Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7193333 Napisano: dzisiaj o 09:12:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
whitepoint napisał(a):

Wszystko podałam z karty

Blokuj kartę w banku. Natychmiast. Dla pewności możesz przelać kasę z tego konta na inne. Nie podaje się takich danych w żadnym konkursie! Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7193228 Napisano: 21.07.2024 18:01:56 w WC - rozmowy o wszystkim
psotka napisał(a):

Moze ktos napisac obiektywnie co sadzi o takiej sytuacji?

mam dzialke, a na niej drzewo, ktorego galezie przechodza do sasiadow. czepiaja sie o to. doszlo do tego ze sami przycinaja galezie i potem zwalaja je na moja dzialke.

czy maja prawo to robic? nie chodzi mi o samo przycinanie ale o zwalanie smieci

Powinni wezwać Cię do usunięcia tych gałęzi z wyznaczonym terminem. Jeśli tego nie zrobisz to mogą gałęzie usunąć. Mogą dochodzić zwrotu kosztów usunięcia tych gałęzi od Ciebie. Wyświetl w wątku >>
1 psotka 0

zielonaszpilka

#7193039 Napisano: 20.07.2024 13:22:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

lewiatan loteria z piwami free - od kilku dni mam komunikat "Nieprawidłowe dane na zdjęciu paragonu". Jest jakieś rozwiązanie tej sytuacji?

Pisz do nich.  Zapewne nipu twojego sklepu nie ma w ich bazie. Muszą dodać nip do bazy albo dodać Twój paragon sami. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

zielonaszpilka

#7190793 Napisano: 11.07.2024 19:17:39 w Pomocy!!!!
Stokrotka1984 napisał(a):

netka2000 napisał(a):

Stokrotka1984 napisał(a):

Ogólnie pierwszy raz zostałam zdyskfalifikowana w takim konkursie, a powodem dyskwalifikacji jest "komisja uznała, że było nie fair play" emotka

Dlatego potrzebuje pomocy, bo nie wiem co dalej

Stokrotka1984 napisał(a):

Hej, mam zapytanie. Pisałam reklamację do konuksu z Kamikaze Altavia, i po miesiącu w ten poniedziałek dostałam dopiero odpowiedź na maila. Ogólnie to sam fakt, że odpowiedź przyszła po miesiącu a nie po regulaminowych 7 dniach jest nie w porządku według mnie i jeszcze... okres postępowania reklamacyjnego do 30 czerwca .
Gdy chciałam zadzwonić na telefon kontaktowy do organizatora okazało się, że jest... wyłączony.

Ogólnie zostałam niesłusznie zdyskfalifiokowana z konkursu i organizator nie chce przyznać mi nagrody.
Czy ktoś już miał podobną sytuację i co w takim przypadku warto zrobić? W jaki sposób można ubiegać się o nagrodę?

Czy warto zasięgnąć porady prawnika i wystosować pismo prawnicze do organizatora? Czy są jakieś inne metody.
Ogólnie z mojej strony - oprócz tego, iż opisałam dokładnie w reklamacji w jaki sposób, uczciwie, udało mi się uzyskać tak niski wynik - mogę wydaje mi się bez problemu udowodnić bezpośrednio komisji konkursowej, która podjęła decyzję o dyskwalifikacji, iż osiągnięcie takiego wyniku jest możliwe.

Jeżeli gra warta świeczki... Wysłać im pismo przedsądowe, najlepiej napisane przez prawnika lub kancelarię prawniczą.  Można też udać się do rzecznika konsumentów. Jest taki w każdym powiecie. Rzecznicy konsumentów pomagają bezpłatnie. Udzielają porad prawnych, pomagają w napisaniu pisma reklamacyjnego lub procesowego. Rzecznik może także wystąpić z powództwem w imieniu konsumenta lub wstąpić - za zgodą konsumenta - do toczącego się postępowania w sprawach o ochronę interesów konsumentów.

