Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sylwika76

sylwika76

#6494268 Napisano: 03.06.2018 23:56:49 w Auchan
A co zrobić jak z wykazu wybrałam inny sklep i  wysłałam??? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6493632 Napisano: 31.05.2018 18:11:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jak informują w  DC Kibcuj z Lays i Pepsi? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6492991 Napisano: 28.05.2018 22:24:44 w Paragony na trwające konkursy
Czy Ktoś potrzebuje paragon na palmę z Kruszwicy Carrefour - konkurs do dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6492990 Napisano: 28.05.2018 22:22:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bardzo dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6492986 Napisano: 28.05.2018 22:11:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w konkursie "Daj się poruszyć z Nestle i wygraj 2 koła"Intermarche  jaka ma być długość smsa? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6489481 Napisano: 14.05.2018 23:13:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w GOSHgirl odsyłacie oświadczenie ze strony, czy wystarczy imię i nazwisko (tak sugerują w mailu o wygranej)? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6485044 Napisano: 26.04.2018 08:55:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest sens wysyłać zgłoszenie pod koniec etapu #GOSHGIRL? Czy wygrywaliście na zgłoszone prace pod koniec miesiąca (sprawdzam gorliwość organizatora w stosunku do czytania zgłoszeń emotka  ).  Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6481839 Napisano: 13.04.2018 22:12:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dziękuję za pomocemotka  czyli jak mam fakturę i osobno potwierdzenie zapłatą to faktura mi nie potrzebna do konkursu visa tylko to potwierdzenie - dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6481824 Napisano: 13.04.2018 21:09:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w Visie w razie wygranej muszę mieć paragon+potwierdzenie płatności kartą? czy samo potwierdzenie bez paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6479512 Napisano: 04.04.2018 21:30:18 w Kaufland konkursy
kamyk101 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy Ktoś czeka jeszcze na bony z urodzinowej loterii ? mam info, że paragon przeszedł pozytywną weryfikację a bonu nie ma emotka
pisać do Smolara, czekać cierpliwie,  czy dzwonić?

czekać i nie szaleć emotka

dziękuję za radę - jestem niecierpliwaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6479508 Napisano: 04.04.2018 21:21:51 w Kaufland konkursy
czy Ktoś czeka jeszcze na bony z urodzinowej loterii ? mam info, że paragon przeszedł pozytywną weryfikację a bonu nie maemotka
pisać do Smolara, czekać cierpliwie,  czy dzwonić? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

sylwika76

#6477005 Napisano: 26.03.2018 10:44:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
Cieszy mnie, że macie takie otwarte umysły. Podobało mi się stwierdzenie, że to jakby nie pozwolić polonistom grać w konkursach na wymyślenie hasła. Ja spotkałam się z krytyką, że prowadząc gastronomię nie powinnam brać udziału w konkursach kulinarnych. Uważam, że to bzdura emotka  Dziękuję Wam za komentarze. Wyświetl w wątku >>

sylwika76

#6477001 Napisano: 26.03.2018 10:41:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
mietowa napisał(a):

maximus napisał(a):

ace napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Hej, co myślicie o zwycięstwie w konkursie fotograficzny osób, które profesjonalnie zajmują się fotografią? Z jednej strony każdy ma prawo wziąć udział w konkursie, a z drugiej taki 'szaraczek' raczej nie ma szans z profesjonalistami. Czy agencje powinny robić szybki research wybierając zwycięzców? Czy to raczej krzywdzące, bo przecież konkurs jest dla wszystkich? A może powinien być punkt w regulaminie odnośnie takich sytuacji? A może właśnie taki punkt jest niezgodny z prawem? Chciałabym poznać Waszą opinię.

Przykładów takich zwycięstw jest wiele, choćby ostatnie (chociaż tę fotę akurat mógł wykonać praktycznie każdy):
https://nowyduster.pl/
https://www.faceb...m/sabinapawellabe/ 

super zdjęcie w tym Duster! Słusznie wygrało emotka
Dopóki zdjęcie nie jest splagiatowane to ok. Dlaczego zabraniać grać profesjonalnym fotografom w konkursach? choć  fotografowie z prawdziwego zdarzenia to chyba raczej jeśli biorą udział w konkach to bardziej w swoich branżowych, gdzie liczy się odpowiedni moment zrobienia zdjęcia (idealne światło, sytuacja, zgranie kolorystyczne itp), a nie samoczynne zaaranżowanie i obróbka w programie graficznym. to tak jakby zabronić polonistom grać w konkach na hasła (w końcu to nie fer wobec osób z umysłem ścisłym). Wbrew temu co nam się próbuje wmówić wcale wszyscy nie jesteśmy sobie równi, więc niech każdy rozwija i wykorzystuje swoje talenty jak tylko może emotka




