Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pioge7

pioge7

#7080432 Napisano: 19.02.2023 06:35:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wystawiał ktoś coś na Olx wczoraj? 
wystawione wczoraj o 16 ogłoszenie dalej w oczekujących… też tak ktoś ma ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7080375 Napisano: 18.02.2023 13:22:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy działa Wam strona Kinder (ta loteria z piniatami) ? Będę wdzięczna, jeśli ktoś sprawdzi i da znać. U mnie wyświetla się tylko połowa strony w miejscu "weź udział".

U mnie działa 

Dzięki, czyli coś u mnie nie tak.

u mnie też działa Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7080011 Napisano: 16.02.2023 09:34:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ola120 napisał(a):

Kto wie, co idzie z CHROMATIQUE? 

u mnie ostatnio z tego przyszły do testowania tabletki ziołowe OYONO, więc może to to?

ola120 napisał(a):

Wyfralam ostatnio pufę z Lays i kawę lavazza z WOŚP. Obie wygrane wystawiłam na licytacjach charytatywnych i nie wiem teraz komu wysłać kod odbioru. 

ale kod odbioru czego? gdzie sprzedane? Chodzi o ten kod do napisania na paczce do Paczkomatu? Czy kod odbioru paczki dla ludzi? ( bo to wysyła chyba Inpost) Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7080001 Napisano: 16.02.2023 09:13:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Czy w Hebe -BIC ...tylko zestawy trzeba kupić? 2 pojedyncze maszynki nie biorą udziału ?


z regulaminu:

dokonać zakupu w sklepie Hebe dowolnej maszynki do golenia marki BIC za minimum 10 zł (zwanego dalej
produktem/produktami promocyjnymi)

ja kupiłem zwykłe maszynki te co nawet na zdjęciu są pod konkursem Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

pioge7

#7079598 Napisano: 13.02.2023 19:56:55 w Avanti
niurek napisał(a):

oldziaczek napisał(a):

niurek napisał(a):

Tak z czystej ciekawości-  w konkursie Lay's Movies Żabka w tym etapie, to stworzenie na plakacie to żółw czy żaba?emotka

Ja to zinterpretowałam jako żabkę 🤣

Mi właśnie też to na żabę wygląda, ale męska część rodziny widzi żółwia emotka

Boziu... czemu ja widziałem Pokemona? Ani przez myśl mi nie przeszło, że to jest żółw czy żaba  emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7079537 Napisano: 13.02.2023 13:32:51 w SZUKAM....
kreo42 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wiem że bylo, ale na telefonie ciężko znaleźć

W Kauflandzie powinienem kupić hummus indykpol? 
W żabkach, które odwiedziłem, nie ma 

W niektórych są, ponoć przy innych hummusach albo przy parówkach w lodówce. W moim kaufie nie namierzyłam emotka

misiamarysia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wiem że bylo, ale na telefonie ciężko znaleźć

W Kauflandzie powinienem kupić hummus indykpol? 
W żabkach, które odwiedziłem, nie ma 

Tak, hummus z piersi indyka, Indykpol, ale ja w Kauflandzie nie znalazłam.

Czyli produkt bardzo trudno dostępny emotka  
no nic… mam wyjazd, kaufland po drodze, może się znajdzie emotka  

w kaufie wrocław legnicka tez brak, a jeszcze nigdy w sklepie nie spedziłem tyle czasu na szukanie czegos

To zrobili konkurs i nawet nie wiadomo gdzie produkt znaleźć emotka   Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7079526 Napisano: 13.02.2023 12:30:14 w SZUKAM....
katrin1 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wiem że bylo, ale na telefonie ciężko znaleźć

W Kauflandzie powinienem kupić hummus indykpol? 
W żabkach, które odwiedziłem, nie ma 

W niektórych są, ponoć przy innych hummusach albo przy parówkach w lodówce. W moim kaufie nie namierzyłam emotka

misiamarysia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wiem że bylo, ale na telefonie ciężko znaleźć

W Kauflandzie powinienem kupić hummus indykpol? 
W żabkach, które odwiedziłem, nie ma 

Tak, hummus z piersi indyka, Indykpol, ale ja w Kauflandzie nie znalazłam.

