Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jankowska

jankowska

#6421854 Napisano: 28.10.2017 22:09:45 w Dziś cieszę się z.....
giulietta napisał(a):

Kochani, których znam z forum od 9 lat, których znam osobiście lub tylko z pw  emotka  tak na szybkiego, bo cały tydzień to lekarz, to prawnik... Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, info od GIODO, nick na szczególnym forum, gdzie można zidentyfikować wrażliwe dane użytkownika przez opublikowanie choćby jednej listy wyników z imionami i nazwiskami należy do danych wrażliwych, za ochronęktórych odpowiedzialność ponosi Administrator. Użytkowniczka, która złamała ten przepis oraz wiele innych nie poniosła żadnych konsekwencji.
 
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawą kodeks cywilny ( głównie ochrona dóbr osobistych ), ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz innych przepisów prawa:
 
Administrator nie ma prawa usuwać konta bez zgody użytkownika, o ile jego wpisy nie naruszają powszechnie obowiązujących przepisów prawa! – Żadna moja wypowiedź nie narusza powszechnie obowiązujących przepisów prawa! Administrator może usunąć konto użytkownika, jeżeli użytkownik nie korzysta z niego przez podany w reg. okres lub użytkownik usunie je sam! Wszelkie wpisy użytkownika dla celów dowodowych Administrator ma prawo archiwizować.
 
Każda wypowiedź użytkownika stanowi jego chronioną prawem własność intelektualną i nie może być ot tak sobie usuwana – oszacowanie przez biegłych dokładnej wartości materialnej wiadomości usuniętej niezgodnie z prawem może być problematyczne
i nie odzwierciedlać rzeczywiście poniesionych strat, moje pełne merytorycznych, ważnych, przydatnych, pomocnych, cennych informacji wyceniłam na bezcenne. Administrator, moderatorki nie mają do tych wpisów żadnych praw. Moje wpisy były zwłaszcza w ostatnim czasie nagminnie moderowane w celu celowego oczerniania mojej osoby, nawoływania do stalkingu, hejtu itp. Wpisy użytkowników były celowo moderowane tak, aby wybielić hejterów, którzy dopuścili się przestępstw ściganych z urzędu, a oczernić osobę niewinną… były to działania bezprawne, ponieważ moderator nie ma prawa usuwać wpisów użytkowników, które są
cennym dowodem, a jedynie może modyfikować je o ile naruszają powszechnie obowiązujące przepisy prawa, ale tylko w zakresie wykropkowania/ zamiany obraźliwych wyrazów tak, aby z poprzednimi wypowiedziami tworzyły spójną całość widoczną dla
wszystkich emotka  Tak, aby każdy użytkownik forum i z poza mógł zapoznać się z treścią i ocenić wypowiedzi przez pryzmat swojego poziomu wiedzy i cech charakteru. A nie wstaje rano, czyta forum i nie wie o co chodzi...
 
Przykładowo konto aleksaa (nick uzyskany od Administratora), potem zmieniony nick na sandramysza, w którym narusza moje chronione prawem dobra osobiste, moją wiedzę, prywatność… nagle usunięty! A bezpodstawny punkt karny został.... do dziś po kilku prośbach zero wytłumaczenia od moderatorki. Screenshoty wypowiedzi do wglądu. 
 
Administrator ma prawo archiwizować każdą wiadomość, która w każdej chwili stanowi dowód w sprawie, ma też obowiązek wydać na nośniku danych wszystkie wpisy użytkownika, w tym wpisy hejterów, stalkerów… użytkownikowi oraz wszelkim kompetentnym organom.
 
Wartość sentymentalną moich wpisów również wyceniłam na bezcenną.  
 
Nigdzie nie wyraziłam zgody moderatorkom na usuwanie, moderowanie moich wiadomości, które są moją chronioną prawem własnością intelektualną, a które były nagminnie usuwane pomimo moich uwag publicznie na forum. Wiadomości hejterów były celowo usuwane w całości w celu ich wybielenia i nie były dostępne wszystkim użytkownikom w celu poznania prawdy i obiektywnej oceny danej dyskusji.
 
Zgodniez art. 56 kc wszelkie wątpliwości w danej sprawie są rozstrzygane na niekorzyść Administratora, który odpowiada za każdą osobę i jej czynności prawne tutaj.
 
Bezprawne i celowe zachowanie moderatorki wywarło niekorzystne i nieodwracalne skutki w moim życiu prywatnym, zawodowym oraz zdrowiu. Nawet w ostatniej dyskusji celowo zostały przeniesione do WC wpisy dwóch użytkowników, a innych w celu
wybielenia zostały w całości usunięte, np. został usunięty wpis, gdzie w jednej wypowiedzi użytkowniczka łamie kilka przepisów prawa, nie ponosi przy tym żadnych konsekwencji, screenshoty do wglądu.  
 
