Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mariolakal

mariolakal

#6673999 Napisano: 15.01.2020 19:25:00 w SZUKAM....
Szukam miłej osóbki z forum, która mieszka/przebywa w Jeleniej Górze...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673691 Napisano: 14.01.2020 18:25:16 w Biedronka
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy w Waszych sklepach są jeszcze dostępne karty biedronki do rejestracji? Znajoma znajomej mnie męczy od jakiegoś czasu, a u mnie nie ma i ślad po nich zaginął...  emotka

u nas też od dawna nie ma... mówią by pytać, a pytam od listopada i nic

hmm a u mnie chyba są bo wczoraj Pani kasjerka proponowała jednemu klientowi założenie takowej....

A może ktoś pamięta czy można ją założyć "na odległość' /w sensie: odebrać w kasie i uzupełnić/zarejestrować dane w domu/ ?  Pytam, gdyż np. w DC trzeba było od razu przy kasie wprowadzić swój numer telefonu, datę urodzenia i tam jeszcze coś... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673660 Napisano: 14.01.2020 17:45:04 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

czy magnesia w Lidlu kogos dzisiaj informowala z losowania z 7.01?

Ktoś gdzieś pisał, że 10-ego słali S-ki...  Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673657 Napisano: 14.01.2020 17:41:10 w Biedronka
Czy w Waszych sklepach są jeszcze dostępne karty biedronki do rejestracji? Znajoma znajomej mnie męczy od jakiegoś czasu, a u mnie nie ma i ślad po nich zaginął... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673622 Napisano: 14.01.2020 16:23:51 w SZUKAM....
Reni napisał(a):

mariolakal napisał(a):

joan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Dzięki ! Może mogę i chcę tam zwrócić z opcją wysyłki do sklepu internetowego, ale obsługa tego sklepu pracuje tam "za karę", więc nic się od nich nie dowiem...  emotka


Napisz mejla do sklepu internetowego ME z zapytaniem, czy towar możesz oddać w sklepie stacjonarnym (przy okazji zapytaj o ten tusz), a potem ich odpowiedź wydrukuj i razem z nią + sprzętem udaj się do sklepu stacjonarnego.

Odpisali mi, że "wszelkie informację odnośnie odstąpienia od umowy zakupu dostępne są na naszej stronie internetowej"... Nie mam siły na tych dziadów...  emotka

Mariolka przecież wszystko masz czytelnie opisane na ich stronie... emotka  https://www.mediaexpert.pl/s,odstapienia-od-umowy-zwroty

Czytałąm, ale nie ma tam nic na temat tuszu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673607 Napisano: 14.01.2020 15:59:09 w SZUKAM....
joan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Dzięki ! Może mogę i chcę tam zwrócić z opcją wysyłki do sklepu internetowego, ale obsługa tego sklepu pracuje tam "za karę", więc nic się od nich nie dowiem...  emotka


Napisz mejla do sklepu internetowego ME z zapytaniem, czy towar możesz oddać w sklepie stacjonarnym (przy okazji zapytaj o ten tusz), a potem ich odpowiedź wydrukuj i razem z nią + sprzętem udaj się do sklepu stacjonarnego.

Odpisali mi, że "wszelkie informację odnośnie odstąpienia od umowy zakupu dostępne są na naszej stronie internetowej"... Nie mam siły na tych dziadów... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673374 Napisano: 14.01.2020 01:41:51 w SZUKAM....
Szukam miłej osóbki z Jeleniej Góry...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673373 Napisano: 14.01.2020 00:31:22 w Paragony na trwające konkursy
Paragon Kubuś z Lewiatana wymienię na colgate total z Hebe Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673283 Napisano: 13.01.2020 18:49:54 w SZUKAM....
halliday napisał(a):

mariolakal napisał(a):

joan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Dzięki ! Może mogę i chcę tam zwrócić z opcją wysyłki do sklepu internetowego, ale obsługa tego sklepu pracuje tam "za karę", więc nic się od nich nie dowiem...  emotka


Napisz mejla do sklepu internetowego ME z zapytaniem, czy towar możesz oddać w sklepie stacjonarnym (przy okazji zapytaj o ten tusz), a potem ich odpowiedź wydrukuj i razem z nią + sprzętem udaj się do sklepu stacjonarnego.

Próbowałam, ale kontakt z nimi jest dość trudny...  emotka


na stronie media expert jest informacja ze mozesz dostarczyc do dowolnego sklepu stacjonarnego gdzie od razu otrzymasz zwrot środków. Ale uważam że odliczą tobie za tusz.

