Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7193904 Napisano: 23.07.2024 18:13:45 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

psotka napisał(a):

Czyli cala ta szopka kreci sie o wyggrany iphone?

A co iphony rosną w ogródkach? Nie ma znaczenia czy auto, telefon czy bon na 100 zł.
Kończąc nasze dwudniowe rozważania i dziękując Wam za wsparcie i dobre rady informuję,  iż kolega odezwał się do mnie mailowo a także odesłał wymagane dokumenty do agencji, za co mu tu na forum bardzo dziękuję. Pozdrawiam!

Połowa forum obrzuciła chłopaka gó***, Ty sama wyzywałaś go od złodziei, raczej mało kto już będzie korzystał z jego usług, wiec może warto byłoby teraz wyjaśnić w czym tkwił problem i oczyścić jego imię? Chyba, ze na to nie zasługuje i nadal uważasz ze jest złodziejem i nie warto korzystać z jego usług?

Nikt nie obrzucał go gów***, nie przesadzaj. Estrelitta w nerwach użyła paru obraźliwych określeń. Ludzie oczekiwali wyjaśnień i je dostali - cytat: „ Jak ktoś ze mną prowadzi normalnie konwersacje a nie tylko wtedy, gdy czegoś akurat ode mnie potrzebuje to paragony są wysyłane aż miło”. Parad0x  postanowił ukarać estrelittę za jakieś swoje wydumane niespełnione oczekiwania i trzymał ją w niepewności do ostatniej chwili. Zachowanie bezczelne i niepoważne. Dziwisz się, że mało kto będzie korzystał z jego usług? Ja ani odrobinę.  Nie zaryzykowałabym kupna paragonu od niego, nie wiedząc czy znowu nie trafię na zły humor i czy mi też nie zafunduje takiego emocjonalnego rollercoastera. Estrelitta napisała, że się odezwał, zrobił to co powinien zrobić od razu, podziękowała mu. Czego jeszcze oczekujesz? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7193828 Napisano: 23.07.2024 14:10:26 w Czy informują/ informowali?
vanillasky-2017 napisał(a):

Monnari?
Do 16. lipca mieli informować.

Monnari to chyba gdzieś odpisywał, że do końca miesiąca będzie wyniki. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7193826 Napisano: 23.07.2024 14:09:48 w Czy informują/ informowali?
anialistopad napisał(a):

A ja mam pytanie z innej beczki ,a mianowicie . Te wygrane 20 koła z hochlanda jesli organizaror loterii odprowadził podatek do US to czy ja w przyszłym roku muszę to uwzględnić w picie ? Czy jak ro wygląda to moja 1 taka nagroda pieniężna i nie wiem jak ro się ogarnia

Nie, Ty nic nie musisz robić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7193789 Napisano: 23.07.2024 12:56:24 w Wkurza mnie...
pusheen napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pusheen napisał(a):

A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.

Ale przecież pard0x ma szansę się wypowiedzieć. Ba, był o to proszony i wiele osób czeka na przedstawienie jego wersji. Nikt nie twierdzi, że chciał dodatkową kasę, dyskusja na ten temat dotyczy wpisu isiulki, która uznała, że dobrze by było w takiej sytuacji dzielić się wygraną ze sprzedającym. Nie wiem co
musiałoby się zadziać w trakcie rozmowy, żebym uznała, że nie odeślę kupującemu u mnie paragonu na nagrodę. Naprawdę na myśl przychodzą mi tylko mega hardcorowe rzeczy, a i tak pewnie odesłałabym ten paragon i po prostu zablokowała na przyszłość użytkownika, który mi zalazł za skórę.

Dokładnie tak. Ja kiedyś sprzedawałam paragon osobie, która okazała się tak niemiła, że szkoda gadać. Dostałam m.in. opierdziel, że wysłałam paragon przez Outlooka z telefonu. I był  on nie jako załącznik do wiadomości tylko niejako w treści. I usłyszałam (przeczytałam), że mam to normalnie wysłać z komputera, bo się nie da tego pobrać emotka Nie skomentowałam, wysłałam ponownie. Poczekałam na wyniki konkursu, żeby w razie wygranej dokończyć sprawę. Potem zablokowałam typka i tyle. To, że nie chcę takich osób w moim życiu, nie uprawnia mnie do tego, żeby nie doprowadzić sprawy do końca.

