Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marionzzz

marionzzz

#6082692 Napisano: 28.09.2015 11:50:12 w SZUKAM....
rosik93 napisał(a):

Czy Smolar przypisuje laureata do nr telefonu? Czy mogę teraz podać inne dane skoro powiedzmy pół roku temu podałem na ten sam nr inną osobę?

w każdym regulaminie jest przeważnie napisane, że podajesz dane na potrzeby danego  konkretnego konkursu a nie do przetrzymywania w ich bazie w celu weryfikacji przy wszystkich ich konkach

więc to w zasadzie powinna być Twoja sprawa jak rozporządzasz nr swoich telefonów i jakie dane podajesz a nie ich -najważniejsze żebyś  spełniał/spełniała wszystkie warunki regulaminu co przeważnie odnosi się do posiadania odpowiednich paragonów, pełnoletności itp
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6080072 Napisano: 24.09.2015 10:15:59 w Carrefour konkursy
aurorcia napisał(a):

Czy ma ktoś zapisany regulamin konkursu Blend-a-med, który skończył się kilka dni temu, a organizowała Agencja 4Frame????do wygrania były bony i szczoteczki elektryczne dla dzieci.

http://regulaminy.4frame.com.pl/bam Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6080044 Napisano: 24.09.2015 09:48:04 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
joan napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Ja widziałam ogłoszenia dotyczące restauracji i sklepów. Ale rzeczywiście beznadziejną sytuacje miałaś, zakładać i utrzymać kilka kont internetowych?! Jak emotka


Szczególnie, że przecież każde z tych kont generowałoby mi koszty, a należało je utrzymywać przez rok emotka

Restauracja i sklepy... brzmi lepiej, aczkolwiek nie wiem, jakie wyzwania mogą się pojawić -> "Upoluj dużą muchę, schowaj do pojemniczka. Idź do restauracji, zamów zupę. Wrzuć muchę do zupy i zawołaj Kelner, w mojej zupie pływa mucha! Oceń reakcję personelu na zdarzenie." emotka

ha ha takich wyzwań to raczej nie ma emotka  chodzi o to czy pracownicy trzymają sie procedur-czy mówią Ci dzień dobry, czy proponuja różne rzeczy dodatkowo do zamówienia, czy dają dobre paragony, czy jest czysto, czy toalety są ok itp Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6080038 Napisano: 24.09.2015 09:43:30 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
erychta00 napisał(a):

joan napisał(a):

erychta00 napisał(a):

TAJEMNICZY KLIENT - czy ktoś dorabiał w ten sposób? Znalazłam kilka takich ogłoszeń i nie wiem czy w ogóle warto. (...)


Kiedyś się tym interesowałam - dostałam propozycję bycia tajemniczym klientem... banków emotka Miałam chodzić po bankach i d* zawracać. Najlepiej pieszo, bo za benzynę nie zwracają, a należało się udać do konkretnych placówek. Warunkiem było też założenie kont w tych bankach i utrzymywanie ich w aktywności. Do tego nagrywanie na dyktafon regularnych rozmów z pracownikami banków, zgrywanie tego na kompa itp. Wszystko za magiczne 40 zł/czynność. Jakem konkursowiczka, wyśmiałam ich emotka

Ja widziałam ogłoszenia dotyczące restauracji i sklepów. Ale rzeczywiście beznadziejną sytuacje miałaś, zakładać i utrzymać kilka kont internetowych?! Jak emotka

byłam kiedyś tajemniczym klientem w gabinetach kosmetycznych i knajpach -fajne to było bo zabiegi czy posiłek za darmo -trzeba było tylko zwracać na wszystko uwagę i dobrze ankiety wypełniać...jak znajdziesz tajemniczego klienta do gabinetów kosm to daj znać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6079145 Napisano: 23.09.2015 11:57:03 w Rossmann

moje spostrzeżenia   

nagroda w konkursie wizyta w 20m powaliła mnie na kolana 
mexx   
rimmel prawie taki sam jak ostatnio
E faktycznie niezły, choć przy zapasach Persila...   
Pachnąca szafa..hmm.. i po co komu taka kiecka  
na Skyn się chyba skuszę 


czy wy nie widzicie,że Rossnet wszystkie nagrody tak specjalnie dla nas dopasował?!!!! Po to wygrywacie sukienkę za 10 tysiów żebyście mogły się w niej pokazać w sławetnej kawalerce a po wszystkim mogły ją wyprać i odświeżyć w E żeby wam następne dłuugie lata służyła  emotka  a po wizycie w kawalerce w ramach odstresowania jakieś bara bara wieczorem z mężem (może być i w sukience, a czemu by nie!)  emotka

ja nie wiem, mnie się tu wszystko układa więc nie wiem czemu na forum samo marudzenie...emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6078821 Napisano: 22.09.2015 22:03:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kamil17 napisał(a):

Colgate - 0
prince polo -0
cola -0
masakra emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6075196 Napisano: 17.09.2015 09:34:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vivacia napisał(a):

migi napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Pytał ktoś może Albedo, ile produktów trzeba kupić na konkurs Graala? W zasadach napisali "kup dowolny produkt", a w regulaminie już mowa o trzech...