Udokumentowanych wpisów oczerniających mnie, naruszających moje dobre imię, chronione prawem dobra osobiste, naruszające moją prywatność, co nawet nie podlega dyskusji... z okresu 17-20.08.2017 mam kilkadziesiąt screenshotów, od września 2016, czyli pierwszego bezpodstawnego punku karnego ( konto aleksaa usunięte! ) takich screenshotów mam setki… bez jakiejkolwiek zgodnej z prawem reakcji moderatorek!
 
W pewnym momencie, będąc w posiadaniu wiedzy o intrygach poza forum x,y,z… Imiona i Nazwiska po sprawie, zaczęłam się zastanawiać czy oby Administrator zna całą prawdę?  Czy zna treść tych wypowiedzi? Przecież musi je archiwizować. Po naszej rozmowie mam wrażenie, że nie, a straszenie bezpodstawnym i bezprawnym usunięciem konta, usunięciem chronionej prawem bezcennej własności intelektualnej, sugerowanie się wpisami użytkownika podżegającego do przestępstwa, który praktycznie w każdej wypowiedzi narusza przepisy powszechnie obowiązującego prawa w tym art. 56 kc, szydzi z polityków, prawnej
ochrony sumienia i wyznania itp.… bez żadnych konsekwencji…  ma na celu bezprawne usunięcie dowodów w sprawie oraz bezprawne uniknięcie odpowiedzialności…. resztę zostawiam profesjonalistom, jeżeli ktoś chce dodać coś cennego do sprawy proszę o wiad. nawet z nowego konta, ale na fb   emotka

Z jednym się zgadzam.."nieodwracalne skutki w Twoim życiu i na Twoim zdrowiu " odbiło się w przebywaniu na tym forum więc nie kozacz już jaka to ty jesteś oczytana i obeznana w prawie. Daj spokój i weź się za granie... w temacie...cieszę się, że nie jestem marudą i mam dobrą passę... Wyświetl w wątku >>

jankowska

#6421378 Napisano: 27.10.2017 15:11:23 w moje dzisiejsze wygrane :)

jankowska

#6420344 Napisano: 25.10.2017 13:14:32 w moje dzisiejsze wygrane :)

jankowska

#6420319 Napisano: 25.10.2017 12:23:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 x szczotka Syoss z Kaufland-rezerwa Wyświetl w wątku >>

jankowska

#6417447 Napisano: 17.10.2017 18:31:16 w PODZIĘKOWANIA
masza
Bóg wynagrodził mi to w....pralkach. I pamietaj, jak zgarniemy AYGO... Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6417408 Napisano: 17.10.2017 17:17:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Trzecia pralka z Calgona.emotka
Telefon przed chwilą  emotka Wyświetl w wątku >>

jankowska

#6416885 Napisano: 16.10.2017 18:06:33 w moje dzisiejsze wygrane :)

jankowska

jankowska

#6416295 Napisano: 14.10.2017 22:33:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
5  raz crocsy od Lubisia....wygrana z 22:25 Wyświetl w wątku >>

jankowska

#6415617 Napisano: 12.10.2017 21:05:10 w Kupię...
Jak ktoś chce sprzedać skuter Wedel z Intermarche to zapraszam na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6414121 Napisano: 09.10.2017 22:26:34 w moje dzisiejsze wygrane :)

jankowska

#6413917 Napisano: 09.10.2017 16:43:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tablet z Forda (Katowice) Informują telefonicznie.... Wyświetl w wątku >>

jankowska

#6406423 Napisano: 22.09.2017 11:41:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Alleluja! Wygrana u Smolara- Makro Henkel-aparat z 15.09. Chyba pójdę do Częstochowy na kolanach podziękować Wyświetl w wątku >>

jankowska

#6405315 Napisano: 19.09.2017 20:58:45 w Zakupy na konkursy - usługi
Mam jeszcze 2 wolne paragony na Wedel Topaz. Cena 15 zł .Jak co to PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6405314 Napisano: 19.09.2017 20:58:19 w Paragony na trwające konkursy
Mam jeszcze 2 wolne paragony na Wedel Topaz. Cena 15 zł .Jak co to PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6404764 Napisano: 18.09.2017 18:33:40 w Zakupy na konkursy - usługi
jankowska napisał(a):

Jutro mogę zrobić zakupy Wedel Topaz. Paragon w cenie zakupu- 15 zł. Jak co to czekam do jutra do godziny 8.

Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6404508 Napisano: 18.09.2017 09:56:55 w Zakupy na konkursy - usługi
Jutro mogę zrobić zakupy Wedel Topaz. Paragon w cenie zakupu- 15 zł. Jak co to czekam do jutra do godziny 8. Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6400063 Napisano: 06.09.2017 14:13:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
P&G Leclerc plecak Kurier TNT
Mlekołaki torba Kurier DHL Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6394172 Napisano: 24.08.2017 11:25:33 w Informują
Studio Dekoral dzwoni z komórkowego 609... Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska