Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6736348 Napisano: 14.10.2020 20:24:08 w WC - rozmowy o wszystkim
delvitto napisał(a):

chcę się zwrócić do posiadaczy pralko-suszarek, czy takie urządzenie jest naprawdę przydatne, czy to tylko fanaberia? Zepsuła mi się pralka, szukam nowej, lecz najważniejsze jest to, by była jak najpłytsza, bo łazienka to dziupla malutka. Te ładowane od góry odpadają, takie mi strasznie "nie leżą". No ale sobie pooglądałam,  i zobaczyłam właśnie pralko-suszarki, o głębokości 45 cm ( LG albo Candy), no i zaczęłam się wahać...  Na pewno lepsze byłyby 2 urządzenia niż 2 w 1, ale na to nie mam miejsca, szafka też musi gdzieś wisieć emotka  Kiedyś też wzbraniałam się przed zmywarką, mówiłam że to zbędny luksus, no i minęło 4 lata odkąd posiadam, i już sobie nie wyobrażam bez niej kuchni emotka  Powiedzcie proszę, kto może, jak w praktyce takie coś funkcjonuje.

Pralko suszarki to niestety nie jest najlepsza opcja, jak większość sprzętów 2w1. Suszarka osobno to rewelacyjny sprzęt, ale pralko suszarki bym nie kupiła. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6736227 Napisano: 14.10.2020 14:02:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Te bluzy z Lecha są męskie czy damskie?

Są unisex. Pewnie tak jak w koszulkach po wygranej wybierasz rozmiar. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6736002 Napisano: 13.10.2020 17:56:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marta-ziolkowska napisał(a):

hey! chciałabym sie Was poradzic odnosnie konkursu Loteria "Nutella kocha weekend", wygralam toster i 1 i 2 etapie, ale gdy chcialam odeslac dane po raz drugi wyswietlil sie komunikat ze dane juz byly podane. Gdy na liscie zwyciezcow mnie nie bylo skontaktowalam sie z oraganizatorem, ale kazali znowu wypelnic formularz. Znowu ten sam komunikat. Znowu kontakkt z oraganizatorem - nagroda mi sie nie nalazy bo nie wypelnilam formularza. Napisalam ponownie, ale brak odpowiedzi. Napisalam na fb do Nutelli, ale nie ma odpowiedzi. co radzicie? ktos mial podobny problem?

Napisz oficjalna reklamację. Załącz screeny maili. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6735875 Napisano: 13.10.2020 11:48:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
basku napisał(a):


a jaki był tytuł tego @ w spamie? emotka proszę napisz emotka

Tytuł: "Gratulujemy! 20 000 zł jest w zasięgu ręki!"
A potem w treści:
Gratulujemy! 20 000 zł jest w zasięgu ręki! Twoje zgłoszenie zostało wybrane i masz szansę wygrać 20 000 zł ! 

I cały czas do tego momentu myślałam, że to jednak spam;) dopiero link, w którego nazwie było Wygrywają z kucharkiem mnie otrzeźwił, ale sam link... nie działał:P więc ciągle miałam wątpliwości czy to ktoś się nie podszywa i czy nie ściągam jakiegoś wirusa;) Ale na szczęście szybko mi odpisali z agencji;) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6735734 Napisano: 12.10.2020 19:35:47 w Czy informują/ informowali?
zazdrosnica napisał(a):

Gliss Kur - Efekt Suwaka? E-mail lub Instagram?

w mdw jest info o wiadomości na instaq Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6735726 Napisano: 12.10.2020 18:56:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dysia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

avanti99 napisał(a):

mysle, ze bonow jeszcze nie bylo. bez przesady, ktos by sie pochwalil.

Biorąc pod uwagę statystyki chwalenia się, to na 30 bonów jedna albo dwie osoby powinny się pochwalić emotka

Szpilka coś knujesz? pytanie co?

Nic nie knuję emotka  Jedna główna jest u mnie, informowali w piątek, ale maila odczytałam dopiero dziś, bo trafił do Spamu i miał taki dziwny tytuł, że też początkowo uznałam go za spam emotka  A moje prywatne statystyki, które sobie od czasu do czasu robię wskazują, że nagrodami chwali się między 5 a 10% nagrodzonych emotka  Im wyższa nagroda, tym niższy procent osób się chwali, więc przy bonach powinny pojawić się jeden albo dwa wpisy, więc szansa teoretycznie jeszcze jest. Chociaż niestety z miesiąca na miesiąc chwali się coraz mniej osób, a ostatnio było kilka konkursów, z których nie pochwalił się nikt.  Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6735720 Napisano: 12.10.2020 18:39:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti99 napisał(a):

mysle, ze bonow jeszcze nie bylo. bez przesady, ktos by sie pochwalil.

Biorąc pod uwagę statystyki chwalenia się, to na 30 bonów jedna albo dwie osoby powinny się pochwalić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6735713 Napisano: 12.10.2020 18:17:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):


Osobiście nie bralam udziału w tym konkursie emotka  jedna konkursowiczka pochwalila się na fb główna stąd moja odpowiedź na post żeby inni nie czekali zyjąc nadzieją ze moze jednak im sie uda.

