Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szczupak

szczupak

#7075005 Napisano: 17.01.2023 15:50:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A z Kinder w emailu o piniacie mam 
Gratulujemy bla bla , kliknij w link tyllo ze ja nie mam żadnego linka???
A jak u Wss? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#7071109 Napisano: 28.12.2022 19:03:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy Smolar z zozoli już wszystko zweryfikował? 
Z końca listopada też? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#7071000 Napisano: 28.12.2022 14:19:46 w Czy informują/ informowali?
A czy Smolar z zozoli już wszystko zweryfikował? 
Z końca listopada też? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#7070624 Napisano: 25.12.2022 23:46:43 w Życzenia na święta i nie tylko
Wesołych Świat, spokojnych, pełnych miłych wrażeń i wytchnienia od szarej codzienności. Wyświetl w wątku >>

szczupak

#7058395 Napisano: 06.11.2022 19:05:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

szczupak napisał(a):

Hejka mam pytanie do osób które wygrały bilety na kabarety z tic tacow
Realizowaliście może już ten voucher z tic tacow na kabarety , czy można bezpośrednio przy zamawianiu ten kod vouchera wpisać, czy trzeba tak jak wskazują pisać najpierw emaila do eskander ? I z nimi wczesniej to ustalac?
Napisałam do nich tak jak podają ale nikt nie odpisuje, a zależy mi na czasie
Dzięki wszystkim za odp tutaj badz na pw


Trzeba do nich pisać, kod nie działa na stronie emotka Na odpowiedz czekałam kilka dni, zarezerwowali wybrane przeze mnie miejsca i dalej cisza 😀 Ani biletów, ani nic 😜

Dzięki, to trochę kiepsko to zorganizowali, no ale nic trzeba czekać aż odpiszą Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#7058392 Napisano: 06.11.2022 18:27:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hejka mam pytanie do osób które wygrały bilety na kabarety z tic tacow
Realizowaliście może już ten voucher z tic tacow na kabarety , czy można bezpośrednio przy zamawianiu ten kod vouchera wpisać, czy trzeba tak jak wskazują pisać najpierw emaila do eskander ? I z nimi wczesniej to ustalac?
Napisałam do nich tak jak podają ale nikt nie odpisuje, a zależy mi na czasie
Dzięki wszystkim za odp tutaj badz na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#7057335 Napisano: 02.11.2022 12:07:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko do osób które w tic-takach wygrały voucher na koncerty , po jakim czasie dostaliście ten voucher?
Czy przychodzą w miarę szybko czy dopiero o zakończeniu konkursu?
Dzięki z góry za odp. Tutaj albo na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6879021 Napisano: 28.08.2022 23:24:29 w Żegnamy zmarłych
dysia napisał(a):

Wczoraj do domu Pana odeszła moja najukochańsza Mama

Serdeczne wyrazy współczucia i trzymaj się z nadzieją spoglądając w niebo, że masz tam teraz swojego osobistego Anioła  Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6878686 Napisano: 26.08.2022 15:27:07 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

szczupak napisał(a):

Mój mąż,  który nie pracuje, siedzi w domu, wyjada z lodówki i zarzuca mi, że za mało zarabiam i przez to nigdzie nie wyjeżdżamy, podczas gdy inni co weekend gdzieś jadą...

Wyślij go na ryby... emotka  Może jakiegoś szczupaka złapie, będzie na obiad... emotka

no z jego zdolnościami to przyniósł by wiadro śniętych ryb  prosto z Odry z odkrywczym stwierdzeniem że "Innych nie było" i jak mi się nie podobają to SAMA mam sobie iść inne złowić!
Ale doceniam twoje poczucie humoru emotka Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6878678 Napisano: 26.08.2022 15:06:31 w Wkurza mnie...
Mój mąż,  który nie pracuje, siedzi w domu, wyjada z lodówki i zarzuca mi, że za mało zarabiam i przez to nigdzie nie wyjeżdżamy, podczas gdy inni co weekend gdzieś jadą
A ja staje na rzęsach , praca na cały etat, dom na cały etat, bo mąż 2 lewe ręce, nawet wodę potrafi przypalić, ogród I  padam już na twarz, nawet wieczorem zdarza mi się zasnąć z telefonem w dłoni  jak myślę nad hasłem:(
I praca mnie też wkurza
Ogólnie życie jest do D, mam wszystkiego dosyć Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6875680 Napisano: 11.08.2022 17:30:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Też mam laysowego kaca i strasznie mi smutno, tymbardziej że naprawdę tym razem zgłoszenie było dopracowane, ale to chyba tylko mnie się tak wydawało😭
Ale jeszcze przy okazji takie info dla wszystkich czekających na Emile od Avanti, jakiś czas temu w innym konkursie   mail od Avanti trafił.mi do folderu OFERTY  i zupełnie przez przypadek go odkryłam.Sprawdzcie swoje skrzynki dokładnie.  Wyświetl w wątku >>
2 mia, cb656 0

