Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ismena

ismena

#2776424 Napisano: 22.10.2009 06:21:03 w Paragony
emanuela24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

A po ile będą stały paragony z Rossmana (L'Oreal)?
Pytam bo wysłałam 2 zgłoszenia, a mam 1 paragon i w razie wygrania bonów będę miała mały problem...
A może jest ktoś kto kupił, a zapomniał wysłać zgłoszenia?




maleńka nie bój się tu są tacy naiwniacy ze zapewne za 10 zł oddadzą emotka



emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2776416 Napisano: 22.10.2009 06:19:52 w Paragony
malenka89 napisał(a):

A po ile będą stały paragony z Rossmana (L'Oreal)?
Pytam bo wysłałam 2 zgłoszenia, a mam 1 paragon i w razie wygrania bonów będę miała mały problem...
A może jest ktoś kto kupił, a zapomniał wysłać zgłoszenia?



skoro trzeba było kupić produkty za minimum 39 zł, w nagrodę bon na 200 zł, to myślę, że koło 70 zł emotka jak się mylę, to mnie wyprowadźcie z błędu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2776206 Napisano: 22.10.2009 05:43:34 w Rossmann
ismena napisał(a):

a ten wyjazd do Paryża, to jest grupowy, czy każdy swoją własną ścieżką będzie chodził? emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2776193 Napisano: 22.10.2009 05:41:03 w Rossmann
toka napisał(a):

ismena napisał(a):

nice napisał(a):

ismena napisał(a):

toka napisał(a):

ismena napisał(a):

tak swoją drogą już widzę ten lincz, jakby ktoś napisał, że szuka paragonu na zakup kosmetyków l'oreal na minimum 39 zł emotka


a ten wyjazd do Paryża, to jest grupowy, czy każdy swoją własną ścieżką będzie chodził? emotka


nie sądze
Skoro komus sie nie przyda to lepiej sprzedać niż wyrzucić.Zwłąszcza jak ktos ma kilka i nie boi sie ze mu zabraknie w razie listy rezerwowej



no ok, ale nie powiesz mi, że nie wkurzyliby się ludzie, że ktoś szuka paragonu na Paryż i to pewnie najchętniej za kilka złotych emotka
normalnie mnie nie rusza kupowanie paragonów, ale tym razem to nawet ja bym się wkurzyła pewnie emotka



A ja chyba bym się nie wkurzyła i sprzedała.
Od początku byłam na anty do tego konkursu. A na końcu się skusiłam i poleciałam do rossmana zakupić produkty i wzięłam udział. Ale pewnie nie wygram bo jak zobaczą moje dane to pewnie nie wybiorą bo ostatnio wygrałam bon thalgo za 250 zł i pierścionek u tej agencji.
Tak więc uważam że jestem na znanej mi pozycji od samego początku. Tylko nie wiem po co ja się na to skusiłam.
emotka
Więc jak nie wygram chętnie odsprzedam temu komu się przyda. emotka



jak wygram za dużo bonów, to się do Ciebie zwrócę emotka emotka

myślisz, że oni skreślają kogoś jak za dużo wygra w krótkim czasie emotka emotka nieładne by to było emotka


nie sądze zeby ktos tam miał taką pamięc do laureatów konkursów.Raczej za bystrzy nei są skoro tyle im schodzi z roztrzygnięciem konku i powiadaaaaaaaaaaaamianiem laureatów.Wyluzuj emotka



rozumiem, ze to do nice było emotka bo ja to pełen relaks i 'no stres' emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2776133 Napisano: 22.10.2009 05:28:07 w Rossmann
nice napisał(a):

ismena napisał(a):

toka napisał(a):

ismena napisał(a):

tak swoją drogą już widzę ten lincz, jakby ktoś napisał, że szuka paragonu na zakup kosmetyków l'oreal na minimum 39 zł emotka


a ten wyjazd do Paryża, to jest grupowy, czy każdy swoją własną ścieżką będzie chodził? emotka


nie sądze
Skoro komus sie nie przyda to lepiej sprzedać niż wyrzucić.Zwłąszcza jak ktos ma kilka i nie boi sie ze mu zabraknie w razie listy rezerwowej



no ok, ale nie powiesz mi, że nie wkurzyliby się ludzie, że ktoś szuka paragonu na Paryż i to pewnie najchętniej za kilka złotych emotka
normalnie mnie nie rusza kupowanie paragonów, ale tym razem to nawet ja bym się wkurzyła pewnie emotka



