Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beataa81

beataa81

#2200406 Napisano: 02.03.2009 03:13:54 w Wkurza mnie...
zawodowiec25 napisał(a):

melisa napisał(a):

parapet1 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

tedance próbuje naśladować Marielu, ale do tego jeszcze bardzo dużo Ci brakuje.
Twoje dowcipy nikogo nie śmieszą... tylko żal się robi takiego człowieczka jak Ty emotka

I nie zwracajcie uwagi już na nią bo pewnie o to jej tylko chodzi...



jakbyście wyluzowali, toby tedance was nie prowokowała, to taka reakcja na napinanie się : ) chyba się w niej zakochałyście emotka



jeszcze czego - dziewczynisko będzie pisać co jej ślina na język przyniesie, a my będziemy stać i patrzeć. Jak chce robić śmietnik to niech się przeniesie na tlen lub onet, tam jest wolna Amerykanka. Czy ktoś ją tu siłą trzyma? Niech nie robi burdelu z tej strony, bo nie takie trolle już wylatywały.


Popieram parapeta emotka nic dziewczyna strasznego znowu nie mowi więc nie ma się co pieklić. To ze zwrocila kilku osobą uwagę dot. pisowni to chyba na plus. Szkoda nerwów dziewczyny , złośc piękności szkodzi , pamiętajcie emotka


tej naszej piękności złość zaszkodzi napewno mniej niż te konkursy z batonami i wafelkami...wkurza mnie to bo zamiast chudnąć po ciąży to znowu mi przybyło dwa kilo...mogliby zrobić jakieś konkursy z sałatą albo jogurtem 0% emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2200232 Napisano: 02.03.2009 01:38:27 w Rossmann
i ja też d**a...kiepsko sie tydzień zaczyna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2199915 Napisano: 02.03.2009 11:59:58 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

beataa81 napisał(a):

a mnie wkurza ,że w delmie nie moge za Chiny trafić emotka ale może odpłaci się samochodem emotka


Nie martw się, na pewno sie nie odpłaci
emotka


no tak czekałam co odpiszesz hehehe...ale niestety mi nie przeszkadzasz...i wcale mnie nie wkurzasz...bo taki smieszny z Ciebie człowieczek co nie ma co zrobić z nadmiarem wolnego czasu...hehe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2199902 Napisano: 02.03.2009 11:55:27 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza ,że w delmie nie moge za Chiny trafić emotka ale może odpłaci się samochodem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2195695 Napisano: 27.02.2009 03:37:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
konkursy15 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

kurczę tak się zastanawiam...ciekawe czy oni czytają te nasze wypocinki tak naprawdę dokładnie czy po łebkach albo wcale...no bo w końcu przy takim konkursie to lekko licząc ze dwa tysiaki tych hasełek musiało być...albo i więcej... emotka jakoś mi się nie chce wierzyć,że tak dokładnie analizują to wszystko...


raczej we wszystkich nie czytają...raz napisałem dobre hasło i nic nie wygrałem, a wiele razy byle co i wygrywałem... emotka


hmmm...z jednej strony to dobre dla tych którzy nie mają lekkiego pióra i wierzą w swoje szczęście a z drugiej złe dla tych ,którzy wierzą w swój talent bo poza nim mają tylko pechaaaaa....bez urazy dla nikogo... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2195689 Napisano: 27.02.2009 03:31:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
kurczę tak się zastanawiam...ciekawe czy oni czytają te nasze wypocinki tak naprawdę dokładnie czy po łebkach albo wcale...no bo w końcu przy takim konkursie to lekko licząc ze dwa tysiaki tych hasełek musiało być...albo i więcej... emotka jakoś mi się nie chce wierzyć,że tak dokładnie analizują to wszystko... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2195264 Napisano: 27.02.2009 11:50:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
ignam napisał(a):

Oceńcie mnie bo już głupieję z tymi hasłami, trzy konkursy pod rząd i nic.
Do Knorra napisałam takie:
Każdy posiłek to okazja, abyśmy, otuleni zapachem potraw, uczyli dzieci tylko ciepłych słów
Co z nim nie tak?


fajne hasło...napewno lepsze od wielu nagrodzonych...wg mnie oczywiście Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2195199 Napisano: 27.02.2009 11:20:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
moje zdanie -wyniki z kazdy posiłek to okazja emotka emotka do bani...co innego jakby były jakieś uwarunkowania typu:krótkie hasło reklamowe czy coś w tym stylu...wtedy wiadomo co pisać a dokończ zdanie to można nawet na stronę dokończyć jak ktoś ma wenę...czuję się fatalnie bo naprawdę się postarałam...ale gratuluje wygranym... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2195149 Napisano: 27.02.2009 10:44:05 w Wkurza mnie...
heheheh...trzeba było wysłać...Każdy posiłek to okazja...dodaj do ulubionych... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2195073 Napisano: 27.02.2009 10:13:58 w Wkurza mnie...
a z kubka knorra to mają losować wśród haseł głosujących czy mi się tylko coś przyśniło...?Bo jeśli tak to mam szanse-wysłałam pierwsze co mi do głowy przyszło... emotka i od teraz tak będę robić...uda się albo nie ale się nie narobię przynajmniej... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2195067 Napisano: 27.02.2009 10:11:39 w Wkurza mnie...
coring napisał(a):

beataa81 napisał(a):

tato999 napisał(a):

grancias napisał(a):

