Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalafior

kalafior

#6151667 Napisano: 28.01.2016 19:15:40 w Wkurza mnie...
mczarna napisał(a):

Po co pisać w MDW,że się coś wygrało  i od razu narzekać,że choroba lokomocyjna, daleką podróż itd. To ja się pytam po co w ogóle się brało udział skoro wiadomo jaka wygrana? Oczywiście można wziąć udział z zamiarem sprzedania nagrody ale po co marudzić,że to i tamto?emotka

Popieram! Brałam udział w tym konkursie, ale na mailu pusto.
Jestem ze Śląska, ale chętnie bym wypłyneła w morze!
Też się powkurzam! Tutaj można. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6151636 Napisano: 28.01.2016 18:10:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Trochę mi nie wypada narzekać, gdy czytam że niektórzy z Was nic nie wygrali od początku roku.
Ale naprawdę nie lubie dni, gdy nie ma żadnej informacji o wygranej, nawet najmniejszej. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6151519 Napisano: 28.01.2016 13:54:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosz produktów z Lidla - na szczęście w całości  emotka  DPD
(myślałam że wysyłają w białym koszu jak na foto na stronie konkursowej...) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6151497 Napisano: 28.01.2016 13:10:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Katalog Dulux 2016 z konkursu na Instagramie - dulux złocista ochra (TNT)  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6150905 Napisano: 27.01.2016 14:52:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Poduszki Wendre z konkursu FB
Łańcuszek z Kruka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6150677 Napisano: 27.01.2016 00:00:21 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję NYC! Nagroda marzenie! Mam nadzieję że wspomnisz o nas, szarych forumowiczach w PL gdy będziesz za oceanem! 
(a ja nadal mocno wierzę że i moje marzenie kiedyś spełni się!)

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6150471 Napisano: 26.01.2016 15:32:04 w TESCO konkursy
marzanna napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Może smsy dniami idą ? Łudzić się jeszcze, czy nie ... ? 

Ja mam zestaw z ostatniego dnia.

To może tablety i NY zostawili na deser?  emotka   emotka
No trudno, ale wygrałam dziś w dwóch innych konkursach - płakać nie będę, chociaż wycieczka do NYC była by idealna na podróż poślubną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6150468 Napisano: 26.01.2016 15:28:48 w TESCO konkursy
magdalena-1989 napisał(a):

Może smsy dniami idą ? Łudzić się jeszcze, czy nie ... ? 

Może!  emotka  ja wysyłałam w Sylwestra chwile przed wyjsciem na impreze. Też jeszcze mam troszkę nadzieji  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6150460 Napisano: 26.01.2016 15:22:41 w TESCO konkursy
Możecie napisać godzine w której przyszedł do Was sms z konkursu Palmolive - bo nie wiem czy jeszcze robić sobie nadzieję  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6150183 Napisano: 26.01.2016 00:31:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kto tak namiętnie wykupuje Belriso Hot w Carrefourze w Jastrzębiu Zdroju?
Byłam tam trzy razy w dużych odstępach czasowych i za każdym razem znajduje puste tekturowe paletki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6149051 Napisano: 22.01.2016 15:37:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

kalafior napisał(a):

Mysia napisał(a):

kalafior napisał(a):

lolka182 napisał(a):

hihi, ale jaja kolejny konkurs (T-Mobile "Świąteczne selfie") -  kolejny plagiat.
widzieliście ? 
https://www.googl...rc=T7CE0KQ6mgv0UM%3A

Nie brałam udziału w tym konkursie, ale jestem strasznie ciekawa jak z tego wszystkiego wybrnie T-Mobile emotka

Jak znaleźć taką plagiatową fotę w internecie? Mam wrażenie że w niektórych konkrsach wygrywają właśnie "internetowe" foty. Macie jakieś rady na to?

musisz skopiować obraz i w google dać wyszukiwanie grafiką, przesyłasz plik i gotowe emotka

Dziękuję  emotka  przyda się do kontrolowania podejrzanych fot. Ale chyba z konkursów na Fb i Instagramie to nie wypali?

jak to nie wypali? emotka otwierasz instagrama czy fb i na tej samej zasadzie, wystarczy skopiować grafikę emotka

