Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szczupak

szczupak

#6076319 Napisano: 18.09.2015 15:32:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Trochę zmienię temat, mam pytanie czy informowali juz z konkursu ręczny w leclercu?
Ktoś coś?  Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6074855 Napisano: 16.09.2015 17:24:35 w Kaufland konkursy
0 0

szczupak

#6074650 Napisano: 16.09.2015 15:00:19 w Biedronka
joan napisał(a):

kadett33 napisał(a):

zarania napisał(a):

u nas Persil płyn był po 20 zł już kilka dni temu, więc dla nas żadna promocja emotka


no bo jest w ofercie w tej co trwa i w kolejnej co będzie.


U mnie nadal płyn po 29,99 zł - za dwie dyszki tylko kapsułki.

ten persil z promocji i kapsułki był po 19.99 to było 2,92 litra
a ten za 29,99 nie był w promocji i tam było 2,19 litra (prawie litr mniej i 10 zł drożej) Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6074629 Napisano: 16.09.2015 14:48:46 w Biedronka
renatak0 napisał(a):

asante napisał(a):

taalvikki napisał(a):

trampek napisał(a):

a w biedronce trzeba pisac o zakupionym produkcie emotka ?


moim zdaniem z polecenia i regulaminu jasno wynika, że można o jakimkolwiek, byle był to produkt z tych konkursowych. owszem, jest napisane "wymyśl hasło dla produktu konkursowego, kupionego w biedronce", ale nigdzie nie jest napisane, że produkt ten musi być kupiony konkretnie tym razem, kiedy zgłaszasz się do konkursu.  :)

O logiko ludzka emotka  W regulaminie jest mowa o produkcie zakupionym w Biedronce, na jakiej podstawie twierdzisz, ze można ten produkt kupić kiedykolwiek i jak to udowodnisz, ze na święta go kupisz? Oprócz tego była mowa o tym "dylemacie' i w agencji powiedziano, że należy pisać o produkcie z paragonu. Ja wiem, że zawsze piszesz "swoje zdanie", ale w przypadku konkursów akurat regulamin jest zdecydowanie ważniejszy od czyjegoś zdania emotka

ładnie to mi parę stówek przepadnie...znowu nie dozytałam regulaminu pisałam o produktach z listy, niekoniecznie o tych z paragonu

przecież  z nr paragonu nie wyczytają co akurat kupiłaś Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6074625 Napisano: 16.09.2015 14:45:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ja też i niby o tym wiem a zawsze się skuszę i potem jestem rozżalonaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6074414 Napisano: 16.09.2015 11:21:58 w Biedronka
rachel napisał(a):

Myślałam że po tylu latach małżeńskich awantur o konkursy ...już wieemotka

ten gatunek jest niereformowalny emotka  znam to z autopsji i łączę się z Tobą w bólu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6074138 Napisano: 15.09.2015 22:35:22 w Biedronka
galenka napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

kapa26 napisał(a):

a w przypadku jak gdy wygrało dziecko numer konta mogę podać swój? Bo dziecko jakoś się nie dorobiło    Na forum były osóbki których dzieci wygrały jak robiliście? 

w regulaminie ejst jasno napisane że uczestnik MUSI posiadac konto w banku. Skoro dziecko nie ma konta to grać nie powinno...

jak dziecko wygra to podaje sie konto opiekuna-jest nawet miesce w fromularzu dla niepelnoletnich

rodzic wypełnia  tylko 3 oświadczenia (zgodę na przetwarzanie danych, przeniesienie praw dohasła itp.) w dolnej części formularza zaznaczone gwiazdką,
a w górnej części podaje się  dane laureata zgodne ze zgłoszeniem i numer rachunku bankowego należącego do laureata - a nie jego przedstawiceela ustawowego.
Pytanie do osób pracujących w banku, czy przejdzie przelew na inne imię (dziecka) niż dane właściciela rachunku ?

czasami dzieci mają SKO w szkołach i mają swoje konta
Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6071911 Napisano: 11.09.2015 23:00:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

szczupak napisał(a):

a skąd już się wzięła rezerwa tyskiego?, bo kilka wpisów widziałam że aparat z rezerwy?

