Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beataa81

beataa81

#2758699 Napisano: 17.10.2009 12:17:05 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

Sex w pracy?
Statystycznie rzecz biorąc
Łatwiej o stosunek analny wczesnym rankiem z nieznajomą kobietą w lesie niż o udany seks w biurze
Nie warto długo siedzieć w robocie bo i tak nic ciekawego się nie wydarzy!!!


Kocham statystykę emotka
(Rozpatrując przypadek literacki jeźdźca bez głowy można dojść do równie zaskakujących wyników, mianowicie, że każdy z bohaterów tytułowych, zarówno jeździec jak i koń, statystycznie rzecz ujmując, jest półgłówkiem emotka )


cb656 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

Sex w pracy?
Statystycznie rzecz biorąc
Łatwiej o stosunek analny wczesnym rankiem z nieznajomą kobietą w lesie niż o udany seks w biurze
Nie warto długo siedzieć w robocie bo i tak nic ciekawego się nie wydarzy!!!


Kocham statystykę emotka
(Rozpatrując przypadek literacki jeźdźca bez głowy można dojść do równie zaskakujących wyników, mianowicie, że każdy z bohaterów tytułowych, zarówno jeździec jak i koń, statystycznie rzecz ujmując, jest półgłówkiem emotka )


otóż to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2758610 Napisano: 17.10.2009 11:45:37 w Popraw sobie humor...
Piwko i papieroski...
Młody żołnierz pisze do swojej żony:
...i poślij mi ze 300 zł na piwo, papierosy itd



Żona odpowiada:

Posyłam Ci 100 zł na piwo i papierosy. Jak przyjedziesz na przepustkę do domu, będziesz miał itd za darmo. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2758600 Napisano: 17.10.2009 11:43:18 w Popraw sobie humor...
Może lepiej nie wychodzić za mąż?

Trzy kobiety: zaręczona, mężatka oraz panna rozmawiają o swoich mężczyznach. Po parogodzinnej debacie dochodzą do wniosku, że warto wnieść coś nowego do ich życia seksualnego, postanawiają dodać sobie trochę seksapilu i założyć pończochy, skórzane biustonosze, super wysokie szpilki oraz maski również ze skóry.
Po kilku dniach spotykają się ponownie, aby podzielić się wrażeniami:

Panna relacjonuje: U mnie było tak samo, jak zwykle. Kiedy mój chłopak zobaczył mnie w tym superstroju, bez słowa rzucił się na mnie i zaczął ostrą jazdę.

Zaręczona opowiada: Mój narzeczony wrócił jak zwykle wieczorem z pracy.
Kiedy zobaczył mnie w czarnym skórzanym biustonoszu, pończochach,
seksownych butach i masce, powiedział, że jestem miłością jego życia!
Potem kochaliśmy się przez kilka godzin.



Mężatka na to: Ja wysłałam dzieciaki do mojej matki na noc, żebyśmy mogli poszaleć.
Kiedy mąż wszedł do domu, miałam już na sobie seksowną, skórzaną
bieliznę, czarne szpilki, pończoszki i skórzaną maskę na twarzy.
Kiedy mnie zobaczył powiedział:
Co na obiad, Batmanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2758589 Napisano: 17.10.2009 11:40:45 w Popraw sobie humor...
Sex w pracy?

Odrobinę statystyk!


10% Kobiet uprawiało sex w pierwszej godzinie swojej pierwszej randki
20% mężczyzn odbyło stosunek w jakimś zaskakującym miejscu
36% Kobiet akceptuje nagość
45% Kobiet preferuje ciemnych mężczyzn z niebieskimi oczami
45% Kobiet ma doświadczenia z seksem analnym
70% Kobiet preferuje poranny seks
80% Mężczyzn nie uczestniczyło w relacjach homoseksualnych
90% Kobiet lubi seks w lesie
99% Kobiet nigdy nie kochało się w biurze

Wnioski !?

Statystycznie rzecz biorąc
Łatwiej o stosunek analny wczesnym rankiem z nieznajomą kobietą w lesie niż o udany seks w biurze


Czyli ...


Nie warto długo siedzieć w robocie bo i tak nic ciekawego się nie wydarzy!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2758583 Napisano: 17.10.2009 11:39:14 w Popraw sobie humor...
Wigilijny poranek. Żona budzi Stefana o 7.00. - Stefan, no Stefan, nie mam masła. Słyszysz? - A co ja na to poradzę. - Ubieraj się i idź do sklepu. - Ale ja nie wiem gdzie jest w sklepie masło.
- Wejdziesz, naprzeciwko kasy są lodówki, w pierwszej jest mleko, a w drugiej masło, idź.

