Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6576872 Napisano: 04.03.2019 00:01:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trasza napisał(a):

Kurcze, co piszecie na Captain Jack?  Został mi ostatni kod i zero pomysłu na odpowiedź. Podpowie mi ktoś?

Oo dopiero zobaczyłam post i już za późno :) ja napisałam poemat na 500 znaków o muzyce i djowaniu i drugie zgłoszenie to krótka fraszka o Captainie Jacku. A na pudliszki wysłałam zgłoszenie przed sekundą, napisane w 2 minuty  emotka  Jak bym wygrała tym zgłoszeniem to bym padła ze śmiechu emotka  Kiedy ja się nauczę nie odkładania zgłoszeń na ostatnią chwilę? Ktoś ma jakieś rady na to? Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

zielonaszpilka

#6576281 Napisano: 01.03.2019 14:47:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W grudniu wróciłam do grania po kilku latach przerwy. Grudzień i początek stycznia był całkiem ok, a teraz pudło za pudłem. Chociaż kapitan ratował sytuację, a dzisiaj nawet on ominął mój port emotka  Chyba wypadłam z konkursowego rytmu, a teraz jeszcze powoli tracę wenę. Wątku zadziałaj! Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6574342 Napisano: 23.02.2019 16:30:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

?
C4 Durex..
Hebe  Palmolive 

powiadomienie w SOBOTE.
Oba regulaminy identyczne:
"a) W ciągu 3 dni roboczych od dnia wyłonienia Laureatów Laureat jest powiadamiany o wygranej za pomocą SMS na numer, z którego zostało wysłane zgłoszenie konkursowe."

CZY SOBOTA TO DZIEŃ ROBOCZY? też mam durex, ale z pewnoscią to było losowanie, pomyliłem konkursy i sms  treści z pośpiechu. z pewnością jest w moim sms inny produkt.
Tym samym dochodze do wniosku, że nikt tych odp nie czyta, a losowanie jest i powiadamianie kiedy im się zechce?
Przynajmniej  w niektórych konkursach

No to hit  jeśli rzeczywiście nie czytają emotka  Musze zerknąć jaka agencja to organizuje, bo ostatnio niewiele wygrywam w pisanych konkach, a w loteriach nigdy nie miałam szczęścia, więc muszę omijać tę agencje emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6572124 Napisano: 16.02.2019 10:33:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

monkakk napisał(a):

FBangelika3 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

FBangelika3 napisał(a):

Wyniki  Fairy na stronie EverydayMe. Może ktoś wygrał!? Bo cos wygralam tylko nie mam napisane jaka nagrodę emotka

możesz linka dać? Ciężko na telefonie znalezc

https://www.every...airycarrefourkonkurs

Macie te wyniki? U mnie wyskakuje okienko, że mogę dokończyć zdanie  emotka

u mnie na komputerze też

Powtórzę się. Podejrzewam, że FBangelika3 dołączyła na tej stronie do grona ambasadorów i zgłosiła się do testowania produktów fairy i po
prostu dostanie produkty fairy do testowania i potem będą ją prosić o
wypełnienie na ten temat ankiety. Moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z konkursem fairy w c4 Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6571632 Napisano: 15.02.2019 18:07:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBangelika3 napisał(a):

@dostałam takiego Drogi członku społeczności EverydayMe,
Bardzo dziękujemy Ci za wzięcie udziału w konkursie Fairy na stronie EverydayMe.Gratulujemy wygranej!Mamy nadzieję, że nagroda przypadnie Ci do gustu i że nadal będziesz regularnie odwiedzać naszą stronę.Chcielibyśmy prosić Cię o zamieszczenie swojej opinii na temat produktu, który wygrałeś, abyśmy mogli ulepszać nasze produkty.W odpowiedzi na tego maila bardzo prosimy o podanie pełnych danych teleadresowych do wysyłki nagrody pocztą kurierską. Pozdrawiamy,Zespół EverydayMe

Podejrzewam, że dołączyłaś na tej stronie do grona ambasadorów i zgłosiłaś się do testowania produktów fairy i po prostu dostaniesz produkty fairy do testowania i potem będą Cię prosić o wypełnienie na ten temat ankiety. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6571545 Napisano: 15.02.2019 14:17:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Oooo piwko od kapitana. Jak wcześnie dzisiaj informuje emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6571375 Napisano: 14.02.2019 23:03:46 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś jeszcze wolny paragon na Silan supreme? Mam wenę, a tylko jeden paragon emotka  :D Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6570923 Napisano: 13.02.2019 12:05:05 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

Dlaczego zapach Silan jest idealny na Walentynki? - to pytanie powoduje u mnie agresję. Ale skoro już kupiłam ten Silan, to pasowałoby wznieść się na wyżyny kreatywności i napisać coś mądrego (tylko że do głowy przychodzą same głupoty)

A ja, nie wiem skąd, uroiłam sobie, ze w Silanie pytali o zapach miłości czy zapach na walentynki i na to przygotowywałam koncepcje odpowiedzi.... no to wszystko poszło... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6570295 Napisano: 10.02.2019 15:28:39 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

cb656 napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

Co mam zrobić aby moje powiadomienia po zalogowaniu zamilkły... ?
Wykryto logowanie z nowego urządzenia...
Dodano łapkę do Twojego wpisu...
Dodano post w "Wygrane na oddane/sprzedaż" ...
Strasznie to irytujące  emotka

Na tej stronie możesz odhaczyć TYLKO te powiadomienia. Reszta to Siła Wyższa, na którą nie mamy wpływu, czyli kod Pionasa emotka

Jaka to strona? Bo przenosi mnie na główną  emotka    Nie mogę znaleźć tych ustawień...

