Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#4123381 Napisano: 08.02.2011 11:36:57 w Wkurza mnie...
yuliya25 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

echh.. mam prawo, bo On na prawde nie chce jeść.. ograniczyłam przekąski, słodycze (czasami zje jakąś mambę czy lizaka, ale nie codziennie!), a On nadal nie chce..
mięsa - nie lubi, wypluwa jak poczuje (czasami zje packę mielonego z ziemniakiem)
warzywa - niezbyt
owoce - cytrusy i winogrona, reszta pe!
pieczywo - tylko chrupkie (vasa z serkiem - o to może zjeść)

i mleko, mleko, mleko - 3xdoba - nie próbuję nawet ograniczać, bo jak chce to nie odpuści..

chyba zacznę Mu jakieś kropelki dawać Apetizer czy jakoś tak..? Próbowałyście?


Moja mała, jak miała ok 1-1,5 odmówiła jedzenia mięsa i ryby. Ogólnie to nie narzekałam na apetyt, ale jak poczuła gdzieś mięso czy rybę to wypluwała i koniec. Powiedziałam o tym naszej lekarce, bo się bałam że będzie małej brakować żelaza, więc zaleciła nam syrop Multivitamol 1+... Zaczęłam go podawać małej, po kilku dniach zaczęła jeść 3 razy więcej niż przed tym... odstawiłam syrop po niecałych 2 tygodniach, bo mała tak po nim jadła, że w ciągu miesiąca przytyła prawie 1,5 kg!!! Więc może spróbuj ten syropek, on jest z żelazem, ale też zwiększa apetyt.... moja jakaś dalej niepochamowana z tym jedzeniem, w maju skończy 3 latka, je wszystko co widzi emotka




Dziecko wie samo czego i ile potrzebuje emotka Jeżeli tylko ma dostęp do jedzenia to nie ma szans, żeby się samo zagłodziło. Jak będzie głodne to zje. Pamiętam ze swojego doświadczenia, bo byłam strasznym niejadkiem, jak babcia wmuszała we mnie jedzenie. Nienawidziłam tego i w końcu zaczęłam jej robić na złość nie jedząc niczego, co ona mi wciskała emotka Podjadałam po kryjomu, ale nie zjadłam nic kiedy ktoś mi coś wciskał. Albo jeżeli zostawałam sama z jedzeniem w kuchni to wrzucałam je za szafki albo spuszczałam w zlewie:P W końcu się oduczyli tego. Jem tyle ile potrzebuje.
Jak byłam mała nie jadłam też wielu potraw bo mi po prostu nie smakowały - skreślone były wszystkie mięsa poza kurczakiem, wszystkie zupy, ziemniaki, pasztety, gotowane warzywa - a teraz smak mi się zmienił i chętnie pałaszuję potrawy, których kiedyś bym nie tknęła emotka

Byłam też kiedyś na fajnych warsztatach psychologicznych, na których była mowa właśnie o niejadkach. Zwrócono uwagę na przemoc słowną wobec dzieci emotka To np. takie wciskanie im jedzenia za mamusie, za tatusia -n o za tatusia nie zjesz? Dziecko wtedy może czuć się winne, że nie chce zjeść za tatę i bez względu na to czy zje czy nie to, gdy tacie stanie się coś złego, może mieć poczucie, że to przez niego. Może to wzbudzić w nim duże poczucie winy. Kto wie co w takich małych głowkach siedzi emotka

Także tak jak pisały dziewczyny - jeżeli tylko badania ma w normie to nie ma podstaw do niepokoju. Podawaj śniadanie jak zwykle, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Ale niech nie stoi to na stole cały dzień. Np. po pół godzinie zabierz talerz. Jak będzie głodne to albo się upomni albo następny posiłek wszama aż będa mu się uszy trzęsły emotka

Trzymam kciuki żeby jednak zaczął jeść tyle, żebyś nie musiała się martwić emotka
A pomysł z kropelkami też niezły - ja brałam hmm sanostol? chyba tak to się nazywało - ale raczej bez efektów. Tylko babcia była spokojniejsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4122213 Napisano: 08.02.2011 04:56:13 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

leona napisał(a):

polec napisał(a):

jkkp napisał(a):

kubatbg napisał(a):

emotka emotka emotka emotka emotka

STRASZNIE emotka mnie reklama immunaru czy czegos tam w radio ... emotka na rmf leci non stop a to dziecko na sam koniec gdy mowi mniaam to jak by miało dowana do potęgi ;/ (nie obrażając dzieci chorych)


a ja myślałam, że tylko mnie ta reklama denerwuje emotka ale cieszę się, że innym też się nie podoba emotka



a jak psychologia, czyt. jak mnie mamusiu kochasz, to kup mi to ...



