Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#4111851 Napisano: 05.02.2011 12:03:21 w PLAGIATY
dolly napisał(a):

damianwro napisał(a):

dolly napisał(a):

może coś przegapiłam, ale...
zdjęcie na emaluszkach jest w całości a na tym drugim wykadrowane, także cos tu nie gra...
Chyba sie troche zapędziliście, bo autorem moze byc ta sama osoba co umieściła zdjęcie tam i tu...


Jak chcesz to wytnę samą stopę i zmienię kolory na blade albo niebieskie. Autorem zdjęcia mnie to jednak nie uczyni. Odwrócenie w poziomie, zmiana kontrastu i głębi kolorów to podstawowe opcje programów do obróbki grafiki - autor by nie kombinował.




to sie zgadza, ale ja widzę pierwsze zdjęcie (to co dodane na śmiesznych zdjęciach) wykadrowane, a w e-maluszkach -powiedzmy, że- w rozmiarze oryginalnym.




to spójrz na to emotka
http://www.tineye...6140a1540c874f409d4/ Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4111632 Napisano: 04.02.2011 10:03:45 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

dzasmina napisał(a):

taaga20 napisał(a):

Wkurzyłam się ... że zapomniałam dodać do ciasta proszku do pieczenia emotka ale chociaż ładny zakalec wyszedł emotka


a pamiętacie taki placek szczęścia? herman chyba czy jakoś tak emotka trzeba było taką papkę trzymac przez tydzień i upiec. nie doczytałam instrukcji do końca i nie tylko proszku nie dodałam, ale i mąki, jajek i całej reszty emotka żeby był 'szczęśliwy' to wszyscy musieli go zjeśc emotka ale guma wyszła. pamiętam do dziś, a to ładnych parę lat temu było emotka emotka


i jeszcze chyba musiało się to rozmnożyć i obdarowac 10 osób.. i każda od początku musiała na nowo robić swoje papki.. i łańcuszek szczęścia się rozwijał.. i popatrz jakie dziś społeczeństwo szczęśliwe!! emotka




zawsze się zastanawiałam co sanepid na takie ciasto by powiedział emotka
Mi w każdym razie z tego co pamiętam smakowało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4111599 Napisano: 04.02.2011 09:55:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
damian6d17 napisał(a):

Konto od 2 grudnia 2009 i to dopiero pierwszy post, fajna sprawa.

inga_iga, Wybacz, ale Pratchett mi każe to zrobić.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.

zielonaszpilka, no hasło jak hasło. Rozumiem jakby wygrało uczciwie, ale ten święcący czterokołowiec nie był potrzebny.



Damian, co nie jest zabronione, jest dozwolone emotka
I tyle emotka

Ja jestem szczerze zadziwiona ile negatywnych emocji skrywają w sobie ludzie emotka Przecież taka frustracja musi Was strasznie zżerać od środka. Musicie być nieszczęśliwymi ludźmi.
Nikt Was nie okradł, niczego Wam nie zabrał, a tyle jadu i złości emotka Już nawet ktoś pisał donosy do organizatorów obecnie organizowanych konkursów, aby uważali na panią Monikę emotka

Prawda jest taka, że ewentualne pretensje można mieć do organizatora, która to prawda była tu już wypowiedziana kilkanaście razy.
Kolejna prawda to taka, że na podstawie tego regulaminu z bh ja nie stwierdziłabym kategorycznie, że chodzi im o hasło złożone ze słów i tylko takie hasła będą przyjmować. Miało być hasło, co z resztą, nie wiadomo i tu znowu co nie jest zabronione jest dozwolone emotka

Echh... emotka ostatnio też widziałam konkurs, w którym do wygrania była wycieczka - trzeba było napisać postanowienie noworoczne i wygrał gość, który nie miał najciekawszego tego uzasadnienia, ale opisał swoje długie i ciężkie życie z żoną i napisał, że ma siódemkę dzieci (od przedszkolaka do studenta). Jedna z uczestniczek napisała, że ma wrażenie, że wziął komisję na litość. Co komisja na to? No cóż.. nikt nie mówił, że nie można na litość emotka Trzeba pamiętać, że najlepszą strategią jest zawsze strategia wygrywająca
Bardzo mi się to spodobało i może niech każdy to sobie zapamaięta.