A ja chyba bym się nie wkurzyła i sprzedała.
Od początku byłam na anty do tego konkursu. A na końcu się skusiłam i poleciałam do rossmana zakupić produkty i wzięłam udział. Ale pewnie nie wygram bo jak zobaczą moje dane to pewnie nie wybiorą bo ostatnio wygrałam bon thalgo za 250 zł i pierścionek u tej agencji.
Tak więc uważam że jestem na znanej mi pozycji od samego początku. Tylko nie wiem po co ja się na to skusiłam.
emotka
Więc jak nie wygram chętnie odsprzedam temu komu się przyda. emotka



jak wygram za dużo bonów, to się do Ciebie zwrócę emotka emotka

myślisz, że oni skreślają kogoś jak za dużo wygra w krótkim czasie emotka emotka nieładne by to było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2776083 Napisano: 22.10.2009 05:12:31 w Rossmann
toka napisał(a):

ismena napisał(a):

tak swoją drogą już widzę ten lincz, jakby ktoś napisał, że szuka paragonu na zakup kosmetyków l'oreal na minimum 39 zł emotka


a ten wyjazd do Paryża, to jest grupowy, czy każdy swoją własną ścieżką będzie chodził? emotka


nie sądze
Skoro komus sie nie przyda to lepiej sprzedać niż wyrzucić.Zwłąszcza jak ktos ma kilka i nie boi sie ze mu zabraknie w razie listy rezerwowej



no ok, ale nie powiesz mi, że nie wkurzyliby się ludzie, że ktoś szuka paragonu na Paryż i to pewnie najchętniej za kilka złotych emotka
normalnie mnie nie rusza kupowanie paragonów, ale tym razem to nawet ja bym się wkurzyła pewnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2776065 Napisano: 22.10.2009 05:07:12 w Rossmann
tak swoją drogą już widzę ten lincz, jakby ktoś napisał, że szuka paragonu na zakup kosmetyków l'oreal na minimum 39 zł emotka


a ten wyjazd do Paryża, to jest grupowy, czy każdy swoją własną ścieżką będzie chodził? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2769234 Napisano: 20.10.2009 03:18:11 w Rossmann
kingaa napisał(a):

Czyżby kolejna porażka? emotka |

Przyznać się do kogo dzwonili z Paryżem i kogo mam pobić emotka emotka



chyba jeszcze do nikogo nie dzwonili emotka więc wstrzymaj na razie piąstki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2766645 Napisano: 19.10.2009 09:54:49 w Pomocy!!!!
kalisto1986 napisał(a):

kto moze mi pomoc 10 minut do konca a ja spadlam emotka na miejsce przed nagrodzonym http://mydziewczy...-wieczor/galeria/107
proszeee



268 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2766379 Napisano: 19.10.2009 08:46:18 w Rossmann
viola88 napisał(a):

mam pytanko dotyczące konkursu w którym były do wygrania wyjazdy do Francji (sylwester) i bony do rossmana. czy były już wyniki? ten konkurs trwał chyba do 15.10 czy ktoś co wie na ten temat?
za info ślicznie dziękuję emotka



konkurs jeszcze nierozwiązany. do 15.10 mieli być wybrani laureaci, do 20.10 (do jutra) powinni być wszyscy powiadomieni emotka

no ciekawe, czy jutro będą dzwonić, czy będzie przesunięcie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2751177 Napisano: 14.10.2009 09:49:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

monia24 napisał(a):

tedance napisał(a):

monia24 napisał(a):

bruce napisał(a):

tedance napisał(a):

monia24 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

A wiecie, ja sobie tak myślę, że może oni mają własne sklepy i paragonów klientom nie dają. Ja muszę się o Wedla upominać. Prawie wszędzie!!!



ja o wedla sie nie upominam bo kupuje po 30 na raz, spróbowali by nie dać emotka


A to nie jest tak, że trzeba na każdy osobny paragon? emotka


w tym sęk! dlatego to takie świetne!



tak, kupuje po 30 naraz, w sensie 1 dnia, ale na osobne paragony emotka


Uuu, już sobie nagrabiłaś u kasjerek emotka



phi, wcale sie nie przejmuje, w koncu na tym praca kasjerek polega zeby kasowała emotka


A nie zazdrościsz czasem? emotka Siedziałabyś sobie wygodnie na kręconym fotelu, jak jakaś dyrektorowa, a przed Tobą 50-ciu żuczków- konkursowiczów, każdy nieśmiało trzyma koszyczek batoników i z tryumfującym spojrzeniem oznajmia: każdy na osobnym paragonie poproszę emotka emotka



emotka emotka emotka emotka
a ja zawsze miałam skrupuły żeby na 2 paragony brać rzeczy w tesco emotka

btw... tedance, podoba mi się Twoja praca na falvit'cie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2750282 Napisano: 14.10.2009 05:20:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
glazurka napisał(a):

facet napisał(a):

STOKROTKA Owocowa szansa na nagrody lista laureatów:
http://www.stokro...amp;amp;parentId=402

Przypominam:
Nie mogły wygrywać osoby do 2 stopnia pokrewieństwa lub powinowactwa.
Więc jeżeli ktoś widzi na liście rodziców, dzieci, babcie, wnuki, ciocie, teściów, szwagry , itp. itp. to .....