Najgorsze to są reklamy Rutinoscorbinu i pochodnych
a mnie najbardziej wkurza początek tej reklamy
Mam czwórkę dzieci - wspaaaaaaaaniałych dzieci
emotka




oo tak... nawet nie WSpaaaniałych tylko Spaniaałych emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4122041 Napisano: 08.02.2011 04:02:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
marzanna napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

dagmara napisał(a):

Kochani, dzieci są jak najbardziej prawdziwe (jeśli ktoś chce mogę przesłać akty urodzenia, ewentualnie zdjęca) Wytworzenie ich czy jest przyjemne każdy wie, wychowanie troszkę trudniejsze. Myślę,że możemy sobie pozwalać na wykorzystywanie tego faktu w konkursach. A co do samochodu to niestety nadal wygraliśmy jeden, ale zdecydowanie będziemu probować (już tylko w konkursach, o większej ilości dzieci na razie nie myślimy)



problem nie w metrykach dzieci, ale w niewątpliwych plagiatach

jeśli bowiem Dagmara jest właścicielką tylko 1 auta, a prawie ten sam tekst zaczyna zdobywać cenne nagrody w innych konkach, to coś tu jest nie tak emotka




Ee tam od razu plagiaty. Wpisy są za każdym razem inne, pojawia się tylko motyw 7 dzieci i 25 lat stażu małżeńskiego. A tego nikomu nie zabronisz pisać nawet jeżeli to nieprawda emotka
Poza tym pani Dagmara nie odniosła się do tego więc bardzo możliwe, że te wpisy są jej emotka I tyle.



Przecież ów pan pisze w tekście o Dagusi, z którą ma tę ósemkę potomstwa, więc łatwo wydedukować, że to pani Dagmara, a tekst to nie plagiat emotka



No ja widziałam tylko teksty bez imienia Dagusia, więc mogłam się tylko domyślać emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4121987 Napisano: 08.02.2011 03:44:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

dagmara napisał(a):

Kochani, dzieci są jak najbardziej prawdziwe (jeśli ktoś chce mogę przesłać akty urodzenia, ewentualnie zdjęca) Wytworzenie ich czy jest przyjemne każdy wie, wychowanie troszkę trudniejsze. Myślę,że możemy sobie pozwalać na wykorzystywanie tego faktu w konkursach. A co do samochodu to niestety nadal wygraliśmy jeden, ale zdecydowanie będziemu probować (już tylko w konkursach, o większej ilości dzieci na razie nie myślimy)



problem nie w metrykach dzieci, ale w niewątpliwych plagiatach

jeśli bowiem Dagmara jest właścicielką tylko 1 auta, a prawie ten sam tekst zaczyna zdobywać cenne nagrody w innych konkach, to coś tu jest nie tak emotka




Ee tam od razu plagiaty. Wpisy są za każdym razem inne, pojawia się tylko motyw 7 dzieci i 25 lat stażu małżeńskiego. A tego nikomu nie zabronisz pisać nawet jeżeli to nieprawda emotka
Poza tym pani Dagmara nie odniosła się do tego więc bardzo możliwe, że te wpisy są jej emotka I tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4121950 Napisano: 08.02.2011 03:34:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
dagmara napisał(a):

Kochani, dzieci są jak najbardziej prawdziwe (jeśli ktoś chce mogę przesłać akty urodzenia, ewentualnie zdjęca) Wytworzenie ich czy jest przyjemne każdy wie, wychowanie troszkę trudniejsze. Myślę,że możemy sobie pozwalać na wykorzystywanie tego faktu w konkursach. A co do samochodu to niestety nadal wygraliśmy jeden, ale zdecydowanie będziemu probować (już tylko w konkursach, o większej ilości dzieci na razie nie myślimy)




Tak, my wiemy, że pani Dzieci są prawdziwe - nikt nie żąda udowadniania tego, bez przesady - zresztą nikt nie ma prawa tego robić, a pani nie ma obowiązku niczego udowadniać:) Ja uważam też osobiście, że pani tekst w konkursie radia Zet był świetny i jak najbardziej zasłużył na autko emotka Życzę więcej takich wygranych. emotka

Po prostu w tym wątku rozgorzała dyskusja o skutecznych sposobach na wygrywanie, a że ostatnio wygranych wpisach w wielu konkursach pojawia się wpis o 7 dzieci to po prostu zostało to uznane za dobry sposób na poruszenie serc komisji emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4121915 Napisano: 08.02.2011 03:19:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
jkkp napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

jkkp napisał(a):

ale z tą siódemką dzieci, to gdzieś widziałam zdjęcie przy samochodzie wygranym jakimś, tylko nie moge sobie przypomnieć, co to był za konkursemotka




To był konkurs zetki i wpis pani Dagmary był naprawdę świetny emotka Tam była tylko wzmianka o 7 dzieciaczków i w ogóle nie o to w tym wpisie się rozbijało.