Wy macie takie podejście, a ktoś może mieć inne i chcieć odpowiedzieć chamstwem na chamstwo. Różnie bywa i ciężko powiedzieć czyja to wina nie znając przebiegu rozmowy.

Nie, umowa to umowa. Jak ktoś jest chamski to nie zawieram z nim
umowy, jak coś wyszło w trakcie to realizuję umowę zgodne z ustaleniami i kończę znajomość. To naprawdę proste. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7193782 Napisano: 23.07.2024 12:30:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

deva napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

deva napisał(a):

słuchajcie siostra i szwagier wygrali w Favicie, siostra wypełniła formularz, a szwagier chciał wypełnić formularz i nie przepuszcza, bo jest ten sam numer konta...
może ktoś miał taka sytuację? Jest na to jakaś rada?

Zazwyczaj przy koncie masz też konto oszczędnościowe o innym numerze. Niech poda ten numer.

edit: może nie zazwyczaj, ale często emotka  można tez takie konto otworzyć przy swoim rachunku.

Klapa. Siostra ma konto oszczędnościowe, a szwagier nie. Trzeba by założyć.

Szwagier mógł podać konto żony emotka  obecnie nie ma znaczenia, że dane na przelewie nie zgadzają się z danymi konta.

Bardzo, bardzo Ci dziękuję, nie wiedziałam, że tak można.emotka

Przy czym trzeba uważać, bo niektóre agencje mają zapisy w regulaminie, że mogą chcieć dostać potwierdzenie, że numer rachunku należy do laureata. Przy stówce raczej nie ma stresu, ale przy lepszych nagrodach trzeba na to uważać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7193741 Napisano: 23.07.2024 11:25:25 w Wkurza mnie...
pusheen napisał(a):

A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.

Ale przecież pard0x ma szansę się wypowiedzieć. Ba, był o to proszony i wiele osób czeka na przedstawienie jego wersji. Nikt nie twierdzi, że chciał dodatkową kasę, dyskusja na ten temat dotyczy wpisu isiulki, która uznała, że dobrze by było w takiej sytuacji dzielić się wygraną ze sprzedającym. Nie wiem co
musiałoby się zadziać w trakcie rozmowy, żebym uznała, że nie odeślę kupującemu u mnie paragonu na nagrodę. Naprawdę na myśl przychodzą mi tylko mega hardcorowe rzeczy, a i tak pewnie odesłałabym ten paragon i po prostu zablokowała na przyszłość użytkownika, który mi zalazł za skórę. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7193718 Napisano: 23.07.2024 10:18:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

Mam dość dużo punktów z Winiary. Kogo w tym miesiącu wspieramy.??? Chętnie przekażę  moje punkty..

Górzno emotka  w tym miesiącu powinno się im udać emotka Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

zielonaszpilka

#7193705 Napisano: 23.07.2024 09:50:50 w Wkurza mnie...
leelee napisał(a):

Wstawione powyżej dane listy poleconego dotyczą mojej wygranej i paragonu kupionego od parad0x.
Ja nie mogę powiedzieć o Nim złego słowa, bo kontakt od samego początku bardzo dobry. W moim imieniu odesłał dokumenty, z numerem nadania ****9385, który hula teraz po forum  emotka

Swoją drogą to też bardzo miło z jego strony. Oby agencji nie chciało się do tego doczepić. parad0x robi pod górę nie tylko estrellicie, ale wszystkim, którzy sprzedają i kupują paragony. Gdyby kiedyś przyszło mi do głowy kupić paragon na forum to czytając ten wątek doskonale bym wiedziała kogo omijać. Szkoda, że nie można na forum
dodawać sobie notatek o
poszczególnych osobach, bo posty i lajki
komentarzy czasem magicznie znikają. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

zielonaszpilka

#7193701 Napisano: 23.07.2024 09:44:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

deva napisał(a):

słuchajcie siostra i szwagier wygrali w Favicie, siostra wypełniła formularz, a szwagier chciał wypełnić formularz i nie przepuszcza, bo jest ten sam numer konta...
może ktoś miał taka sytuację? Jest na to jakaś rada?

