Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beataa81

beataa81

#2543607 Napisano: 03.08.2009 12:22:45 w Konkursowiczki w ciąży
szczelny napisał(a):

zaczęło sie .... bóle straszne ponoć, rozwarcie na jeden palec aaaaaa, co to natura wymyśliła


ja z mężem również trzymamy kciuki za Ciebie i żonkę...czytając Wasze perypetie wspominamy nasze przeboje ciążowe... emotka będzie dobrze emotka ucałuj od nas dzidzię jak już się pojawi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2542883 Napisano: 03.08.2009 09:04:43 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

krzyszu napisał(a):

a mnie wkurza dalej ban emotka
ADRES IP:

83.27.77.83

JEST ZABLOKOWANY

Przykre to emotka Idę sobie...


Krzyszu idz za przykladem, załóż sobie lewe konto i bedziesz mogl bezkarnie obrazac innych, a jak ponabijasz kilka postow i wzbudzisz zaufanie to mozesz nawet ponaciagać innych.
Na takie przypadki Pionas nie zwraca uwagi emotka

Wkurzają mnie kleszcze- jeden spacer = 2 kleszcze
Masakra!


właśnie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2539524 Napisano: 01.08.2009 07:16:20 w Konkursowiczki w ciąży
szczelny napisał(a):

No i dalej we dwójkę. Spędziłem pół dnia i moje negocjacje z brzuchem zakończyły się na wypinaniu tyłka i kopaniu mojej żony w żebra. Uparta wiercipiętka emotka . No nic, zawsze to jeden dzień bliżej.


no tak - nie ma to jak w brzusiu...a na zewnątrz zimno i jasno...gdzie tu się spieszyć? emotka cierpliwości!Trzymam kciuki! Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2532805 Napisano: 30.07.2009 07:32:30 w Konkursowiczki w ciąży
szczelny napisał(a):

Dziś odstawiam żonę do szpitala. Jest 8 dni po terminie. Już ledwo żyję od rana. Jeszcze takich nerwów chyba nie miałem ( może na maturze). Obawiam się co to będzie przy porodzie. Trzymajcie kciuki emotka


Powodzonka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2531866 Napisano: 29.07.2009 07:33:05 w Wkurza mnie...
Reni napisał(a):

puchiko napisał(a):

sopran napisał(a):

melisa napisał(a):

agava napisał(a):

Zawsze zastanawiało mnie, jaki jest sens płacić za stancję? Zwłaszcza,jeśli to jest 1,5 tys. miesięcznie. Przecież tyle mniej więcej wynosi rata kredytu mieszkaniowego. Nie lepiej płacić za swoje? Niech nawet bank hipoteką obciąży ...



Moi rodzice wzięli właśnie coś takiego jak hipoteka.
Sens płacenia za stancję, a nie za kredyt hipoteczny:
- za stancję możesz płacić wygórowaną cenę kilka miesięcy, a potem znaleźć tańszą
- kredytem jesteś obłożony na połowę, albo i więcej swojego życia (dla przykładu moi rodzice wzięli kredyt, którego spłata przypada na moje 53 urodziny) emotka
- od kredytu hipotecznego płacisz ogromne odsetki, które nierzadko wynoszą 150% (też sprawdzone na własnym przykładzie)
- za stancję płacisz właścicielowi i on jest zobowiązany do dokonywania wszelkich napraw
- w przypadku kredytu i zdarzenia losowego takiego jak wypadek, utrata pracy, niewypłacalność, bank zjada nie tylko to co do tej pory w niego włożyłeś wraz z domem, ale jeszcze puszcza cię w samych skarpetkach (dosłownie).

Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę. emotka



2 lata temu chciałam wziąć kredyt 300tys i wyliczyli mi, że spłaciłabym prawie milion
emotka
Gdyby nie to, że zrządzeniem losu mamy własne mieszkanie nieobłożone kredytem możemy w ogóle myśleć o zamianie. Kredyt zżarłby jedną pensję i nie mogłabym sobie pozwolić na nawet chwilową przerwę w pracy.



ja tam kredyt spłacam i nie narzekam, może nie jest łatwo i fakt, że odsetki są duże ale to też zależy na ile lat a poza tym można wpłacać większe kwoty niż tylko wartość raty i można zmniejszyć okres spłaty i spada wielkość odsetek.