Ok, tylko czy rzecznik konsumenta pomoże przy takim konkursie emotka  tak jak mówię, nie znam się na tym.
Ogólnie gra wydaje mi się warta świeczki, bo główna nagroda jest rzędu 5000.

Liczę się z tym, że porada prawnicza z pismem to jest 300zl wzwyż.
Nie wiem czy opłaca się natomiast pakować w proces sądowy, bo to jest na dzień dobry kilka tysięcy zł.

Okres reklamacyjny do 30 czerwca tyczył się tylko tego, że do tego dnia można było złożyć reklamację. Oni w ciągu 7 dni od wpłynięcia reklamacji mieli ją rozpatrzyć. Nie ma info w jakim czasie od  rozpatrzenia wyślą decyzję. Teoretycznie według mnie powinni zrobić to w ciągu tych 7 dni, ale znowu pytanie - w jaki sposób zgłaszałaś reklamację, kiedy oni ją otrzymali i w jaki sposób i kiedy na nią odpowiedzieli. Druga sprawa to jakie masz dowody na uzyskanie takiego a nie innego czasu i tego, że było to zdobyte uczciwie? To już najlepiej skonsultować z prawnikiem przy czym będzie to rzeczywiście kosztowało jakieś 300-500 zl. Czasem samo pismo z kancelarii wystarcza, bo pokazuje, że jesteś zdeterminowana w walce o swoje. Ale czasem nie działa i z tym też musisz się liczyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7190006 Napisano: 09.07.2024 12:57:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Cóż, jak ktoś już zna Twój mail, to chyba najlepiej założyć nowy...

Na tego maila mi przychodzą zaproszenia do ankiet i jestem już do niego przyzwyczajona. Dlaczego ja mam zmieniać maila? Niech ta osoba przestanie się nim posługiwać!

Przestanie jak mu się znudzi albo i nie przestanie. Niestety brak uważności i opublikowanie swojego maila kosztuje Cię właśnie to, czego teraz doświadczasz. Mniej nerwów będzie kosztowało Cię zmienienie adresu e-mail, ale to Twoja decyzja. Ten mail i tak jest już spalony do grania w loteriach czy konkursach, a zmiana maila na stronach z ankietami to kilka minut roboty. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7189729 Napisano: 08.07.2024 14:56:22 w SZUKAM....
koniczynka123 napisał(a):

jokan napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Chodzi mi o to czy wam też tak głośno chodzi? Kupiony był w outlecie, wcześniej miałam Electroluxu i prawie nie było go słychać. czy to wina tego że powystawowy czy też tak wam hałasuje? Zresztą to samo z odkurzaczem emotka

a w którym momencie głośno chodzi? mam ale wydaje mi się, że on tak ma...no ale nie narzekaj, jest cichszy niż odkurzacz emotka

No właśnie z electroluxa mam cichy odkurzacz a Philips to już w ogóle był "bajka" ale  nie sprzedają już tego modelu, zresztą też jestem na kupnie i myślę czy lepsze te daysony czy jednak iRobot emotka Ps sprzedawca twierdzi że ten model ekspresu tak ma, ale sprzedawca wciśnie każdy kit emotka

Trudno będzie ocenić hałas, bo każdy ma pewnie inny próg uznawania czegoś za uciążliwe;) niemniej mój ekspres nie generuje takiego hałasu, który uznałabym za niepokojąco głośny:) nawet nagranie filmu pewnie nie odda rzeczywistej sytuacji i trudno to będzie porównać. Najlepiej by było gdybyś znalazła kogoś stacjonarnie do porównania, ale to pewnie trudne. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7189706 Napisano: 08.07.2024 14:01:10 w SZUKAM....
koniczynka123 napisał(a):

Chodzi mi o to czy wam też tak głośno chodzi? Kupiony był w outlecie, wcześniej miałam Electroluxu i prawie nie było go słychać. czy to wina tego że powystawowy czy też tak wam hałasuje? Zresztą to samo z odkurzaczem emotka

Trudno mi ocenić, bo to mój pierwszy ekspres. Przy mieleniu ziarna hałasuje, ale wydaje mi się to standardowe natężenie hałasu. Przy robieniu kawy hałas już nie jest uciążliwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7189702 Napisano: 08.07.2024 13:51:22 w SZUKAM....
koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Dekasia napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Szukam kogoś kto ma Automatyczny ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.6 plus s.100 1500 W czarny, kod kreskowy 424 2003 862 087

To ja. Co potrzebujesz?