Dlatego chciałabym oddać w swoim sklepie z opcją wysyłki do sklepu internetowego lub odesłać od razu kurierem... Nie wiem, która wersja jest lepsza aby odzyskać całą kasę... emotka  Widocznie jestem zbyt "zielona" aby zakumać ich warunki zwrotu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673272 Napisano: 13.01.2020 18:37:37 w SZUKAM....
joan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Dzięki ! Może mogę i chcę tam zwrócić z opcją wysyłki do sklepu internetowego, ale obsługa tego sklepu pracuje tam "za karę", więc nic się od nich nie dowiem...  emotka


Napisz mejla do sklepu internetowego ME z zapytaniem, czy towar możesz oddać w sklepie stacjonarnym (przy okazji zapytaj o ten tusz), a potem ich odpowiedź wydrukuj i razem z nią + sprzętem udaj się do sklepu stacjonarnego.

Próbowałam, ale kontakt z nimi jest dość trudny... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673248 Napisano: 13.01.2020 17:42:34 w Paragony na trwające konkursy
FBbeata7 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Paragon z kauflandu na konk "Jedź z rodziną w Nowy Rok" z toyotą wymienię na inny /może być przyszłościowy o wartości 35 zł./ lub sprzedam za 20 zł.

A nie lepiej coś mądrego stworzyć i wygrać Toyotę, mój mąż- polonistyczny trójkowicz, wygrał już w tym konkursie auto, napisał, co mu w duszy gra i tyle.Dwa lata  jeździ tym AYGO.

Gratuluję inwencji twórczej mężulkowi ! Ja na razie jeżdżę "cytrynką" i nie zamierzam zamieniać jej na toyotkę, a produkty zakupiłam dla potrzeb własnych z myślą o upłynnieniu paragonu... emotka

A w temacie: sprzedam lub zamienię na inny w/w paragon...  emotka
PS. Nieaktualne... Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673243 Napisano: 13.01.2020 17:24:57 w SZUKAM....
anialistopad napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy ktoś zwracał drukarkę /zakup w sklepie internetowym, odbiór w Media Expert/ ? Okazało się, że produkt nie spełnia moich oczekiwań i chcę go oddać... Nie wiem czy tusz, który zamontowałam w celu sprawdzenia należy wyjąć z urządzenia czy może pozostać w środku podczas wysyłki ?   emotka emotka

Tusz lepiej wyciągnąć bo się rozleje . A to w stacjonarnym nie możesz zwrócić?

Dzięki ! Może mogę i chcę tam zwrócić z opcją wysyłki do sklepu internetowego, ale obsługa tego sklepu pracuje tam "za karę", więc nic się od nich nie dowiem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673237 Napisano: 13.01.2020 16:59:06 w SZUKAM....
Czy ktoś zwracał drukarkę /zakup w sklepie internetowym, odbiór w Media Expert/ ? Okazało się, że produkt nie spełnia moich oczekiwań i chcę go oddać... Nie wiem czy tusz, który zamontowałam w celu sprawdzenia należy wyjąć z urządzenia czy może pozostać w środku podczas wysyłki ?  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673229 Napisano: 13.01.2020 16:39:24 w Paragony na trwające konkursy
Paragon z kauflandu na konk "Jedź z rodziną w Nowy Rok" z toyotą wymienię na inny /może być przyszłościowy o wartości 35 zł./ lub sprzedam za 20 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673207 Napisano: 13.01.2020 15:42:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw bakalland z ITM /wypasiony/ DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6673098 Napisano: 13.01.2020 12:28:58 w RMF
Mojej stacji w ogóle nie ma na liście...  Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6672782 Napisano: 12.01.2020 02:04:23 w Paragony na trwające konkursy
Paragon z kaufa na konk "Jedź z rodziną w Nowy Rok" z toyotą wymienię na inny /może być przyszłościowy o wartości 35 zł./ lub sprzedam za 20 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6672646 Napisano: 11.01.2020 16:14:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aendrius1 napisał(a):

[quote=
mariolakal]

aendrius1 napisał(a):

Tymbark.Dziwne troche, to już któryś konkurs Smolarka gdzie wygrane są (pomimo ze konkurs np trwał 2 miesiące) tylko z 1 dnia emotka

Z jednego czy pierwszego ? 

Dokładnie ze zgłoszeń 29 grudnia

Akurat tego dnia wysłałam na ogólnopolski i zonk... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6672639 Napisano: 11.01.2020 15:53:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aendrius1 napisał(a):

Tymbark.Dziwne troche, to już któryś konkurs Smolarka gdzie wygrane są (pomimo ze konkurs np trwał 2 miesiące) tylko z 1 dnia emotka

Z jednego czy pierwszego ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mariolakal

#6672615 Napisano: 11.01.2020 14:41:34 w SZUKAM....
Szukam użytkownika drukarki HP DeskJet 3789 lub podobnej... Chodzi mi o skanowanie paragonów... Mam wrażenie, że jej zakup był nieprzemyślany... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0