Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beataa81

beataa81

#2210538 Napisano: 07.03.2009 02:08:23 w Dziś cieszę się z.....
melisa napisał(a):

na tanecznym maratonie, na którym do 4 rano było sporo dzieciaków w wieku 10-13 lat, dodam jeszcze, że w stanie wskazującym... emotka


w Szczecinie wczoraj był emotka to ten?

mnie cieszy,że idę po chałupkach dzisiaj posiedzieć... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2209725 Napisano: 06.03.2009 09:06:10 w Dziś cieszę się z.....
ja się cieszę z wygranego bonu do sklepu Smyk...ale mały będzie miał frajdę z zabawek emotka swoją drogą ciekawe czy będę nusiała jechać do najbliższego sklepu (120 km) czy będę mogła przez internet kupić...nie wie ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2209249 Napisano: 06.03.2009 06:24:55 w Pomocy!!!!
malenka89 napisał(a):

mam problem emotka zalalam sobie klawiature w laptopie. nie bylo tego duzo, ale nie dzialaly mi 4 klawisze. troche wysuszylam i teraz nie dziala mi 80 procent klawiszy. pisze z ekranowej emotka co moge zrobic?


raczej już nic niestety...miałam kiedyś podobny wypadek i też przestała działać...kolega co się zna kazał wymienić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2206950 Napisano: 05.03.2009 06:02:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
bazylissa napisał(a):

melisa napisał(a):

Gdzieś są wyniki z tego konkursu, ale ja ich nie widzę, może mnie ktoś oświecić? Klikam a banner, odświeżam i dalej widzę tą samą stronę emotka

http://www.clivebarker.pl/




też ich nie widze, mam Mozillę


na Operze u mnie nie widać Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2206528 Napisano: 05.03.2009 02:22:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
natik999 napisał(a):

dziwi mnie to, ze w Konkursie after Eight czy jakos tak, pisze niby, ze wybieraja najlepsze....a gdy kliknie się w wez udział w konkursie to potem w pasku u góry pisze
http://www.smakwi.../#/konkurs_losowanie

czyli losowanie jednak??? emotka emotka


strasznie ciężko tam wygrać...ja już nie mam pomysłów...jkby publikowali wygrane zdania to by było wiadomo chociaż z której strony temat ugryźć...a tak... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2204709 Napisano: 04.03.2009 05:57:38 w GRATISY
http://www.esko-reklama.pl/oferta.html
ja takie coś znalazłam teraz,może macie...ale piszą,że dają próby... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2204654 Napisano: 04.03.2009 05:36:30 w GRATISY

beataa81

#2204587 Napisano: 04.03.2009 04:57:37 w Dziś cieszę się z.....
tedance napisał(a):

parapet1 napisał(a):

liidzik napisał(a):

cieszę się, że wreszcie skończył mi się okres emotka



też myślałem, że już się nigdy nie skończy


emotka

Cieszę się,że zrobiłam niespodziankę jednej z moich ulubionych forumowiczek Beacie,która myślała że nigdy tu nie napiszę emotka


cieszę się,że forumowiczka Tedance umie czasem napisać też coś pozytywnego...widzisz jaka jesteś słodziutka jak chcesz?Cieszę się też ,że mój synuś nauczył się dawać całuski emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2204079 Napisano: 04.03.2009 01:09:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
ja stwierdzam,że marka Keriumod dziś będzie mi się kojarzyła zupełnie z czym innym niż to co wysłałam 2 miesiące temu jako odpowiedź emotka masakra...kolejny dowód na to,że opisówki to nie żaden problem nawet dla niepiśmiennych... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2204029 Napisano: 04.03.2009 12:48:49 w Wkurza mnie...
wkurza mnie(a może nie),że jestem napinaczem i dobrze mi z tym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2202905 Napisano: 03.03.2009 08:18:04 w Dziś cieszę się z.....
a ja jeszcze się cieszę,że łosiowi marielu siano tak smakuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2202887 Napisano: 03.03.2009 08:13:49 w Dziś cieszę się z.....
to cieszę się bo wiem kto tu nie będzie pisał emotka
a tak na poważnie to cieszę się,że trafiłam na tę stronkę bo poznałam tu wiele fajnych ludzi,szacunek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2202777 Napisano: 03.03.2009 07:33:55 w Wkurza mnie...
archidues napisał(a):

A mnie dziwi (nie wkurza), że tyle tutaj fajnych osób, tyle tutaj fajnych doświadczeń, a nikt jeszcze nie założył tematu a'la Dziś cieszę się z.. albo Dziś jestem dumny/a z... ale za to forum Wkurza mnie liczy już 1500 100 900 postów. Chyba wedle naszej narodowej przywary, Polacy umieją tylko narzekać i się złościć
I nie pytajcie mnie czemu ja nie założę... ja jestem pesymistą... mnie nic nie cieszy emotka


to ja się cieszę,że masz taki fajny cytat w stopce... emotka mądre to bardzo emotka

a wkurza mnie,że cytryny mi się skończyły i nie mam do wieczornej herbatki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2202749 Napisano: 03.03.2009 07:24:22 w Wkurza mnie...
mariwanna napisał(a):

tedance napisał(a):


mariwanno, droga, chyba sie dzisiaj dobrze wyspałaś,bo glowka pracuje na pelnych obrotach emotka


Ku wiadomości Twojej zaznaczę tylko, iż moja główka zawsze pracuje, czasem tylko nie chcę się wdawać w niepotrzebne dyskusje. Tym razem jednak musiałam zareagować, skoro innych uczysz ortografii, a sama błędy popełniasz. emotka

moonshadow napisał(a):

no więc, myślę że troll na dziś się dosyć już pobawił, dajmy mu trochę odpocząć, bo zmęczyła się biedaczyna.
wracając do tematu.. strasznie wkurza mnie mój katar.. cale zatoki zawalone, niczym w rekalmach - głowa mi pęka emotka
a co was dziś wkurzyło?