Stefan wstał, ubrał się poszedł do sklepu. Przeszedł obok
kas, podszedł do lodówki, wyjął masło i poszedł zapłacić.
Na kasie stała za***ista laseczka. Stefan trochę z nią pogadał,
pożartował, a laska niespodziewanie zaproponowała aby poszli
do niej. Poszli i troszkę potentegowali.



Po upojnym popołudniu Stefan budzi się i widzi że jest przed 20.00.
Wyskakuje z łóżka i mówi do laski:

- Masz mąkę?
- Mam.
- To przynieś szybko i posyp mi ręcę.

Laska zdziwiona przynosi mąkę i posypuje ręce Stefana, po
czym on wybiega z domu.

W domu Stefanowi drzwi otwiera żona.

- Stefan gdzieś ty był, rodzina się zjechała, zjedliśmy
kolację bez masła. - Gdzie byłeś?

- Skarbie, jestem ci winny wyjaśnienie. Otóż poszedłem do sklepu,
z lodówki wyjąłem masło i poszedłem zapłacić. Na kasie stała
cenzura laseczka, trochę z nią pogadałem, pożartowałem, a ona mnie
zaprosiła do siebie a u niej trochę zabradziażyliśmy. Obudziłem się i szybko przyjechałem do domu.


Żona wysłuchała wszystkiego spokojnie i ze zniecierpliwieniem w
głosie powiedziała:
- Pokaż ręce.

Stefan pokazał obsypane w mące ręce, na co żona:

-Pier...... , Stefan, znowu byłeś na kręglach!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2747712 Napisano: 13.10.2009 11:25:22 w PODZIĘKOWANIA
to ja Ci dziękuję za to wzruszenie...lubię jak się pozytywnie ludzie wzruszają emotka miłego wieczorku Ci życzę i pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2747705 Napisano: 13.10.2009 11:18:09 w PODZIĘKOWANIA
barbara1910 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

Dziękuję mojemu najdroższemu mężowi (wiem,że czytasz forum po cichaczu jak wychodzę robić obiad) za to,że jest taki sam jak wtedy kiedy sie poznaliśmy-kochający,opiekuńczy i wrażliwy...i za to ,że jest wspaniałym ojcem dla naszego synka (wiem,że gotowałeś mu zupę pieczarkową o 23.00 jak miał gorsze dni i nie chciał nic jeść emotka ),a także za to,że się nie poddaje i potrafi wybrnąć z każdego kłopotu emotka kocham Cię emotka

wow a nie lepiej napisac liscik i podrzucic pod kolderke
emotka


hehe..pod kołderką to on co innego woli emotka ...ach tak mi się zebrało...na sentymenty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2747682 Napisano: 13.10.2009 10:51:11 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
www.zlecenia.przez.net

Ja zarabiam przez tę stronę-biorę udział w licytacjach zleceń i po wygranej piszę artykuły na różne portale.Jeśli ktoś ma lekkie pióro i dużo pomysłów to przy odrobinie cierpliwości dorobi od 400 zł w górę na miesiąc-oczywiście przy artykułach-są też inne zlecenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2747675 Napisano: 13.10.2009 10:42:04 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję mojemu najdroższemu mężowi (wiem,że czytasz forum po cichaczu jak wychodzę robić obiad) za to,że jest taki sam jak wtedy kiedy sie poznaliśmy-kochający,opiekuńczy i wrażliwy...i za to ,że jest wspaniałym ojcem dla naszego synka (wiem,że gotowałeś mu zupę pieczarkową o 23.00 jak miał gorsze dni i nie chciał nic jeść emotka ),a także za to,że się nie poddaje i potrafi wybrnąć z każdego kłopotu emotka kocham Cię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2745785 Napisano: 13.10.2009 11:48:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
Konkurs Tiger Energy Water-konkretne rozczarowanie...na tyle kuponów-null...Ktoś coś wygrał od nich? Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2740762 Napisano: 11.10.2009 08:23:54 w Żegnamy zmarłych

beataa81

#2712761 Napisano: 03.10.2009 01:24:56 w Pomocy!!!!
agicho napisał(a):

Co robie nie tak??? Nie przyjmuje danych z Dove?? emotka wczesneij wysyłałma i wsio OK - teraz dwa SMS i nie ten format wiadomosci emotka