Wkurzyl mnie konkurs Knorra ... Każdy Posiłek to okazja ... Hasło, które zajeło 2 miejsce jest niemalże identyczne jak moje ;/ Roznica jest taka , ze ja nic nie wygralem, a ta osoba tak. Nic oczywiscie do niej nie mam, ale jak hasla sa takie same to powinno sie nie nagradzac nikogo, a jesli juz tak to dwie osoby ;/




w ogóle wątpię w to aby czytali wszystkie hasła bo ja uważam skromnie że moje były troche lepsze niż te wygrane emotka no ale subiektywna ocena jury emotka


Jestem tego samego zdania...podejrzane to takie bo znam kreatywność ludzi z tego forum i domyślam się,że było dużo lepszych haseł...a ja...no cóż...trzeba mi było nie spędzać godziny nad wymyślaniem oryginalnego rymowanego hasła i wysłać zdanie-Każdy posiłek to okazja by coś zjeść...to pewnie bym coś wygrała...ech nie pierwszy to taki konkurs...


ja bym ci wycieczke do meksyku za to dal emotka emotka emotka


no nie? emotka emotka hehehe...a ja się wysilałam na hasło-poemat...pewnie nikt go nie zrozumiał...hehehe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2194989 Napisano: 27.02.2009 09:49:17 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

grancias napisał(a):

Wkurzyl mnie konkurs Knorra ... Każdy Posiłek to okazja ... Hasło, które zajeło 2 miejsce jest niemalże identyczne jak moje ;/ Roznica jest taka , ze ja nic nie wygralem, a ta osoba tak. Nic oczywiscie do niej nie mam, ale jak hasla sa takie same to powinno sie nie nagradzac nikogo, a jesli juz tak to dwie osoby ;/




w ogóle wątpię w to aby czytali wszystkie hasła bo ja uważam skromnie że moje były troche lepsze niż te wygrane emotka no ale subiektywna ocena jury emotka


Jestem tego samego zdania...podejrzane to takie bo znam kreatywność ludzi z tego forum i domyślam się,że było dużo lepszych haseł...a ja...no cóż...trzeba mi było nie spędzać godziny nad wymyślaniem oryginalnego rymowanego hasła i wysłać zdanie-Każdy posiłek to okazja by coś zjeść...to pewnie bym coś wygrała...ech nie pierwszy to taki konkurs... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2194769 Napisano: 27.02.2009 07:30:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i po garach...a jeszcze miałam nadzieję do rana... emotka emotka emotka ... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2194281 Napisano: 26.02.2009 08:37:32 w Wkurza mnie...
sawenka napisał(a):

wkurza mnie to, że mój facet mnie ciągle okłamuje emotka
a teraz ANKIETA:

Czy mam kopnąć w cenzura mojego chłopa i go zostawić:
A. zdecydowanie tak
B. zdecydowanie nie
C. nie kop w cenzura tylko zastosuj tortury


D.najpierw tortury a potem kopnij Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2194267 Napisano: 26.02.2009 08:34:18 w Wkurza mnie...
a mnie już teraz wszyscy wkurzają i mam zaczepnego i chyba idę spać zaraz bo zacznę wkurzać sama siebie Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2194256 Napisano: 26.02.2009 08:30:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dacie rade dziewczyny i chłopaki...u mnie tez cienko ale nabrałam rozpędu i walczę znowu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2194248 Napisano: 26.02.2009 08:27:27 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

jeny nie pisz że jestem miła, tak ciężko pracowałam na image a ty normalnie jednym zdaniem burzysz moje królestwo emotka i to nie kokieteria , to sposób na ...... no właśnie na co ? ja wiem ale nie powiem publicznie emotka


dobra ogłaszam wszem i wobec,że osoba Marielu jest niemiła i używa trudnych słów żeby mnie zdenerwować emotka a poza tym nie kokietuje bo nie umie emotka aha...sposób na...hehe..no dobra... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2194172 Napisano: 26.02.2009 08:19:56 w Wkurza mnie...
no i to w Tobie jest właśnie Twoją charyzmą...Miła jesteś i okazujesz to w fajny sposób...ale nie chce żeby mnie znowu źle zrozumiano (to mi się tu często zdarza bo lubie wtrącać swoje trzy grosze gdzie popadnie) więc nie słodzę już więcej...koniec. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2194129 Napisano: 26.02.2009 08:12:46 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

beataa81 napisał(a):

marielu napisał(a):

fkurza mje że ludzie myślom że jezdem burakiem emotka


eeee tam...nie wszyscy...niektórzy myślą właśnie,że kokietujesz teraz troszkę emotka emotka



niektórzy czyli TY emotka


emotka hmmm...jam... emotka ale pozytywnie jak najbardziej...i nie jesteś burakiem choćby dlatego,że rzuca się w oczy,że masz tu wielu przyjaciół-jeśli można tak powiedzieć...a o to jest tu baaardzo trudno.Trzeba mieć duuużo charyzmy i cierpliwości...aha -i dobre serduszko oczywiście... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2194099 Napisano: 26.02.2009 08:00:39 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

fkurza mje że ludzie myślom że jezdem burakiem emotka


eeee tam...nie wszyscy...niektórzy myślą właśnie,że kokietujesz teraz troszkę emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0