Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika is77

is77

#2901046 Napisano: 01.12.2009 01:54:22 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję tym, dzięki którym mam kawiarkę z MK Cafe emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2887799 Napisano: 26.11.2009 07:12:22 w Paragony
posiadam wygrany numer z pierwszego dnia konkursu delmy z delikatesów centrum (5 listopada). Wygrana to wypiekacz i toster. Jesli ktoś posiada paragon z tego dnia, to chętnie odstapię numer za np. doładowanie emotka
PW Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2868450 Napisano: 20.11.2009 01:29:23 w Konkursy ABC
malenka89 napisał(a):

Ale Ci ludzie są niekumaci... matko Kochana... żeby tacy pracowali w agencji reklamowej emotka
Najpierw gościu mi mówi, że podejrzewa, że zwycięzcy głównych nagród (wypiekacze) zostali już poinformowali... potem mówi mi, że nie da sobie jednak głowy uciąć bo bardzo długo zajeło im weryfikowanie danych (w myślach pytam jakich danych? emotka ) i tłumaczył mi, że właśnie przez tą weryfikację mają taki poślizg względem regulaminu, potem mówi, że reszta sms-ów albo będzie dziś albo w przyszłym tygodniu, ale on nie wiem....

może ktoś jeszcze ma stalowe nerwy i zadzwoni... może czegoś więcej się dowie emotka


na jakiej podstawie oni weryfikuja te dane? emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2815069 Napisano: 04.11.2009 11:33:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

is77

#2796042 Napisano: 29.10.2009 08:28:36 w PODZIĘKOWANIA
iwek napisał(a):

Dziękuję iss77, elizce i moniau za całokształt i aneti za dzisiejsze oświadczyny. emotka emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2781306 Napisano: 24.10.2009 01:36:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
wowczek napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

miriam napisał(a):

agava napisał(a):

Dostał ktoś e-maila z konkursu odkrywca kodu na tolpa.pl ?



Właśnie nie emotka
tam konki znikające dziwacznie są... emotka




Też brałam udział. I cisza... Komunikat:
Błędna strona

Sprawdź raz jeszcze poprawność wpisanego przez Ciebie adresu www.



i u mnie to samo emotka




konkurs moze ze strony zniknął, ale odnoszę wrażenie że własnie z niego dostałam kosmetyki tołpa, więc nie jest tak źle emotka
no chyba że za ankietę jakąś, ale tak czy siak - tołpa jest rzetelna Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2775679 Napisano: 22.10.2009 02:44:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
cb656 napisał(a):

is77 napisał(a):

is77 napisał(a):

dziś nic nie wygrałam emotka


przepraszam was bardzo, musze upuścić towarzystwo emotka
do NIE zobaczenia emotka emotka


Oho, do is77 przyjechał kurier z wygranym zaproszeniem do SPA emotka emotka emotka


nie SPA jeszcze czeka na nadejście, za ekspresowo by było emotka
kosmetyki TOŁPA wpadły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2775639 Napisano: 22.10.2009 02:32:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
is77 napisał(a):

dziś nic nie wygrałam emotka


przepraszam was bardzo, musze upuścić towarzystwo emotka
do NIE zobaczenia emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2775283 Napisano: 22.10.2009 12:23:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dziś nic nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2768888 Napisano: 20.10.2009 01:12:09 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

NIGDY WIECEJ ŁACIATEGO - CHOÆBY NAWET DO KAŻDEGO ZAKUPU DOMY DAWALI emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


za dom to bym wylała nawet 150 litrów emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2764701 Napisano: 19.10.2009 01:14:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
marielu napisał(a):

Marta a czemu z góry zakładasz że wymyśliło, takie spaczenie konkursowe że trzeba kłamać żeby wygrać czy jak ?

napisałam prawdę , od serca - wygrałam. Czyli co teraz to wstyd się przyznać że się gdzieś wygra?

tedance - masz racje nic oryginalnego emotka spójrz na moją fotkę - takie osobniki jak ja generalnie są lekko opóźnione , więc może z litości mi dali ? emotka



Dajcie spokój, raz na wozie raz pod wozem ( częściej pod) - trzeba iść do przodu a nie oglądać się za siebie i.... za innych.



marielu i opóźnienie
emotka emotka emotka emotka


a co do wozu, to rzeczywiście częściej Pod emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

is77

#2749289 Napisano: 14.10.2009 11:48:13 w Rossmann
raia2006 napisał(a):

aniaaaa napisał(a):

co jest w tym zestawiku ?