Zazwyczaj przy koncie masz też konto oszczędnościowe o innym numerze. Niech poda ten numer.

edit: może nie zazwyczaj, ale często emotka  można tez takie konto otworzyć przy swoim rachunku.

Klapa. Siostra ma konto oszczędnościowe, a szwagier nie. Trzeba by założyć.

Szwagier mógł podać konto żony emotka  obecnie nie ma znaczenia, że dane na przelewie nie zgadzają się z danymi konta. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7193637 Napisano: 23.07.2024 00:37:15 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

pikawka napisał(a):

isiulka napisał(a):

pikawka napisał(a):

isiulka napisał(a):

Parad0x postaw się na miejscu dziewczyny, wygrała i zamiast radości pojawiła się jej wielka niewiadoma. Zgaduję, że wkradła się panika i 100 wiadomości zanim zdążyłeś odczytać wiadomość.
Osobiście jestem zdania, że w przypadku wygrania głównej na kupiony paragon warto się dogadać i odpalić działkę, wtedy wszyscy są szczęśliwi. Myślę że już jej wystarczająco podniosłeś poziom stresu, więc może czas się dogadać? emotka


Odpalić działkę? A niby za co?!?! Sprzedaje paragon, zarabiam na tym i jestem świadoma, że w razie głównej jestem zobligowana odesłać oryginał…

Jak wy wygrywacie w tych konkurach, jak czytać nie potraficie 😂 czy ja gdzieś pisałam, ze ktoś musi odpalić działkę? Napisałam, że moim zdaniem to fajny gest i ja bym tak zrobiła ale każdy niech robi to na co ma ochotę emotka
próbowałam zasugerować żeby się zainteresowani dogadali, ale widzę że lepiej parad0xa spalić na stosie a esterella (czy jakoś tak) niech sie pogodzi ze stratą .


Napisałaś i zasugerowałaś  żeby się dogadali, żeby mu coś odpaliła…. A ja nadal uważam i pytam z jakiej racji? Niby czemu ma mu odpalić? Żeby się doprosić swojej własności jaką jest paragon….  Bez jaj…. Też byś miała takie luźne podejście gdyby sprawa dotyczyła Ciebie i twojej nagrody?

Wybacz ale to nie ma sensu emotka  Mają konflikt, ja nie znam faktów, zasugerowałam żeby się dogadali i tyle. Nie chce brać udziału w jakiejś dziwnej prowokacji, skoro uważasz, że „dawaj jej paragon” wywrze na parad0xie większe wrażenie , to trzymam kciuki żebyś miała rację, bo bardzo tej dziewczynie współczuję.

Z ciekawości i bez żadnej złośliwości, serio. Ile odpaliłabyś z głównej wygranej? Wygrywasz 5 czy 10 tysięcy na kupiony paragon. Ile wynosi działka, którą odpalasz sprzedającemu? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7193619 Napisano: 22.07.2024 23:09:34 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

Parad0x postaw się na miejscu dziewczyny, wygrała i zamiast radości pojawiła się jej wielka niewiadoma. Zgaduję, że wkradła się panika i 100 wiadomości zanim zdążyłeś odczytać wiadomość.
Osobiście jestem zdania, że w przypadku wygrania głównej na kupiony paragon warto się dogadać i odpalić działkę, wtedy wszyscy są szczęśliwi. Myślę że już jej wystarczająco podniosłeś poziom stresu, więc może czas się dogadać? emotka

