Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7177866 Napisano: 23.05.2024 19:32:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lucya napisał(a):

Fajne te Wasze prace! Aż mi nawet już trochę lżej, że nawet blik nie wpadł...

Ten z imprezą w butelce świetny 💪☺️ Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177850 Napisano: 23.05.2024 18:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samdej napisał(a):

Ja próbowałem trochę inaczej ugryźć temat, ale po wynikach pozostaje mi jedynie gryźć się w język emotka

Podoba mi się emotka  zupełnie inne od tego, co mi generowało, ale to co ta laska ma z ręką to jakiś kosmos emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177838 Napisano: 23.05.2024 18:15:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Jak statki na nieeebieee…. emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177813 Napisano: 23.05.2024 17:25:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Moich też nie nagrodzili emotka




Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177702 Napisano: 23.05.2024 12:53:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To co? Kto się chce pochwalić swoim wygenerowanym obrazkiem z capitana?:) Ja nie wygrałam, więc nie mam się czym pochwalić :( Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

zielonaszpilka

#7177629 Napisano: 23.05.2024 10:29:54 w Wkurza mnie...
radziosny napisał(a):

Wkurzyło mnie to, że dowiedziałem się, że wakacje kredytowe będą dla umów sprzed 1 lipca 2022 roku? Czy na ostatnią chwilę o tym poinformowali? W kwietniu nie pamiętam żeby taki warunek był.. co za dziadostwo.. emotka

 Sprawdź swoją umowę kredytową, bo możliwe, że bank daje Ci możliwość zrobienia sobie wakacji kredytowych w ramach umowy z nimi. Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

zielonaszpilka

#7177583 Napisano: 23.05.2024 08:22:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat

Czyli co ja mam zrobić z tym linkiem? Sam go najpierw wypełnić, jako że ja wygrałem. A potem się będą pytać o dane osób, czy od razu przekazać go osobom, które pójdą na mecz, żeby sobie sami wypełnili ten formularz?

Od razu przekaż osobie, która idzie na mecz. Bilety są imienne. Wchodząc na stadion musisz mieć bilet i dokument tożsamości. Na bilet z Twoimi danymi wejdziesz tylko Ty.

Faktycznie najlepiej jesli poda od razu dane tej osoby. Ale ze z jego danymi wejdzie tylko on to sie nie zgodze.  emotka

To w sumie myślicie, że jest opcja podać dane np. kogoś pełnoletniego a na stadion zabrać 14-latka?:D wejdzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7177546 Napisano: 23.05.2024 07:04:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat

Czyli co ja mam zrobić z tym linkiem? Sam go najpierw wypełnić, jako że ja wygrałem. A potem się będą pytać o dane osób, czy od razu przekazać go osobom, które pójdą na mecz, żeby sobie sami wypełnili ten formularz?

Od razu przekaż osobie, która idzie na mecz. Bilety są imienne. Wchodząc na stadion musisz mieć bilet i dokument tożsamości. Na bilet z Twoimi danymi wejdziesz tylko Ty. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177495 Napisano: 22.05.2024 22:05:50 w Informują
Informują z Konkurs "Taktyka jest jedna" Biedronka, 18+

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Ostatni etap Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177195 Napisano: 21.05.2024 19:00:25 w Żabka
domel napisał(a):

adamo86 napisał(a):

domel napisał(a):

adamo86 napisał(a):

domel napisał(a):

Ktoś wie czy było już wyłonienie zwycięzców w konkursie Monster Quest Yamaha?

Chyba nie było jeszcze. Ktoś by się pewnie pochwalił chociaż zgrzewką.
Nie podali terminu informowania w Regulaminie, ale u nich chyba standardowo 4-5 dni od wyboru - czyli może do jutra?

EDIT: oczywiście "wyłonienie laureatów" było 17.05, informowania jeszcze nie było emotka

Dostałem odpowiedz od Fortis, że autorzy najciekawszych prac już dostali maile. Nikt się nie pochwalił tu emotka

Pewnie znowu tyle zgłoszeń, że nie starczyło nagród dla nikogo emotka

No jest to dziwne bo konkurs trwał tylko tydzień z czego przez chyba 4 dni aplikacja nie wysyłała kodów. Chyba komuś stąd udałoby się chociaż zgrzewkę wygrać. Sam puściłem trzy zgłoszenia.