Jak świat światem oszukiwali i organizatorzy i uczestnicy. Świata nie zbawicie, a co sobie tu nerwów napsujecie, to Wasza strata emotka

Swoją drogą - znalazłam kolejny sposób na wygrywanie emotka Powoływanie się na siódemkę dzieci (od przedszkolaka do studenta) - dokładnie w tej formie! Wygrało to i auto w zetce i wakacje emotka :D:D Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4111539 Napisano: 04.02.2011 09:37:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ale wiecie, co jest najlepsze? Że z tych wszystkich haseł w tym konkursie, hasło pani Moniki na serio podoba mi się najbardziej emotka Nawet bez tej całej otoczki, całkiem fajne to hasełko miała. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4109589 Napisano: 04.02.2011 12:25:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
paryzanka napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

paryzanka napisał(a):

bethan napisał(a):


nieźle się tej pani powodzi, drugie autko w ciągu miesiąca
Od początku stycznia to już... 4!. Nieźle.


4? od stycznia? a gdzie?

ps. pewnie od klejenia i wąchania kleju może cos dla moniau zaszkodziło i ma nowe pomysły plastyczne...moze niedługo cos będzie fruwało, a nie tylko kółko sie kręciło?
hahaha




takie wiadomości, to dla mnie jednak chyba świadectwo tego, że w tym wszystkim chodzi o zazdrość, a nie o to, że zagrała na 2 nazwiska czy do konkursu na hasło dodała rysunek (w końcu w takich konkursach chodzi też o kreatywność, a haseł w konkursie są tysiące, ilu było tak kreatywnych by pokusić się o coś więcej?)


chyba tylko współczuć bezwzględności i chciwości...moniau nawet biletu do kina nie przepuści, a skoro rzeczywiście ma 2 nazwiska, więc zgodnie z prawem nagroda nie powinna być wydana. Powinna podac pełne dane. TAKIE JAKIE MA W DOWODZIE OSOBISTYM.

na bilety do kina (chyba widziałam na minimini?)napisała na:
- maksio u. poznań
- maksio s. konin
-max u. poznań
+półroczna córka... poznań
tyle wygrywać i nie stać na bilety do kina dzieciaka zabrać? przecież sprzedała te 10 rowerów, co synek za malunki wygrał...
rysuje za syna, przecież to widać.
Akurat na pracach plastycznych sie bardzo dobrze znam
A pierdoły które pisała na forum, że dziecko niedowidzi i trenuje malunki to głupstwo..
emotka
czy ktoś zazdrości takiemu małostkowemu, bez honoru, obmawianemu człowiekowi?
CZEGO?
Że jest pośmiewiskiem? I dzieki fotom każdy wie jak rodzinka wygląda i każdy w Poznaniu sie śmieje?
Przeciez to nie są dzieła artystyczne, to tandeta jak z jarmarku to co moniau tworzy i myslę że każdy z WAS gdyby tylko chciał to by takie g...wno naprodukował...




To czemu nie produkuje takiego g***a?! emotka A skoro od tak potrafi takie cenzura wyprodukować to pewnie potrafi też zrobić coś lepszego! Więc niech nam pokaże jak wygląda prawdziwa sztuka! emotka
Rozumiem, że Ty tak wygrasz 10 rowerków, to konkursy o bilety kinowe czy kosmetyki odpuścisz, bo nie można być zachłannym? emotka
Oj ludzie, ludzie...

chociaż przed samym sobą byście byli szczerzy emotka
Skoro nie zazdrości, skoro się z niej śmieje, to skąd tyle jadu i zawiści w tych wszystkich postach? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4109518 Napisano: 04.02.2011 12:11:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
Oj przestańcie tą nagonkę. emotka Strach wejść w jakikolwiek wątek. Jestem kilka lat na tym forum i jest coraz gorzej. Kiedyś było tu bardzo sympatycznie, nawet bez pisania miło było sobie poczytać posty innych. Zawiści nie było, zazdrość konstruktywna, ale tylko w parze ze szczerymi gratulacjami, gdy ktoś coś wygrał.