Czyli produkt bardzo trudno dostępny emotka  
no nic… mam wyjazd, kaufland po drodze, może się znajdzie emotka   Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7079514 Napisano: 13.02.2023 11:56:44 w SZUKAM....
Wiem że bylo, ale na telefonie ciężko znaleźć

W Kauflandzie powinienem kupić hummus indykpol? 
W żabkach, które odwiedziłem, nie ma  Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7079312 Napisano: 11.02.2023 09:32:10 w SZUKAM....
Szukam: 
1 osoby do współdzielenia konta HBO Max od 1 marca- koszt 7 zł miesięcznie (od 1 marca jedna osoba, która ze mną współdzieli konto rezygnuje) 
1 osoby do współdzielenia konta Skyshowtime od 14 lutego- koszt 8,50 zł miesięcznie (wchodzi we wtorek do Polski) 
:) 

ze swojej strony oferuję login i hasło do konta, (opłacanego) z osobnym profilem 
oczekuję emotka  comiesięcznych wpłat bez konieczności przypominania emotka  

nie szukam kogoś do opłacanych kont i zarobku, po prostu, używam tych serwisów a chce obniżyć sobie rachunki emotka  żeby nie było że handluję kontami emotka   Wyświetl w wątku >>

pioge7

pioge7

#7079072 Napisano: 09.02.2023 14:47:01 w Avanti
adamo86 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy Żabka przy kolejnym zakupie Laysów przyznaje kolejny kod za wyzwanie? Odpowiedzieli mi dziś z Żabki że tylko 1 kod można dostać....

Ktoś pisał, że dostał tylko jeden pomimo dwóch zakupów, ale...
po wysłaniu zgłoszenia sami zachęcają do wysłania kolejnych zgłoszeń.
Także coś poszło nie tak.

kupiłem w 1 etapie i kod przyszedł, dziś kupiłem na ta samą apke i kod także przyszedł. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7078641 Napisano: 07.02.2023 13:15:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czupakabra napisał(a):

Rozwiązało się coś z tymi kodami w Żabce na konkurs z Lay'sami? 
Od niedzieli nie mam, na maila też nie odpisali.  emotka

napisałem do nich przez aplikację, wiadomość email. Napisałem, że ukończyłem wyzwanie, kodu nie ma. Dołączyłem zdjęcie paragonu.
Po godzinie push w apce, że wyzwanie ukończone i kod był. Brak odpowiedzi na emaila. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

pioge7

#7078555 Napisano: 07.02.2023 05:50:12 w SZUKAM....
stokrotka238 napisał(a):

Czy z konkursu Haribo przychodzi/pokazuje się jakieś potwierdzenie? 

Na stronie właśnie nic nie widziałem, ale przyszedł email  Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7078515 Napisano: 06.02.2023 19:13:51 w SZUKAM....
joan napisał(a):

glena napisał(a):

(...) no i Ubongo - tam są różne stopnie trudności


Ubongo 3D -> uwielbiam emotka

pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  


A masz gry planszowe w lokalnych bibliotekach? Wtedy możesz wypożyczyć przed zakupem i wypróbować emotka

Aha: czy dziecko lat 5 potrafi czytać? Od tego również dużo zależy...

Nie. Biblioteki na wsi mają u nas książki raptem. W miejskiej nie byłem emotka  

Yyy niekoniecznie musi być dla 5 latki. 
Z nią gramy w żółwie, memory czy inne. Ona za 5 lat będzie mieć 10 a wtedy można grać i z nią emotka  

Dzięki za wszystkie propozycje. 

Muszę je zebrać i poczytać. Niektóre gry czytając zasady wydaje się beznadziejne, ale jak się zobaczy jak inni grają to wciąga. 
Tak jak rummikub... Świetna gra a po opisie wydawała się bardzo trudna i niezrozumiała emotka  
Dziękuję wszystkim  Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7078488 Napisano: 06.02.2023 17:29:44 w SZUKAM....
glena napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  

nie wiem, w jakim wieku te dzieci, ale graliśmy z 10latką w "daję słowo" i "sabotażystę" i dawała sobie radę - obie gry bardzo fajne też dla dorosłych
no i Ubongo - tam są różne stopnie trudności

Jak dzieci dadzą się namówić na odejście od tel .to wiek od 5 do 15
Sprawdzę i te propozycje emotka  w większości w planszówki grają dorośli, bo dzieci szybko się nudzą... 
Wczoraj w rummikub graliśmy od 13 do 18.... Nawet nie wiedziałem, że ten czas tak szybko zleciał emotka  

Dziękuję za propozycje  Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7078472 Napisano: 06.02.2023 15:51:29 w SZUKAM....
yarza napisał(a):

[quote=I co dostałaś, bo ja też mam i nie wiem co to?
agicho]

zielonaszpilka napisał(a):

agicho napisał(a):

Co rozsyła CHROMATIQUE inPostem?🤔

Nie czekasz na absoluta?

Nie 🤔

Ja dziś dostałem jakieś produkty do testowania na zasypianie. Ktoś wstawiał info  w co można dostać gratis od nich. 
Ale nie było info w apce tylko e-mailem. 

karolina651 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  

Sequence polecam emotka

Dzięki. Popatrzę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7078459 Napisano: 06.02.2023 15:02:52 w SZUKAM....
Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka   Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

pioge7