Zapewne wycięty kod kreskowy emotka

Po co mi kod jak mam oryginalne pudło?emotka

Nie wiem, ale mam parę pomysłów emotka emotka  ja również mam ten ekspres w razie czego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7189694 Napisano: 08.07.2024 13:37:12 w SZUKAM....
Dekasia napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Szukam kogoś kto ma Automatyczny ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.6 plus s.100 1500 W czarny, kod kreskowy 424 2003 862 087

To ja. Co potrzebujesz?

Zapewne wycięty kod kreskowy emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#7188211 Napisano: 02.07.2024 19:48:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nelusia102 napisał(a):

Na jaką szkołę w tym miesiącu głosujemy w Winiary ?

Chyba cały czas Górzno emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7187738 Napisano: 01.07.2024 19:18:02 w Pomocy!!!!
cleo25 napisał(a):

Pomocy. Mam problem żeby wejść w wątki na ekonkursach w telefonie. Główna strona się wyświetla, ale potem wchodząc w każdy wątek (np. mdw) wyskakuje komunikat : " Zła prośba. Twoja przeglądarka wysłała żądanie, którego ten serwer nie mógł zrozumieć.Rozmiar pola nagłówka żądania przekracza ilmit serwera".  Wcześniej działało bez problemu. Coś się poprzestawiało w telefonie, w ustawieniach ? Podpowiedzcie coś,

Wyczyść ciasteczka albo korzystaj z przeglądarki w trybie incognito. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7187584 Napisano: 01.07.2024 12:49:40 w Informują
Informują z Konkurs "Łap chwile przyjemności" Netto

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Wejściówki Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7186983 Napisano: 28.06.2024 18:14:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wasata napisał(a):

jakie są aktualnie konkursy w których trzeba kupić alkohol wyżej procentowy niż piwo? (oprócz metaxy)

Jim beam. Jest osobny wątek do takich pytań emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7186636 Napisano: 27.06.2024 21:24:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komuś udało się wysłac formularz na bon do netto z Tyskiego? U mnie po kliknięciu Wyslij się nic nie dzieje. Nie działa ani na telefonie ani na komputerze. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7186557 Napisano: 27.06.2024 16:11:18 w ASPE..
Można? Można! U mnie też bon chociaż zagrałam chyba raz zupełnie bez wczuwania się emotka  nawet nie wiem jaki miałam czas. Jeśli organizatorzy myślą, że obecnie uda się nie rozdać nagród to się grub mylą. Duże agencje nie mogą sobie pozwolić na takie wtopy, bo stracą klientów. Niestety w innych sytuacjach, typu kraftowa czy maczszit, gdzie organizatorem jest sama firma, niewiele można im zrobić poza ewentualnym bojkotem. Chcę wierzyć, że ostatnie wpadki aspe to rzeczywiście wpadki a nie celowe działanie. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7186488 Napisano: 27.06.2024 13:00:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

Słabiutko to wygląda:/ szkoda. Patrząc na plakat widzę fajny rower. To to zwykły przeciętniak. Nie ma znaczeni ile dali za personalizację. Jest warty nie więcej niż 1000 zł. Ale jeśli takie jest ich stanowisko to nic nie zrobicie, bo pewnie na fakturze cena się zgadza.