A tutaj ten pan wygrywa już w kolejnym konkursie podkreślając 25 lecie swojego małżeństwa i 7 dzieci (od przedszkolaka do studenta) emotka Jeżeli to nie pani Dagmara, albo to nie jej mąż, to podejrzewam, że ktoś znalazł niezły sposób na wzbudzenie pozytywnych uczuć w komisjach emotka Nie dość, że mają 25 letni staż, nie dość że mają 7 dzieci to jeszcze mąż nadal tak kocha żonę, że bierze dla niej udział w konkursach emotka

Lecę szukać kandydata na meża, który chciałby spłodzić mi 8 dzieci! muszę jakoś przebić tego pana, bo podbiera co fajniejsze nagrody emotka

A tak w ogóle... to czy w konkursach opisowych muszę pisać prawdę czy mogę polecieć z fikcją literacką? emotka


tak sobie pomyślałam, bo zdjęcie było przesympatyczne i wyglądali super emotka




Tak no i właśnie się zastanawiam czy ktoś podkradł pani Dagmarze ten fragment o dzieciaczkach, czy może pani Dagmara jest autorką pozostałych wpisów z 7 dzieci emotka Bo wpisy w konkursach zawierające to zdanie pojawiły się po opublikowaniu zwycięskiego tekstu pani Dagmary emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4121898 Napisano: 08.02.2011 03:13:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

zielonaszpilka - idź na in vitro, będzie szybciej emotka


no powiem Ci, że właśnie się zastanawiam jak machnąć 8 dzieci za jednym razem albo maks w dwóch turach emotka może adoptuję jakąś afrykańską wioskę po prostu? :>

i będzie mam 8 dzieci (wszystkie czarne) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4121894 Napisano: 08.02.2011 03:13:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
leona napisał(a):

Swoją drogą to fajne, że ludzi takie rzeczy wzruszają emotka




myślę, że to taka miła odmiana dla komisji zarzucanej grafomańskimi wierszykami i tekstami, które próbują być zabawne emotka Taki prosty wpis prosto z serca (taaa emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4121877 Napisano: 08.02.2011 03:08:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
jkkp napisał(a):

ale z tą siódemką dzieci, to gdzieś widziałam zdjęcie przy samochodzie wygranym jakimś, tylko nie moge sobie przypomnieć, co to był za konkursemotka




To był konkurs zetki i wpis pani Dagmary był naprawdę świetny emotka Tam była tylko wzmianka o 7 dzieciaczków i w ogóle nie o to w tym wpisie się rozbijało.

A tutaj ten pan wygrywa już w kolejnym konkursie podkreślając 25 lecie swojego małżeństwa i 7 dzieci (od przedszkolaka do studenta) emotka Jeżeli to nie pani Dagmara, albo to nie jej mąż, to podejrzewam, że ktoś znalazł niezły sposób na wzbudzenie pozytywnych uczuć w komisjach emotka Nie dość, że mają 25 letni staż, nie dość że mają 7 dzieci to jeszcze mąż nadal tak kocha żonę, że bierze dla niej udział w konkursach emotka

Lecę szukać kandydata na meża, który chciałby spłodzić mi 8 dzieci! muszę jakoś przebić tego pana, bo podbiera co fajniejsze nagrody emotka