Racja  emotka    z Fb poszło super - zgłosiłam nawet jedną fotę. Ale z Instagramem mam problem. Foty nie da się zapisać, a gdy ją przeciągam do wyszukiwarki to wyszukuje mi tą co nie trzeba (tym sposobem też znalazłam kradzione zdjęcie  emotka  ). I czasem namęcze się długo i nic - nie potrafie wycelować. Za bardzo kombinuje? Da się prościej? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6148868 Napisano: 22.01.2016 10:45:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ipad z konkursu curver
:)

UPS  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

kalafior

#6148541 Napisano: 21.01.2016 13:26:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
alaalicja napisał(a):

Czekolady i kubki z WEDLA, kurier  ale nie wiem jaki 

TNT kubek z czekoladami i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6148378 Napisano: 21.01.2016 09:18:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Właśnie dzwonił do mnie kurier firmy KOSMOS (nie wiem czy dobrze zrozumiałam) i pytał czy przypadkiem nie mam rodziny, lub znajomych w Cieszynie, którym mógłby zostawić paczkę adresowaną do mnie  emotka
Ale ja mieszkam prawie 30 km od Cieszyna   emotka

Niezły kosmos! emotka
Swoją drogą ciekawe co dla mnie wiezie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6148132 Napisano: 20.01.2016 16:30:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kalafior napisał(a):

Wczoraj miałam mały pożar w domu (już nigdy więcej nie rozpalam w kominku!). Bardzo mnie to dobiło, bo przypalił się porządnie stolik. Myślałam ze dziś jakaś nagroda poprawi mi humor, ale cisza. Skoro dzisiaj nic nie wygrałam, to liczyłam że może chociaż jakaś nagroda do mnie dotrze. Jednak i listonosz i kurierzy mijali mój adres szerokim łukiem. Do tego dopada mnie jakaś grypa. Potrzebuje więcej energii!

Depresyjny dzień cdn. Do tego przeziębienie dobija. Gdzie te wyniki? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6148107 Napisano: 20.01.2016 15:40:02 w TESCO konkursy
Morti84 napisał(a):

Coś się Graf z Palmolivem ociąga.... Ktoś dzwonił ? Pytał ?

"Z powodu dużej ilości zgłoszeń cały czas wyłaniamy laureatów. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości" (info z fb) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6147851 Napisano: 20.01.2016 00:18:19 w Wkurza mnie...
mellowfruit napisał(a):

Wkurza mnie Empik, a raczej ich "spece" od pr i social media... Zrobili konkurs na instagramie, gdzie nagrodzili osobę z totalnie nieregulaminową fotką (miała być konkretna płyta na zdjęciu a wygrało zdjęcie z zupełnie inną). A na dodatek mieli 5 zgłoszeń i na wyniki trzeba było czekać prawie miesiąc. I nie raczyli odpisywać na zapytania.
Tak się sobie tu powkurzam. BO już mnie M2 z zottem wkurzyło na dodatek...

Nie brałam udziału w tym konkursie, ale tez zwróciłam na to uwagę. Nie dziwię Ci się, że aż tak Cię to zdenerwowało!
Mnie za to wkurzają zdjęcia ślubne na Insta biorące udział w konkursach - no chyba młoda para nie robi ich sobie wszystkich ze statywu? Szczególnie pod ołtarzem. Żeby aż tak nie szanować praw autorskich! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6147599 Napisano: 19.01.2016 17:32:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wczoraj miałam mały pożar w domu (już nigdy więcej nie rozpalam w kominku!). Bardzo mnie to dobiło, bo przypalił się porządnie stolik. Myślałam ze dziś jakaś nagroda poprawi mi humor, ale cisza. Skoro dzisiaj nic nie wygrałam, to liczyłam że może chociaż jakaś nagroda do mnie dotrze. Jednak i listonosz i kurierzy mijali mój adres szerokim łukiem. Do tego dopada mnie jakaś grypa. Potrzebuje więcej energii! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6146115 Napisano: 15.01.2016 23:44:09 w Smolar
Garminy są PRO. I super. Sama używam modelu za 300 zł do roweru i biegania. I bardzo lubię, a ten za ponad tysiak to już będzie wypas. Do tego ekstra synchronizacja z aplikacją/profilem www - motywacja do ruchu. Polecam! Więc nie wiem co to za narzekania  emotka  
Jeśli ktoś wygrał dla siebie do sportu - to super. Dużo lepszy jest sprzęt firmy która zajmuję się wyłącznie danym działem elektroniki.
Niż I-coś który produkuje wszystko. Do tego dopłaca się za markę.
Ale jeśli ktoś wygrał dla spiniężenia, to dylematy mogą być... Wyświetl w wątku >>
0 0