nagrodą była Dacia Duster ?   słusznie przyznana nagroda.   A niby komisja miała nagrodzić jakąś miernotę ?    Jeśli jestem kiepski w kreatywnych dokończeniach zdań to nie startuje w takich konkursach i nie pcham się do takich konkursów i nie zazdroszczę innym wygranej

Dołączę do tych, którzy nie widzą w tym nic złego. To konkurs, ma wygrać najlepszy. O wiele, wiele bardziej drażni mnie, gdy komisja konkursowa nagradza ogólnie cóż... bardzo przeciętne prace, "żeby wszyscy mieli szanse". To sprowadzenie konkursu dla dorosłych  i rywalizacji do zabawy przedszkolaków - "oj dobrze, już dobrze, następnym razem ty na pewno wygrasz". 

Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6476929 Napisano: 25.03.2018 23:28:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Hej, co myślicie o zwycięstwie w konkursie fotograficzny osób, które profesjonalnie zajmują się fotografią? Z jednej strony każdy ma prawo wziąć udział w konkursie, a z drugiej taki 'szaraczek' raczej nie ma szans z profesjonalistami. Czy agencje powinny robić szybki research wybierając zwycięzców? Czy to raczej krzywdzące, bo przecież konkurs jest dla wszystkich? A może powinien być punkt w regulaminie odnośnie takich sytuacji? A może właśnie taki punkt jest niezgodny z prawem? Chciałabym poznać Waszą opinię.

Przykładów takich zwycięstw jest wiele, choćby ostatnie (chociaż tę fotę akurat mógł wykonać praktycznie każdy):
https://nowyduster.pl/
https://www.faceb...m/sabinapawellabe/  Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6474634 Napisano: 19.03.2018 19:59:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy na loterie Kaufland jest jakieś ograniczenie co do gospodarstwa/osoby?

Na tygodniowe 50- tki nie ma ograniczeń 

dziękuję Wyświetl w wątku >>

sylwika76

#6474307 Napisano: 18.03.2018 21:23:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy na loterie Kaufland jest jakieś ograniczenie co do gospodarstwa/osoby? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6473994 Napisano: 17.03.2018 12:06:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Kochani, mam takie pytanko emotka  Chciałabym wysłać zgłoszenie na Monster Munch. Zdjęcie jest w pionie, gdy je ładuję poprzez formularz, widoczna jest jedynie jego część. Czy jury zobaczy całość? A może jest określony wymiar, którym powinnam się posłużyć? Help! 

Jest limit wymiarowy określony w regulaminie. Póki nie masz komunikatu, że zdjęcie jest za duże, póty możesz się nie przejmować. Podgląd jest tragicznej jakości, to fakt, ale do galerii spływają zdjęcia dokładnie takiej jakości, jakie przygotujesz emotka

Dziękuję wszystkim za pomocemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwika76

#6473971 Napisano: 17.03.2018 09:12:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Kochani, mam takie pytanko emotka  Chciałabym wysłać zgłoszenie na Monster Munch. Zdjęcie jest w pionie, gdy je ładuję poprzez formularz, widoczna jest jedynie jego część. Czy jury zobaczy całość? A może jest określony wymiar, którym powinnam się posłużyć? Help! 

Po załadowaniu, w podglądzie zawsze jest straszna jakość zdjęcia, a czy część jest widoczna tylko to nie pamiętam. Pewnie zobaczą całość, co do wymiarów tak, są określone maksymalne wymiary, nie przepuści Cię jeśli będą przekroczone emotka


Dziękuję za pomoc emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

sylwika76

#6473957 Napisano: 17.03.2018 08:12:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kochani, mam takie pytanko emotka  Chciałabym wysłać zgłoszenie na Monster Munch. Zdjęcie jest w pionie, gdy je ładuję poprzez formularz, widoczna jest jedynie jego część. Czy jury zobaczy całość? A może jest określony wymiar, którym powinnam się posłużyć? Help!  Wyświetl w wątku >>
0 0