Ja będę się trzymać regulaminu i nawet nie dyskutować, skoro tak zapisali emotka

No ja też kupiłam trzy, ale tak sobie myślę, że może w regulaminie się rozpędzili? emotka Gdyby można było kupić jedno opakowanie to bym spróbowała jeszcze raz, ale na trzy kolejne to mnie nie stać emotka

 dzwoniłam na infolinię (nr macie podany na stronie jeśli ktoś chce sam zadzwonić ) -wystarczy jeden produkt czekają na zmianę regulaminu Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6074464 Napisano: 16.09.2015 11:56:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
klocki Lego z Carrefoura Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6074394 Napisano: 16.09.2015 11:02:56 w Carrefour konkursy
onlyrybka napisał(a):

Osoby, które wygrały w C4 Lego Friends proszę zobaczcie czy Wasze listy dotarły do Brandcomm ? Mój list był już dwa razy nie doręczony do nich, na stronie http://emonitoring.poczta-polska.pl/ jest "nieudane doręczenie'  14 i 15.09. Jutro będę do nich dzwonić, żeby wyjaśnić czemu nie odbierają. 

mam to samo   Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6073925 Napisano: 15.09.2015 17:47:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
gdzie moje prince polo ???!!!! ja się pytam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6073848 Napisano: 15.09.2015 16:27:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Czy ma ktoś zwrotki z nr.4321?
Rano byly, teraz nie chcą wracać

Ja wczoraj na nałęczowianki wysłałem i nic nie dostałem, a dzis tez i od razu przyszła 

przed chwilą słałam i przyszła bez problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6073404 Napisano: 15.09.2015 10:38:49 w SZUKAM....
barcza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Siostrzeniec wczoraj na ostatnią chwilę rysował rysunek na konkurs Biedronki z tabletami.Dziś jest ostatni dzień na wysyłkę tego rysunku wraz z oświadczeniami i paragonem.Oczywiście roztargniona ciotka- czyli ja zapomniała wziąć paragon do pracy,aby wysłać,a nie zdążę obrócić do domu i go przywieźć.Czy myślicie,że mogę wysłać dziś pracę dziecka z dokumentami,a jutro dosłać im osobny list tylko z paragonem-w ramach czasowych konkursu, kiedy trzeba było kupić produkty UNICEFemotka

Ty  masz problem z tego co piszesz pracujesz u taty to nie może cie zwolnić żebyś pojechała do domu  i to wysłała jaki problem.

przecież możesz im wysyłając oddzielnie paragon napisać,że zapomniałaś go dołączyć do pracy i zorientowałaś się gdy pracę już posłałaś...w końcu data i produkty będą się zgadzać...sęk w tym czy im będzie się chciało szukać tej pracy wśród  (zapewne) setek innych i go podłączać do niej, ewentualnie jeśli pracę wybiorą jako zwycięską będą pamiętać, że gdzieś tam paragon był dosłany oddzielnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6072744 Napisano: 14.09.2015 13:00:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bon nestle Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6072679 Napisano: 14.09.2015 12:06:32 w Informują
Colgate ogólnopolski dzwoni Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6067685 Napisano: 05.09.2015 16:38:38 w Paragony
odsprzedam nr z gł wygraną z Lego  Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6067669 Napisano: 05.09.2015 16:11:23 w Carrefour konkursy
gryszelm napisał(a):

Czy z konkursu Lego Friends poszły Nagrody Główne i Nagrody Dodatkowe?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6067642 Napisano: 05.09.2015 15:14:34 w Paragony
kupie paragonu z Lego lub za paragon oddam 1 wygrana Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6062643 Napisano: 28.08.2015 10:58:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
calliope napisał(a):

psika moje gratulacje! emotka

cudowna sprawa, też gratuluję ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6060962 Napisano: 25.08.2015 13:09:13 w Pomocy!!!!
czy macie problem z zalogowaniem do poczty na onecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6050329 Napisano: 29.07.2015 12:55:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ir napisał(a):

Pamiętacie, że ze 2 lata temu był konk.w C4 i było DZIENNIE do wygrania 40 bonów? A teraz w takiej Rexonie...1 emotka Już Rexona mogłaby się bardziej wysilić...emotka

ja tak sobie myślę, że to wina tego ,że w wielu firmach źle się dzieje i chcą jeszcze jakoś tymi konkursami utrzymać zainteresowanie produktem ale nie mają kasy na nagrody więc wygląda to jak wygląda...niestety...a my produkty i tak kupimy i tak o tą nawet jedną nagrodę będziemy walczyć... Wyświetl w wątku >>
0 0