może ktoś nie odesłał na czas skanu paragonu

ale chyba byłóo 80 godzin ( ja takie info miałam w emailu o wygraniu kufla) i to jeszcze nie minęło, chyba że na te cenniejsze nagrody był inny czas Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6071909 Napisano: 11.09.2015 22:54:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a skąd już się wzięła rezerwa tyskiego?, bo kilka wpisów widziałam że aparat z rezerwy? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6071636 Napisano: 11.09.2015 15:09:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a coca cola z biedry na jakim dniu stanęła? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6071338 Napisano: 11.09.2015 09:37:09 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza że dodaję konkursy, a nie ma ich w bazie ani mi się nie doliczają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6066819 Napisano: 04.09.2015 10:02:43 w Wkurza mnie...
onlyrybka napisał(a):

szczupak napisał(a):

weszłam tu bo mój stary też mnie wkurzył, nie odróżnia coca coli od pepsi,
ale jakoś mi lżej jak poczytałam o wyczynach waszych facetów, że nie tylko do mnie przyczepiła się taka d...a uszataemotka , żadnego pożytku nie ma z nieroba, tylko o wszystko paszcza i pretensje, pasożyt jeden, wszystko na tacy podane, a jak raz na jakiś czas ma jedną rzecz kupić to i tak pokręciemotka ,
brak słów

emotka   

Ja mojemu już nie mówię, bo mężczyźni mają nietypowy zmysł słuchu emotka  Dostaje zdjęcia na WhatsApp'a z krótkim opisem ile czego. Sprawdza się nawet przy nie konkursowych zakupach emotka

pod warunkiem że czytać umie dobrzeemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6066802 Napisano: 04.09.2015 09:44:33 w Wkurza mnie...
weszłam tu bo mój stary też mnie wkurzył, nie odróżnia coca coli od pepsi,
ale jakoś mi lżej jak poczytałam o wyczynach waszych facetów, że nie tylko do mnie przyczepiła się taka d...a uszataemotka , żadnego pożytku nie ma z nieroba, tylko o wszystko paszcza i pretensje, pasożyt jeden, wszystko na tacy podane, a jak raz na jakiś czas ma jedną rzecz kupić to i tak pokręciemotka ,
brak słów Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6066333 Napisano: 03.09.2015 15:48:19 w Dziś cieszę się z.....
barszcz napisał(a):

Dziś sie ciesze,że to forum jest takie waleczne-pokonaliśmy wspólnie Leona i Lecha!!emotka

Lecha to rozumiem a o co chodzi z Leonem?
cieszę się że za 15 minut idę do domu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6065817 Napisano: 03.09.2015 00:44:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
skoro do innych wątków mam blokadę to wpiszę się tu, a powody mam, w Leonie na 7 smsów nawet ani jedna walizka nie wpadła emotka
tak kiepske teksty napisałam i to aż 7 razy?????
do tego wszystkiego co chcę dodać jakis konkurs to ktoś mnie uprzedzi emotka
i wogóle mam doła, jestem zmęczona i mam za dużo pracy....
Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6065226 Napisano: 02.09.2015 13:27:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Leon mnie całkowicie rozczarował na 7 wysłanych sms-ów ani jednej walizki, (o tablecie nawet nie marzyłam)a obiecałam 5-dzieciaków z rodziny emotka
czuję się beznadziejnieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6064694 Napisano: 01.09.2015 19:00:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Juz po Leonacch?  Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6064419 Napisano: 01.09.2015 14:00:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ze spara tez wczoraj było info czy tylko   z hitpolu? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6063775 Napisano: 31.08.2015 13:36:52 w Wkurza mnie...
tusienka napisał(a):

joan napisał(a):

barszcz napisał(a):

buncia88 napisał(a):

MĄŻ! "Nie drukuj mi listy, bo pamietam co mam kupić" po czym wykonał juz do mnie szósty telefon! emotka

Ciesz się ,że dzwoni ,a nie kupuje po swojemu:-)Ja kiedyś mojemu napisałam trzy cutryny,to kupił mi napój gazowany o tej nazwie:-))


Mój mnie tak załatwił wczoraj - znaczy się kupił coś zupełnie innego, niż prosiłam, bo "nie było". Oczywiście nie zadzwonił, ani nikogo z personelu sklepu nie zapytał. I tylko nie pojmuję, jakim cudem Magellan podróżował po świecie, skoro współczesny facet gubi się w Biedronce emotka

mój szwagier też super. Zbliżała się Niedziela Palmowa. Siostra kazała mu kupić więc palmę a ten przyjeżdża do domu... z margaryną :emotka

ja jak swojego wysłałam po vanish odplamiacz, zaznaczyłam,, że ma być w różowej butelce, nie białej i najlepiej litrowy bo 2 litry to za dużo, to kupił
płyn do prania dywanów ( nie mamy w ogóle dywanów w domu) bo stwierdził, że zgrabniejsza butelka mu się widziała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6060208 Napisano: 23.08.2015 18:38:18 w SZUKAM....
carissma napisał(a):

szczupak napisał(a):

szukam jaki starter z 5 pln najlepiej kupić zeby nie trzeba było ciągle doładowywać, tylko raz na rok, no zeby smsy premium można było słac, wiadomo emotka

Starter Play Rok ważności konta. Jeśli kupisz z innej taryfy, to wtedy trzeba migrować do tej o której napisałam. Doładujesz za 5zł, wtedy odblokują Ci smsy premium i konto jest rok ważne. emotka

Dzięki wielkie ☺ Wyświetl w wątku >>
0 0