Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szczupak

szczupak

#6254305 Napisano: 14.09.2016 13:11:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w Kinder bueno  otwiera się wam zakładka zwycięzcy? czy tylko u mnie na kompie jakaś blokada? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6253201 Napisano: 12.09.2016 15:42:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

szczupak napisał(a):


Inaczej jest w sytuacji kiedy w regulaminie jest info że podatek od wygranej musi uiścić sam nagrodzony, ale z reguły w takich sytuacjach warunkiem wydania nagrody jest udokumentowanie zapłaty powyższego podatku ( też 10% wartości) i wtedy nagrodzony rozlicza się przed właściwym sobie Urzędem Skarbowym podając pesel i swoje dane ( nr dowodu też nie jest potrzebny)

To nie tak emotka Nawet jeśli laureat wpłaca agencji podatek to i tak agencja wpłaca go nie imiennie w swojej deklaracji. Jedyna sytuacja kiedyu mogą żądać danych do US to wtedy gdy ani agencja ani Ty nie wpłacasz podatku. Dostajesz nagrodę, a potem agencja przysyła PIT-8C i sama rozliczasz to w swoim reznaniu rocznym i wtedy dopiero odprowadzasz podatek sama emotka Pisałam już o tym kiedyś emotka

Przyznaje racje  emotka   w tym drugim przypadku trochę się zakrecilam emotka
Niech tylko te fajne wygrane wpadają to ten podatek się jakoś przelknie Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6253149 Napisano: 12.09.2016 14:49:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

rpk napisał(a):

Do rozliczeń podatkowych agencją nie potrzebny jest pesel bo obowiązek podatkowy ciąży na agencji nie na laureacie danej nagrody.

Jak to? Zakładam, wygrywasz 20 tysięcy, to jest Twój przychód. Organizator daje agencji środki na pokrycie podatku za Ciebie, konkretnie za Twoje nazwisko... Czy się mylę?

jeżeli w regulaminie jest info że organizator przekazuje podatek, to na nim spoczywa ten obowiązek i nasze dane szczegółowe nie są do tego potrzebne, przekazuje podatek ryczałtowo (10% wartości nagrody) do właściwego sobie Urzędu Skarbowego
to są sytuacje gdzie w regulaminach często jest info że do nagrody rzeczowej jest przypisana jeszcze nagroda pieniężna ( z reguły kwota z groszami po przecinku) której nagrodzony nie otrzymuje bo... itd
Inaczej jest w sytuacji kiedy w regulaminie jest info że podatek od wygranej musi uiścić sam nagrodzony, ale z reguły w takich sytuacjach warunkiem wydania nagrody jest udokumentowanie zapłaty powyższego podatku ( też 10% wartości) i wtedy nagrodzony rozlicza się przed właściwym sobie Urzędem Skarbowym podając pesel i swoje dane ( nr dowodu też nie jest potrzebny) Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6252207 Napisano: 09.09.2016 14:38:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
katrin1 napisał(a):

Olimpiada- ITM-12 esków-NIC, Żabka-8 esków-NIC, niech jeszcze Kauf mnie dobije emotka . No jak tu się nie załamać?emotka

U mnie podobnie Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6252205 Napisano: 09.09.2016 14:37:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
katrin1 napisał(a):

Olimpiada- ITM-12 esków-NIC, Żabka-8 esków-NIC, niech jeszcze Kauf mnie dobije emotka . No jak tu się nie załamać?emotka

U mnie podobnie Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6251967 Napisano: 09.09.2016 10:17:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy na loterię Kinder bueno muszą być ściśle te promocyjne opakowania, bo w takich bez oznaczenia promocji też jakiś kod jest Wyświetl w wątku >>
1 beacia121 0

szczupak

#6250423 Napisano: 06.09.2016 09:42:51 w SZUKAM....
szukam w jakich sklepach można kupić MONSTERA na konkurs gdzie do wygrania są bilety na GP w Toruniu?
widział może ktoś gdzieś jakieś materiały reklamowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6250406 Napisano: 06.09.2016 09:16:31 w Pomocy!!!!
szukam w jakich sklepach można kupić monster na konkurs gdzie do wygrania są bilety na GP w Toruniu!
Ktoś gdzieś widział jakieś banery reklamowe, plakatu lub inne info? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6250092 Napisano: 05.09.2016 13:55:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

szczupak napisał(a):