Niech pierwszy rzuci kamień ten, co w konkursach gra tylko na siebie, kto wysyła zgłoszenia tylko z jednego telefonu, z jednego maila, kto zawsze miał na wszystkie zgłoszenia paragony, kupony itd, ktoś kto, gdyby wiedział, że dzięki pracy dołączonej do kuponu ma szansę wygrać auto, tej pracy by nie zrobił.emotka


Dajcie już spokój, bo to naprawdę nudne się robi. Teraz ten temat będzie wałkowany miesiąc? Może zamiast tracić czas na obrażanie się na forum, poróbcie jakieś prace plastyczne? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4107435 Napisano: 03.02.2011 06:07:26 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, a raczej smuci, że u mojego psiaka wykryto guza prostaty emotka i męczy się biedaczek i nie wiadomo, co z nim dalej będzie. Na razie jedzie na lekach, ale potem co? operacja? Uśpienie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4106762 Napisano: 03.02.2011 02:59:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
radekstanecki napisał(a):

wsciekly napisał(a):

musztarda napisał(a):

wsciekly napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

ejj zmieńmy temat, powściekajmy się na coś innego! np. na ROSSNET emotka znowu wielkie G! kto ma jakiś sposób na wygrywanie tam?:> Może też muszę kserować cycki? Nie publikują wygranych zgłoszeń, więc kto wie, co ludzie tam dodają...

więc jak, na rossnecie żeby wygrać mam pokazać cycki, zaświecić, zatańczyć, przekupić diabła czy co?!


spróbuj emotka

kumpela kiedyś tam wygrała, bo dziecko wstawiło zaszyfrowany tekst
i to jak widać chwyciło jury za serce emotka


och ty juz skoncz z tymi bajkami, czego to twoi znajomi w branzy konkursowej nie zdzialali, bo to juz sie robi najzwyczajniej w swiecie nudne



nudna to TY jesteś - niestety
i każdego wkurza ta Twoja musztardowa upierdliwość - nikt nie ma prawa do żadnej wypowiedzi
tylko musztarda huzia na Józia emotka



Ja tam nie wiem co i jak. Przy pierwszej okazji udało mi się tam trafić nagrodę (z mexxa perfumy plus torba na laptopa), później jakoś nie, ale gwarantuję że cycków nie pokazywałem. Po prostu trza mieć 3%talentu i 97%szczęścia i da się! emotka



a szkoda emotka może właśnie wtedy wystarczyłoby 3% talentu i 97% cycków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4106605 Napisano: 03.02.2011 02:24:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
ejj zmieńmy temat, powściekajmy się na coś innego! np. na ROSSNET emotka znowu wielkie G! kto ma jakiś sposób na wygrywanie tam?:> Może też muszę kserować cycki? Nie publikują wygranych zgłoszeń, więc kto wie, co ludzie tam dodają...

więc jak, na rossnecie żeby wygrać mam pokazać cycki, zaświecić, zatańczyć, przekupić diabła czy co?! Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4106581 Napisano: 03.02.2011 02:18:19 w Rossmann
halfpint napisał(a):

Ja też nic, chociaż podejrzewałam, że tak będzie - w konkursach bez paragonów na rossnecie bierze udział tak dużo ludzi (myślę, że nie przesadzę pisząc, że ponad tysiąc), że trzeba mieć naprawdę farta. emotka




myślę, że ponad tysiąc to bierze udział z paragonami emotka tutaj nagród było 240 - każdy z nas na pewno wysłał kilka zgłoszeń - 2 minimum - a praktycznie nikt nie wygrał, więc ja myślę ze nie tysiąc osób ale kilka tysięcy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4106533 Napisano: 03.02.2011 02:11:37 w Rossmann
benasia napisał(a):

faktycznie bardzo dużo tych samych imion... podejrzane emotka




bez przesady emotka nie doszukujmy się aż takiego spisku emotka po prostu to bardzo popularne imiona emotka
a że facetów mniej? w końcu to rossnet emotka chyba jasne, że więcej kobiet siedzi na takim portalu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4106512 Napisano: 03.02.2011 02:08:57 w Rossmann
ja też nic emotka czy się staram czy nie, czy wymyślam rymy częstochowskie czy tworzę krótkie hasła czy całe poematy nic! wielkie nic! emotka w innych konkursach na opisy bardzo często wygrywam a tu gów** emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4106378 Napisano: 03.02.2011 01:45:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
malgorzatap napisał(a):

Teraz do Grafa wyślę komórkę, która po naciśnięciu przycisku wyśpiewa hasło, zacznie świecić na kolorowo i sypać jakimś konfetti ...