Każdy robi jak uważa emotka wg mnie lepiej płacić na własne mieszkanie

a w temacie:

wkurza mnie pogoda emotka



ehhh, gdyby w moim przypadku to było takie proste to tez bym wolała na swoim emotka
Kredytu na razie nie moge wziąć, zreszta to kwota ok 500 tys emotka Część pieniążków mam, ale udowodnić im skąd to inna bajka=problemy emotka
Straszne mam to wszystko zakręcone i jak na razie bardziej opłaca mi się wynajęcie mieszkania emotka
A w temacie: nic mnie nie wkurza, bo właśnie dzisiaj podpisałam umowę i stałam się najemcą mieszkanka położonego 10 minut piechotą od Rynku emotka
W piętek przeprowadzka a w weekend parapetówa!! emotka emotka


hehe..gratulacje i miłej zabawy emotka ja mieszkam doslownie minutę od Rynku mojego miasta-w zasadzie widzę go z okna w całej okazałości i bardzo to sobie chwalę-wszędzie mam blisko...oczywiście to nie to samo co mieszkać w Krakowie emotka ...i niech będzie ,że to mnie wkurza heheh... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2524137 Napisano: 27.07.2009 10:32:27 w Wkurza mnie...
happydays napisał(a):

happydays napisał(a):

beataa81 napisał(a):

Wkurza mnie ,że nie mogę zalogować się na streetcomie żeby potwierdzić mamie krem emotka też tak macie czy tylko u mnie lipa?



Też tak mam emotka



Już nie emotka


też już się mi udało...
nic mnie już nie wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2522559 Napisano: 26.07.2009 07:01:24 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ,że nie mogę zalogować się na streetcomie żeby potwierdzić mamie krem emotka też tak macie czy tylko u mnie lipa? Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2513912 Napisano: 22.07.2009 06:48:22 w Żegnamy zmarłych
dysia napisał(a):

dzisiaj zmarł mój brat <*> <*> <*> <*><*> emotka


nie wiem sama co napisać...po prostu tak mi przykro-bardzo współczuję...trzymaj się... emotka

(*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

beataa81

#2508421 Napisano: 20.07.2009 06:50:12 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

beataa81 napisał(a):

nowością to będzie jak napiszesz coś mądrego dla odmiany emotka


wkurza mnie burza ... maluszek mi się zaraz obudzi ...


Niech się budzi i żeby burza była całą noc i żeby się budził co 5 minut a ty razem z nim emotka


Pogrążasz się...od mojego dziecka to się odwal..jak będziesz miała swoje to zrozumiesz czym dla dziecka jest spokojny sen.A teraz powiem Ci jedno-nie zaczepiam Cię to i Ty się ode mnie odczep.Pusta jesteś i nie mam o czym z Tobą gadać.Wszystko co teraz napiszesz-bo napewno się nie postrzymasz- mam głęboko w d... więc pisz sobie co chcesz.Mam tylko nadzieję,że inni też przejrzą na oczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2508402 Napisano: 20.07.2009 06:37:51 w Wkurza mnie...
nowością to będzie jak napiszesz coś mądrego dla odmiany emotka


wkurza mnie burza ... maluszek mi się zaraz obudzi ... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2508330 Napisano: 20.07.2009 06:04:45 w Wkurza mnie...
test123 napisał(a):

chyba będzie trzeba męża zmienić na nowy (czytaj-bogatszy) model


A teraz wyobraz sobie, ze to twoj maz czyta i pomysl, jak by mogl sie poczuc, przeczytawszy to.


mój mąż ma niebywałe poczucie humoru i właśnie śiedzi obok i się śmieje... emotka właśnie dlatego jesteśmy razem-to samo nas bawi heheh...


wkurza mnie dalej to co powyżej... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2508307 Napisano: 20.07.2009 05:55:30 w Wkurza mnie...
a mnie dziś totalnie wkurza mój stary laptop -dosłownie się sypie w oczach emotka ciągle muszę kogoś wołać do niego ale już niedługo nie będzie do czego..a nowego za Chiny wygrać nie mogę... emotka chyba będzie trzeba męża zmienić na nowy (czytaj-bogatszy) model emotka a najbardziej mnie w tym wkurza (wiem ,że to bez sensu bo sama tak nieraz robię z wygranymi) jak widzę wygrane przez was lapki na allegro...a ja nie mogę wygrać choć potrzebuję emotka
No...wyżaliłam się ... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2505087 Napisano: 19.07.2009 08:00:24 w dzis mam urodzinki
sto lat sto lat -niech żyją żyją naaaaam !!!
emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2505041 Napisano: 19.07.2009 07:31:11 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

czy u was też zmniejszyła się liczba wiadomości miałem już ponad 1100 a teraz mam 970 na forum, dlaczego czy wam tez sie zmniejszyła ta liczba?


