Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ismena

ismena

#2446280 Napisano: 20.06.2009 05:40:34 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

Reni napisał(a):

ismena napisał(a):

sarenka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

Reni napisał(a):

halfpint napisał(a):

sildunia napisał(a):

martu18 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

mam pytanie do krakusek emotka

czy komus udalo sie odebrac prezent kolo bagateli??

bo mnie te kobity juz do szalu doprowadzaja, dzis byla siostra i tez nie dostala bo podobno jeszcze nie ma!!!


ja tam nie chodzę, bo te kobiety mnie wkurzają. za to na wiślnej są bardzo uprzejme emotka



na Dunajewskiego odradzam
fajna kierowniczka jest na Wiślnej i super zorientowana laska na Dietla emotka pozdrawiam te mile panie emotka



Ja na Dunajewskiego byłam już 4 razy przez ostatnie 2 tygodnie czekając na prezenty i ciąle nic. Napisałam też do rossnetu, czy wiedzą coś na ten temat i dostałam odpowiedź, że jest problem z dostawą i powiadomią mnie, jak prezenty tam dotrą... szkoda tylko, że został tylko tydzień na odebranie prezentu emotka ech, normalnie co za życie... emotka


Ja już zrezygnowałam z tego prezentu na Dunajewskiego-kupony oddałam sąsiadce
emotka Szkoda dla czegoś takiego czasu i nerwów... emotka




no porazka w tamtym rossmanie, a kobietki tam pracujace powinny dostac odznaczenie za nieuprzejmosc i gburowatosc
nalezy im sie emotka emotka



nie polecam rossmana na Wiślnej, a szczególnie jednej niegrzecznej sprzedawczyni.
Chciałam odebrać 2 prezenty, bo byłam z córką.
To sprzedawczyni stwierdziła, że dziecko nie otrzyma bo nie jest 100 % osobą i że prezent może odebrać tylko pełnoletnia osoba...



prezent przysługuje zalogowanemu użytkownikowi rossnet.pl. W regulaminie strony nie ma zastrzeżenia, że użytkownikiem może być wyłącznie osoba pełnoletnia... Więc Twoja córka jak najbardziej może na rossnet.pl posiadać konto i odbierać prezenty emotka ja bym napisała o takim zachowaniu sprzedawczyni do redakcji...


dokłdnie! nie ma nigdzie zapisane ze musi byc to osoba pełnoletnia tylko że osoba fizyczna a nia staje sie człowiek w chwili urodzenia emotka
no chyba, ze po wpisaniu daty urodzenia dziecka nie wyskakuje automatycznie ikonka z prezentem? Bo tego to nie wiem... emotka


no i tu sie mylicie moje drogie w regulaminie wydawania prezentow jest jak wol napisane , że
# Warunkiem uczestnictwa w Akcji jest:

* spełnienie warunków uczestnictwa wskazanych w § 3 pkt 1. Dodatkowo uczestnik Akcji deklaruje, że jest pełnoletnim nieubezwłasnowolnionym obywatelem RP.
* akceptacja całości Regulaminu oraz Regulaminu Subskrypcji i wyrażenie bezwarunkowej zgody na zastosowanie wszystkich jego postanowień;
Ja oczywiscie odbieram na nie pelnoletnie dzieci i nie mialam jeszzce problemu ale to dlatego , ze spzredawczynie nie czytają regulaminu



zwracam honor, nie zauważyłam... jednakże tłumaczenie sprzedawczyni, że dziecko nie jest osobą mnie rozbawiło emotka

a tak w ogóle... wie ktoś może co robią z prezentami, po które nikt się nie zgłosi? Czy sprzedawczynie mają jakiś interes w tym, żeby utrudniać wydawanie prezentów? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2446170 Napisano: 20.06.2009 03:55:18 w Rossmann
sarenka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

Reni napisał(a):

halfpint napisał(a):

sildunia napisał(a):

martu18 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

mam pytanie do krakusek emotka

czy komus udalo sie odebrac prezent kolo bagateli??

bo mnie te kobity juz do szalu doprowadzaja, dzis byla siostra i tez nie dostala bo podobno jeszcze nie ma!!!


ja tam nie chodzę, bo te kobiety mnie wkurzają. za to na wiślnej są bardzo uprzejme emotka



na Dunajewskiego odradzam
fajna kierowniczka jest na Wiślnej i super zorientowana laska na Dietla emotka pozdrawiam te mile panie emotka