a tak w ogóle Moniu kiedy z wakacji wracasz? emotka


taaga20 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

można wysłać mmsa z hasłem napisanym na gołej klatce piersiowej
emotka


haha męskiej czy damskiej emotka skąd będzie wiadomo czy komisja jest płci męskiej czy żeńskiej ?? emotka




ej, nie sprzedawajcie na forum za free tak genialnych pomysłów!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4106295 Napisano: 03.02.2011 01:29:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

taaga20 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

regulamin mówi:
W czasie trwania konkursu każdorazowo, za okazaniem karty Członkowskiej Beverly Hills Video dokonają zakupu towarów lub wypożyczeń filmów, za łączną kwotę minimum 25 zł brutto, w tym przynajmniej jeden raz, przy pierwszym zgłoszeniu do konkursu dokonają zakupów na łączną kwotę minimum 30 zł brutto wliczając w tę kwotę starter telefonii GaduAir (pod warunkiem jego dostępności w salonie).
b. Prawidłowo wypełnią kupon konkursowy. Przykładowy wzór kuponu konkursowego stanowi Załącznik nr 2 niniejszego Regulaminu.
c. Wykonają zadanie konkursowe polegające na uzupełnieniu hasła reklamowego widniejącego na kuponie konkursowym.
d. Prawidłowo wypełniony kupon wrzucą do specjalnie oznakowanej urny przy kasie.



a kto powiedział, że urna nie była duża i że kupon się nie zmieścił ??
emotka



to nie znacie tego numeru z telefonem do organizatora, że niby chwilowo nie jest się w zasięgu urny (pilny wyjazd, pobyt w szpitalu ... emotka ) i organizator łaskawie przychyla się do prośby i zazwyczaj zezwala na przesłanie lub dostarczenie osobiste pracy bezpośrednio do biura

wtedy nic nikogo nie ogranicza i wolnoć Tomu w swoim domku emotka




tego nie znałam emotka dobre emotka

No ja generalnie też bym się wściekła, jakbym myślała nad hasłem, a wygrałaby taka kartka, no ale...
Pretensje można mieć tylko do organizatorów.7
Chociaż myślę, że bardzo na rękę była im taka kartka. Mam wrażenie, że pozostałe hasła losowali, więc pani Monika odjęła im mnóstwo roboty związanej z czytaniem wszystkich kuponów i myśleniem nad tym, który nadaje się na I miejsce emotka
Hasło jest w miarę ok, karta świeci, mruga, koła się kręcą, może nawet coś tam tańczy i śpiewa, więc kłopot z głowy emotka
Ja tak to widzę^ Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4106273 Napisano: 03.02.2011 01:25:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
efelinkaaa napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

regulamin mówi:
W czasie trwania konkursu każdorazowo, za okazaniem karty Członkowskiej Beverly Hills Video dokonają zakupu towarów lub wypożyczeń filmów, za łączną kwotę minimum 25 zł brutto, w tym przynajmniej jeden raz, przy pierwszym zgłoszeniu do konkursu dokonają zakupów na łączną kwotę minimum 30 zł brutto wliczając w tę kwotę starter telefonii GaduAir (pod warunkiem jego dostępności w salonie).
b. Prawidłowo wypełnią kupon konkursowy. Przykładowy wzór kuponu konkursowego stanowi Załącznik nr 2 niniejszego Regulaminu.
c. Wykonają zadanie konkursowe polegające na uzupełnieniu hasła reklamowego widniejącego na kuponie konkursowym.
d. Prawidłowo wypełniony kupon wrzucą do specjalnie oznakowanej urny przy kasie.



może był składany, i po naciśnięciu czerwonego przycisku oczom ukazało się takie dzieło emotka



To nie jest problemem, kupon mogła wrzucić do urny bez problemu emotka Wystarczy ładnie się uśmiechnąć do pana z obsługi jeśli otwór za mały, żeby otworzył urnę i do niej wrzucił kupon, który się nie mieści emotka nie znam sytuacji, nie wiem jak te urny wyglądały emotka
Wiem, że ludzie mogą się czuć oszukani, bo miało wygrywać hasło, a nie cała otoczka, no ale emotka życie emotka
Zresztą hasła, które wygrywały w poszczególnych tygodniach są naprawdę kiepskie emotka Hasło pani Moniki za to daje radę, nawet bez kartki emotka

