Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pioge7

pioge7

#7179792 Napisano: 02.06.2024 16:04:30 w Żabka
fragles napisał(a):

pioge7 napisał(a):

przechodzi wam normalnie odpowiedź Śmiejżelki? U mnie cały czas że jakiś niedozwolony znak emotka

No właśnie o to samo pytałem, podobno pomaga usunięcie enterów, zmniejszenie liczby znaków. Ale u mnie mimo tego dalej ten komunikat. Co więcej teraz mnie przyblokowało, bo za dużo prób. Ja już nie mam pomysłu.

dzięki... usunięcie enterów pomogło... w życiu bym nie wpadł... Wyświetl w wątku >>
1 fragles 0

pioge7

#7179790 Napisano: 02.06.2024 16:01:57 w Żabka
przechodzi wam normalnie odpowiedź Śmiejżelki? U mnie cały czas że jakiś niedozwolony znak emotka Sprawdzam odpowiedź i już nie wiem co tam może byc nie tak....

Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7178678 Napisano: 28.05.2024 07:00:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TurboMike napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Doradzi ktoś co robić?

Kupiłem w weekend Żywiec Zdrój na konkurs na allegro. Zgłosiłem się do konkursu a dziś w nocy sprzedający anulował zamówienie... Sam z siebie...
Co robić? Pisać do organizatora ? Czy zostawić to ...

Hmm to Albedo jednak emotka ? Pytanie, czy będziesz miał dowód zakupu... chyba nie co? Bo jak nie to ja bym dokonał na Twoim miejscu nowego zakupu i napisał o podmiankę. Zależy jak bardzo jesteś dumny ze swojego zgłoszenia emotka

Edit: doczytałem że tam wystarczy screen z zamówienia więc już raczej nie będzie weryfikacji po wyłonieniu laureatów. Tak mi się wydaje.

sam nie wiem czy dumny. Ale wysłałem i nie wiem właśnie jak oni na to będą patrzeć.

Dziwny sprzedawca.
Jeden posłał wodę za 2.88 drugi za niecałe 2 zł nie chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7178670 Napisano: 28.05.2024 05:18:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Doradzi ktoś co robić?

Kupiłem w weekend Żywiec Zdrój na konkurs na allegro. Zgłosiłem się do konkursu a dziś w nocy sprzedający anulował zamówienie... Sam z siebie...
Co robić? Pisać do organizatora ? Czy zostawić to ... Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7178302 Napisano: 25.05.2024 21:16:56 w Paragony na trwające konkursy
Żywiec Zdrój z Lidla KUPIĘ 
zapomniałem, że dziś ostatni dzień zakupów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7178184 Napisano: 25.05.2024 08:06:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
Może nie nagroda, ale pasuje odnotować emotka

16 lat na forum,
16 lat w konkursach,
16 lat poznawania nowych ludzi,
16 lat spełniania wielu marzeń,
16 lat bycia poetą, rysownikiem, fotografem, a czasem i piosenkarzem emotka
16 lat radości z każdej drobnostki
16 lat... dziękuję każdemu, którego przez to 16 lat poznałem na tym forum... zawiązały się z niektórymi naprawdę, bardzo poważne znajomości i wirtualne przyjaźnie.

<------ 25.05.2008r. Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7177848 Napisano: 23.05.2024 18:31:42 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie Aspe... nic ino gry i gry.... ostatnio u nich 0 kreatywności

Wkurzają mnie konkursy, które ostatnio były beznadziejne, a jak się pojawiły jakieś sensowne (dla mnie) to WYBIERZ nagrodę, o którą chcesz grać... Jasne, że wolę o wyższą, ale ich jest mało... w takim konkursie Wedla chciałbym TV, ale jak nie to karta do Biedry też mnie zadowoli, a jak zaznaczę TV i nie wygram, to nawet karty na bank nie wygram, choćbym miał zająć w konkursie 2 czy 30 miejsce...

Mnie odstrasza ilość nagród w tym konkursie. Bo nie oszukujmy się - są nawet fajnie ale jest ich mało a znając konkursowy świat i jego kreatywność w ilości hurtowej to nie załapie się na nic jak w nim zagram. Ale Ty może zaryzykuj więcej (tak ze 2-3 paragony) i zagraj i o kartę i o TV - może się uda? Powodzenia emotka

no próbuję o kartę emotka Na TV nie łudzę się nawet emotka
a paragony jak mnie znasz: kilka jest emotka
trzeba pomału wracać w konkursowy świat emotka póki jest czas Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

pioge7

#7177830 Napisano: 23.05.2024 18:08:41 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Aspe... nic ino gry i gry.... ostatnio u nich 0 kreatywności