 Nie ma w tym nic dziwnego jeśli pamięta się poprzednią akcję fortisa z monsterem w Żabce. Tam na kilka tysięcy nagród nie pochwalił się prawie nikt, a fortis twierdził, że mieli kilkanascie tysięcy zgłoszeń emotka  i że może tak być, że nikt się nie pochwalił na forum. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177179 Napisano: 21.05.2024 17:51:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Moi drodzy co to jest ten Vpn z loterii Fuze Tea?

Taki program, który ukrywa Twoje IP. Zwiększa bezpieczeństwo korzystania z internetu. Masz tam też managera haseł i zabezpieczony schowek w chmurze na Twoje dane, np. filmy, które zrobisz wygraną kamerką emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177029 Napisano: 21.05.2024 10:57:18 w WC - rozmowy o wszystkim
donia7 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

czy agencje "obrażają się" za niewysłanie danych do nagrody? Wygrałem jakąś nagrodę dodatkową (drobnica), był dość krótki czas na odesłanie danych do wysyłki i w końcu zapomniałem wysłać dane w terminie. Czy to jest jakoś potem negatywnie odbierane przez Agencje ? emotka

Oni to się raczej cieszą emotka

Niektórzy pewnie się cieszą, niektórym wszystko jedno, a niektórym może trochę dodać roboty, bo są agencje, które nawet pomimo upływu terminu dzwonią/piszą i przypominają o uzupełnieniu formularza emotka  Jak nie chcę jakiejś nagrody to zazwyczaj informuję agencję, żeby sobie od razu to odhaczyli, ale czy się ich poinformuje czy nie to nie ma
to negatywnych konsekwencji na przyszłość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7177011 Napisano: 21.05.2024 09:25:37 w Konkursy z grami
rufus napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Wredota napisał(a):

Czy orientuje sie ktos jakie trzeba miec wyniki w grze memory z Danio by wygrac chociaż bilety do Multikina?

0:22 0:28 ale nieszczególnie się przykładam... W sumie to... po co ja w to gram?! 🤯 🤦

Danio:  TWÓJ DOKŁADNY WYNIK TO00:39,05LICZBA POPEŁNIONYCH BŁĘDÓW7
No to jesteś wymiataczka. I jeszcze się żalisz, Dziewczyno, że niby długi czas? Jak to mówił klasyk: "Ja wysiadam".

Serio to szybko? To przepraszam, nie wiedziałam 😅 Myślę, że są szybsze czasy, bo... mam tylko bilet. Bilet do kina, którego nie mam.

Co to znaczy ze nie masz? Oni w miare szybko wysylaja

Kina nie ma emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177006 Napisano: 21.05.2024 09:19:35 w Czy informują/ informowali?
mandarynka16 napisał(a):

Kinder I etap było ?

Było, jeśli pytasz o loterię z bonami do
decathlonu Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7176961 Napisano: 20.05.2024 22:50:49 w Żabka
Spokojnie przyślą brakujące kody albo naprawią apke i brakujące kody się pojawią na Waszych kontach. Nauczeni doświadczeniem dają te dwa, trzy dni dłużej na zgłoszenia, żeby właśnie każdy kto miał problem mógł uzyskać kod i wziąć udział w wyzwaniu. Zakupy do jutra, ale zgłoszenia do 24. Jak nie
mam od nich odpowiedzi w ciągu dwóch dni to piszę ponownie i w ciągu doby mam odpowiedź. Irytujące, ale jest jak jest emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7176726 Napisano: 20.05.2024 11:22:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy w loterii Chrunchips są do wyboru inne kluby niż te widoczne na stronie głównej? Nie żebym narzekała bo klub piłkarski z mojego miasta wygrywa (choć pewnie z czasem spadnie bo ileż ja mogę tych chipsów jeść i głosować na miejski klub) ale tak mnie to zaczęło zastanawiać czy można głosować na jakieś inne niż te widoczne...

Nie można. To są kluby, które zostały wskazane przez współpracowników organizatora przed startem
loterii. Pracownicy mogli zgłaszać swoje propozycje i z tych propozycji zostały wybrane trzy kluby, które otrzymają dofinansowanie. Wysokość dofinansowania zależy od miejsca, które zajmą w głosowaniu.

No to jestem mega zaskoczona bo żeby na całą Polskę wybrali klub z w sumie chyba dość mało znanego Wasilkowa? Przedziwne...

