Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beataa81

beataa81

#2194074 Napisano: 26.02.2009 07:50:27 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

wiecie co - ja rozumiem próbki - łatwo i za darmo - ok ktoś ma czas i się bawi ok
najbardziej mnie wkurza wygrywanie i sprzedawanie ZABAWEK I ARTYKUŁÓW DZIECIÊCYCH - dla mnie to tak jakby zabrać dziecku zabawkę. Zresztą co tu gadać jak jedna rodzina na potrzeby konkursu kupiła 36 paczek pieluszek huggiesow - przecież to ludzkie pojecie przechodzi - ktoś kupuje pieluszki z nadzieja ze wygra dla swojego maluszka a tu jakiś bezmózgi nie mający dzieci dla kasy jest w stanie odbierać pieluszki dzieciaczkom!!! chciałam zgłosić to organizatorom - ale jakoś sobie podarowałam - bo szkoda nerwów a i dla zainteresowanych nie pisze tego z zazdrości bo już dla synka wygrałam 3 zestawy- chodzi mi tylko o takie osoby jak np. moja kuzynka ma synka 2 letniego w pieluszkach i w drodze drugie dzieciątko - ja by taka wygrana strasznie odciążyła!!! jeśli wygram 4 zestaw to będzie właśnie dla niej
( ja sama gram i sprzedaje - ale NIGDY nie przedmioty przeznaczone dla dzieci- wole podarować komuś jak już mam dla swojego malucha )


no niestety jest tak jak piszesz...w zamyśle twórców konkursów jest promocja ich produktów wsród ludzi mogących tworzyć ich rynek zbytu ale tak jak z każdym zagadnieniem i od tego są wyjątki...niestety każdy kto spełnia wymogi regulaminu może wziąć udział nawet naginając zasady do granic niemożliwości...Nie da się tego uniknąć choć chciałoby się żeby faktycznie zabawki czy pieluszki trafiały do maluszków których mamy wygrywają...




no tak - ale ten konkurs jest dla KONSUMENTÓW a nie pośredników miedzy sklepem a allegro emotka


zgadzam się w 100%,zwłaszcza przy pieluszkach...kurcze wiadomo,że grają mamy które mają maleństwa i potrzebują tych pieluch...sama mam dzidzię i wiem o co chodzi...kasy idzie jak lodu na pampersy...ale co tam ...są ludzie którzy nie mają sumienia... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2193834 Napisano: 26.02.2009 05:55:45 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

wiecie co - ja rozumiem próbki - łatwo i za darmo - ok ktoś ma czas i się bawi ok
najbardziej mnie wkurza wygrywanie i sprzedawanie ZABAWEK I ARTYKUŁÓW DZIECIÊCYCH - dla mnie to tak jakby zabrać dziecku zabawkę. Zresztą co tu gadać jak jedna rodzina na potrzeby konkursu kupiła 36 paczek pieluszek huggiesow - przecież to ludzkie pojecie przechodzi - ktoś kupuje pieluszki z nadzieja ze wygra dla swojego maluszka a tu jakiś bezmózgi nie mający dzieci dla kasy jest w stanie odbierać pieluszki dzieciaczkom!!! chciałam zgłosić to organizatorom - ale jakoś sobie podarowałam - bo szkoda nerwów a i dla zainteresowanych nie pisze tego z zazdrości bo już dla synka wygrałam 3 zestawy- chodzi mi tylko o takie osoby jak np. moja kuzynka ma synka 2 letniego w pieluszkach i w drodze drugie dzieciątko - ja by taka wygrana strasznie odciążyła!!! jeśli wygram 4 zestaw to będzie właśnie dla niej
( ja sama gram i sprzedaje - ale NIGDY nie przedmioty przeznaczone dla dzieci- wole podarować komuś jak już mam dla swojego malucha )


no niestety jest tak jak piszesz...w zamyśle twórców konkursów jest promocja ich produktów wsród ludzi mogących tworzyć ich rynek zbytu ale tak jak z każdym zagadnieniem i od tego są wyjątki...niestety każdy kto spełnia wymogi regulaminu może wziąć udział nawet naginając zasady do granic niemożliwości...Nie da się tego uniknąć choć chciałoby się żeby faktycznie zabawki czy pieluszki trafiały do maluszków których mamy wygrywają... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2193658 Napisano: 26.02.2009 04:40:48 w Wkurza mnie...
to chyba jeszcze z czasów kiedy na półkach nic nie było i jak coś rzucili na sklep to treba było kombinować jak się da...dla mnie to nie jest straszne-w końcu dla ludzi te próbki i trudno oczekiwać,że wszyscy staną w rządku i podzielą się po jednym zestawie...ale po prostu bawi mnie to ile ludzie potrafią poświęcić czasu dla takich pierdółek...no bo ile to godzin założyć 50 kont...?Chyba sporo... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2193640 Napisano: 26.02.2009 04:33:30 w Wkurza mnie...
parapet1 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

ziolko napisał(a):

beataa81 napisał(a):

oj kurcze-właśnie doszłam do wniosku,że strasznie mało pomysłowa jestem emotka i że trzeba przestać myśleć nad odpowiedziami a zacząć nad sposobami...a ja głupia naiwna myślałam.... emotka emotka emotka


nie kombinuj bo będę jeszcze bardziej wkurzona emotka
emotka


co ty...nawet nie umiem...i nie mam czasu... emotka 54 wirtualne osoby-hahahahaha...dla próbek... emotka co to by się działo jakby coś wartościowego rozdawali? emotka



rzeź! normalnie krew dookoła tryskałaby fontannami, stratowane dzieci i co słabsze kobiety, ale za to w szponach zwycięzców łup! kanciarze z wall street wyglądaliby przy tym jak franciszkanie z XIII wieku


emotka emotka emotka lepiej bym tego nie ujęła..hehhehehehe...masakra jacy ludzie potrafią być pazerni...wiecie-nie zazdroszczę,niech tam mają te próbki sobie...ale jakieś to takie śmieszne... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2193619 Napisano: 26.02.2009 04:21:28 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

beataa81 napisał(a):

oj kurcze-właśnie doszłam do wniosku,że strasznie mało pomysłowa jestem emotka i że trzeba przestać myśleć nad odpowiedziami a zacząć nad sposobami...a ja głupia naiwna myślałam.... emotka emotka emotka


nie kombinuj bo będę jeszcze bardziej wkurzona emotka
emotka


co ty...nawet nie umiem...i nie mam czasu... emotka 54 wirtualne osoby-hahahahaha...dla próbek... emotka co to by się działo jakby coś wartościowego rozdawali? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2193594 Napisano: 26.02.2009 04:00:41 w Wkurza mnie...
oj kurcze-właśnie doszłam do wniosku,że strasznie mało pomysłowa jestem emotka i że trzeba przestać myśleć nad odpowiedziami a zacząć nad sposobami...a ja głupia naiwna myślałam.... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2193581 Napisano: 26.02.2009 03:53:53 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

a mnie wkurza granie na swoje panieńskie nazwisko i na nazwisko po mężu.. i na 2 różne adresy emotka oraz na dzieci... w ekstremalnych przypadkach nawet na psy. Jesli chodzi o dzieci to powinni sprawdzać pesele emotka


a ja się dziwię,że nic nie wygrywam...hehehe...ale psa już nie mam...to co teraz? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2193469 Napisano: 26.02.2009 02:48:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
bieda nic pusto d**a emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2192874 Napisano: 26.02.2009 09:45:08 w dzis mam urodzinki
Gocha -spóźnione... emotka emotka Paheli wszystkiego naj naj naj emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2192145 Napisano: 25.02.2009 08:01:45 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

beataa81 napisał(a):

kingaa napisał(a):

wkurza mnie, że cholernie boli mnie głowa i nie mogę się skupić na nauce na piątkowy konkurs emotka


mnie na ból głowy pomaga gorzka ciepła herbata,nogi na oparcie tapczana i masaż wnętrza dłoni (kciuka u nasady)-tam chyba jakieś zakończenia nerwowe muszą być bo działa super-może Tobie też pomoże...tabletki niestety na mnie nie działają emotka



mnie już nawet tabletki nie pomagają emotka


mam tak samo,teraz jak mnie głowa rozboli nieraz to normalnie jak na kacu-światłowstręt,mdłości i szum w uszach...podobno to u nas rodzinne...najważniejsze to się zrelaksować-czasem też ciepła kąpiel pomaga. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2192105 Napisano: 25.02.2009 07:55:20 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

wkurza mnie, że cholernie boli mnie głowa i nie mogę się skupić na nauce na piątkowy konkurs emotka


mnie na ból głowy pomaga gorzka ciepła herbata,nogi na oparcie tapczana i masaż wnętrza dłoni (kciuka u nasady)-tam chyba jakieś zakończenia nerwowe muszą być bo działa super-może Tobie też pomoże...tabletki niestety na mnie nie działają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2192002 Napisano: 25.02.2009 07:12:02 w Wkurza mnie...

Mnie to też wkurza i jednocześnie denerwuje się. Bo nie mam jeszcze numeru NIP a nie chciałabym wygrać i nie dostać nagrody. Więc trzymam kciuki za was emotka
emotka emotka
dziękować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2191979 Napisano: 25.02.2009 06:54:24 w Wkurza mnie...
parapet1 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

grancias napisał(a):

Wkurza mnie, że nie ma wyników konkursu Knorra Każdy posiłek to okazja ... Przesadzają !!!


