Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kasiaj110

kasiaj110

#6327554 Napisano: 01.03.2017 20:37:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
śniadaniowa z rana niczym jak śmietana emotka   odnośnie prześcieradła
@@gnieszk@ napisał(a):

gosia16 napisał(a):

mia napisał(a):

Właśnie dodałam do bazy konkurs na FB:
https://www.faceb...%85/1306436559438975
I po drodze natknęłam się na to... https://www.faceb...p;type=3&theater emotka
Mieszkający między Rzeszowem a Jasłem, łączcie się! emotka

Hmmm ,ja mam dziwne skojarzenia w związku z tym prześcieradłem? które leży na drugim planie emotka  Co tam się chowa?

Co tam się chowa? Śniadaniowa ! emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6327549 Napisano: 01.03.2017 20:32:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Właśnie dodałam do bazy konkurs na FB:
https://www.faceb...%85/1306436559438975
I po drodze natknęłam się na to... https://www.faceb...p;type=3&theater emotka
Mieszkający między Rzeszowem a Jasłem, łączcie się! emotka

A chciałam coś zgłosić ale teraz wiem że nie mam szans!!!!!

pyszna śniadaniowa kartonowa emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6325078 Napisano: 23.02.2017 12:38:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Ciekawe kiedy kartony opanują galerię emotka

kajeczka napisał(a):

Co do Bueno - kieruje mną powiedzenie " Jeśli nie potrafisz, nie pchaj się na afisz "  emotka  , no to się nie pcham  emotka
Powodzenia tym mniej i bardziej odważnym  emotka

Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6325055 Napisano: 23.02.2017 12:05:39 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie pączki!!!! Wszędobylskie, z zaskoczenia mnie biorą!!! Wchodzę do kuchni a one na blacie sobie leżą i kuszą- musze zjeść! Uciekam do pokoju a tam okruszki i resztki lukru .... muszę nakruszyć więcej!!!! Ratunku! Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6324572 Napisano: 22.02.2017 10:44:39 w Wkurza mnie...
sydariameki napisał(a):

Fb "nalega" na szukanie znajomych i nie wyświetla żadnych postów.

też mnie dzisiaj naciska emotka  ale ja uparta będę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6324258 Napisano: 21.02.2017 14:41:03 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla wyjadaczy jogobella emotka  , mam dwa paragony ale totalny brak weny ale widząc ( raczej czytając) o wygranych narobiłam sobie smaka emotka   Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6323862 Napisano: 20.02.2017 19:43:13 w Wkurza mnie...
Będę prekursorką emotka  bokserki, gatki mechanika emotka  już widzę te spragnione kobitki które się ustawią w kolejce emotka  
agicho napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

Z tymi majtasami to dziwny pomysł ale warto zapamiętać emotka  jak mnie finansowo przyciśnie to męża będę wyprzedawała emotka  

a to męskie też w popycie?? emotka

Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

kasiaj110

#6323823 Napisano: 20.02.2017 17:38:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Przekąski sokołów z facebooka emotka  konkurs "Uzupełnij dymki" Wyświetl w wątku >>
0 1 bialutkaz

kasiaj110

#6323673 Napisano: 20.02.2017 11:39:15 w Wkurza mnie...
Z tymi majtasami to dziwny pomysł ale warto zapamiętać emotka  jak mnie finansowo przyciśnie to męża będę wyprzedawała emotka  
Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6323437 Napisano: 19.02.2017 09:01:30 w Biedronka
Dziękuję bardzo za pomoc i przeniesienie mojego wpisu[quote=
pioge7]
kasiaj110 napisał(a):

Szukam informacji na temat candyking emotka  tzn w którym Rybnickim lub żorskim biedronkowym markecie dostanę te żelki ?  Dzisiaj rundka po biedronkach była i nikaj ni ma emotka  a wiem że gdzieś syn jajeczka kupował emotka  ale to kiedyś tam

Dziękuję bardzo emotka  

Najlepiej napisac do nich na fb. Szybko odpisują a mają aktualną bazę i podadzą adres sklepu .  Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6323408 Napisano: 18.02.2017 21:53:48 w Biedronka
Szukam informacji na temat candyking emotka  tzn w którym Rybnickim lub żorskim biedronkowym markecie dostanę te żelki ?  Dzisiaj rundka po biedronkach była i nikaj ni ma emotka  a wiem że gdzieś syn jajeczka kupował emotka  ale to kiedyś tam

