Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6767143 Napisano: 01.03.2021 00:36:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

otter napisał(a):

https://www.e-kon...dbanie-o-pranie.html

czy jesli do tego konkursu zakupilem trzy produkty (2 x silan, 1x persil) o lacznej wartosci pow 35 zl to taki paragon jest niewazny i nie ma sensu z nim startowac?

Skoro w regulaminie jest zapis: 2 produkty, a nie minimum 2 produkty, to wiadomix że taki paragon jest nieważny emotka  
Aczkolwiek zawsze warto skontaktować się z agencją i podpytać - kij ich wie, jak interpretują własny regulamin.

otter pytanie czy jeden Silan i Persil nie dają Ci kwoty powyżej 35 zł? Jeżeli dają, to masz dobry paragon i możesz grać. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6766603 Napisano: 25.02.2021 11:49:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja skąd pomysł, że nagród nie można sprzedawać i że organizator miałby jakiekolwiek prawo je odebrać?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6766414 Napisano: 24.02.2021 11:33:53 w Pomocy!!!!
bingo9842 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie podatku od wygranych.
Mój syn wygrał w zeszłym roku nagrodę o wartości 3.500,00 zł. Podatek był doliczony do nagrody.
Czy w tym roku musi się z tego rozliczyć z US ? Czy powinien dostać PIT ?
Z góry dziękuję za pomoc

Nie i nie.nie dostanie pitu i nie musi tego rozliczać. Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

zielonaszpilka

#6766189 Napisano: 22.02.2021 23:03:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Z mokate przychodzi podziękowanie na email czy tylko info na stronie?

Wcześniej dziewczyny pisały, że miały tylko komunikat na stronie, maila brak.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6766104 Napisano: 22.02.2021 16:11:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

W Auchan Persil - to organizator ma na mysli 2 rozne produkty w rozumieniu "Persil + Silan" czy moga byc 2 rozne produkty Persil??  emotka

Jak dla mnie mogą być dwa różne persile. Pytanie czy Auchany mają dobrze opisane paragony i czy dwa różne persile nie będą mieć takiego samego opisu. Nie znam Auchana. Dla pewności można by wziąć dwa produkty różnych marek albo po prostu do nich napisać, bo szkoda by było stracić szafę za zły paragon emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6766012 Napisano: 22.02.2021 08:12:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pipistrello napisał(a):

edzia21 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Wie ktoś coś na temat loterii Kubusia? W tym etapie do dziś są do wygrania Lego czy mata muzyczna bo nie ogarniam... w regulaminie pisze mata ,a na ich stronie jest napisane klocki (na plakacie za 3 etap też klocki) ...

LEGO, z regulaminu:
13.3 Nagrodą tygodniową III-go stopnia w loterii jest zestaw klocków Lego Classic owartości 119,00 zł brutto (słownie: sto dziewiętnaście złotych 00/100).
Łączna liczba nagród tygodniowych III-go stopnia wynosi 100 (słownie: sto) sztuk.
Łączna wartość nagród tygodniowych III-go stopnia wynosi 11.900,00 zł brutto (słownie:
jedenaście tysięcy dziewięćset złotych 00/100).

Też mam właśnie wątpliwości 

13.3 Nagrodą tygodniową III-go stopnia w loterii jest mata muzyczna Giant Piano Mat o wartości 199,00 zł brutto (słownie: sto dziewięćdziesiąt dziewięć złotych 00/100).Łączna liczba nagród tygodniowych III-go stopnia wynosi 100 (słownie: sto) sztuk.Łączna wartość nagród tygodniowych III-go stopnia wynosi 19.900,00 zł brutto (słownie: dziewiętnaście tysięcy dziewięćset złotych 00/100).

W komentarzach do konkursu tutaj na stronie ktoś wrzucał odpowiedź od organizatora a propos tej pomyłki. Obowiązuje wersja z plakatu  - do wczoraj był tydzień z LEGO, a od dzisiaj jest piano mat emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6766001 Napisano: 21.02.2021 23:23:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Weź pod uwagę, że jeden konkurs wrzuciłeś w piątek wieczorem, a drugi w sobotę wieczorem,a pretensje i brak akceptacji wysuwasz w niedzielę. Administrator też człowiek i też chciałby mieć pewnie wolny weekend dla rodziny. 

O! Złośliwiec już atakuje...
Wyobraź sobie: że wbijam konkursy w kilka minut/ godzin po ich pojawieniu się. To są konkursy lokalne i czasami trwają 1 dzień od 10;00-22;00...A te były na te warunki "długie".