Zupełnie nie zgadzam się z odpalaniem działki przy wygraniu głównej na kupiony paragon. Ktoś płaci za ten paragon, potem płaci za jego wysyłkę czasem dorzucając coś za fatygę, a sprzedający paragony musi liczyć się z tym, że czasami będzie go czekała wycieczka na pocztę. Oczekiwanie odpalenia dodatkowej kasy za wygraną na paragon, który się sprzedało nie jest ok. To jest wygrana szczęśliwca, który został
wylosowany albo napisał świetne zgłoszenie. Już była raz taka sytuacja, że ktoś wygrał dużą nagrodę a sprzedający powiedział, że odeślę paragon za odpalenie sporej działki. Absurd i bezczelność. Masz problem z tym, że ktoś
może wygrać na paragon od Ciebie dużą nagrodę to nie baw się w sprzedawanie. Dlatego nie kupuję paragonów na forum. O tym kto jakim jest człowiekiem dowiemy się w momencie, gdy będzie miał nam odesłać paragon na naprawdę dużą nagrodę. Ja nie jestem hazardzistką. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7193583 Napisano: 22.07.2024 21:57:28 w Wkurza mnie...
parad0x napisał(a):

elemelex napisał(a):

Szczerze to mam dziwne odczucia jak widzę tę wyższą matematykę jaka się tu uprawia z paragonami. Jak to, że niby ktoś kto nie wygrał wysyła w imieniu kogoś kto wygrał paragon do agencji? To jakie podaje dane nadawcy? To już naprawdę lepiej iść do tego sklepu, a jak ma się za daleko to olać konkurs... Olanie konkursu czasem robi dobrze dla zdrowia.

Jako nadawcę możesz sobie wpisać nawet "Św Mikołaj, Laponia". Legitymował Cię kiedyś ktoś na poczcie, że nie możesz sobie tego wyobrazić? 

Jak ktoś ze mną prowadzi normalnie konwersacje a nie tylko wtedy, gdy czegoś akurat ode mnie potrzebuje to paragony są wysyłane aż miło emotka

Możesz wyjaśnić? Bo gdybym ja chciała kupić od kogoś paragon, to
kupilabym i tyle. Jakbym potrzebowała oryginału to kolejny kontakt byłby właśnie przy tej okazji, no ewentualnie, gdybym chciała kupić kolejny paragon.  Oczekujesz, że kupujący od Ciebie będą jeszcze odzywać się do Ciebie od czasu do czasu z pytaniem co słychać, żebyś w razie jak będą potrzebować oryginału nie uznał, że odzywają się tylko jak coś chcą i walnął focha? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7193575 Napisano: 22.07.2024 21:42:27 w Wkurza mnie...
notta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

notta napisał(a):

Ja dodam coś z zupełnie innej strony. Pod koniec czerwca kupiłam od niego paragony, na początku lipca info o wygranej głównej więc wysyłka do organizatora. Sprawdzam korespondencję i widzę, że temat załatwiony bez problemu. Wysyłka paragonu też nie było problemu. Pytanie co musiało się wydarzyć między użytkownikami że doszło do tej sytuacji..

Ale wysłał ten paragon do Ciebie czy prosto do organizatora? Jak to drugie to masz pewność, że ten paragon dotarł? Sytuacja dziwaczna, ale jedno jest pewne, estrelitta szuka do niego kontaktu od kilku dni, gość się loguje, dodaje wpisy, lajkuje komentarze z pytaniem o ten paragon a do estrellity się nie odzywa. Nie wiem jak bezczelnym trzeba być, żeby coś takiego robić. Bez względu na to ile razy wcześniej był uczciwy, to to co robi teraz jest słabe.

Wysyłka do organizatora, mam potwierdzenie nadania przesyłki.

Mam nadzieję, że w przesyłce jest oryginalny paragon ze sklepu emotka  i mam nadzieję, że z estrellitą też się uda sprawę załatwić z korzyścią dla niej. Wyświetl w wątku >>
2 notta, bethan 0

zielonaszpilka

#7193570 Napisano: 22.07.2024 21:36:35 w Wkurza mnie...
notta napisał(a):

Ja dodam coś z zupełnie innej strony. Pod koniec czerwca kupiłam od niego paragony, na początku lipca info o wygranej głównej więc wysyłka do organizatora. Sprawdzam korespondencję i widzę, że temat załatwiony bez problemu. Wysyłka paragonu też nie było problemu. Pytanie co musiało się wydarzyć między użytkownikami że doszło do tej sytuacji..