administracja czyści forum ze zbędnych postów...wielu osobom ubywa... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2502810 Napisano: 17.07.2009 02:48:08 w Wkurza mnie...
melisa napisał(a):

gemma napisał(a):

wkurzają mnie konkursy na Filwebie, a właściwie pytania typu:

jaki film z udziałem ... lubisz najbardziej i dlaczego?

a jeśli lubię wszystkie albo nie lubię żadnego? emotka

a tak na serio to mogliby zmienić pytania.



no ja już też tych konkursów mam dosyć. Szczerze wątpię by oni w ogóle czytali odpowiedzi, skoro w każdym dostają praktycznie to samo. Fajne nieraz tam mają nagrody, ale inwencji twórczej do konkursów nie mają żadnej.

Wracając do anonimów, nie dziwię się, że raf08 nie chce podać nicka. Też bym nie podała, bo jak udowodnić takie coś? Zaraz się rozpocznie burza, że nie ma dowodów, osoba o tym nicku zapoda moje ulubione zdanie gwiazd: podam do sądu za zniesławienie... itp. Poza tym może podać nick osoby, którą nawet lubimy i co?

Ostatnio tedzia najechała na lizzie, która faktycznie skopiowała skądś tam tekst. Mnie to akurat nie ruszyło. Dalej ją lubię, choć praktycznie nie znam, ale jestem pewna, że niejeden i nie dwóch się do niej zraziło.

Nie popieram donosicielstwa, ale nagonek też nie popieram.


Melisko masz po części rację-ale sama pomyśl jak inaczej z tym walczyć?Nie można pozostawiać takich spraw bez echa...Każdy ma prawo do subiektywnej oceny w takich przypadkach-nie jesteśmy w stanie ocenić tego namacalnie...Jeśli chodzi o Lizzie to zupełnie inna sprawa-dziewczyna poniosła konsekwencje z godnością i przyznała się do błędu-każdy bowiem je popełnia-ode mnie dla niej za to duży plus!A ta anonimowa osoba pisząca donos bądź donosy powinna być ujawniona dla przykładu i nieważne jaką burzę to rozpęta.Pewnie i tak jest to tajemnicą Poliszynela jak wiele spraw na tym forum i wiemy o tym i Ty Melisko i ja...Dzielimy się tutaj naszymi radościami i problemami we wszystkich dziedzinach życia-nie omijajmy pewnych stref tylko dla tego,że jest nam tak wygodnie...Prawda bywa niestety bardzo bolesna i kontrowersyjna ale ukrywanie jej niczemu się nie przyczyni...
Raf08 postąpisz jak uważasz-nie namawiam Cię do niczego...ale wielu z nas bedzie patrzeć się na siebie wzajemnie z podejrzeniem...


wkurza mnie że jeszcze nie dzwonią z proszku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2502594 Napisano: 17.07.2009 01:10:28 w Wkurza mnie...
raf08 napisał(a):

moderator napisał(a):

raf08
a co ci ta osoba moze zrobic hmmm? Ty jestes niewinny wiec czego sie obawiasz?


to nie o to chodzi, że sie kogos boję. Czasem wchodzę na forum i niee chcę byś szykanowany.
Udowodnić w tej chwili jest już za pózno, a osoba ta napewno nie przyzna się.
Sorki, ale nie podam.
Straszna burza gradowa - szok


nie chcesz -nie pisz-masz prawo to zachować dla siebie...ale czy świadomość,że chowając głowę w piasek i nie nagłaśniając sprawy dajesz milczące przyzwolenie na taką działalność jest dla Ciebie miła?Nie sądzę...
Poza tym dowodzi to tylko tego ,że mając niewyparzoną buzię i zastraszając innych można równie wiele zdziałać jak wzbudzając sympatię...