Zgłaszali to pracownicy, którzy pewnie są z różnych rejonów Polski, więc szansa że z Wasilkowa też. Raczej zależało im na właśnie jakichś mniejszych klubach, właśnie żeby dać im wsparcie. Widać też, że chcieli wybrać kluby z różnych dyscyplin sportowych i fajnie emotka  fajnie też, że nie ma tu przegranych i każdy z tych klubow jakąś kasę dostanie emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

zielonaszpilka

#7176725 Napisano: 20.05.2024 11:20:27 w Żabka
rufus napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Ewa1966 napisał(a):

Czy mogę użyć kodu z aplikacji  męża i zagrać na moje dane? Nie mam Żabki blisko mieszkania i nie chce mi się specjalnie  jechać.

Jeśli regulamin tego nie zabrania to tak. Zazwyczaj w tych konkursach nie ma takiego obostrzenia. Jeśli mąż jest „mobilny” to możesz mu wysłać zdjęcie swojego kodu aplikacji i może zrobić zakupy na Twoje konto skanując kod ze zdjęcia.

Nawet jesli regulamin zabrania to mi osobiscie nie zdarzylo sie nigdy, zeby byl jakis problem w przypadku wygranej. Nikt nie sprawdza czy dany kod nalezy do konkretnej apki.

Przezorny zawsze ubezpieczony;) też mi się wydaje, że nawet jak jest zapis to nikt tego sprawdzać nie będzie, jednak wtedy raczej pilnuję, żeby kod pasował do danych w apce;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7176720 Napisano: 20.05.2024 11:04:27 w Żabka
Ewa1966 napisał(a):

Czy mogę użyć kodu z aplikacji  męża i zagrać na moje dane? Nie mam Żabki blisko mieszkania i nie chce mi się specjalnie  jechać.

Jeśli regulamin tego nie zabrania to tak. Zazwyczaj w tych konkursach nie ma takiego obostrzenia. Jeśli mąż jest „mobilny” to możesz mu wysłać zdjęcie swojego kodu aplikacji i może zrobić zakupy na Twoje konto skanując kod ze zdjęcia. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7176718 Napisano: 20.05.2024 11:00:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

Czy w loterii Chrunchips są do wyboru inne kluby niż te widoczne na stronie głównej? Nie żebym narzekała bo klub piłkarski z mojego miasta wygrywa (choć pewnie z czasem spadnie bo ileż ja mogę tych chipsów jeść i głosować na miejski klub) ale tak mnie to zaczęło zastanawiać czy można głosować na jakieś inne niż te widoczne...

Nie można. To są kluby, które zostały wskazane przez współpracowników organizatora przed startem
loterii. Pracownicy mogli zgłaszać swoje propozycje i z tych propozycji zostały wybrane trzy kluby, które otrzymają dofinansowanie. Wysokość dofinansowania zależy od miejsca, które zajmą w głosowaniu. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

zielonaszpilka

#7176557 Napisano: 18.05.2024 20:03:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bingo9842 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Od 3 dni mam paragony Winiary w weryfikacji. Wasze losy dodają na bieżąco? Jak mam teraz przez weekend grać..

Jak dodałam w piątek to weryfikację miałam dopiero w poniedziałek wieczorem, ale wiadomo, akurat trafił się weekend, ludzie mają wolne a potem musieli się odgrzebać z tych weekendowych zgłoszeń. Wydaje mi się, że oni mają mnóstwo roboty z tymi paragonami. Wiele osób zgłasza, każdy paragon trzeba zaakceptować ręcznie, a do tego jeszcze na bieżąco robią weryfikację wygranych 50, no i pewnie jeszcze inne rzeczy, bo przecież nie samymi Winiarami agencja żyje;) myślę, że trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Jasne, wiadomo, tylko ja zgłaszałam jakoś we wtorek i środę lub środę i czwartek. Mamy sobotę, i tak muszę czekać minimum do poniedziałku teraz.

No niestety, uroki ręcznej weryfikacji emotka  ja też się zgapiłam i wgrałam paragony dopiero wczoraj, więc też sobie poczekam. Wcześniej dość sprawnie im szła weryfikacja, ale teraz są spore obsuwy. Pewnie dużo osób zgłasza paragony. Jeśli zgłaszałaś we wtorek to rzeczywiście bardzo długo im schodzi.

Ja wysylalam w piątek i w piątek były losy.

Ciekawe od czego to zależy emotka  może akceptuje kilka osób i w zależności od tego do czyjej kolejki trafią nasze zgłoszenia? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0