Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7186184 Napisano: 26.06.2024 14:14:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

Czy komuś się udało wygrać w everydayme na jedno konto w jednym konkursie ale 2 nagrody?

Tak Wyświetl w wątku >>
1 monia0303 0

zielonaszpilka

#7184476 Napisano: 19.06.2024 15:10:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karkocka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

karkocka napisał(a):

Czy przy wygranej za 269 zł mogę chcieć Pesel, nr dowodu osobistego i adres urzędu skarbowego?

Chcieć mogą wszystko, Ty nie musisz nic podawać emotka  podstaw prawnych nie mają. Zostaje Ci udowadnianie im, że nie potrzebują tych danych do wydania nagrody - pójdzie łatwo albo nie:) możesz też zrezygnować z nagrody, podać im te dane albo wypełnić formularz czy tam to co oni chcą bez podawania tych danych i liczyć na to, że mimo to nagrodę otrzymasz. Zastrzegałaś już swój pesel? Jak nie to to zrób przy okazji bez względu na to czy podasz im te dane czy nie emotka

Nagrodę mam już w domu, ale przysłali mi dokumenty, które chcą żebym im odesłała

No to się mogą cmoknąć;) nic im nie wysyłaj. Wyświetl w wątku >>
1 karkocka 0

zielonaszpilka

#7184405 Napisano: 19.06.2024 12:30:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

karkocka napisał(a):

Czy przy wygranej za 269 zł mogę chcieć Pesel, nr dowodu osobistego i adres urzędu skarbowego?

Chcieć sobie mogą ale nie podawaj nr dowodu. Pesel tak, urząd skarbowy tak, ale nr dowodu w żadnym wypadku.

A na jakiej podstawie mogą chcieć pesel czy us? Organizator rozlicza się ze swoim us, a nie z us laureata. Wyświetl w wątku >>
1 karkocka 0

zielonaszpilka

#7184404 Napisano: 19.06.2024 12:29:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karkocka napisał(a):

Czy przy wygranej za 269 zł mogę chcieć Pesel, nr dowodu osobistego i adres urzędu skarbowego?

Chcieć mogą wszystko, Ty nie musisz nic podawać emotka  podstaw prawnych nie mają. Zostaje Ci udowadnianie im, że nie potrzebują tych danych do wydania nagrody - pójdzie łatwo albo nie:) możesz też zrezygnować z nagrody, podać im te dane albo wypełnić formularz czy tam to co oni chcą bez podawania tych danych i liczyć na to, że mimo to nagrodę otrzymasz. Zastrzegałaś już swój pesel? Jak nie to to zrób przy okazji bez względu na to czy podasz im te dane czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 karkocka 0

zielonaszpilka

#7184386 Napisano: 19.06.2024 11:53:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

jak zobaczyłam jakie oni dane chcą do maskotki to padlam

Ktoś już o tym pisał i tam chyba zaznaczyłaś opcję że chcesz fakturę. Jak nie zaznaczysz tej opcji to masz normalne dane. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7183701 Napisano: 16.06.2024 22:44:04 w Żabka
malgosia74 napisał(a):

samuraj napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Kto wie dlaczego po kliknięciu w link w apce swoboda wygrywania mam od razu  " 403/access denied " emotka

Dzisiaj robione zakupy i kod otrzymany dziś, co jest nie tak?

Masz zablokowane Ip,jeśli jesteś na danych mobilnych przełącz na wifi albo odwrotnie.

nie idzie ani tak ani siak

a nie korzystasz z vpn? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7183636 Napisano: 16.06.2024 18:05:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Marymoncka napisał(a):

Po rejestracji BLIK, uczestnik otrzyma 2 wiadomości email. Pierwsza wiadomość informuje o utworzeniu nowej transakcji płatniczej

Powinnaś dostać taką wiadomość tylko zaraz po rejestracji. Wtedy wykonywało się przelew na 1 zł na Fundację i dostawałaś dwa maile. Potem już przy normalnych płat nościach blik nie dostajesz żadnych maili. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7183619 Napisano: 16.06.2024 16:59:35 w Sport
Ja tam się guzik znam na piłce nożnej, ale podobało mi się jak grali. Walczyli do końca i naprawdę mieli szanse na remis, a nawet na wygraną. Uważam, że nie było wstydu. Mam wrażenie, że nastroje i relacje w drużynie też są lepsze, co przekłada się na lepszą grę na boisku. Szkoda, bo zabrakło im naprawdę niedużo emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7183214 Napisano: 14.06.2024 14:54:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiaaa85 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Czy po wysłaniu sms na "princessa" przychodzi potwierdzenie zwrotne.. Wysłałam o 9 rano i nie mam żadnego potwierdzenia..