Dołączam się w bólu emotka



łobuzy jedne! chcę talerze!


A ja gary!!! emotka Łomatko jak ja chcę te gary... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2191959 Napisano: 25.02.2009 06:43:36 w Wkurza mnie...
grancias napisał(a):

Wkurza mnie, że nie ma wyników konkursu Knorra Każdy posiłek to okazja ... Przesadzają !!!


Dołączam się w bólu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2191923 Napisano: 25.02.2009 06:23:25 w Wkurza mnie...
apoccalipsa napisał(a):

aka napisał(a):

a mi strasznie smutno, bo mężowi nie przedłużyli umowy o pracę emotka emotka emotka


emotka


współczucia,miejmy nadzieję,że szybko sobie coś znajdzie i zapomnicie o złych chwilach...pozdrawiam ciepło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2189779 Napisano: 24.02.2009 11:58:38 w Popraw sobie humor...
coring napisał(a):

- Name?
- Adu Dalah Serafi
- Sex?
- Four times a week
- No, no, no... male or female?
- Male, female... sometimes camel...


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2188662 Napisano: 23.02.2009 07:33:07 w dzis mam urodzinki
i ode mnie naj naj naj emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2181881 Napisano: 19.02.2009 06:39:56 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
apoccalipsa napisał(a):

beataa81 napisał(a):

monia24 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lalunia20 napisał(a):

dlaczego mam punkty karne za co
jestem nowa pomocy


poszukaj siebie w tym topie
https://www.e-kon...464-cat-7-pg-55.html




w tym problem że ani tam nie pisze za co ma te punkt ani tak jak zauważyła Mery w Jej profilku nie ma punktów karnych emotka emotka emotka


już jej to wcześniej napisałam,myślę,że kontakt z Pionasem wyjaśni wszystko emotka ,cb656pewnie to tylko wrażenie ale jesteś troszeczkę protekcjonalny,wiele osób z forum ma lub miało karniaki-nawet te baaaaardzo zasłużone więc to nie ma nic do rzeczy.Dostęp do tematów o których mowa to wg mnie też jak najbardziej forma nagrody ale raczej za uczestniczenie w życiu forum... emotka bez urazy emotka

W temacie popieram Melisę z całych sił-mnie się to też nie podoba...ale chyba nic się nie da z tym zrobić...zwracanie uwagi w temacie też jest tylko zaśmiecaniem w dodatku jeszcze bardziej wkurzającym...



pragnę zauważyć iż cb656 jest super
emotka ( tylko się nam nie zmieniaj emotka )


a ja pragnę zauważyć,że wcale nie krytykuje niczyjego charakteru i czasami każdemu przyda się odrobina obiektywizmu...aha...nawet tzw.super goście emotka mogą czasami się mylić,a konstruktywna krytyka może być oznaką sympatii o wiele bardziej niż bezkrytyczne pianie zachwytów...oczywiście bez urazy również emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2181853 Napisano: 19.02.2009 06:30:40 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
monia24 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lalunia20 napisał(a):

dlaczego mam punkty karne za co
jestem nowa pomocy


poszukaj siebie w tym topie
https://www.e-kon...464-cat-7-pg-55.html




w tym problem że ani tam nie pisze za co ma te punkt ani tak jak zauważyła Mery w Jej profilku nie ma punktów karnych emotka emotka emotka


już jej to wcześniej napisałam,myślę,że kontakt z Pionasem wyjaśni wszystko emotka ,cb656pewnie to tylko wrażenie ale jesteś troszeczkę protekcjonalny,wiele osób z forum ma lub miało karniaki-nawet te baaaaardzo zasłużone więc to nie ma nic do rzeczy.Dostęp do tematów o których mowa to wg mnie też jak najbardziej forma nagrody ale raczej za uczestniczenie w życiu forum... emotka bez urazy emotka

W temacie popieram Melisę z całych sił-mnie się to też nie podoba...ale chyba nic się nie da z tym zrobić...zwracanie uwagi w temacie też jest tylko zaśmiecaniem w dodatku jeszcze bardziej wkurzającym... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2181807 Napisano: 19.02.2009 06:07:14 w Wkurza mnie...
Jolcia...hehehe...nie dziwię się Twojemu oburzeniu,nie brałam udziału ale weszłam z ciekawości na wyniki i do tej pory nie mogę uwierzyć.Toż to rymowanki na poziomie przedszkola a znając potencjał ekonkursowiczów i wiedząc że brali udział nie mogę wyjść z podziwu... emotka emotka Może to było losowanie? Wyświetl w wątku >>
0 0