Wkurzają mnie konkursy, które ostatnio były beznadziejne, a jak się pojawiły jakieś sensowne (dla mnie) to WYBIERZ nagrodę, o którą chcesz grać... Jasne, że wolę o wyższą, ale ich jest mało... w takim konkursie Wedla chciałbym TV, ale jak nie to karta do Biedry też mnie zadowoli, a jak zaznaczę TV i nie wygram, to nawet karty na bank nie wygram, choćbym miał zająć w konkursie 2 czy 30 miejsce... Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7177818 Napisano: 23.05.2024 17:35:54 w Co można dostać gratis?
dany-duszek napisał(a):

Catcat napisał(a):

pioge7 napisał(a):

karkocka napisał(a):

nakarm żabu i odbierz frytki za 1 żabsa

są w ogóle te frytki gdzies dostepne w grze? bo u mnie nie ma emotka

trzeba ożywić Żabu jak nie miałeś go aktywnego i zamknąć i otworzyć aplikację jeszcze raz, wtedy pojawiają się frytki do wybrania

mi zniknął kupon, więc chyba wyczerpała się pula odbioru tych frytek.

dzięki, faktycznie frytki się pojawiły ale kupon już nie... pewnie już po emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7177798 Napisano: 23.05.2024 16:56:09 w Co można dostać gratis?
karkocka napisał(a):

nakarm żabu i odbierz frytki za 1 żabsa

są w ogóle te frytki gdzies dostepne w grze? bo u mnie nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7175335 Napisano: 14.05.2024 13:37:56 w Avanti
no to żeby nie było... tez czekam jeszcze na 4 i 5 maja emotka chociaż paragony z pierwszych dni konkursu emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7175306 Napisano: 14.05.2024 12:15:59 w Avanti
adamo86 napisał(a):

Właśnie poszło info za 30.04 - Lay's Netto

3 maj też właśnie przyszedł Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7174794 Napisano: 11.05.2024 11:23:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niewyspanamama napisał(a):

Konkurs Prince Polo Lewiatan  zaznaczone jest w regulaminie że numer który chcą jest po prawej u góry lub na dole... Co w przypadku jak na paragonie mam jeden i drugi i oba są inne?? mam sobie wybrać??
W innej znowu miejscowości mam ten na gorze z prawej a tego zaznaczonego na dole ( w regulaminie nie ma) to mam podac ten z góry z prawej strony?? Bo ja już sama nie wiem..

jeśli masz dolny podajesz dolny, jeśli nie masz to podajesz górny.

Tak miałem w poprzednim ich konkursie i tak mi odpisali, że w przypadku braku dolnego, trzeba podać górny. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

pioge7

#7172690 Napisano: 28.04.2024 15:11:43 w SZUKAM....
Proszę o informację co do nagrody FAMILIJNE:
z reg.

Karta UNLIMITED będzie uprawniała do korzystania z abonamentu z kin sieci CINEMA CITY przez okres 12 miesięcy od daty rejestracji, która winna zostać dokonana w terminie najpóźniej do dnia 15.05.2024 r.



Nagrody opisane w ust. 2 lit. a, b, oraz c powyżej zostaną wysłane do Zwycięzców za pośrednictwem kuriera w terminie do 50 dni od otrzymania wypełnionego formularza,


Więc mam zarejestrować kartę, do 15.05.2024r. a dostanę ją może pod koniec czerwca lub początkiem lipca? To jak ją zarejestrować?
Bo chyba podawanie danych adresowych to nie rejestracja karty? Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7168632 Napisano: 08.04.2024 20:40:41 w SZUKAM....
rufus napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Zapytam poza konkursowo
Ma ktoś telefon Samsung Galaxy S23? 

Jesteście zadowoleni? Ładne zdjęcia robi? Działa płynnie? 
Szukam nowego telefonu i się zastanawiam nad nim emotka

zalezy kto czego oczekuje. Mam od kilku miesiecy i nie narzekam.
Jesli chodzi o zdjecia to wczesniej mialem s20fe i jakiegos wielkiego przeskoku nie zauwazylem.
A wnikajac w szczegoly to s23 256g ma szybsza pamiec niz 128gb.

U mnie przesiadka z p30 pro Huawei. Zdjęcia na początku bombowe. Teraz o wiele gorsze i myślę nad zmianą i szukam pewnych opinii... Dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7168607 Napisano: 08.04.2024 17:51:41 w SZUKAM....
Zapytam poza konkursowo
Ma ktoś telefon Samsung Galaxy S23? 

Jesteście zadowoleni? Ładne zdjęcia robi? Działa płynnie? 
Szukam nowego telefonu i się zastanawiam nad nim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7168047 Napisano: 04.04.2024 21:14:06 w Zapowiedzi konkursów
agaluna napisał(a):

Gazetka Eurocash Cash&Carry

To chyba promocja dla firm a nie dla indywidualnych… Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

pioge7

#7165141 Napisano: 18.03.2024 15:26:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Żekoniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Posiadam kartę "Moje sklepy". Czy ktoś się orientuję, czy w loterii Moje Wielkanocne Wygrane trzeba zeskanować aplikację, by wziąć udział w losowaniu o nagrody główne. Z mojej strony wygląda to tak: posiadam paragon, na którym nie ma numeru karty, ponieważ nie zeskanowałem kodu z aplikacji. Czy jeśli podam kod z aplikacji w formularzu konkursowym i wygram nagrodę główną, to będę jej pozbawiony, skoro nie użyłem aplikacji przy zakupie?