W skład prezentu wchodzi:
Garnier Skin Naturals, Orchidee Vitale, Rewitalizujący krem na dzień 2 ml
Garnier Ultralift, Pro-X, Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy + Żel przeciw cieniom i opuchnięciom, 2 x 2 ml
Garnier Skin Naturals, Czysta skóra Active, Peeling eliminujacy zaskórniki, 4 ml
Garnier Skin Naturals, Regenerujące mleczko do ciała, Skóra bardzo sucha 6 ml
Garnier Skin Naturals, Mleczko przywracające balans nawilżenia skóry, Skóra przesuszona 6 ml
BioSilk, Odżywka do włosów z jedwabiem 15 ml
BioSilk, Szampon do włosów z jedwabiem 15 ml
Silan, Aroma Therapy, Płyn do zmiękczania tkanin z perfumowanymi perełkami, koncentrat 70 m


dziękuję za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2749238 Napisano: 14.10.2009 11:39:47 w Rossmann
nineczka17 napisał(a):

is77 napisał(a):

czy ktos już odebrał zestawiki? emotka


ja na razie niedawno przedrukowalam dopiero emotka


czekam na info jak ktos odbierze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2749229 Napisano: 14.10.2009 11:37:41 w Rossmann
czy ktos już odebrał zestawiki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2747870 Napisano: 14.10.2009 06:20:57 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

A mnie wkurza, że osoby, które są strasznie długo na forum i powszechnie są uważane za lubiane, obsmarowywują się na gadu jedne na drugich a w PODZIÊKOWANIACH rozpływają się w zachwytach nad sobą emotka


ech monia no co ty? emotka
sa ludzie i ludziki, nie martw się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2744059 Napisano: 12.10.2009 05:07:44 w Rossmann
ninka28 napisał(a):

jeszcze jedno pytanko czy kodów jest ograniczona ilość czy dla każdego zarejestrowanego?


ilosc jest oigraniczona, kto pierwszy ten lepszy
i teoretycznie 1 osoba moze 1 prezent odebrać w sklepie Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2737067 Napisano: 10.10.2009 02:43:10 w Wkurza mnie...
moroccangirl napisał(a):

is77 napisał(a):

cb656 napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

Wkurza mnie, że ludzie oszukują przy użyciu zmiennego IP a potem, żeby zagłuszyc wyrzuty sumienia o ile je mają (wątpie w to jednak)porównują kliknijcie do zmiennego IP. Nie Kliknijcie to nie to samo co zmienne IP. Są 2 duże, zasadnicze różnice. Ideą konkursów klikanych jest to, żeby inni głosowali na pracę danego autora. W przypadku kliknijcie jest to zachowane to inni głosują na jakąś prace przy zmiennym IP to sam autor głosuje na siebie. I druga różnica - dostęp do Kliknijcie mają wszyscy wystarczy się zarejestrowac na e- konkursach i można brac udział w wymiannie głosów, do zmiennego IP już wszyscy dostępu nie mają. Wiec prosze by oszusci ze zmiennym IP nie porównywali do siebie innych osób. Tłumaczenie, że oszukując przy pomocy zmiennego IP nie daje satysfakcji, ale pozwala na opłacenie rachunków nie jest żadnym wytłumaczeniem. Rachunki powinno się opłacac własną codzienną pracą, bo jeżeli uważacie że można oszukiwac by zapłacic rachunki to może też można krasc i robic gorsze rzeczy. Stosujecie zasade, że cel uświęca środki? Piękny przykład dajecie swoim bliskim. Co prawda to wasze życie, ale nie porównujcie do siebie innych i nie obrażajcie użytkownikow forum tylko, dlatego że są tu krócej od Was. (jeżeli nie wiecie o co chodzi zapraszam do prześledzenia wątku Podziękowania)