szczupak

#6875586 Napisano: 11.08.2022 11:58:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

szczupak napisał(a):

A czy z tych laysow  przychodziło jakieś potwierdzenie udziału na Emila?

Bo się trochę zakręciłam🙃🤔

Nie przychodziło emotka  

Uf to jeszcze nadzieja ze może coś się doczłapie, bo już myślałam że zapomniałam wyslac☺
Dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6875573 Napisano: 11.08.2022 11:48:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy z tych laysow  przychodziło jakieś potwierdzenie udziału na Emila?

Bo się trochę zakręciłam🙃🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6874867 Napisano: 08.08.2022 15:28:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko w loterii kinley, który to nr paragonu, ten na prawo do góry czy jakiś systemowy czy transakcji z dołu?
I to samo pytanie do loterii coca cola w C4??
Jakaś pomroczność mnie chyba ogarnęła bo przeglądam regulaminy i nic nie widzę?
Rozpykal już ktoś który to nr?
Dzięki z góry za wszelkie info tutaj czy na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6868353 Napisano: 05.07.2022 15:09:06 w Żegnamy zmarłych
Strasznie mi przykro😭
Parę razy zdażyło mi się kupic paragon na konkurs, który potem okazał się wygranym.
Zawsze życzliwa i pomocna.
Potrafiła odstąpić paragon tuż przed północą, jak człeka naszła wena, za słowo honoru i rozliczenie w późniejszym terminie.
Będzie Jej nam bardzo brakowało. Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6865021 Napisano: 15.06.2022 14:08:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabanerro napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Są Jedynki w Żabkach?W Biedrze i Lidlu niestety ich nie ma.Za to Mrągowska jest litrowa zwykła w Lidlu a tej firmy w Biedrze wcale nie ma.

W mojej Biedronce jest Mrągowska. A w żabce u mnie nie było jedynek.

Jedynki bywają czasami w polomarketach Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6862969 Napisano: 03.06.2022 11:11:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy hulajnogi z indykpola pojechały wszystkie na raz, czy maile jadą powoli?
W sensie czy jeszcze jest jakaś nadzieja? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6862668 Napisano: 01.06.2022 18:23:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
blanca napisał(a):

szczupak napisał(a):

Gdzieś mi kiedyś mignęła ninformacja, że albedo też ma stronę gdzie można sprawdzić jaki parago wygrał , czy coś w tym styluCzy ktoś mógłby podać ten link jak ma gdzieś zapisany  bo nie mogę tego nigdzie znaleźćDzięki 

http://www.wyniki.albedomarketing.pl/

Dzięki wielkie, zapiszę sobie na przyszłość, bo chyba w tej chwili nie ma tam aktualnych wynikow, przynajmniej ja  nie widzę🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6862663 Napisano: 01.06.2022 18:17:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzieś mi kiedyś mignęła ninformacja, że albedo też ma stronę gdzie można sprawdzić jaki parago wygrał , czy coś w tym stylu
Czy ktoś mógłby podać ten link jak ma gdzieś zapisany  bo nie mogę tego nigdzie znaleźć
Dzięki  Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6859622 Napisano: 16.05.2022 09:32:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

giti napisał(a):

Podążaj szlakiem nagród informuje za 2 tydzień czy ktory? 

Za 2

A wszystkie e maile poszły w jednym czasie, czy jest jeszcze jaas nadzieja? Wyświetl w wątku >>
0 0