Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szczupak

szczupak

#6645635 Napisano: 04.10.2019 11:08:35 w Popraw sobie humor...
pioge7 napisał(a):


ten byk ortograficzny w emailu od tic taca strasznie razi emotka  

i daje też do myślenia jak układamy kreatywne odpowiedzi na pytania konkursowe, dbamy o styl, gramatykę, ortografię, rymy, a wygrywają gnioty z błędami, bo oceniający to poligloci z dysortografią emotka Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6642049 Napisano: 21.09.2019 22:43:28 w SZUKAM....
cleo25 napisał(a):

Jest jakiś konkurs-loteria, na który trzeba kupić proszek(kapsułki) do prania ?

Przygotuj dom na jesienny relaks czy coś tam podobnego , min w polomarket Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

szczupak

#6635912 Napisano: 03.09.2019 10:18:10 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy 31 sierpnia było rozwiązane Tchibo?

u mnie za 31 cisza emotka  więc mam nadzieję, że jeszcze nie było 31 emotka  bo mocno pocisnęłam ostatni dzień emotka  ale wiadomo, ostatni dzień to i największa konkurencja, więc jak ktoś ma 31 to dajcie znać, co by się nie łudzić. Ale i tak uwielbiam ten konkurs emotka

Rowniez puscilam 31.08 swoje pierwsze i ostatnie zgloszenie w tym konkursie, ale dzisiejsze tempo rozwiazywania danych etapow nie napawa mnie zbytnim optymizmem. Mogliby chociaz zachowac jakies pozory.  emotka

Ale tu nie ma co się doszukiwać oszustw. Od początku rozwiązują konkurs na bieżąco. Na wyniki czeka się od 2 do 5 dni maks i to jest super. Jest wiele osób, które odkryły co im się podoba i wygrywały podobnymi tekstami regularnie emotka  

Dokładnie, agencja bardzo konsekwentna jeśli chodzi o wybór emotka dla mnie super konkurs!

to może ktoś już po zakończeniu uchyli rąbka tajemnicy co miało branie ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6635088 Napisano: 31.08.2019 13:55:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

szczupak napisał(a):

Gdzie znajdę jakieś zestawienie konkursów kończących się dzisiaj?

klikasz na górze FORUM, po prawej stronie kalendarz, klinasz na datę dzisiejszą i tam sie rozwija na Dzisiaj dodane/ Dzisiaj kończące się

Dziekowaćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6635085 Napisano: 31.08.2019 13:35:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

szczupak napisał(a):

Działa Wam stronka Shell z Coca Colą?


https://www.e-kon.../konczace/2019/08/31

monkakk napisał(a):

Działa Wam stronka Shell z Coca Colą?


Tak.

Dziękuję joan Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6635072 Napisano: 31.08.2019 12:40:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie znajdę jakieś zestawienie konkursów kończących się dzisiaj? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6633999 Napisano: 28.08.2019 13:12:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

joan napisał(a):

asiunia260 napisał(a):

Wygrałam w Misiakach hulajnogę, ale chyba sobie żartują z tymi danymi! emotka

Da się coś z tym zrobić?


Są dwa bezpieczne wyjścia:
1) opierd*lenie ich na czym świat stoi za wyłudzanie danych osobowych, postraszenie rzecznikiem, skargą do sponsora itp. - może pójdą po rozum do głowy, formularz zmienią, a w przyszłości nie będzie takich cyrków,
2) wpisanie niezgodnych z prawdą danych celem ochrony płynności finansowej swojej rodziny. Pamiętajmy, że organizator potrzebuje maksymalnie! następujących informacji: imię, nazwisko, adres wysyłkowy, ewentualnie PESEL. Cała reszta może być bajką, i tak nie mają możliwości tego sprawdzić. Niestety ta droga oznacza, że w przyszłości należy liczyć się z podobnym g*.

Smutne jest, że my tu sobie robimy burzę mózgów, a ktoś spoza forum poda im full tych danych zgodny ze stanem faktycznym emotka

No jest to jakaś opcja, chociaż pewnie podpisuję też oświadczenie, że podane przeze mnie dane sa prawidłowe. Napisałam do nich na fb, na razie twierdzą, że te dane potrzebne są im do rozliczenia nagody w us emotka więc dyskutujemy dalej. Ale chyba bez sięgania po giodo się nie obędzie

w żadnych PIT-ach rozliczając się z urzędem skarbowym nie podaje się już ani nr. dowodów osobistych, ani imion rodziców (zajrzyjcie w swoje) wyznacznikiem jest pesel ,( lub NIP w przypadku osób prow. działalność gosp.) i adres zamieszkania Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6633927 Napisano: 28.08.2019 11:33:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Wiecie co? Żeby odebrać Misiaka maskotkę laureat ma podać imiona, imię ojca, matki, obywatelstwo, miejsce urodzenia, PESEL, serie i nr dowodu, nr buta, rozmiar biustonosza, grupę krwi, przedstawić kartę szczepień i 5ciu żyrantów... JA NIE ODSYŁAM. chrzanię tego ich miśka!