Czy komuś udało się może namierzyć w jakich sklepach można kupić Monster na konkurs?

podbijam ktoś? coś?

halo? ktoś coś może wie w temacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6250019 Napisano: 05.09.2016 12:07:48 w Kupię...
Kupie dwa biletu do multikina☺ Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6249967 Napisano: 05.09.2016 09:51:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

Czy komuś udało się może namierzyć w jakich sklepach można kupić Monster na konkurs?

podbijam ktoś? coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6249851 Napisano: 04.09.2016 20:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komuś udało się może namierzyć w jakich sklepach można kupić Monster na konkurs?
Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6249156 Napisano: 02.09.2016 13:02:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
z jakiego numeru szło wczoraj info o RIOZABKA? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6249082 Napisano: 02.09.2016 11:17:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

kalka napisał(a):

monisss napisał(a):

ej sory ale po co wysyłacie fikcyjne kody? bez sensu... potem faktycznie będzie tak, ze ludzie natrzepią fikcyjnych i domku nie dostanie nikt .............. bezsens

Ludzie bywają różni, może robią to z bezmyślności, a może na zasadzie "sam nie skorzystam, to komuś też nie dam" trudno powiedzieć  emotka  - tak, czy siak powinni uniemożliwić wpisywanie fikcyjnych kodów, przecież mają bazę swoich kodów, więc co stoi na przeszkodzie!?
Przyszło mi coś jeszcze na myśl, choć wydaje mi się to mało prawdopodobne: wpisują  fikcyjne kody myśląc, że potem w razie wygranej spreparują  fałszywkę  emotka    emotka emotka  

A później dziwimy się i mamy pretensje do organizatora, że po wpisaniu kodu ze świeżo zakupionego serka  otrzymujemy informację, że kod został już wykorzystany. A wczesniej ktoś może "wymyślił sobie " sobie właśnie nasz kod.

z jakiego numeru szlo wczoraj info o wygranych z żabki? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6248044 Napisano: 31.08.2016 13:36:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jakiś fajny konkurs w intermarche od jutra rusza? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6246455 Napisano: 26.08.2016 15:29:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 do sprawy
visserarthur napisał(a):

szczupak napisał(a):

może po zakończeniu ktoś uchyli rąbka tajemnicy co miał branie  w auchan?

Myślisz, że to czytali? Pewnie kto pierwszy... Pewności nie mam, bo udziału nie brałem.

o d jakiegoś czasu podejrzewam, że tak naprawdę to niewiele jest obecnie konkursów, w których rzetelnie podchodzą do sprawy i wybierają te najbardziej kreatywne, oryginalne wypowiedzi, jeśli w ogóle czytają to wybierają przewrotnie, najbardziej banalne, suche i oklepane albo po prostu na chybił trafił. takie moje odczucia jak nieraz publikują listę nagrodzonych odpowiedzi, ale sorki nie chciałam nikogo urazić, emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6246446 Napisano: 26.08.2016 15:15:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
może po zakończeniu ktoś uchyli rąbka tajemnicy co miał branie  w auchan? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6245266 Napisano: 24.08.2016 10:35:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy od jutra rozpoczyna się jakiś konek w intermarche? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6244924 Napisano: 23.08.2016 14:54:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
u mnie też nic ani walizki ani kosza ani niczego o większych nagrodach to nawet boję się marzyć emotka
nawet jak czytam to patrzę zawsze te dalszego stopnia a i tak już tak dawno nic nie wpadło
a wygrany voucher PREZENT MARZEŃ PRZYGODA okazał się nieważny
normalnie tylko ryczeć się chceemotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

szczupak

#6244084 Napisano: 22.08.2016 10:31:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
toudikot napisał(a):

szczupak napisał(a):

pamiętacie taki konkurs z SPH gdzie były wygrane vouchery PREZENT MARZEŃ PRZYGODA?
Sprawdzaliście może ich ważność?
Ja wczoraj sprawdziłam i okazało się ze był ważny do 14-07-2016 emotka  a on doszedł chyba w czerwcu dopiero emotka

yyy serio? mi jeszcze kilka zostało...

jak możesz to sprawdź i daj mi znać na pw albo tu na forum, może są różne terminy a ja mam takiego pecha, jakiś stary dostałam
bo wszędzie piszą ze rok ważne od wykupienia, a konkurs był chyba w maju to kiedy oni to kupili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0