Mnie wysłalo i podziękowali... a piszesz DANE - wielkimi literami a potem odstęp? Może to to? Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2712387 Napisano: 03.10.2009 08:47:02 w dzis mam urodzinki
annie80 napisał(a):

A dziś są również moje urodzinki emotka


fryteczka napisał(a):

dzis sa moje emotka - 18-te


stooo laaat emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2712283 Napisano: 03.10.2009 07:54:11 w Żegnamy zmarłych
misia89p napisał(a):

Za Marka Edelmana i 20stego górnika (*) (*)


(*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

beataa81

#2692102 Napisano: 26.09.2009 05:36:15 w PODZIĘKOWANIA
aha i dziękuję yaro za wsparcie i zwykłą a może niezwykłą wrażliwość i umiejętność postrzegania ludzi takimi jakimi są naprawdę-cieszę się ,że Cię nie oślepia słońce na forum emotka takie sprawy się pamięta.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2692099 Napisano: 26.09.2009 05:26:19 w PODZIĘKOWANIA
dysia napisał(a):

wielkie podziekowania dla Beaty81, dziekuje w końcu doszło emotka
a także Barbary1910 emotka


doszło?Super emotka miejmy nadzieję,że po takich przebojach przetrwa 100 lat emotka pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2690835 Napisano: 25.09.2009 02:47:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

beataa81 napisał(a):

bethan napisał(a):

Lenovo - ale beznadziejne hasło wygrało.


Właśnie to miałam napisać.
Gratuluję tej osobie farta a sobie maniakalnego uporu na temat układania haseł-przecież nie podpiszę swoim nazwiskiem jakiejś bzdury wyssanej z palca...O święta naiwności!Niestety zbyt wiele osób zna mnie z dobrego pióra bym mogła narazić się na to,że kiedyś ktoś znajomy znajdzie taką wypocinę pożal się Boże w internecie i w główkę się postuka...Ale - ach ten kuszący laptopik... emotka


To się przechścij i będzie po sprawie emotka
A na temat tego dobrego pióra to szkoda że tylko ty masz takie zdanie emotka


hmmm no tak-ja,redakcja gazety do której pisuję,wydawca mojego tomiku poezji oraz jury konkursu,które przyznało mi w zeszłym roku główną nagrodę w konkursie na hasło reklamowe (Maaajooorka),które pokonało ponad 600 innych...no i przede wszystkim moi przyjaciele i rodzina...nie muszę się chwalić ale znam swoją wartość i nie wpędzisz mnie w kompleksy trollku...A poza tym od kiedy życzyłaś mojemu choremu dziecku żeby nie mogło spać całą noc jesteś dla mnie nikim więc spadaj... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2690768 Napisano: 25.09.2009 02:32:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
bethan napisał(a):

Lenovo - ale beznadziejne hasło wygrało.


Właśnie to miałam napisać.
Gratuluję tej osobie farta a sobie maniakalnego uporu na temat układania haseł-przecież nie podpiszę swoim nazwiskiem jakiejś bzdury wyssanej z palca...O święta naiwności!Niestety zbyt wiele osób zna mnie z dobrego pióra bym mogła narazić się na to,że kiedyś ktoś znajomy znajdzie taką wypocinę pożal się Boże w internecie i w główkę się postuka...Ale - ach ten kuszący laptopik... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2690612 Napisano: 25.09.2009 01:36:54 w PODZIĘKOWANIA
beniocek napisał(a):

a ja chciałam bardzo mocno podziekować za pomoc
kalisto1986

avatea

beataa81

emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

taka mała rzecz a cieszy emotka


luuuzik emotka ja się cieszę,że Ty się cieszysz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2684013 Napisano: 23.09.2009 02:12:00 w Żegnamy zmarłych
malenka89 napisał(a):

(*) za Dawida....
Miał tylko 21 lat.
Zginął w tragicznym wypadku. Podciągając się na słupie (do teraz zastanawiam się co mu przyszło do głowy) został porażony prądem.
Lekarze wraz z rodziną i przyjaciółki 2 godziny walczyli o jego życie... niestety reanimacja nie przyniosła skutku.
Dawid był młodym żołnierzem... Miał tyle planów z tym związanych... spełnił swoje marzenie... szkoda, że nie mógł się tym nacieszyć emotka

(*)(*) za kolejnych Górników...


(*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0