Zielona Szpilko, link, który umieściłem w odpowiedzi, był spersonalizowany, więc tylko właściciel konta (czytaj: pytająca sssylwiaaa) mógł otworzyć wprost stronę, do której link prowadził.
To strona ustawień własnego profilu emotka W Twoim przypadku adres ma składnię zawierającą unikalny numer użytkownika 74344. Ta strona jest dostępna z tego miejsca (pokazuję obrazkami emotka )
Najpierw klikasz tutaj:

...a później tutaj, by dojść do ustawień preferencji własnego konta. emotka

Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi dobry człowieku! Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6570020 Napisano: 08.02.2019 18:53:52 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

Co mam zrobić aby moje powiadomienia po zalogowaniu zamilkły... ?
Wykryto logowanie z nowego urządzenia...
Dodano łapkę do Twojego wpisu...
Dodano post w "Wygrane na oddane/sprzedaż" ...
Strasznie to irytujące  emotka

Na tej stronie możesz odhaczyć TYLKO te powiadomienia. Reszta to Siła Wyższa, na którą nie mamy wpływu, czyli kod Pionasa emotka

Jaka to strona? Bo przenosi mnie na główną  emotka   Nie mogę znaleźć tych ustawień... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6570018 Napisano: 08.02.2019 18:51:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
No! Chociaż Kapitan w tym tygodniu emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6569969 Napisano: 08.02.2019 15:47:44 w Czy informują/ informowali?
prosiaczek napisał(a):

czy Kapitan to dzisiaj wypływa z portu?

Wszyscy czekają emotka Mogliby już puścić Kapitany, bo cały tydzień był do luftu, więc może chociaż tu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6569955 Napisano: 08.02.2019 14:39:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andziabid7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Ja dostałam dzisiaj maila o 14.14, ze zapraszają mnie na fb na losowanie samochodu, które odbędzie się dzisiaj o... 14 emotka emotka


i co? byłaś na losowaniu?  emotka emotka emotka

Nie byłam emotka liczyłam że któryś z moich kodów wpadnie, ale też lipton... tfu Loyd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6569952 Napisano: 08.02.2019 14:35:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

andziabid7 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

alan84 napisał(a):

andziabid7 napisał(a):

czy w ogóle ktoś coś wygrał w loterii LOYD?

lipa. mmarzylem o aucie a tu inny kod wygral. szkoda ze nie podali nr rezerwowych.

bo głównej nikt pewnie nie odbierze a rezerwa to Pani Kasia, Asia, Basia z kadr lub marketingu i dlatego uznali że nie trzeba już tych kodów podawać

moja siostra na samym początku wygrała 50zł co mnie motywowało aby pić ich herbatki emotka

też tak myślę
bo rzadko zdarza się loteria, o której w wątku "moje dzisiejsze wygrane" tak cicho
albo nie podawali rezerwy bo na wszystkich karteczkach było to samo ;0

Do tego profesjonalizm pana w tureckim sweterku, losy wypadające z urny i stojąca pod ścianą komisja emotka , której nie powierzyłabym nawet nazdoru nad świnką morską  emotka

Ja dostałam dzisiaj maila o 14.14, żebym nie przegapiła (!) losowania samochodu, które odbędzie się dzisiaj o... 14 emotka emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6569217 Napisano: 05.02.2019 20:14:13 w Wkurza mnie...
kasiaj110 napisał(a):

pink086 napisał(a):

Capitan doszedł ale bez kodów to wybrałam się do Tesco a tam też tylko niebieskie. Zoonk

u nas też już tylko zwykłe kapitany emotka  

Przemyśleli sprawę emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6568963 Napisano: 04.02.2019 23:00:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

soulfly napisał(a):

Dajcie już spokój, nie piszcie nic do Renii bo to będzie ciągnęło się w nieskończoność. 

My już na powrót o cheetosiusiakach piszemy emotka  To jest temat dnia emotka
P.S. kupiłam 2 paczki chrupek, dziś patrzę  - jedna. Mąż mi zeżarł bez oglądania emotka

Mojego przedwczoraj wysłałam po Captainy Jacki. Nie lubię tego robić, bo albo nie ma paragonu, albo nie konkursowe opakowanie albo w ogóle nie to kupuje  emotka  Miał kupić 5 sztuk, wyedukowałam go, że o paragonie nie musi pamiętać, ale opakowanie musi być konkursowe, bo potrzebuję kapsli. Sukces. Przywiózł właściwe butelki, ale tylko 3. Mówi, że wziął 5, ale dwie mu się przy kasie rozbiły, ale spoko, bo wszystko ogarnął i cały dumny wyciąga mi paragon a w nim nabite 5 sztuk , no bo w końcu musiał za nie zapłacić. A kapsle z tych rozbitych butelek gdzie? A no zostały w sklepie emotka emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6568759 Napisano: 04.02.2019 14:05:03 w Zdjęcia naszych wygranych
łyżeczka z fantasii:) jest calkiem urocza Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6568368 Napisano: 02.02.2019 21:10:32 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie konkurs Fairy! Miała być odpowiedź na 200 znaków bez spacji, a jednak liczą ze spacjami i jeszcze ten ich początek jakoś się chyba wlicza, bo nawet 200 ze spacjami nie przechodzi emotka
Dobra, ogarnęłam, że moje entery też się liczą jak spacje emotka  ale o tak, miało być 200 znaków bez spacji a jest Z! Wyświetl w wątku >>
1 niurek 0

zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6567772 Napisano: 01.02.2019 08:46:35 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon na konkurs Topaz Moi Bohaterowie - 12 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0