A tak w ogóle... to czy w konkursach opisowych muszę pisać prawdę czy mogę polecieć z fikcją literacką? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4121736 Napisano: 08.02.2011 02:30:23 w Wkurza mnie...
eywa napisał(a):

co do afery trampkowej...nie znam koleżanki za dobrze, ale po kilku pw strasznie miła się wydała ,więc szczerze wątpie,żeby to jej sprawka była emotka



mam nadzieję, że trampki ze szpilkami Ci się nie pomyliły emotka bo my też jakąś wymianę pw miałyśmy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4116717 Napisano: 06.02.2011 11:35:48 w Wkurza mnie...
aleks21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

aleks21 napisał(a):

lekkoatletka napisał(a):

http://www.facebo...osts/132442626823085

BRAWO KONKURSOWICZE! oby tak dalej... emotka



rewelacyjne emotka dawno tak sie nie ubawiłam emotka




a ja jestem zażenowana emotka chyba przestanę mówić znajomym, że gram w konkursach, bo wstyd, że mogą mnie połączyć z czymś takim emotka emotka emotka



bez przesady. Zależy jakich masz znajomych emotka Bo te dwie panie to w 100% nie mój klimat emotka




mój też nie, ale ludzie, którzy w ogóle nie mają pojęcia o środowisku konkursowym mogą sobie pomyśleć, że takie coś jest na porządku dziennym (a w sumie teraz już prawie jest;) i że ogólnie ludzie dostają takiego kociokwiku jak o coś grają w konkursach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4116713 Napisano: 06.02.2011 11:31:10 w Wkurza mnie...
aleks21 napisał(a):

lekkoatletka napisał(a):

http://www.facebo...osts/132442626823085

BRAWO KONKURSOWICZE! oby tak dalej... emotka



rewelacyjne emotka dawno tak sie nie ubawiłam emotka




a ja jestem zażenowana emotka chyba przestanę mówić znajomym, że gram w konkursach, bo wstyd, że mogą mnie połączyć z czymś takim emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4116509 Napisano: 06.02.2011 09:55:30 w Wkurza mnie...
Nosz jak mnie wkurza to Avanti! Czy ktoś wie czy w tym konkursie http://avanti24.pl/moda/0,111771.html zmienne ip działa? Tzn. czy mogą sobie nabijać głosy? Jak w kilka godzin ze 100 głosów można zrobić 400??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4116480 Napisano: 06.02.2011 09:42:55 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Avanti emotka Jak w kilka godzin ze 100 głosów można zrobić 400?! myślicie, że będzie tam jakaś weryfikacją oszustów? Cały dzien zbieram, proszę znajomych i ludzi z forum a i tak wypadłam z rankingu emotka mam dość Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4114085 Napisano: 05.02.2011 10:49:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
leelee napisał(a):

musztarda napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):


Swoją drogą - znalazłam kolejny sposób na wygrywanie emotka Powoływanie się na siódemkę dzieci (od przedszkolaka do studenta) - dokładnie w tej formie! Wygrało to i auto w zetce i wakacje emotka :D:D


Chyba wiem o kim piszesz bo tez mi sie to rzucilo w oczy, o siodemce dzieci ta pani pisze tez w konkursie na wymarzone walentynki w avanti emotka



to były teksty Pani Dagmary, ale naprawdę bardzo fajne były emotka



Nie, nie emotka Ja uważam, że ten tekst, który wygrał autko w radio zet był naprawdę świetny emotka
Tylko zauważyłam to zdanie już w kilku innych konkursach opisowych, w tym w jednym, w którym wygrał wycieczkę emotka Ot, po prostu taka ciekawostka emotka W końcu każdy sposób jest dobry emotka

A tego konkursu avanti w ogóle nie przeglądałam, za dużo tych wpisów tam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4114081 Napisano: 05.02.2011 10:46:37 w PLAGIATY
misiek napisał(a):

madzdz święta racja podpisuje sie pod tym 2 rękami mało sie wypowiadam w temacie plagiatu bo mi sie żygać chce jak czytam ze to moje... za chwile to moje ..... po 2 dnia to juz zerżnieta gdzie tutaj dużo zabawy radosci przecież to czysta kpina każdy moze sobie przypiąc ze wczesniej to napisał - ze ktoś skopiował niestety zdrowy rozsądek przegrywa na tym forum nad głupotą i niektóre osoby gotowe były by sprzedać swoja matkę ojca żeby tylko być orginalni i wygrać torbę ekologiczna na zakupy ŻENADA Obudzcie sie teraz każdy kolejny konk i ktos nie świadomie świadomie powieli hasło z 2001-2010 roku nawet nie wiedząc o tym ale odrazu stado hien!!!! bo jak można was nazwać zaraz zabierze sie za pisanie do agencji >Ale szczerze nikt swoje hasła nie opatentował nie zastrzegło to mozecie cenzura zdziałac a Polak został dawno nauczony masz łeb i h.... to kombinuj SZKODA SŁÓW to gorzej jak za okupacji podpier... zgnoić zakapowac 2 osobę to niektórych z was piorytet

madzdz napisał(a):

sniper1 napisał(a):

Większość z tego portalu kombinuje jak wygrać, może zamiast karcić wskażecie sposoby jak omijać plagiat.
Podajcie stronę na której za małą cenę autor zgadza się na wykorzystanie jego hasła lub zdjęcia do konkursu.
Nie twórzcie nowej inkwizycji tylko pomagajcie...