Ja na Dunajewskiego byłam już 4 razy przez ostatnie 2 tygodnie czekając na prezenty i ciąle nic. Napisałam też do rossnetu, czy wiedzą coś na ten temat i dostałam odpowiedź, że jest problem z dostawą i powiadomią mnie, jak prezenty tam dotrą... szkoda tylko, że został tylko tydzień na odebranie prezentu emotka ech, normalnie co za życie... emotka


Ja już zrezygnowałam z tego prezentu na Dunajewskiego-kupony oddałam sąsiadce
emotka Szkoda dla czegoś takiego czasu i nerwów... emotka




no porazka w tamtym rossmanie, a kobietki tam pracujace powinny dostac odznaczenie za nieuprzejmosc i gburowatosc
nalezy im sie emotka emotka



nie polecam rossmana na Wiślnej, a szczególnie jednej niegrzecznej sprzedawczyni.
Chciałam odebrać 2 prezenty, bo byłam z córką.
To sprzedawczyni stwierdziła, że dziecko nie otrzyma bo nie jest 100 % osobą i że prezent może odebrać tylko pełnoletnia osoba...



prezent przysługuje zalogowanemu użytkownikowi rossnet.pl. W regulaminie strony nie ma zastrzeżenia, że użytkownikiem może być wyłącznie osoba pełnoletnia... Więc Twoja córka jak najbardziej może na rossnet.pl posiadać konto i odbierać prezenty emotka ja bym napisała o takim zachowaniu sprzedawczyni do redakcji... Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2445241 Napisano: 19.06.2009 09:40:10 w Pomocy!!!!
muzulmanka napisał(a):

a na Visę możecie wejść? jakiś błąd od wczoraj mi się wyswietla...
nie można sprawdzić wyników losowania za maj ani transakcji zarejestrować emotka

jakis taki komunikat- tez macie???
Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia













www.visapromotions.net używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.

Ten certyfikat utracił ważność 2009-06-19 01:59.

(Kod błędu: sec_error_expired_certificate)




sprobuj tu:
http://www.visapromotions.net/pl/

u mnie dziala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2442342 Napisano: 18.06.2009 03:31:02 w Rossmann
mariolakal napisał(a):

Dzisiaj byłam w rossmanie w Kaliszu po odbiór zestawu urodzinowego i prezentu z piłką plażową… Stałam w kilometrowej kolejce do kasy… Pani kasjerka była zupełnie niezorientowana i zagubiona /chyba stażystka/, gdyż co chwilę wołała koleżankę do pomocy w sensie skorygowania nabitej ceny itp… Gdy przyszła moja kolej, znów zawołała koleżankę, która była bardziej w temacie… poprosiła o dowód osobisty i poszła na zaplecze… Przytargała karton z urodzinowego i opakowaną w folię piłeczkę… Powiedziałam jej, że brakuje próbek kosmetyków do tej piłeczki, a ona zrobiła wielkie oczy i stwierdziła, że nic więcej nie ma w prezencie oprócz piłeczki… Potem nabiła mój kod na kasę i oświadczyła, że nie może mi wydać „prezentu”, gdyż ten kod jest do wykorzystania prawdopodobnie w innej drogerii… Walnęłam więc jej tę piłeczkę na ladę i „podziękowałam”… O3wiście nie muszę wspominać o tym, ze tylko ten sklep wybrałam bo nie było innego „ w pobliżu”, czyli 25 km… Cheeeebbba zakończę historię z Rossnetem dopóki nie zmienią zasad odbierania nagród… emotka



wybieraj zawsze rossmana na polnej emotka nigdy nie ma tam problemów z odbiorem nagród i prezentów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2439584 Napisano: 17.06.2009 11:34:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
czy ktokolwiek z dzwoniących dowiedział się o wygranych bonach z nalewki babuni, czy wszystkim mówią, że nie ma ich na liście? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2439574 Napisano: 17.06.2009 11:32:00 w Wkurza mnie...
apoccalipsa napisał(a):

magdalenka26 napisał(a):

emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

tez mnie nie ma na liście emotka emotka emotka emotka

ta babka juz nawet nic nie mówi tylko o nazwisko pyta emotka emotka


pewnie co chwilę ktoś dzwoni
dobrze im tak! emotka emotka emotka



jakby się komuś nudziło i miał zamiar dzwonić, i równocześnie chce być miły, to niech się odezwie na pw, to podam nazwisko swoje do sprawdzenia emotka emotka emotka
powinniśmy teraz zebrać kilkanaście nazwisk i zadzwonić raz a dobrze emotka emotka

