Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marionzzz

marionzzz

#4685650 Napisano: 19.09.2011 08:00:09 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

masza i wrrrryyy - dzięki za odp. W kwestii Nivea, już się wcześniej zdenerwowałam emotka Zrobiłam zakupy w Superpharm zgodnie z ulotką = wybrałam 3 produkty i podreptałam do kasy. Na paragonie zostały jednak wydrukowane 2 produkty, bo akurat w Superpharm była jednocześnie promocja Nivea, w której trzeci produkt dawano gratis i na paragonie się nie pojawiał. I takie paragony mam emotka Nawet mi się jeszcze nie chciało nad tym debatować, a tu kolejne (Leclercowe) schody...

PS: Telefonu nie odbierają, chyba pracują od 10:00...



Chyba nie powinnaś się martwić bo przecież w regulaminie mają napisane,że jest taka promocja Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4676663 Napisano: 15.09.2011 08:22:26 w Przedszkolaki i przedszkola :)
jeśli chodzi o ugryzienia i bicie trzeba porozmawiać z nauczycielką ale spokojnie i dyskretnie-tak aby wiekszą uwagę zwróciła na takie gryzące dziecko.
Mój syn się skarżył,że go kolega bije-kiedy zwróciłam pani uwagę powiedziała,że nie jestem pierwsza która o tym mówię.Co się okazało-tata tego chłopca był policjantem i uczył swoich synów sztuk walki które oni w bardzo nieudolny sposób trenowali później w szkole i przedszkolu. Była rozmowa z rodzicami i wszystko się uspokoiło.
Rozmowa-ale spokojna i rozsądna zawsze jest najlepsza. Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4674742 Napisano: 14.09.2011 12:12:06 w Carrefour konkursy
kaki76 napisał(a):

agusia32 napisał(a):

brzozak napisał(a):

ashley878 napisał(a):

taaga20 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

a czeka ktoś jeszcze na rolki z vizira?


ja dostałam 3 dni temu wszystkie emotka




ja dostałam w poniedziałek ..


ja również



Ja czekam emotka


ja też czekam jeszcze



rozmawiał z Panią w piątek nie mieli wszystkich rolek u siebie i miała składać zamówienie więc trzeba cierpliwie poczekać Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4674378 Napisano: 14.09.2011 10:29:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wyprawka z Radia złoteprzeboje czy ktoś dostał też zamienioną wyprawkę tzn zamiast dla dziewczynki dostał dla chłopca i na odwrót? Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4661961 Napisano: 09.09.2011 08:33:56 w Winiary
ja wczoraj wieczorem wysyłałam i też zwrotki nie było Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4644146 Napisano: 31.08.2011 10:15:41 w Inne mniejsze markety
A niektore mówił że to arcydzieła nie spotkał się z takimi technikami i pomysłami


i zapewne podpisane:
Ola lat 5, Kubuś lat 6,Zosia lat 3,5... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4639622 Napisano: 30.08.2011 08:29:22 w Pomocy!!!!
yetko napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):



mam pytanie do doświadczonych mam:
jakie buciki kupujecie dzieciom do przedszkola? Kryte? Sandałki?

Kupiłam takie:
http://allegro.pl...-23-i1749604940.html

tylko synek nie potrafi ich sam zakładać, tzn włoży na nóżkę - ale ten paseczek jest za krótki i ucieka, a sam go później nie potrafi przełożyć..
na zatrzaski odpadają - tego szybko nie opanuje..

myslę jeszcze nad takimi:
http://allegro.pl...-22-i1753211684.html

tylko nie wiem czy nie będzie Mu za gorąco (w przedszkolu jest skwar, a w grupie maluchów jest zakaz otwierania okien). Jest plus - te sam załozy...

W sumie sama nie wiem czy te kilka odpowietrzników ma jakieś znaczenie. Podeszwa i tak jest oddychająca. Musze podjąć decyzję dzisiaj, mogę wymienić buciki... kurcze, sama nie wiem co robić, nie mam doświadczeni z przedszkolem i nie wiem jakie dzieci mają buty emotka

Na rzepy buty i wsuwane, czyli typowo przedszkolne zaczynają się od rozmiaru 25, nasz trzylatek ma 23-24.. Tak jakby co emotka

(ps. akurat chciałabym z tej firmy, bo wiem, że nie poci się w nich nózka..)