Właśnie szukam po forum. Od wczoraj nie mam zwrotki.

U mnie też brak zwrotki , myślałam , że konkurs się skończył a widzę , że macie ten sam problem

Czy ktokolwiek dostał dzisiaj zwrotkę z Princessy? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7183008 Napisano: 13.06.2024 22:23:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jomico napisał(a):

Czy albedo bardzo się czepia? Na konsolę mam dobry numer z dołu paragonu, ale mąż na ręcznik ma paragon z prawego górnego. Przejdzie?

Z moich doświadczeń Albedo jest w porządku, ale nie pomyliłam nigdy numeru paragonu. Przy konkursie większa szansa, że przymkną oko niż przy loterii. Poproś, żeby w razie wątpliwości sprawdzii, że nikt nie zgłosił takiego samego numeru paragonu jak ten dolny, żeby udowodnić, że nie wykorzystałaś obu numerów na dwa różne zgłoszenia emotka  Myślę, że przy ręczniku powinni machnąć na to ręką. Wyświetl w wątku >>
1 jomico 0

zielonaszpilka

#7182982 Napisano: 13.06.2024 20:43:12 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ja tam z gratulacjami poczekam do jutra jak już obdzwanią wszystkich z hochlanda, a i może jeszcze coś przed weekendem rozwiążą, bo tak to co chwilę musiałabym się tu ostatnio wpisywać 😂 Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7182577 Napisano: 12.06.2024 18:51:16 w WC - rozmowy o wszystkim
agakaz2 napisał(a):

hej na olx nowe oszustwa? dostałam sms z linkiem ledwo wystawiłam ogloszenie

W kółko te same. Ignorować. Najlepiej nie podawać swojego numeru telefonu w ogłoszeniu. Wyświetl w wątku >>
2 agakaz2, cb656 0

zielonaszpilka

#7182564 Napisano: 12.06.2024 18:17:32 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
pumba napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pumba napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs z sokami? 🤔

Tymbark loteria, ale to małe soczki, capri sun, ale to napoje i to chyba też raczej male

Dzięki za odpowiedź! Ale szukam dalej, bo mnie większe gabaryty interesują  emotka

No to z napitków jest jeszcze frugo, no i Hellena, ale tu już tylko oranżada emotka Wyświetl w wątku >>
2 pumba, andii 0

zielonaszpilka

#7182557 Napisano: 12.06.2024 17:59:49 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
pumba napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs z sokami? 🤔

Tymbark loteria, ale to małe soczki, capri sun, ale to napoje i to chyba też raczej male Wyświetl w wątku >>
1 pumba 0

zielonaszpilka

#7182408 Napisano: 12.06.2024 11:42:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

OK, mam screena z konkursu Heinz, że miał być zestaw żeliwnych patelni (jest to opisane, że żeliwnych), a przyszly jakieś teflonowe…. Czy myślicie, że reklamacją coś zdziała się?

To był zapis z regulaminu? Jak tak to reklamuj. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7182299 Napisano: 11.06.2024 19:43:46 w WC - rozmowy o wszystkim
nitka310 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Jak tam wrażenia po wcześniejszym meczu ,pytam tych co byli za bilety z  Tyskie 😁

Byłam z całą rodziną (w tym dwaj niepełnoletni synowie emotka ).Weszliśmy bez problemu,miejsca dobre ,wrażenia niezapomniane emotka