w temacie: oczywiście, wkurza mnie nalewka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2438388 Napisano: 16.06.2009 08:15:51 w Paragony
szukam paragonu z tesco na zakup produktów dove za minimum 15 złotych - z datą od 04.06 emotka pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2435800 Napisano: 15.06.2009 01:36:56 w GRATISY
sonyyy napisał(a):

http://tnij.org/d..._doladowanie_for_you



oj nieładnie emotka to przecież zwykły link do głosowania na 3d emotka

u mnie gratisy z drogerii dziś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2426140 Napisano: 08.06.2009 03:56:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
olunka napisał(a):

czyli jak ktoś torby nie wygrał to nie ma szans na główna nagrodę?
chodzi o nalewkę emotka



wg regulaminu, nie ma szans Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2426131 Napisano: 08.06.2009 03:50:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
ciasssteczko napisał(a):

wlasnie jak dla mnie laureat to takze osoba ktora wygrala bon, ale mam nadzieje ze przez przypadek nie zamiescili osobnego info o powiadomieniu mailowym o nagrodach dodatkowych



ale jest napisane, że Zwycięzca = Nagroda I Stopnia; Laureaci = Nagroda II Stopnia emotka o emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2426119 Napisano: 08.06.2009 03:44:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
ciasssteczko napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ewusia3086 napisał(a):

jest cos z nalewki babuni ? dzwonili do kogos ? ja juz trace nadzieje emotka


tam się podawało tylko mail więc jak mieliby zadzwonić? emotka
ale wyniki by mogli dać...



telefon podawalo sie w mailu z danymi do wysylki toreb, ale z regulaminu tak jakby wynika, ze wszystkich laureatow beda powiadamiac telefonicznie - jesli z powiadomieniem o bonach tez chca dzwonic to zajmie im troche czasu emotka



w regulaminie jest napisane, że będą dzwonić do Zwycięzcy i Laureatów emotka czyli raptem 3 telefony muszą wykonać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2425108 Napisano: 08.06.2009 08:28:34 w Wkurza mnie...
taaga20 napisał(a):

Wkurzyła mnie poczta emotka Przez te ich nie dostarczanie przesyłek w czasie nie dostanę Tostera jednego ze Stovitu. Choć wysłałam paragon zaraz po otrzymaniu informacji o wygranej - list polecony z paragonem nie przyszedł do nich w ciągu tygodnia emotka ble - już normalnie ręce mi odpadają jak sobie pomyślę o poczcie emotka



ja mam podejrzenia, że to stovit kręci emotka bo moje listy rzekomo w ogóle nie dosżły emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2423877 Napisano: 07.06.2009 03:30:51 w Giełda Kodów ; )
kupię kody z pepsi emotka pw proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2418074 Napisano: 04.06.2009 05:47:02 w Pomocy!!!!
melisa napisał(a):

zaraz mnie coś weźmie, szukam tego konkursu z pokerstars, w którym turnieje odbywały się co wtorek i czwartek. Nie mogę go znaleźć, jest tylko jakiś z ixi, ale to nie był chyba ten... nie mogę też znaleźć pokoju turniejowego emotka



może to:
https://www.e-kon...rticles-1-43207.html emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2416805 Napisano: 04.06.2009 10:24:34 w Dziś cieszę się z.....
dziś cieszę się, że ktoś wymyślił taki konkurs jak magnum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2415159 Napisano: 03.06.2009 03:54:06 w Paragony
Kupię paragony na bounty z leclerc'a i stokrotek wymienionych w regulaminie emotka proszę pw, dogadamy się napewno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2408252 Napisano: 01.06.2009 10:09:50 w Rossmann
l0ginka napisał(a):

Ciekawe czy wszyscy z http://www.rossne...i/?contrixId=1200002 maja male dzieci



ja mam małego chrześniaka i siostrzeńca w jednej postaci emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2405640 Napisano: 30.05.2009 03:28:52 w Allegro.pl - bez linków
gemma napisał(a):

czy Wam też dziś nie działa allegro? emotka



u mnie śmiga emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2398103 Napisano: 27.05.2009 11:15:51 w Pomocy!!!!
ilus napisał(a):

Wygrałam w konkursie Magnum. Niby wygrałam. Bo jak chce wypelnic formularz z danymi to wyskakuje komunikat, ze podalam niepoprawne dane. Ktos wie dlaczego?:(



pw emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2393489 Napisano: 25.05.2009 12:46:10 w Wkurza mnie...
wkurza mnie stovit, który nie chce przysłać i nie przyśle tostera emotka bo rzekomo zaginął list emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0