Też tak uważam emotka

Piszą, że zwycięzca (według nich zwycięSca;) nie znajdzie drugiego takiego samego roweru i tu się mylą, bo wyprodukowali trzy takie, więc znajdzie i drugi i trzeci taki sam emotka  a nazwa Holandii 28 3S to chyba rzeczywiście nazwa przypadkowa - Holland od standardowego nazewnictwa tych rowerów, 28 od wielkości kół i 3S jako skrót od 3 sztuki 🙈 współczuję Wam dziewczyny. Takie rozczarowania są najgorsze. Wyświetl w wątku >>
1 Miligili 0

zielonaszpilka

#7186484 Napisano: 27.06.2024 12:53:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

Słabiutko to wygląda:/ szkoda. Patrząc na plakat widzę fajny rower. To to zwykły przeciętniak. Nie ma znaczeni ile dali za personalizację. Jest warty nie więcej niż 1000 zł. Ale jeśli takie jest ich stanowisko to nic nie zrobicie, bo pewnie na fakturze cena się zgadza. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7186480 Napisano: 27.06.2024 12:46:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wrzućcie zdjęcie tego roweru. Na plakatach wyglądał jak rower electra Amsterdam i cena by się zgadzała, tyle że one chyba już nie są dostępne i nie były produkowane w takim kolorze. Może tylko zrobili wizualizacje na podstawie tego roweru i rzeczywiście montowali go na zamówienie w firmie storm. Malowanie, składanie, nie wiem co tam jeszcze dołożyli, ale może stopkę, dzwonek, do tego wysyłka i może wyszła im taka cena. Kiepsko. Lepiej było kupić porządny rower w tej cenie, bo znaleźliby bez problemu fajne rowery w takim
kolorze. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7186252 Napisano: 26.06.2024 17:38:03 w ASPE..
rufus napisał(a):

Aspe - agencja, która robi w ostatnim czasie wiele konkursów z grami i coraz bardziej nie ogarniają tematu organizacji. Pracownicy mylą konkursy, nie znają terminów rozwiązań, przeinaczają fakty i często wyniki graczy w niejawnych rankingach (a komus mogloby sie wydawac ze mial za slaby wynik na nagrode emotka )

Mija tydzień od terminu powiadomienia laureatów (19.06) Konkursu https://grasztaktycznie.pl/
Agencja uparcie twierdzi, że info mailowe poszło ale nikt nic na forum nie wie, nikt nic nie wygrał na łącznie 133 nagrody w konkursie.
Rozmawiając z i porównując wyniki z wieloma osoba z forum, stwierdzamy że nie ma możliwości żeby oni puścili info.
Sam wiem jaki miałem wkład czasowy i pieniężny w ten konkurs i to co oni wyprawiają to jest dramat. emotka

Pytanie do forumowiczów jak i szczegolnie do osob, które brały udział w tym konkursie. Jakie kroki podejmujemy w kierunku wyjasnienia sytuacji? Kontakt z agencja jak grochem o ściane, wszystkim osobom mowia to samo - info poszlo.

Sponsor nagród? Jakieś pomysły rozwiązań na przykladzie podobnych sytuacji z innymi agencjami?
Jak ogarnąć tych patałachów..  emotka
Trzeba obrać jakąś wspólną ścieżke.

Jak dla mnie trzeba uruchomić sponsora. Proponuje Fb tyskiego - oni tam odpowiadają na komentarze regularnie.  Ewentualnie jakieś maile do działu marketingu czy reklamy tyskiego. W biedronce bilety musieli rozdać - sami by ich nie „przejedli”, a gdyby ta trybuna świeciła pustkami to byłoby czarno na białym, że jest coś nie tak. Z bonami łatwiej zrobić przekręt. Nie rozwiązali tego konkursu w netto i doskonale to wiemy. A jak inne konkursy? Np te na stacjach benzynowych? Tamte są rozwiązane? Wyświetl w wątku >>
2 rufus, lukas08 0

zielonaszpilka

#7186201 Napisano: 26.06.2024 15:03:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Czy komuś się udało wygrać w everydayme na jedno konto w jednym konkursie ale 2 nagrody?

Tak

Tak. Potwierdzam emotka  . Dwie różnego stopnia.

Dwie tego samego też da radę;) Wyświetl w wątku >>
1 monia0303 0