Ja gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4105928 Napisano: 03.02.2011 12:13:26 w Wkurza mnie...
jkkp napisał(a):

no wkurza mnie era, dzwoni po raz 20 do mnie baba i chce właściciela, bo ma oferte dla niego, tłumaczę, jej, że mąż ma swoją komórkę i jak chce przedstawić mu ofertę to niech do niego dzwoni, jak wysłumaczyć upierdliwej babie, że nie polecę do pracy zanieść telefon swój mężowi, żeby mogła ofertę mu przedstawić i jeszcze bezczelnie się rozłączyła jak jej powiedziałam, niech dzwoni dalej i szczęścia szuka emotka



Powiedz: proszę chwilę poczekać, odłóż telefon i zajmij się tym, co robiłaś przed jej telefonem. Po 5 minutach czekania odechce jej się i więcej nie zadzwoni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4105923 Napisano: 03.02.2011 12:12:37 w Wkurza mnie...
kochaniutka napisał(a):

malutka456 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Wkurza mnie oszczędność NFZ na pacjencie.. chcę iść do lekarza - jak juz uda mi się dodzwonić do rejestracji, to przykro mi, brak numerków.. Chcę wysłać malucha na badania (przepuklina i kilka innych) - mozna jeszcze poczekać, nic się nie dzieje przecież, zresztą są limity.. ;|
ciągle każą czekac i czekać.. po kolejnym telefonie mam dość..


mnie wkurza jak pacjentka zapisuje do lekarza i nie przychodzi, oczywiscie nawet nas o tym nie uprzedza... termin przepada, no i ktos kto chcial skorzatsac nie mogl przez taka delikwentke emotka


oczywiscie nie czepiam sie nikogo i nie jest to zanda aluzja, pisze tylko o glupocie ludzi i ich egoizmie emotka

Dlatego ja jestem za prywatyzacją, i tak jak coś mi dolega to mchodzę prywatnie bo prędzej bym padła trupem niż dostała się do lekarza specjalisty. Teraz wizyta u takiego laryngologa ksoztuje mnie 200 zł + lekarstwa, a po prywatyzacji wzrosłąby konkurencja- prawa rynku, i taka wizyta nie ksoztowałą by już 200 zł tlyko dajmy na to 30 zł. Pozatym ukróciło by to kolejki do lekarza starszych pań które przychodzą tam towarzysko, bo jest darmo to co będą w domu siedzieć. Z kolei ja zostałabym obsłużona tak jak na to zasługuje a nie w paskudnym gabinecie, gdzie wszystko słychać przez drzwi o czym rozmawiam z lekarzem.



Na szczęście u mnie w przychodni wszystko jest fajnie rozegrane. Dzwonię rano do rejestracji i zostaję zapisana do konkretnego lekarza na konkretną godzinę, np. 11.25 - wtedy po prostu przychodzę przed tą 11.25 i nie muszę czekać z jakimiś numerkami czy innymi cudami od rana. Rzadko zdarza się, żeby nie przyjął mnie punktualnie, a maksymalnie czekam 15-20 minut.
Za to jeśli chodzi o lekarzy specjalistów to hmm... różnie. Do neurologa nie miałam żadnych problemów z zapisaniem się i nie czekałam długo, chyba tydzień. Za to neurolog wypisał mi wszystkie potrzebne badania, w tym tomografię, na którą czekałam najdłużej - 2 tyg emotka Także nie wiem, może ja mam takie szczęście, a może po prostu u mnie to trochę lepiej zorganizowane jest.

Wiem też natomiast, że często jest tak, że ludzie wiedząc ile się czeka w kolejce do specjalisty zapisują się na zapas. Dotyczy to częściej starszych ludzi niestety. Ja wiem, że badanie profilaktyczne w tym wieku jest bardzo ważne, ale czasami to przesada. Znam sąsiadki mojej babci, które zapisują się w kolejce do wszystkich możliwych specjalistów - neurologów, onkologów, kardiologów, ortopedów itd. na wszelki wypadek, żeby mieć tą kolejkę, w razie gdyby co. No i niestety blokują miejsce tym, którzy naprawdę potrzebują takiej wizyty. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4104822 Napisano: 03.02.2011 12:03:15 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

emotka skończyliście już na dziś?? czy jeszcze będzie jakiś epizod?? emotka emotka wkurza mnie to, bo chcę iść spać a nie mogę nic przegapić.. wciąga toto jak bagno.. emotka