Proponuję zakarmić trolla, aż sam pęknie z przejedzenia (czyt. od karniaków za wypowiedzi nie na temat w różnych wątkach i obrażania ludzi) emotka

A mnie wkurza pogoda, ponieważ nie lubię roztopów, topniejącego śniegu i chlapy na chodnikach


emotka emotka emotka i o to właśnie chodzi... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2202668 Napisano: 03.03.2009 06:41:19 w Wkurza mnie...
wiesz-myślałam,że dobry trening taka dyskusja z Tobą ale niestety nie nadążasz...a za ten tekst-będą konsekwencje-dałaś się sprowokować jak dziecko emotka buziaki...spadam do obowiązków Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2202663 Napisano: 03.03.2009 06:39:20 w Wkurza mnie...
oj nie gadajcie-dobrze wiecie o co chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2202651 Napisano: 03.03.2009 06:33:54 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

beataa81 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

tedance nie pracujesz bo jesteś typowym rozpieszczonym dzieckiem, któremu przydałoby się niezłe lanie emotka Dorosły człowiek nie zachowuje się tak jak Ty.
I może w dokumentach masz już jakieś tam swoje lata, ale co do rozumu to moja Chrześnica jest od Ciebie mądrzejsza emotka

Może nie powinnam zwracać na Ciebie uwagę, ale nie lubie rozwydrzonych dzieciaków i mam nadzieję, że szybko stąd wylecisz emotka


ja już chyba wymyśliłam sposób na tego cudaka...ale zobaczymy... emotka a lata może swoje mieć ...ale co komu po takim smutnym życiu...z pustą główką... i pewnie to brzydka pryszczata małolata co nie ma chłopaka i kibluje trzeci rok w gimnazjum...hehehe...żal mi ciebie słońce zwłaszcza jak pomyślę jakie ja mam fajne życie...ale co tam trzeba się nad nią litować...hehehe


ty masz fajne zycie,ale nie martw sie,to moze juz dlugo nie potrwac i przestanie byc takie fajne
emotka


kurcze całe trzy minuty myślałaś nad odpowiedzią i taka śwwwwwwwwwietna Ci wyszła,szacun normalnie laska bo właśnie potwierdziłaś wszystko co napisałam hehehehehe...co już nie masz humorku? Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2202639 Napisano: 03.03.2009 06:27:43 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

tedance nie pracujesz bo jesteś typowym rozpieszczonym dzieckiem, któremu przydałoby się niezłe lanie emotka Dorosły człowiek nie zachowuje się tak jak Ty.
I może w dokumentach masz już jakieś tam swoje lata, ale co do rozumu to moja Chrześnica jest od Ciebie mądrzejsza emotka

Może nie powinnam zwracać na Ciebie uwagę, ale nie lubie rozwydrzonych dzieciaków i mam nadzieję, że szybko stąd wylecisz emotka


ja już chyba wymyśliłam sposób na tego cudaka...ale zobaczymy... emotka a lata może swoje mieć ...ale co komu po takim smutnym życiu...z pustą główką... i pewnie to brzydka pryszczata małolata co nie ma chłopaka i kibluje trzeci rok w gimnazjum...hehehe...żal mi ciebie słońce zwłaszcza jak pomyślę jakie ja mam fajne życie...ale co tam trzeba się nad nią litować...hehehe Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2202523 Napisano: 03.03.2009 05:31:51 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

nie bede oryginalna - wkurza mnie poczta polska. w tym tygodniu to juz jakies apogeum emotka
listonosz nie nosi przesylek, tylko wrzuca awiza, paczki leza na poczcie ale moge je odebrac dopiero po 18 strojac w kilkunastoosobowej kolejce, dziekuje bardzo.
dzis znow wrzucil awiza, moje i chyba wszystkich sasiadow z klatki - do mojej skrzynki. mam je roznosic za niego?!
przesylka z breloczkiem lambi - zupelnie otwarta, na szczescie zrobili mi te laske i zostawili zawartosc
emotka


Jak nie bedziesz brała udziału w konkursach to nie bedzie problemu,i w kilometrowych kolejkach nie bedziesz musiala stac,ani sie denerwować.Wiem,co mowie,ta działke zostaw for me.U mnie nie ma problemu z poczta
emotka


wiesz...szczerze mówiąc latają mi Twoje teksty alez tym o dziecku w wynikach to przegięcie na maksa...mogą sobie ludzie pisać,że najlepiej Cię nie komentować ale to będzie moja ostatnia wypowiedź na Twój temat-jesteś najbardziej niewiarygodnie złośliwym, aspołecznym i trudnym stworzeniem na jakie tu natrafiłam i mam nadzieję,że Tobie się tak tyłek odparzy,że nawet tona nivea baby Ci nie pomoże...mogę za to dostać karniaka-wisi mi to...w rzeczywistości nawet pies z kulawą nogą Cię nie odwiedza i nikt Cię nie lubi-stąd Twój podły i bezmyślny stosunek do innych.Mam nadzieję,że Cię tu szybko zbanują.Amen Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2200925 Napisano: 02.03.2009 07:30:25 w co chcielibyście wygrać?
aparat cyfrowy albo lustrzankę lepiej...mój to do galeri gratów się nadaje... Wyświetl w wątku >>
0 0