Dziękuję bardzo emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6323166 Napisano: 17.02.2017 17:42:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
 Komin lays z 14.02 i książka "Wszystkie randki Stelli Grey" z zwierciadlo.pl Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6323080 Napisano: 17.02.2017 14:55:07 w Lay's
U mnie pierwszy komin!!!!!!!!!!!!! emotka  A mówiłam że karton się sprawdzi! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6322523 Napisano: 16.02.2017 09:14:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zakup w sklepie sieci Lewiatan Żory w terminie wskazanym w ust. 1, dowolnych produktów firmy Wedel za kwotę minimum 15,00 zł oraz zachowanie paragonu fiskalnego dokumentującego zakup. W czasie trwania konkursu Uczestnik może dokonać kilkakrotnych zakupów wskazanych produktów o każdorazowej wartości minimum 15,00 zł, co daje możliwość zgłoszenia kilku odpowiedzi na zadanie konkursowe. 

   4@monisss]
Agnes napisał(a):

edith napisał(a):

Czy do tego konkursu kupujemy produkty we wszystkich sklepach  Lewiatan w Żorach czy wybranych ? emotka  https://www.e-kon...ry.html#.WKTQ9jvhDIU

moim zdaniem we wszystkich

kupiłam wczoraj w innym. ale i tak najlepszy jest kupon emotka nie ma miejsca na tekst emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6320682 Napisano: 10.02.2017 10:03:08 w Lay's
Lays'y poszły w boczki a szyja nawet ogrzana przez komin nie będzie emotka  

Dlatego przeglądając różne dyskusje załapałam w czym mój błąd tkwi- moja aparycja po prostu nie pasuje do dzisiejszych standardów "piękna" dlatego dzisiejsza fotka w kartonie będzie!!!!!  Tylko że mam z karmy dla kotów i nie wiem jak to ogarnąć .... może miast ślepek kocich wytnę dziurki i moje będą prześwitywać - lays z wołowinom i warzywami emotka  toż to główna moja więc nie trudźcie się już i nie wysyłajcie kodów bo to i tak bez sensu ! emotka  

Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6319523 Napisano: 07.02.2017 09:17:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj  dotarło Lego star wars z interii emotka Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6317934 Napisano: 03.02.2017 09:27:04 w Auchan
poprostuanette napisał(a):

Agnes napisał(a):

katrin1 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Agnes napisał(a):

agnieszka12485 napisał(a):

assal ale jakie to bezczelne i zachłanne emotka  zasady są po to żeby ich przestrzegać...tak tak owszem granie na męża, ciotkę, babcię to nie to samo co wygranie czegoś na siebie x razy... problem w tym że osoby na które się gra w 90% nawet o tym nie wiedzą a to jest zakazane ;d ale cóż zrobić jak niektórym dasz palec i chcą całą rękę emotka

podaj mi fragment regulaminu który mówi ze nie mogę grać na mamę i nie mogę na nią wygrać robiąc jej przy tym wielką niespodziankę


W Konkursie można brać udział wyłącznie osobiście, tj. niedopuszczalne dokonywanie zgłoszeń konkursowych w imieniu osób trzecich.

:).

Ciekawe ilu z krytykujących rzeczywiście przestrzega tej zasady emotka . Jeśli ktoś inny wygrywa na babcie, mamę, psa, chomika-jest be, ale jeśli ten który krytykuje tak wygrywa jest wszystko ok. Ludzie, dajcie spokój, każdy tu gra na co najmniej kilka osób, trzeba umieć pogodzić się z porażką i wymyślać kolejne anegdoty a nie marnować czas na idiotyczne podejrzenia i śledztwa. Przecież to nic nowego, że w wielu konkursach cyklicznie wygrywają całe rodziny, także z naszego forum i górą są ci, którzy posiadają liczną familię. Takie dyskusje odbierają chęć do grania i coraz mniej osób przyznaje się do wygranych w MDW. Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. Sądzę, że wiele kamieni by nie poleciało...Dodam, że sama nie wygrałam w tym konkursie.