Ja też miałam ten problem. Trudno dostać butki do przedszkola na 3-latka. Ale wkońcu jakieś znalazłam. Co do Befado - Na początku byłam zadowolona z tej firmy ale kupiłam kilka miesięcy temu córeczce papcie tej firmy i strasznie pocą jej się w nich nóżki (ale nie mają żadnych dziurek). Wolę buciki firmy Kornecki.



Ja też dzieciom kupuję z odkrytymi paluszkami bo cały dzień w zakrytych to nóżka się bardzo pociła. Moim zdaniem o zapięcia się nie martw-może przez pierwsze dwa dni będzie ciężko a później sama nie zauważysz jak sobie świetnie radzi. Zauważyłam,że takie dzieci szybko wszystko łapią i się uczą tylko trzeba dać im szansę emotka Jak dasz mu szansę nauczyć się zapinać takie buciki to po prostu będzie je zapinał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4545781 Napisano: 20.07.2011 08:52:14 w TESCO konkursy
czy ktoś udaje się dziś do Tesco? Mogę zafundować lody Algidy emotka ) (PW) Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4528456 Napisano: 12.07.2011 09:20:06 w Carrefour konkursy
tereniagno napisał(a):

anetka129 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Agnes napisał(a):

kimolotek napisał(a):

czy ktoś może ma informacje kiedy łaskawie mają być laureaci z naturelli? i czy oprócz smsów o potencjalnych ktoś dostał jakieś info od nich dodatkowo typu dowód pesel itp


ja wysłałam dane wraz ze skanem paragonu jak wtedy chcieli


I u mnie tak samo chcieli,a do tego czasu cisza jak makiem zasiał.Konkurs trwał do 30.04,a dziś jest 11.07,to już wielkie przegięcie emotka




wczoraj kurier przywiózł kosmetyki


emotka emotka a żadnej listy z laureatami nie ma,tylko główne emotka



u mnie też już nagroda dojechała Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4523407 Napisano: 11.07.2011 07:02:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


dziwne te wyniki -pytanie było CZYM!!! Wyborowa podbiła świat a nie gdzie...Przecież Komisja chyba to wie???!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4518621 Napisano: 08.07.2011 11:57:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
w Ameryce jest tak: Panie Boże-daj mi taki wypasiony dom,taką piękną żonę i tyle kasy co ma sąsiad
w Polsce: Panie Boże spal mu dom,niech żona go zdradzi i niech zbankrutuje

Panie Boże daj mi tyle wycieczek,samochodów i pieniędzy ile wygrali wszyscy konkursowicze w całej swojej karierze emotka emotka emotka

i wszystkim tego życzę! UCZCIWIE emotka

ale zniszcz Panie Boże Plagiatorstwo i łapówkarstwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4518254 Napisano: 08.07.2011 10:28:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
ewaewa napisał(a):

nie rozumiem, pisali, że nic innego poza tymi paroma słowami nie będzie brane pod uwagę, a wygrywa prezentacja? emotka to są kpiny jakieś emotka




No właśnie??!!
A poza tym choć również nic nie mam do Państwa U i ich prace- też mi się podobają- to mimo wszystko uważam,że w jakimś stopniu grają nie fair-dołączając prezentacje,laurki tam gdzie ma być tekst dla mnie jest to jakiegoś rodzaju przkupstwo komisji-zobaczcie ile pracy w to włożyliśmy,jakie super itp-a komisje sie na to łapia. Nie mają szansy Ci co nie mają zdolności plastycznych i 1000 zdjęć z podróży choć np piszą świetne teksty.

Niektórzy piszą -skończcie nagonkę,oni nic nie zrobili. Zrobili.Wykorzystują cwaniactwo! spychając daleko tych,którzy grają uczciwie trzymajac się regulaminów Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4487353 Napisano: 28.06.2011 10:46:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
Droga Wiolafasola

Nie brałam udziału w tym konkursie i w całej nagonce. Jednak -moim zdaniem-nawet jeśli w reg było napisane ulubiony przepis to moim zdaniem powinno się pisać moim ulubionym przepisem jest przepis polecany przez...i dalej cytować przepis to zamyka buzie i pozostwia wolną drogę organizatorom czy chcą taki przepis nagrodzić czy nie. Trudno jest w dzisiejszych czasach wymyślić nowy przepis-niestety-można jedynie modyfikować inne lub uczciwie podać źródło ale załączyć własne zdjęcia.
Ja też nie lubię plagiatorów i uważam,że warto z nimi walczyć nawet jeśli to wygląda jak nagonka bo trudno nie winić kogoś kto wygrał nie własnym przepisem,tekstem zdjęciem.
I nie chodzi tu o zawiść innych,złośliwość i bohaterstwo ale zwykłą uczciwość,której w dzisiejszych czasach oraz tu na formu jest doprawdy niewiele jak się spojrzy na te wszystkie wygrane plagiaty!

Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4470941 Napisano: 22.06.2011 10:22:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
goralecka napisał(a):

turli napisał(a):

Nie brałam udziału w Almie ale chciałam Wam napisać że jesteście niesamowici. Ja nigdy nie domagałam się swoich praw w podobnych sutuacjach bo nie chciałam wyjść na czepialską i zazdrosną więc godziłam się na łamanie regulaminów. Pokazaliście że warto walczyć z oszustami.I na dodatek niestety oszutami z tego forum. Tak trzymać. emotka emotka


też tak kiedyś miałam. Ale życie mnie nauczyło, że jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak one i że jeśli będę się na wszystko godzić to mnie ten współczesny świat zje. O... i dlatego walczę nie tylko o swoje ale o sprawiedliwość po prostu;)

A Smaki Czasu na Polonii też widziałam i nie było słowa, że to przepis od czytelniczki a wręcz przeciwnie emotka



Nie brałam tam udziału ale też uważam,że trzeba walczyć. Ja zawsze robię własne zdjęcia,piszę teksty itp i to strasznie boli kiedy widzę,że wygrywa plagiat! Ja tyle pracy wkładam a wystarczyłoby kopiuj-wklej i główne wygrane lekko wygrane! Nie,nie zgadzam się na to!
popieram walkę z plagiatorami-a szczególnie jak zobaczyłam pierwszy raz splagiatowany mój wiersz-wręcz nie mogłam uwierzyć w to co widzę...Straszne uczucie Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4464867 Napisano: 20.06.2011 01:15:36 w Carrefour konkursy
olciak napisał(a):

siwych napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

i poszły wam eski zwrotne? czy cos zle wpisuje? z domku?



mi nie poszły emotka


u mnie tez info o zakończonym konkursie



może dane doszły tylko nie zmienili treści sms-a bo tak się spieszyli Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4459856 Napisano: 18.06.2011 04:18:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lizzie napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Na Wyborową napisałam: Połączona z Polakami przed wieloma laty, Wyborowa spełnia ważną rolę na rynku trunków bogatym. W smutnych i wesołych chwilach, każdy marzy o promilach emotka Ciekawe,czy wygram chociaż 1000 zł emotka



A dołączyłaś prezentację multimedialną?? emotka emotka emotka



ja też nie załączyłam laurki ani prezentacji i też liczę na wygraną emotka ))
w odpowiedzi na pytanie czym Wyborowa podbiła świat napisałam,że nawet największych tego świata zwala z nóg z okrzykiem tyś najlepsza z wód!
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4452688 Napisano: 16.06.2011 09:04:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

marionzzz

#4422428 Napisano: 06.06.2011 07:40:18 w Carrefour konkursy
wisienka napisał(a):

czy do konkursu w carrefour -fioletowe zakochanie - trzeba odpowiedzieć,które z produktów milka lubisz najbardziej i dlaczego?
to tylko o czekoladach i alpejskim mleczku czy o lu go też mogę napisać?
proszę o pomoc jeszcze nie brałam udziału w takich konkursach



możesz napisać o którym chcesz-oni chcą wiedzieć który produkt/produkty najbardziej lubisz i dlaczego-możesz napisać nawet o kawie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4420608 Napisano: 06.06.2011 08:05:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

jenny21 napisał(a):

Czy wygralyscie cos kiedykolwiek na gazeta.pl? Obojetnie czy to portal wysokie obcasy czy o gotowaniu czy filmowy? Jakoś nigdy nic nie udalo mi sie tam ustrzelic...


Grałam u nich w 2 konkursach, wygrałam 1. To bardzo popularne portale, gra tam pewnie sporo osób niezwiązanych zwykle z konkursami...



ja też tam wygrałam parę razy-raz zabawki za ponad 300 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4368864 Napisano: 16.05.2011 12:21:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karty z Pronto,Adidas Tesco
czy ktoś jeszcze czeka na Knorr ogólnopolski? Wyświetl w wątku >>
0 0