Co sądzicie o liście???



Ciocia , teściowa i szwagier to już znacznie dalsze pokrewieństwo.
Możecie ich jedynie cmoknąć z zazdrości ...



mylisz się po części emotka
teściowa to 1 stopień powinowactwa, szwagier drugi; jeśli chodzi o ciocię - siostrę matki lub ojca, to faktycznie już dalszy, bo 3 stopień pokrewieństwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2721248 Napisano: 06.10.2009 10:57:26 w Paragony
kupię paragon z zakupem trzech dowolnych produktów Canpol babies emotka może ktoś planuje zakupy i wymieni na coś paragon? pw proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2698826 Napisano: 28.09.2009 06:33:57 w Wkurza mnie...
aneczka155 napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

cb656 napisał(a):

tato999 napisał(a):

podobny przykład szanowna Otylia Jędrzejczak nie poszła siedzieć za śmierć brata bo jest sławna i wystarczającą karą dla niej są wyrzuty sumienia a zwykły szary człowiek siedziałby w więzieniu i nawet okiem by nie mrugnęli


To nie jest podobny przypadek. Otylia spowodowała wypadek. Bez zamierzonej złej woli. Trudno porównywać seks czterdziestokilkulatka z nastolatką do zdarzenia losowego. W przypadku Otylii podzielam zdanie sądu.


z polanskim popieram zdanie a Otylią nie uważam że dla każdego normalnego człowieka wystarczającą karą jest poczucie winy - chodzi tu o wypadek spowodowany nieumyślnie
a w temacie wkurza mnie cholerne polskie prawo i to że bez znajomosci czlowiek zginie



jeżeli przekraczasz predkosc to nie mówmy o nieumyślnej winie sorki owszem nie chciała ale nikt jej nie kazał tak szybko jechac


i wyprzedzac na trzeciego...



właśnie to była nieumyślność, bo ona spowodowała wypadek ze względu na naruszenie zasad emotka
przy umyślności musi być zamiar popełnienia czynu zabronionego, a Otylia na pewno nie chciała, ani nawet nie godziła się na ewentualność spowodowania wypadku drogowego emotka

a mnie nic nie wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2697977 Napisano: 28.09.2009 12:55:05 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

korni84 napisał(a):

lalunia napisał(a):

cb656 napisał(a):

wkurza mnie użalanie się nad Polańskim - biedny, pokrzywdzony, starszy pan emotka
Pedofilia jest pedofilią bez względu na dokonania artystyczne, bo w końcu co ma piernik do wiatraka? Kolejny podział na równych i równiejszych? Jak bogaty i do tego artysta, to już mu wszystko wolno?!
Ciekawe, czy ci wszyscy obrońcy tak samo chętnie zgodziliby się na to, by ich nastoletnia córka uprawiała seks z kolegą z pracy ?!




Mam takie same odczucia emotka


popieram
emotka




również popieram emotka podobny przykład szanowna Otylia Jędrzejczak nie poszła siedzieć za śmierć brata bo jest sławna i wystarczającą karą dla niej są wyrzuty sumienia a zwykły szary człowiek siedziałby w więzieniu i nawet okiem by nie mrugnęli emotka



tu się akurat mylisz tato999, bo w każdym przypadku gdy poszkodowanym jest ktoś z rodziny sąd może odstąpić od wymierzenia kary emotka
została skazana, tyle, że nie wymierzono jej kary emotka

wkurza mnie ból głowy od kilku dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2676057 Napisano: 20.09.2009 06:25:40 w Rossmann
cudaczek121 napisał(a):

Kupiłam air wick i vanish w rossmanie,wysłałam hasło zapach pod 70711 o pełnej godzinie,a oni mi piszą,że dziękują bla,bla i że mogę wziąć udział w jakimś badaniu na rossnecie i wygrać nagrody-widzicie gdzieś to badanie emotka



zapewne o ten konkurs im chodzi: http://www.rossne...y/?contrixId=3400001 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2675835 Napisano: 20.09.2009 05:07:16 w Rossmann
olus15 napisał(a):

napiszcie mi w jakich terminach można odbierać nivea i manhattan
i do kiedy jest konkurs Johnsons



Manhattan - Nagrody można odbierać w terminie od 30 września do 18 października 2009r.

Nivea - Nagrody można odbierać w terminie od 30 września do 18 października 2009r.

Johnson's baby - Konkurs rozpoczyna się 18 września 2009 r. i trwa do 1 października 2009 r. do godziny 23.59.


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2671147 Napisano: 18.09.2009 02:02:50 w Rossmann
maja21z napisał(a):

a palmolive to kiedy rozwiążą? emotka



w poniedziałek o 12 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2667368 Napisano: 17.09.2009 01:57:44 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że pewna osoba z forum mnie oszukała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2666238 Napisano: 17.09.2009 09:16:50 w PODZIĘKOWANIA
rw77, dziękuję emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0