Krótko, rzeczowo i na temat. Mam zbliżone zdanie w sprawie złego przykładu. Natomiast nie poważam konkursów, w których nie jest oceniana praca, pod kątem chociażby zgodności z tematem, a jedynie liczy się ilość oddanych głosów. W tej formule są po prostu nieuczciwe z założenia. Dopóki Organizatorzy nie zmienią warunków i nie zaczną tych konkursów nazywać właściwie (czyli Konkurs Na Ilość Kliknięć - a nie na przykład fotograficzny na najlepszą pracę i tak dalej) będę je wstawiał na półkę Konkursy, które mnie nie interesują.




emotka
co za rozsądne słowa emotka

dlatego tym których wkurza zmienne IP doradzam odpuszczenie sobie tych konkursów emotka



czyżby sie wypowiedziała osoba własnie ze zmiennym IP emotka




mam takie zmienne IP, ze nigdy mnie nie znajdziesz wśród laureatów klikanych konkursów emotka emotka
masz do czynienia z osoba która sobie odhacza na szaro konkursy klikane i ma spokojne nerwy i przespane noce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2737057 Napisano: 10.10.2009 02:38:57 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

Wkurza mnie, że ludzie oszukują przy użyciu zmiennego IP a potem, żeby zagłuszyc wyrzuty sumienia o ile je mają (wątpie w to jednak)porównują kliknijcie do zmiennego IP. Nie Kliknijcie to nie to samo co zmienne IP. Są 2 duże, zasadnicze różnice. Ideą konkursów klikanych jest to, żeby inni głosowali na pracę danego autora. W przypadku kliknijcie jest to zachowane to inni głosują na jakąś prace przy zmiennym IP to sam autor głosuje na siebie. I druga różnica - dostęp do Kliknijcie mają wszyscy wystarczy się zarejestrowac na e- konkursach i można brac udział w wymiannie głosów, do zmiennego IP już wszyscy dostępu nie mają. Wiec prosze by oszusci ze zmiennym IP nie porównywali do siebie innych osób. Tłumaczenie, że oszukując przy pomocy zmiennego IP nie daje satysfakcji, ale pozwala na opłacenie rachunków nie jest żadnym wytłumaczeniem. Rachunki powinno się opłacac własną codzienną pracą, bo jeżeli uważacie że można oszukiwac by zapłacic rachunki to może też można krasc i robic gorsze rzeczy. Stosujecie zasade, że cel uświęca środki? Piękny przykład dajecie swoim bliskim. Co prawda to wasze życie, ale nie porównujcie do siebie innych i nie obrażajcie użytkownikow forum tylko, dlatego że są tu krócej od Was. (jeżeli nie wiecie o co chodzi zapraszam do prześledzenia wątku Podziękowania)


Krótko, rzeczowo i na temat. Mam zbliżone zdanie w sprawie złego przykładu. Natomiast nie poważam konkursów, w których nie jest oceniana praca, pod kątem chociażby zgodności z tematem, a jedynie liczy się ilość oddanych głosów. W tej formule są po prostu nieuczciwe z założenia. Dopóki Organizatorzy nie zmienią warunków i nie zaczną tych konkursów nazywać właściwie (czyli Konkurs Na Ilość Kliknięć - a nie na przykład fotograficzny na najlepszą pracę i tak dalej) będę je wstawiał na półkę Konkursy, które mnie nie interesują.




emotka
co za rozsądne słowa emotka

dlatego tym których wkurza zmienne IP doradzam odpuszczenie sobie tych konkursów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

is77

#2731565 Napisano: 08.10.2009 06:19:04 w Popraw sobie humor...
a jakie prawdziwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0