Więc uszczyp się zanim znów ocenisz nie mając pojęcia..............i krytykując oraz sprawdzając a jaki to był dzień i która godzina?? 
Jeśli Administrator chce mieć wolny weekend dla rodziny - to dla wszystkich proponuję odmowę zamieszczania konkursów...
Jakoś nie zauważyłaś, że są zamieszczane konkursy - które trwają długo, a nie zamieszczane - które kończą się szybko...Więc który konkurs może sobie "poczekać"?
A kiedy-żer to NIEDZIELA?!  "wysnuwam PRETENSJE" - to moja sprawa - kiedy mam czas/ i kiedy widzę że nie mam dostępu do wątków które mnie interesują - a konkursy w odpowiedniej ilości dodane i problemów nie powinno być - a są - bo nie były konkursy publikowane. 
***To również mój czas zajrzeć tu i tam, dodać  konkurs*** / nie tylko Admina.
Serio nie umiesz jakoś Złośliwcu i wymyślająca bzdury krytyki zablokować widzenie moich postów? 
Zobacz ile jest codziennie "niezadowoleńców"..miseczki napis mają...a miśki od cocolino tez nie takie jak trzeba...Tematów full - idealnie pod twój charakter. 


Poza tym sprawa została wyjaśniona na PW...

Ja jeszcze nawet nie zaczęłam być złośliwa emotka Szkoda, że Ty nie przeanalizowałeś jakiego dnia i o której godzinie dodałeś zgłoszenia, bo może byś sam wyciągnął jakieś wnioski emotka

Mam taki szalony pomysł! Dodawaj więcej konkursów i dodawaj je regularnie, to nie będziesz musiał się pultać, że admin z wypiekami na twarzy nie czeka w weekendowy wieczór, żeby zatwierdzić Twoje zgłoszenia. Dodatkowy profit jest taki, że będziesz miał dostęp do wszystkich wątków regularnie i będziesz mógł dodać takie szybkie konkursy np. w wątku "Teraz" emotka

"Jeśli Administrator chce mieć wolny weekend dla rodziny - to dla wszystkich proponuję odmowę zamieszczania konkursów..." - a tego to już nawet nie chce się komentować, bo witki opadają. Chyba nie można być bardziej roszczeniowym. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6765932 Napisano: 21.02.2021 11:24:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ikropka napisał(a):

ten, kto wymyślił bramki powinien smażyć się w piekle emotka

I pisze to ikropka, która dopiero co w bramce trafiła 2 tys. od majonezu emotka   Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6765930 Napisano: 21.02.2021 11:21:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

darog napisał(a):

Konkurs kończy się dziś/ zgłoszony wczoraj. Nie wiem ile jeszcze czasu będzie sprawdzany przez administratora?
Ale info o tym że stracę dostęp do wątków -bo  nie dodaje konkursów na PW przysłali.

http://www.bialys...iew&konkurs=6651

I kolejny konkurs dodany, ale od 2 dni nie ukazał się na forum... A dostępu do wątków nie mam....ponieważ "nie dodaje konkursów" Pisze do Admina na PW= i nic......

Weź pod uwagę, że jeden konkurs wrzuciłeś w piątek wieczorem, a drugi w sobotę wieczorem,a pretensje i brak akceptacji wysuwasz w niedzielę. Administrator też człowiek i też chciałby mieć pewnie wolny weekend dla rodziny.  Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6765919 Napisano: 21.02.2021 09:33:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
angel24 napisał(a):

Robił ktoś drinki ze Stocka? Chyba mieli czas do piątku a widziałem tylko jeden wpis na forum o wygranej...

Na FB sporo osób się chwaliło.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6765504 Napisano: 18.02.2021 12:14:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zazdrosnica napisał(a):

Właśnie miałam dodawać wpis w MDW o wygranej pizzy od Dominium z tego konkursu, ale po chwili post....

Słaba akcja. Napisz do nich z pytaniem czemu zmienili listę. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6765503 Napisano: 18.02.2021 12:13:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

Zimowe zabawy z Kinder Pingui...na czym stanęło?Może być zdjęcie dziecka? :

Może Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

zielonaszpilka

#6765017 Napisano: 15.02.2021 21:25:28 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kalinea napisał(a):

Wkurza mnie ze na konkurs Haribo kupilam żelki w Biedrze a tam opis „żelki złote misie” a taki paragon nie przechodzi emotka

Czemu nie przechodzi? Też mam taki paragon  emotka

Też miałam o to zapytać i nie dopisałam emotka
Zawsze dla bezpieczeństwa można pod paragon podłożyć żelki...i takie zdjęcie paragonu wgrać emotka

Eee to się nie wkurzam emotka  Myślałam, że skoro odpisałaś i nie skomentowałaś to rzeczywiście coś jest nie tak z takim paragonem emotka  Bez stresu. Nie ma innych żelek złotych misiów, nie rozumiem dlaczego taki paragon miałby nie przejść emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

zielonaszpilka

#6765014 Napisano: 15.02.2021 21:22:16 w Wkurza mnie...
kalinea napisał(a):