Ale wysłał ten paragon do Ciebie czy prosto do organizatora? Jak to drugie to masz pewność, że ten paragon dotarł? Sytuacja dziwaczna, ale jedno jest pewne, estrelitta szuka do niego kontaktu od kilku dni, gość się loguje, dodaje wpisy, lajkuje komentarze z pytaniem o ten paragon a do estrellity się nie odzywa. Nie wiem jak bezczelnym trzeba być, żeby coś takiego robić. Bez względu na to ile razy wcześniej był uczciwy, to to co robi teraz jest słabe. Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

zielonaszpilka

#7193531 Napisano: 22.07.2024 19:09:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

słuchajcie siostra i szwagier wygrali w Favicie, siostra wypełniła formularz, a szwagier chciał wypełnić formularz i nie przepuszcza, bo jest ten sam numer konta...
może ktoś miał taka sytuację? Jest na to jakaś rada?

Zazwyczaj przy koncie masz też konto oszczędnościowe o innym numerze. Niech poda ten numer.

edit: może nie zazwyczaj, ale często emotka  można tez takie konto otworzyć przy swoim rachunku. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7193518 Napisano: 22.07.2024 17:52:20 w Wkurza mnie...
estrelitta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

natamore napisał(a):

@ estrelitta  
Jaką nagrodę wygrałaś? Pisałaś do organizatora czy może udałoby jakoś "obejść" pocztą tradycyjną danych np z powodu Twojego wyjazdu? Straszna szkoda, żeby nagroda Ci przepadła..

 Napisałam, ale wątpię by się zgodzili. Regulamin to regulamin emotka  Człowiek jest nieuczciwy więc uważajcie na transakcje z nim.

Dodaj jeszcze opinie o nim u niego na profilu. W wątek Nie polecam wymiany z… nie każdy zajrzy przed kupnem paragonu od kogoś.

Oki. Oby nikogo jeszcze nie oszukał

W zależności od tego jaka nagroda Ci przepadnie przez niego i na co się umawialiście to zastanowiłabym się nad zgłoszeniem oszustwa/pozwaniem go. Wyświetl w wątku >>
2 cb656, bethan 0

zielonaszpilka

#7193514 Napisano: 22.07.2024 17:47:27 w Wkurza mnie...
estrelitta napisał(a):

natamore napisał(a):

@ estrelitta  
Jaką nagrodę wygrałaś? Pisałaś do organizatora czy może udałoby jakoś "obejść" pocztą tradycyjną danych np z powodu Twojego wyjazdu? Straszna szkoda, żeby nagroda Ci przepadła..

 Napisałam, ale wątpię by się zgodzili. Regulamin to regulamin emotka  Człowiek jest nieuczciwy więc uważajcie na transakcje z nim.

Dodaj jeszcze opinie o nim u niego na profilu. W wątek Nie polecam wymiany z… nie każdy zajrzy przed kupnem paragonu od kogoś. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7193412 Napisano: 22.07.2024 13:01:13 w Informują
Informują z Loteria "Siemens Poczuj, że jesteś... zwycięzcą"

Rodzaj powiadomienia: Mail, telefon, sms emotka
Dodatkowe informacje:
Ostatnie losowanie Wyświetl w wątku >>
1 leniuszka 0

zielonaszpilka

#7193401 Napisano: 22.07.2024 12:35:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nelusia102 napisał(a):

Nivea piłka wygrana a dzisiaj chcą żeby przesłać im zdjęcie paragonu z produktem ??? Paragon mam  a ja produkt dałam w prezencie . No i co ??? .... nic - po piłce .Przecież nie pójdę do obdarowanego po produkt . No w sumie może wpadnę na kawę , do łazienki z paragonem i zrobię zdjęcie ?

Kup drugi produkt, zrób zdjęcie starego i nowego paragonu z produktami (nowego na wszelki wypadek;). Będziesz mieć piłkę, kolejny los w loterii i produkt. Ewentualnie jak wyżej radzą, zrób zdjęcie w sklepie tylko tak, żeby nie było widać że jest robione w sklepie. Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

zielonaszpilka

#7193333 Napisano: 22.07.2024 09:12:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
whitepoint napisał(a):

Wszystko podałam z karty

Blokuj kartę w banku. Natychmiast. Dla pewności możesz przelać kasę z tego konta na inne. Nie podaje się takich danych w żadnym konkursie! Wyświetl w wątku >>