Również nie odsyłam danych. Osoba tworząca ten "formularz" miała niezłą fantazję. Jeszcze brakuje pola "nazwisko panieńskie matki" i "numer konta". 

imion rodziców, nr dow.osobistych  nie podaje się już w tej chwili nawet przy umowach o pracę (RODO)
TAKIE SZCZEGÓLOWE DANE SĄ TYLKO WE WNIOSKACH KREDYTOWYCH!!! Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6629702 Napisano: 13.08.2019 13:35:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

darog napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Czy Żywiec odpowiedział komuś na maile wysłane po ich denerwującym mailu z "nagroda" w tytule? emotka

Ja prawie zawału dostałam, bo myślałam że mam 10 tys.  emotka

to samo, ale nie wszyscy takiego maila dostali, po rozpytaniu u nas 1 os a udział brało z 6 osób niektórzy w sumie kilka kodów  9jak ja i takiego maila mam) a niektórzy więcej jak 10 kodów i takiego maila nie dostali

może wysłali w kierunku "motywacji" ? 

u mnie też był taki emailemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6629701 Napisano: 13.08.2019 13:33:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Czy Żywiec odpowiedział komuś na maile wysłane po ich denerwującym mailu z "nagroda" w tytule? emotka

Ja prawie zawału dostałam, bo myślałam że mam 10 tys.  emotka

to samo, ale nie wszyscy takiego maila dostali, po rozpytaniu u nas 1 os a udział brało z 6 osób niektórzy w sumie kilka kodów  9jak ja i takiego maila mam) a niektórzy więcej jak 10 kodów i takiego maila nie dostali

może wysłali w kierunku "motywacji" ? 

Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6531328 Napisano: 24.09.2018 15:07:03 w Smolar
do jakiego dnia smolar netto z kawy  informował? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6493006 Napisano: 28.05.2018 23:46:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jaki ma byc format smsa w konkursie oral b w carrefour???
nie otwiera mi się regulamin
ktoś coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6461567 Napisano: 09.02.2018 08:59:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kolejny tydzień mija a tu wielkie nic emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6453746 Napisano: 17.01.2018 22:34:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smutno tak ciagle dowiadywać się ze kolejny konkurs juz poinformowany i nagrody rozdane a mój telefon milczy jak zaklety Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6450634 Napisano: 09.01.2018 13:18:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Agnes napisał(a):

no i nie gram o łózka i meble bo to większości ściema

a ja kilka lat temu z konkursu Fb walentynkowego wygrałam super piękne łóżko warte ok. 2000 zł i do tej pory na nim śpię emotka
był to konkurs kreatywny, pracę konkursową robiłam ze dwa dni ale się opłaciło emotka

o to jesteś śpiąca królewna jak już kilka lat śpisz emotka  tak mnie wzięło na żarty, bez urazy emotka
ja na fb jeszcze nigdy nic nawet pierdołki żadnej : Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6448175 Napisano: 03.01.2018 10:46:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

jednak jest odp
"Dzień dobry,
smsy są przyjmowane przez system. Odpowiedź zwrotna zostanie wysłana zgodnie z Regulaminem.
Pozdrawiamy,
FORTIS Team"

Zapytałem ich teraz: który to punkt regulaminu, mówiący w jakim czasie mają zwrotki byc przesłane.

w pierwszym etapie wysłałam 2 zgłoszenia w różnych dniach, a zwrotki obie w równym czasie przyszły dopiero w dniu losowania !
Pytanie tylko przed czy po losowaniu?????? nic nie wygrałam, a sprawa jak jest każdy widzi, nie budzi zaufania, przynajmniej mojego Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6446273 Napisano: 28.12.2017 09:26:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

mariolakal napisał(a):

szczupak napisał(a):

czy przychodzą Wam zwrotki z loterii coca-cola ze stacji circle??
Fortis to organizuje, już drugi esek poszedł a emotka zwrotki brak
ktoś coś?

Chętnie bym przetestowała obecność lub brak zwrotki, ale nikt nie chce mi sprzedać/wymienić paragonu...  emotka

Witam 
Zwrotki przyszly ale na drugi dzień emotka

a też macie takie długie numery paragonu z ukośnikiem w środku? może to ma jakieś znaczenie??? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6446252 Napisano: 28.12.2017 00:16:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy przychodzą Wam zwrotki z loterii coca-cola ze stacji circle??
Fortis to organizuje, już drugi esek poszedł a emotka zwrotki brak
ktoś coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6439984 Napisano: 10.12.2017 23:17:30 w Lay's
mam jeden kodzik z laysów
pw
oddany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6437607 Napisano: 06.12.2017 10:47:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lowmacp napisał(a):

krseta napisał(a):

mahuska napisał(a):

Słał może ktoś teraz Wedel Lewiatan? Przychodzi zwrotka?

proponuję słać przez stronę;) przy tej agencji i ich problemach chyba ze wszystkim to nawet wole nie słać smsów
potwierdzenie na email przychodzi natychmiast

Ja puściłam przed chwilą zgłoszenie i nie było problemów. Potwierdzenie na maila przyszło po paru sekundach.

ja przed kilkoma minutami sms-a i nic
zwrotki brak
i co teraz ?
ma ktoś jakiś kontakt do tej agencji? Wyświetl w wątku >>
0 0