W ich poprzednich akcjach trzeba było zeskanować kartę przy zakupach. Zakupy zapisują się na karcie i wtedy oni widzą, że została użyta aplikacja przy zakupach. W apce tych zakupów nie ma ale w bazie jest. 
Zależy też od kasy czy drukuje numer karty czy nie, ale jeśli została zeskanowana w sklepie, w którym taką kartę respektują, to jak najbardziej re zakupy się zaliczają. 

Innymi słowy, brak zeskanowanej karty przy zakupach nie daje możliwości wygrania głównej.

Mój sklep jest na "rozwijającej się " liście a nie należą do " Moich sklepów", mimo to zgłosiłam ten paragon. Pojechałam specjalnie dalej i też twierdziła że nie należa do sieci tych sklepów(mimo, że są)- nie chciała zeskanować aplikacji tylko chciała kartę "Eurosklep" Jak wygram to wtedy się będę martwić, nigdzie w regulaminie nie doczytałam że trzeba im okazać apkę. Mam ją ściągniętą, numer w zgłoszeniu podałam. Jak  mają źle dopracowane zasady to nie nasza wina

Tzn. jak pracowałem w abc to też nie należał do sieci MOJE SKLEPY, bo to trzeba mieć specjalny program wgrany w kasę, a to mało nie kosztuje, więc może temu nie wszyscy mają. Sklep podczas konkursów też był na liście konkursowej. Po prostu wtedy nie mając karty zgłaszamy się po natychmiastowe, a do głównej jedynie mając kartę. Ja to tak rozumiem, bo jakiś skład musi być, że użyto karty. To tak jak z apką dają bilety za kupno piw. Co z tego że kupimy piwo bez karty choć mamy w telefonie. I tak biletu nie dostaniemy.

Przy piwie jest zapis, że musi być apka- tu już to wygląda inaczej. No ale piwo to tylko sieć EuroSklepow o ile się nie mylę

Ale, ale.. regulamin mówi, że trzeba mieć kartę a nie okazać ją obowiązkowo do zakupu.

Chyba że coś przegapiłam?

przepraszam jeśli wprowadziłem w błąd. Fortis podobno inaczej do tego podchodzi i wystarczy posiadać apliakcje.
Jeszcze raz przepraszam za błędne informacje. Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7165074 Napisano: 18.03.2024 11:10:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Żekoniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Posiadam kartę "Moje sklepy". Czy ktoś się orientuję, czy w loterii Moje Wielkanocne Wygrane trzeba zeskanować aplikację, by wziąć udział w losowaniu o nagrody główne. Z mojej strony wygląda to tak: posiadam paragon, na którym nie ma numeru karty, ponieważ nie zeskanowałem kodu z aplikacji. Czy jeśli podam kod z aplikacji w formularzu konkursowym i wygram nagrodę główną, to będę jej pozbawiony, skoro nie użyłem aplikacji przy zakupie?

W ich poprzednich akcjach trzeba było zeskanować kartę przy zakupach. Zakupy zapisują się na karcie i wtedy oni widzą, że została użyta aplikacja przy zakupach. W apce tych zakupów nie ma ale w bazie jest. 
Zależy też od kasy czy drukuje numer karty czy nie, ale jeśli została zeskanowana w sklepie, w którym taką kartę respektują, to jak najbardziej re zakupy się zaliczają. 

Innymi słowy, brak zeskanowanej karty przy zakupach nie daje możliwości wygrania głównej.

Mój sklep jest na "rozwijającej się " liście a nie należą do " Moich sklepów", mimo to zgłosiłam ten paragon. Pojechałam specjalnie dalej i też twierdziła że nie należa do sieci tych sklepów(mimo, że są)- nie chciała zeskanować aplikacji tylko chciała kartę "Eurosklep" Jak wygram to wtedy się będę martwić, nigdzie w regulaminie nie doczytałam że trzeba im okazać apkę. Mam ją ściągniętą, numer w zgłoszeniu podałam. Jak  mają źle dopracowane zasady to nie nasza wina

Tzn. jak pracowałem w abc to też nie należał do sieci MOJE SKLEPY, bo to trzeba mieć specjalny program wgrany w kasę, a to mało nie kosztuje, więc może temu nie wszyscy mają. Sklep podczas konkursów też był na liście konkursowej. Po prostu wtedy nie mając karty zgłaszamy się po natychmiastowe, a do głównej jedynie mając kartę. Ja to tak rozumiem, bo jakiś skład musi być, że użyto karty. To tak jak z apką dają bilety za kupno piw. Co z tego że kupimy piwo bez karty choć mamy w telefonie. I tak biletu nie dostaniemy. Wyświetl w wątku >>
0 0