Czytając takie posty mam wrażenie, że duch zdrowej rywalizacji i czerpania przyjemności z udziału w konkursach już dawno przestał istnieć.


emotka




Wydaje mi się że madzdz miała zupełnie co innego na myśli niż Ty. Jej chyba chodziło o to, że używanie cudzych zdjęć albo kupowanie cudzych zdjęć aby wziąć udział w konkursie to głupota. Że tworzenie zdjęć czy wierszyków na konkursy to część przyjemności jaka z nich płynie. Że fajnie coś stworzyć samemu a nie ukraść.

Natomiast raczej nikt tutaj nie plumka się o podobnie brzmiące hasła, ale o całe wiersze lub zdjęcia. Wybacz, ale Leśmian nie musi patentować swojego wiersza, żebyś nie miał prawa go użyć jako swojego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4113308 Napisano: 05.02.2011 06:11:35 w Oddam za darmo
Hmmm... mam podwójne zaproszenie do teatru w Łodzi - teatr Arlekin - 6 stycznia, godz. 19 - \Janulka, córka Fizdejki - niestety mój chłopak musi pilnie wyjechać i nie mam z kim pójść emotka
Ale sprawa wygląda tak, że jest to wygrana z portalu mmlodz. Niby wystarczy podać nazwisko przed wejściem i odebrać zaproszenie, ale w ogóle nie orientuję się, czy sprawdzają dowód i czy ktoś kto poda moje nazwisko będzie mógł sobie wejść czy np. ja będę musiała jechać odebrać to zaproszenie. Ktoś wie, ktoś chce? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4111870 Napisano: 05.02.2011 12:52:14 w PLAGIATY
Za to na emaluszkach jedno zdjęcie jest nawet autorstwa pani Anne Geddes emotka Czy ludzie naprawdę myślą, że nikt tego nie rozpozna? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4111866 Napisano: 05.02.2011 12:42:06 w PLAGIATY
kingaa napisał(a):

A co z tym konkiem gdzie już jedna Pani przywłaszczyła wierszyk Ciasteczka

http://www.facebo...8091512&comments

Wierszyki Magdaleny R. można znaleźć na necie.

Wiersz nr1.
http://www.google...p;fp=58fe8bbbf578988

Wiersz nr2.
http://www.google...p;fp=58fe8bbbf578988

Wierszyk Grzegorza R.i w necie też jest

http://www.galeri..._walentynkowe/14.pdf

http://mojursynow...ynkowe_zyczenia.html

to samo tyczy się Karoliny S.

http://www.moje-c...om/cytaty/kobiety/40



nie tyle te są zjechane z internetu emotka

a co do emaluszków to tam sporo więcej zdjęć jest ściągniętych z neta emotka Ale sejsa trwa, nie mam czasu się bawić w polowanie na czarownice emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4111860 Napisano: 05.02.2011 12:24:43 w PLAGIATY
sniper1 napisał(a):

Większość z tego portalu kombinuje jak wygrać, może zamiast karcić wskażecie sposoby jak omijać plagiat.
Podajcie stronę na której za małą cenę autor zgadza się na wykorzystanie jego hasła lub zdjęcia do konkursu.
Nie twórzcie nowej inkwizycji tylko pomagajcie...




Ja nie wiem, gdzie sa takie strony. Są na pewno jakieś banki zdjęć, ale nie wiem czy nawet jak kupisz taką fotkę to masz do niej pełne prawa i możesz używać jej w konkursie. Na pewno zawsze możesz szukać właściciela fotki i spytać czy możesz wykorzystać jego fotkę odpłatnie lub nieodpłatnie w konkursie.

Chociaż nie bardzo rozumiem po co te kombinacje. W przykładzie emaluszków i tak będzie to złamanie regulaminu, bo ma być Twoje dziecko.
Po drugie nie prościej i nie lepiej zrobić jednak swoją fotkę? Jak nie masz żadnej pasującej albumie, to chwilę pomyśleć nad koncepcją i zrobić zdjęcie? Przecież to trwa niedługo, a ile zabawy przy tym i satysfakcji jak wygra Twoja fotka. Wyświetl w wątku >>
0 0