem się ludzie dziwią,że tyle przesyłek ginie po drodze...masakra...to trzeba naprawdę nie mieć sumienia! Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2167190 Napisano: 11.02.2009 06:56:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
is77 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

ja jeszcze dziś nic...nie licząć tego,że moje dziecko dało mi pospać do ósmej-pierwszy raz od 9mcy!!!Zawsze wstaje 5-6......


DZIŚ emotka

chciałabym móc się tak skarżyć emotka


Tak mi się napisało emotka emotka nie znaczy to ,że codziennie coś wpada...dziś np,tylko próbki colon c...mam nadzieję ,że namówię męza do stosowania...ma to ciałko obszerne -nie ma co... emotka a poza tym...nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2166957 Napisano: 11.02.2009 04:45:24 w Rossmann
yszka napisał(a):

beataa81 napisał(a):

ludzie,przecież na allegro można sprzedawać co się chce i ile chce-więc o co wam chodzi?Ja wiem-ZAWIŚÆ!!!Masakra...ale żeby jeszcze maila do allegro wysyłać to żenada na najwyższym poziomie!Jak się ludzie chwalili ,że odbierali po 40 zestawów to nic ale jak mają już z tego korzyść to wielka afera?Ludzie opamiętajcie się bo ta zazdrość was wykończy!Cieszcie się ,że ktoś coś ma z tych mikrokosmetyków zamiast psy na nim wieszać...ilu z was zakładało lipne konta żeby więcej dostać?O tym pomyślcie!Kto ustalił,że np. do 42 zestawów to dobrz a powyżej już nu nu? emotka naprawdę siarę sobie robicie takimi tekstami...trochę godności ludziska emotka




Tak, afera. Ktoś dostaje coś za darmo i chce na tym jeszcze zarobić. Zwykłe cenzurastwo i cwaniactwo. Dlatego trzeba z tym walczyć.


no to spoko ja się przyznaję -większość rzeczy które ja sprzedaję na allegro(tak jak z 50% ludzi)dostałam za darmo!Zgłoscie mnie na allegro do usunięcia bo jestem be!!! emotka ludzie ale naprawdę poniżej godności jest to co piszecie...kolejny przypadek zwykłej zazdrości... emotka i nawet nie macie dobrych argumentów...dobrych-czytaj -nie ośmieszających... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2166940 Napisano: 11.02.2009 04:33:59 w Rossmann
ludzie,przecież na allegro można sprzedawać co się chce i ile chce-więc o co wam chodzi?Ja wiem-ZAWIŚÆ!!!Masakra...ale żeby jeszcze maila do allegro wysyłać to żenada na najwyższym poziomie!Jak się ludzie chwalili ,że odbierali po 40 zestawów to nic ale jak mają już z tego korzyść to wielka afera?Ludzie opamiętajcie się bo ta zazdrość was wykończy!Cieszcie się ,że ktoś coś ma z tych mikrokosmetyków zamiast psy na nim wieszać...ilu z was zakładało lipne konta żeby więcej dostać?O tym pomyślcie!Kto ustalił,że np. do 42 zestawów to dobrz a powyżej już nu nu? emotka naprawdę siarę sobie robicie takimi tekstami...trochę godności ludziska emotka

ps.żeby nie było ja mam jeden zestaw ale tym co mają więcej gratuluję!Jak jest za darmo to trzeba brać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2166579 Napisano: 11.02.2009 12:48:20 w Wkurza mnie...
is77 napisał(a):

taaga20 napisał(a):

is77 napisał(a):

taaga20 napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

dzień podobny do poprzedniego i poprzedniego i jeszcze poprzedniego...rutyna mnie dobija...nie wiem co mam zmienić?Znaczy się wiem ale nie mam na to kasy...jeszcze... emotka


Mam to samo emotka


nie myśleć o tym emotka albo zacząć pić emotka wtedy się nie myśli emotka


a jak się pije różne trunki, to każdy dzień inny emotka


i najlepsze jest to że następnego dnia nie pamięta się jak dzień poprzedni wyglądał emotka


oooo tak emotka i wtedy brak porównania emotka


hehehe dobra rada...ale na czas -gdzieś dwa lata temu...teraz dziecię się narodziło i d***a blada emotka no cóż...byle do lata-będzie więcej rozrywek...zresztą-jeszcze jakieś 25 lat i emeryturka...wesołe jest życie staruszka emotka podobno hehe...ale ,że też od razu wam takie rozwiązanie do głowy przyszło...strach się bać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2165898 Napisano: 11.02.2009 06:48:43 w Wkurza mnie...
dzień podobny do poprzedniego i poprzedniego i jeszcze poprzedniego...rutyna mnie dobija...nie wiem co mam zmienić?Znaczy się wiem ale nie mam na to kasy...jeszcze... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2165242 Napisano: 10.02.2009 06:17:45 w Wkurza mnie...
annb napisał(a):

ja zbieram ok 10 dziennie,to jest mój limit,nie bd na chama brała udziału w tym wyścigu szczurów i oślepła jeszcze przy tym emotka Może w weekendy więcej pozbieram emotka


hehehe...jak spojrzałam na wyniki łapanki mikołajów to padłam z wrażenia... emotka ja nie mam czasu tyle przy kompie siedzieć...jeszcze żeby jakiś tv był do wygrania albo cóś emotka a kulkę do wanny to mogę sobie wygrać i do brodzika chyba pod prysznic wrzucić emotka emotka ale mnie to nie wkurza... emotka

ps.wkurza mnie tylko zapach pewnej osoby a raczej jego brak...a w za Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2163833 Napisano: 10.02.2009 07:45:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ja jeszcze dziś nic...nie licząć tego,że moje dziecko dało mi pospać do ósmej-pierwszy raz od 9mcy!!!Zawsze wstaje 5-6...... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2162958 Napisano: 09.02.2009 06:22:01 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

Trochę mnie zdenerwowało to, że jedna z osób z naszego forum napisała do mnie na privie:Paszła won nawiedzona idiotko..., a także:kretynka... za prace sie wez a nie o dlugopisy sie zabijasz....(!) Nie wiem o jakie długopisy chodzi, jeszcze nigdy nie brałam udziału w takim konkursie...
Na koniec zaś było:jestes głupsza niz myslalam... szkoda czasu na wojowanie z glupota...ciao.
Poprosiłam ją o klik, dosyć dawno temu na Piccolo, widocznie teraz go dopiero odebrała, a obecnie o klik na vitax.Proszę grzecznie, nie narzucam się, rozumiem, jeśli ktoś nie reaguje, lub odmawia.
Ja też czasem bywam nerwowa, może zbyt obcesowo reaguję na pewne sytuacje, ale nie wyzywam ludzi...
Nie wiem może jestem przewrażliwiona, co Wy Kochani myślicie o takim zachowaniu?


może to PSM ....sama wtedy jestem nieznośna... emotka nie ma się co przejmować-ta osoba sama wystawiła sobie wizytówkę odpowiednią,chociaż wiem,że nic miłego takie słowa przeczytać-zwłaszcza skierowane do siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0