wkurza mnie że mi się ulubione winko skończyło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2502566 Napisano: 17.07.2009 12:57:07 w Wkurza mnie...
raf08 napisał(a):

moderator napisał(a):

raf08 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

raf08 napisał(a):

slavek napisał(a):

raf08 bez nicka cię nie puścimy - pisz szybciutko


emotka


emotka co prawda to prawda emotka


wkurza mnie duchota emotka


mam napisać nick tej osoby?? nie żartujcie !!

duchota - nie ma czym oddychać


pisz bedzie przestrogą dla nas


tak? a pózniej będę najgorszą osobą i będę szykanowany.?
Nie, nie, ja wiem i uważam bo ta osoba jest mściwa.
pada grad emotka


nie rozumiem czego się boisz?Przecież to tylko forum...-wyłączasz komputer i już nas nie ma emotka nikt nie przyleci Ci nakłaść po głowie... emotka Szczerze-kieruje mną zwykła ciekawość a także pewne podejrzenia...ja się nie boję pisać o niesprawiedliwości bo to o to chodzi żeby nie kłaść uszu po sobie tylko walczyć o swoje...
A ta osoba powinna mieć za swoje,poza tym co byś tu nie napisał to zawsze będziesz mieć i zwolenników i przeciwników...tak to już jest emotka



wkurza mnie,że lecą same powtórki w tv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2502545 Napisano: 17.07.2009 12:49:18 w Wkurza mnie...
raf08 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

raf08 napisał(a):

slavek napisał(a):

raf08 bez nicka cię nie puścimy - pisz szybciutko


emotka


emotka co prawda to prawda emotka


wkurza mnie duchota emotka


mam napisać nick tej osoby?? nie żartujcie !!

duchota - nie ma czym oddychać


moim zdaniem od razu powinieneś to zrobić-jak potrafiła napisać donos to niech teraz stawi czoła konsekwencjom-niestety takie jest życie emotka Czemu masz to ukrywać?W końcu sam piszesz ,że nie było podstaw do oskarżeń... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2502526 Napisano: 17.07.2009 12:41:48 w Wkurza mnie...
raf08 napisał(a):

slavek napisał(a):

raf08 bez nicka cię nie puścimy - pisz szybciutko


emotka


emotka co prawda to prawda emotka


wkurza mnie duchota emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2502504 Napisano: 17.07.2009 12:33:42 w Wkurza mnie...
olus15 napisał(a):

janko napisał(a):

Wkurza mnie.... nie to zbyt słabo powiedziane... ale ten wątek chyba do tego będzie ok.

Dziś zadzwonili do mnie z pewnej agencji, iż dostali ANONIMA, że moje zgłoszenie może być nieuczciwe, a paragon odkupiony!

PERFIDIA co niektórych osób nie zna granic! Niestety są to osoby z tego forum emotka

Dla osoby, która wysłała anonim:
1. A odwagi cywilnej by się podpisać to zabrakło???
2. Nie licz na rezerwową, może miałaś jakieś informacje na ten temat, ale były one szczątkowe, i moje zgłoszenie jest jak najbardziej prawidłowe! (paragonu szukałem dla kogoś innego - i nie dowiesz się dla kogo!!!)
3. Rozwala mnie Twoja chciwość i pazerność. Parę nagród to za mało??? Przecież jeszcze można dostać drugie tyle z rezerwowych. Tylko trzeba parę donosów napisać!!!




Ale masakra!!!
Anonimów nie powinni uwzględniać
Ludzie chyba nie mają problemów albo to jakieś zgoszkniałe , samotne osoby Ohyda


raf08 napisał(a):

Brałem udział w pewnym konkursie i też ktoś napisał skargę. Na szczęście organizator tego konkursu mieścił sie w Warszawie, pojechałem i wyjasniłem. Nagrodę otrzymałem.
Przy okazji dowiedziałem się kto przysłał donos.
To osoba z tego forum - szkoda słów.


Bardzo przykre sprawy...aż krew się burzy.Kto by pomyślał,że są jeszcze tacy ludzie..Smutno mi ,że przy tak miłej okazji i zabawie jaką powinien być każy konkurs dochodzi do takich scen.Szczerze mówiąc -ujawniają się tu najgorsze ludzkie instynkty.Naprawdę przykro czytać i współczuję Wam,że spotkało Was coś takiego. Wyświetl w wątku >>
0 0