Moja siostra i szwagier mowią, że było super emotka  to zdjęcia zrobione z ich miejsca, dostali idealne zaraz przy przejściu tak jak oni lubią. Jechali kilka godzin autobusem, do domu wrócili przed 8 rano, zmęczeni ale szczęśliwi. Szwagier jest fanem piłki nożnej (Lecha Poznań, Pogoni Szczecin i reprezentacji) nigdy nie miał okazji być na meczu reprezentacji, a tu się udało emotka

U nas też wszyscy zachwyceni emotka  bardzo dobre miejsca. Część zmieniała dane na bilecie na niepełnoletnich synów i zrobili to bez problemu w punkcie przed stadionem za 30 zł:) co prawda najpierw była przed tym punktem kolejka na kilkaset osób, bo okazało się, że bilety elektroniczne nie są zaczytywane na bramkach i wszyscy ustawili się do drukowania biletów punkcie, ale 10 minut przed rozpoczęciem meczu podali informacje, że skanery już działają prawidłowo i z kilkuset osób w kolejce zostało ledwie kilka i wtedy już udało im się zmienić dane w dwie minuty  emotka  podobno takich punktów pod stadionem jest kilka, więc jeśli w jednym jest mega kolejka to warto przejść do innego :) dowody niektórym sprawdzali na bramkach, innym nie. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7182260 Napisano: 11.06.2024 17:57:00 w Wkurza mnie...
FBsebastian3 napisał(a):

Nie pamiętam na jaką szkołe teraz gramy w winiary? I to mnie wkurza,ze mam pamięć złotej rybki. Jedno życzenie spełnie,a dalej nie pamiętam

Górzno emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7182234 Napisano: 11.06.2024 15:37:35 w Smolar
pusheen napisał(a):

Catcat napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

pusheen napisał(a):

Magnum Żabka podpięty? emotka

Podpiety emotka

czy ktoś mógłby mi pomóc jak mogę sprawdzić? emotka  na stronie Smolar laureaci którą promocję wybrać?

Wyniki Smolar

Zakładka Magnum inspiruje przyjemnością Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

zielonaszpilka

#7182046 Napisano: 10.06.2024 22:57:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Maczupikczu napisał(a):

ashanti napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Wśród zwycięzców termomixów  z Hochland wyjątkowe szczęście mają mieszkańcy  Nowego Dworu Mazowieckiego 6/54, Ostrowa Wlkp. 3/54 Leoncina 2/54i Wysocka Małego 2/54. emotka

No niestety, ale w tego typu loteriach kombinatorzy mogą szaleć, bo nagrody natychmiastowe są świetne. Warto powbijać wiele fikcyjnych paragonów, żeby którymś wreszcie trafić w bramkę i wówczas go wydrukować  emotka  przez takie akcje wiele nagród głównych zostanie u organizatora, bo przecież wylosowane w finale paragony nie istnieją, a laureatów rezerwowych jest tylko 5 emotka

To wyjaśnia czemu nie mogę wygrać 😭
Zgłaszał ktoś te oszustwa?
Jak rozpoznać  „uczciwe” konkursy i loterie? Czego unikać aby nie tracić pieniędzy.  Trochę już gram w konkursy ale jakoś nigdy nie zgłębiałam listy laureatów.  Może być na priv

Np. grać tam gdzie od razu trzeba wgrać zdjęcie paragonu emotka  mnie się podobały ostatnie konkursy tyskiego, gdzie formularz od razu rozpoznawał czy paragon jest konkursowy czy nie. Co prawda miałam z tym mały problem, bo moja biedronka ma inny niż standardowy NIP i też mnie początkowo nie przepuszczało, ale naprawili to emotka Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

zielonaszpilka

#7182026 Napisano: 10.06.2024 21:43:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Diana02 napisał(a):

Hej, co jeśli nie przyszedł mi email po wygraniu nagrody w Nivea MEN? 
Zrobiłam screena jak pisało że wygrałam zestaw kosmetyków, a zaraz strona się odświeżyła i pisało "nie tym razem" czy jakoś tak... To znaczy że nagroda przepadła? Czy to że mam screena że była wygrana coś da czy nie?

Screen nic nie da, ale napisz do nich. Może ta wygrana zapisała się w ich systemie i jest tylko jakiś problem z mailem. Wyświetl w wątku >>
1 Diana02 0