Lepiej uciekaj do spania, bo jak się zacznie to do rana się może nie skończyć! emotka
a podkrążone oczy są passe emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4104782 Napisano: 02.02.2011 11:32:08 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):



Jak dla mnie temat skończony, dziewczyna przeprosiła, fotkę usunęła, więc koniec.
Żądanie od niej jakiejś rekompensaty jest grubą przesadą.
Poszukajcie lepiej jakiś nowych plagiatów, a nie, wyżywacie się dalej na niej emotka



A gdzie 'mocne postanowienie poprawy'? emotka co z tego, że przeprosi, skoro uzna że następnym razem też przeprosi i będzie ok? Chodzi też o jej zachowanie, przeczytaj jej posty. Wyraża się w sposób, jakby wielką łaskę nam robiła usuwając te zdjęcia. Tyle ode mnie. Czekam na ripostę emotka




Dziewczyna przede wszystkim nie zaczęła nikogo obrażać. Jasne, że najlepiej jakby po zgłoszeniu pretensji autorki zdjęcia, przeprosiła, fotkę usunęła i obiecała, że więcej tego nie zrobi. No ale jej reakcja jest całkiem naturalna emotka Została zaatakowana przez stadko wściekłych konkursowiczów i próbowała się jakoś (miernie, bo miernie) bronić emotka Zwykła psychologiczna reakcja na atak. Bardzo mało osób w takiej sytuacji karnie posypie głowę popiołem.
Przede wszystkim
a) nie należy kraść
b) jak już coś splagiatujesz i zostajesz złapany to albo wycofujesz się z konkursu i milczysz! co by się dalej nie błaźnić, albo najlepiej usuwasz fotę, przepraszam i obiecujesz mocne postanowienie poprawy
^^ taki mały poradnik dla potencjalnych plagiatorów emotka

Dziewczynie nie do końca to wyszło, ale jednak w końcu wymuszono na niej usunięcie tej fotki. I szczerze? Myślę, że akurat ona więcej tego nie zrobi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4104745 Napisano: 02.02.2011 11:20:10 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

tomik77 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

lacuna napisał(a):


macie zajęcie
ale samo przepraszam to za mało -
powinna usunąć zdjęcie z konkursu z wyjaśnieniem powodów- i zaproponować formę zadośćuczynienia - tak byłoby uczciwie .

bylam tam widzialam... polowa zdjec tam to plagiaty wiec tam sie tez rzucajcie a nie jak stado sępów rzucacie sie na 1 osobę. Przeprosila i kropka
a gadanie o policjach itp. to wogóle ponizej pasa


Policja poniżej pasa ?
Skoro nie rozumiesz faktu, że przywłaszczenie pożyczenie czyjejś pracy jest kradzieżą to postaw się w sytuacji osoby która napracowała się.
Wyobraź sobie, że poświęcasz swój czas, po to, żeby wykonać jakieś zadanie np w pracy tworzysz swój projekt, następnie pokazujesz go drugiej osobie również z twojej pracy, po czym ta osoba zgłasza twój projekt jako własny i dostaje za to wypłate, rozumiem, że bys poszła i powiedziała że nie ma o co robić afery to tylko projekt....


To jest taka sama sytuacja, przecież autor napracował się nie tylko przy wykonaniu, ozdabianiu pierników, ale także przy robieniu zdjęć, a ktoś ot tak sobie wziął je po to by zgarnąć za jej prace nagrodę.

Po tym co osoba pożyczająca tutaj napisała, nie wachałabym się zgłosić sprawę na policje




dawaj sprawe na policje podac ci adres????


Dziewczyno nie błaźnij się bardziej ...
Każdy już przeczytał wszystko co o tym sądzisz, a jedyne twoje usprawiedliwienie to, to że wycofałaś w końcu fotke

I tyle z mojej strony na ten temat




Jak dla mnie temat skończony, dziewczyna przeprosiła, fotkę usunęła, więc koniec.
Żądanie od niej jakiejś rekompensaty jest grubą przesadą.
Poszukajcie lepiej jakiś nowych plagiatów, a nie, wyżywacie się dalej na niej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0