No to w takim razie na pewno jedna wpadła na forum emotka  Chyba, że dziewczyna z fb ujawni się też tu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6735702 Napisano: 12.10.2020 18:00:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dysia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kalinea napisał(a):

Myślicie ze jutro skończą z bonami i głównymi z Kucharka?

Główne to są od piątku oblewane. Podejrzewam, że bony podobnie



zielonaszpilka gratulować?


;) No chyba obie główne wpadły na forum w takim razie Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6735692 Napisano: 12.10.2020 17:38:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kalinea napisał(a):

Myślicie ze jutro skończą z bonami i głównymi z Kucharka?

Główne to są od piątku oblewane. Podejrzewam, że bony podobnie

I nikt się nie pochwalił bonami?

No chyba że informowanie sobie rozłożyli na trzy dni i bony zostawili na deser;) nadzieja umiera ostatnia Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6735680 Napisano: 12.10.2020 17:24:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Myślicie ze jutro skończą z bonami i głównymi z Kucharka?

Główne to są od piątku oblewane. Podejrzewam, że bony podobnie Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6735676 Napisano: 12.10.2020 17:17:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

Czy Kucharek już pozamiatany ?  Bony i główne też już poszły ?
A Lindt ogólnopolski poszło wszystko w jednym czasie ?

Myślę, że oba konkursy już pozamiatane;) no chyba, że z Kucharka jeszcze jakieś ostatnie zestawy nie poszły, ale to już końcówka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6735538 Napisano: 12.10.2020 13:25:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jokan napisał(a):

slomkab napisał(a):

Kucharek i ty przeciwko mnie???

ja mysle, ze nie wszystko jeszcze poszlo

Jokan a dostałaś w mailu link do formularza z indywidualnym numerem? Jak tak, to pewnie dla po kolei:) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6734727 Napisano: 08.10.2020 18:36:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

kejm napisał(a):

Czy jeśli chodzi o konkurs „spakuj wodę złap nagrodę” z nestle pure life, mieliście wyraźnie opisany paragon, że są to wody z korkiem sportowym? 

nie
mam napisane woda nestle i cena 14,80

I dostałaś pozytywna weryfikację? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6734621 Napisano: 08.10.2020 13:35:01 w WC - rozmowy o wszystkim
FBbeata7 napisał(a):

U nas właśnie pojawiły się pojemniki na odpady zielone- oczywiście ludziska wrzucają obierki w reklamówkach, do tego stada muszek owocówek te kubły oblegają.Wywozić pewnie będą  raz w tygodniu...A po makulaturę to 2 razy w tygodniu przyjeżdżają.Masakra.

U nas bioodpady zabieraja wtedy,kiedy śmieci zmieszane:/ najpierw wywalają śmieci bio, a zaraz za nimi lądują wszystkie inne śmieci z pozostałych kontenerów. I tyle w zakresie segregacji. A z tych bio pojemników tylko śmierdzi niemiłosiernie i latają tam stada much:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6733507 Napisano: 03.10.2020 19:10:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rena-cz napisał(a):

Czy na konkurs Tyskiegoo to tylko Delikatesy centrum czy i Mila? Bo tam też jest delikarta, a nic w regulaminie mie widzę. 

W regulaminie jest wszystko napisane. Polecam słowa, których się szuka wpisać w taką lupkę w regulaminie i znajdzie to czego się szuka. Ewentualnie nie znajdzie i wtedy wiadomo, że czegoś nie ma. W tym przypadku wystarczy wpisać słowo Mila. Tak samo można szukać informacji o limicie znaków. Słowo klucz: znaków. Czy ograniczeń na jedno gospodarstwo domowe. Słowa klucze: gospodarstwo, adres, jeden Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6733233 Napisano: 02.10.2020 12:37:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Napisałam jednak na bok do t- mobile i mi odpisali,że
Dzień dobry opłata została naliczona za mms międzynarodowy.

Jak międzynarodowy na konkurs Nivea-Rossmann odbywający się na terenie Polski.
Może mi to ktoś wytłumaczyć bo chyba jestem za głupa na to:(

Pytanie czy nie mieszkasz blisko granicy i czy wpisała dobry numer bez żadnych kierunkowych z przodu. Dostałaś normalna zwrotkę? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6733217 Napisano: 02.10.2020 12:07:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loteryjny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał zadnego smsa zwrotnego z winiar? emotka

A ile czekasz? Prędzej czy później powinien dojść

Wysłałem wczoraj i nie dostałem.

To długo. Jeśli nie ma w regulaminie info o tym, że SMS może przyjść w ciągu 24 godz. To napisz do nich Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6733213 Napisano: 02.10.2020 11:55:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał zadnego smsa zwrotnego z winiar? emotka

A ile czekasz? Prędzej czy później powinien dojść

u mojego syna na telefonie nie w ogóle nie dochodzą zwrotone

To nie ma co od niego słać;) ale to raczej wina telefonu lub sieci bo zwrotki powinny dochodzić Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6733205 Napisano: 02.10.2020 11:41:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loteryjny napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał zadnego smsa zwrotnego z winiar? emotka

A ile czekasz? Prędzej czy później powinien dojść Wyświetl w wątku >>
0 0