Wkurza mnie ze na konkurs Haribo kupilam żelki w Biedrze a tam opis „żelki złote misie” a taki paragon nie przechodzi emotka

Czemu nie przechodzi? Też mam taki paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6764972 Napisano: 15.02.2021 19:13:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy na konkurs Lays/Pepsi w Lidlu można zakupić samą Pepsi? Czy musi być na paragonie też Lays?

wywnioskowałam z regulaminu, że to i to, ale ręki uciąć sobie nie dam

Musi być i to i to Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6764656 Napisano: 13.02.2021 13:21:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Konkursjusz: Ale dlaczego? Zerknęłam na jedną nagrodzoną pracę, świetna! Rzuciłam okiem na nazwiska, jeden stały gracz - nagradzany w wielu innych akcjach, bo potrafi wyczuć, co dziś się sprzedaje. Trzeciego mi się już nie chce sprawdzać emotka  Przez takie narzekanie i liczenie innym nagród, trzeba niestety grać pod kilkoma nazwiskami. Wtedy człowiek swoje wygra, a ma święty spokój emotka  

Zgadzam się. Goście z pierwszego i drugiego miejsca chyba już wygrali w ich konkursach, ale co z tego? Robią kreatywne filmiki, które pasują komisji to zgarniają nagrody. Mają patent na te konkursy i to wykorzystują. Zrób lepszy film, napisz tekst, który ich powali, zrób fotkę, która ich zaskoczy albo odpuść sobie konkursy u nich.  Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

zielonaszpilka

#6764578 Napisano: 12.02.2021 16:35:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mocno wierzę w to, że jeden z mikserów od Knorra jest mój, więc się wpisuję emotka  

Ok, to oficjalne;) wracam do gry po kilkumiesięcznej przerwie emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6764205 Napisano: 10.02.2021 19:05:02 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

Wkurza że wszystko nam się psuje . W styczniu panel prysznicowy i tv (który mieliśmy 6 tygodni emotka  teraz cyrki z gwarancją. Minął miesiąc i 3dni od złożenia reklamacji i odpowiedzi brak. W sklepie odsyłają na infolinie, na infolinii do sklepu. Nikt nic nie wie i każą uzbroić się w cierpliwość). Dzisiaj zepsuła się zmywarka emotka  wszystko na raz się psuje. Zmywarka to mnie dzisiaj dobiła.

Dlatego dużo lepiej zgłaszać reklamacje z tytułu rękojmi a nie gwarancji. Rękojmia to dwa lata od dnia zakupu . Masz duże większe uprawnienia i łatwiej coś wyegzekwować. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6763204 Napisano: 05.02.2021 10:41:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

monkakk napisał(a):

pikawka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

superloser napisał(a):

agaluna napisał(a):

Pisałam do Fortuny z pytaniem czy dotarło moje zgłoszenie i odpisali:
"Potwierdzamy rejestrację zgłoszenia w bazie konkursu wysłane w dniu
23-01-2021 o godz. 18:11 z adresu [email protected]".
Ciekawe jak to możliwe skoro mój paragon jest z tego dnia, ale z godziny 18:21...

A kiedy wyslalas?

Mi też tak odpisali ,zostało zarejestrowane w bazie konkursu w dniu 01-02-2021 o godz. 22:27. Guzik prawda ja wysyłam 23;37 mam wszystko zapisane

Mi tez odpisali i tylko dzień się zgadza, godzina na pewno nie ale mieści się w granicach 1-2 godzin. Moja znajoma podobno miała literówkę w @ stąd brak potwierdzenia emotka
Denerwuje mnie podawanie imienia i nazwiska w zgłoszeniu- nagrodę można wręczać swoim znajomym emotka


Mi również odpisali, dzień się zgadza ale godzina nie. Dodatkowo napisali, że moje zgłoszenie nie wygrało. 

zapytajcie o treść zgłoszenia konkursowego.... emotka ciekawe czy tu też będą tacy "kreatywni" jak z godzinami emotka

Jacy z was konkursowicze, że Wawel niezaalarmowany... Już któryś raz czytam, że jakieś głupoty ludziom odpisują...

A z czym chcesz pisać do Wawela? Łatwo zauważyć, że zgadza się wszystko oprócz godziny wysłania, która jest przesunięta o godzinę wcześniej. To jedyny problem, że ich zegar jest ustawiony na godzinę wcześniej, bo to znaczy, że zgłoszenia wysłane między północą a godziną pierwszą po zakończeniu konkursu też się u nich łapały jako regulaminowe. Z dwojga złego lepiej w tę stronę, niż gdyby zegar był ustawiony godzinę później i nie łapali by zgłoszeń wysłanych między 23 a północą w ostatnim dniu (co się zdarza czasami w innych konkursach). Należałoby poinformować Fortunę o błędnych ustawieniach ich zegara.  Wyświetl w wątku >>
0 0