katrin1 dokładnie emotka
ja mam wrażenie że mamy nagle nie tylko epidemię grypy ale i sklerozy
tyle konkursów za nami gdzie w wynikach całe rodziny ale tego nikt nie pamięta a teraz nagle wielkie HALO i poruszenie, może gdyby zamiast bonów za 600zł były kubki do wygrania to nikt by się tak nie bulwersował
i masz rację z tym chwaleniem, ja juz dawno przestałam pisac w MDW co nie oznacza ze wygrywam dużo

rOZUMIEM, ZE PANI aGNIESZKA MA TYLKO 1 NUMER TELEFONU I NIGDY NIE ZAGRAŁA NA MĘŻA W KONKURSIE.  tAM GDZIE NIE MOZECIE WYGRAĆ TO WIELKIE OBURZENIE ZE RODZINNIE SIĘ WYGRYWA, A TAM GDZIE WYGRYWACIE NA MAMY TATY BRACI MĘŻÓW CZY WUJKÓW TO JEST OK. jAK WAM COŚ NIE WYCHODZI TO ZAMIAST NARZEKAĆ POMYŚLCIE I WYMYSLCIE LEPSZĄ CIEKAWOSTKĘ. bO NAJWIDOCZNIEJ INNI MAJĄ BARDZIEJ OSZAŁAMIAJĄCE ŻYCIE...

Ja staję po stronie osób którzy starają się trzymać regulaminu i grać na siebie- nie chciałabym mieć problemów przy odbiorze ale to moje zdanie. Granie na sąsiadów i każdego członka rodziny włącznie z 100letnia babcinką przykutą do łóżka wydaje mi się hipokryzją! Sama mam w domu chorą osobę ma którą nigdy nie zagrałabym i tego nie zrobię!
Fakt o wysypie gapowiczów wybierających odległe auchany wydaje mi się podejrzany-  nie oskarżam nikogo ale najlepiej napisać upsss pomyliłam się i wybrałam Gdynie ojojoj wyślecie mi i maślane oczka.... jeżeli wiem że  w razie wygranej nie pojadę na drugi koniec Polski to nie gram!
Wiem że poleje się fala hejtu- ten konkurs wywołuje okropne kłótnie na forum i przepychanki emotka  
Nie biję w nikogo żeby było jasne, to są moje przemyślenia .... Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6317627 Napisano: 02.02.2017 15:19:30 w Połączenia nieodebrane
Miałam awarię telefonu i ogrom nieodebranych wśród nich nieznajomy 791...908  około 12:30 , dwa razy Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6316517 Napisano: 31.01.2017 19:31:59 w Auchan
harnas napisał(a):

xpac napisał(a):

ale jaja !! U tych którzy wygrali pokazuje się skrzat zamiast kury Wow !! Klikajcie aż zobaczycie skrzata, to naprawdę działa !!

zaraz strona padnie jak zaczną klikać narwańce emotka

kurcze klikam i klikam  nie wygrałam!!!!!!! emotka  brak skrzata , zaraz chyba mnie troll jakiś zaskoczy emotka
wstąpiłam do tematu z ciekawości a tu się nawyrabiało emotka  , brak kropki, kogut głośniej zapiał, zmiana koloru - wszystkie znaki na monitorze wskazują ze to już prawie paranoja emotka   Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6316213 Napisano: 31.01.2017 10:58:10 w Wkurza mnie...
Kiciunia21 napisał(a):


bruce napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

A bo ten mój chłop to całkiem spoko jest emotka  A jeśli nie podoła wyzwaniu to go zjemy z piesełem emotka  Ja z  grilla, buldog na surowo  emotka

Dzieci w garnkach, faceci z grilla... emotka emotka Ten portal to sami kanibale... emotka
W temacie - nieprzerwanie wkurza mnie szklanka. I to, że ciągle za mocno daje mi po łapakach... emotka

emotka

A mnie  szklanka dała w sobotę po głowie emotka  i do dzisiaj daje ... pamiętajcie- sanki bywają groźne! Tragiczna historia z dłońmi  w kieszeniach w tle do dzisiaj  mi się przypomina.... już na zawsze zapamiętam żeby dziecko na sankach pchnąć rękami a nie nogą na lodzie- kilkusekundowa utrata przytomności i zapłakane dziecko wołające ratunku mama umarła - bezcenne! Byłam oszołomiona i zaskoczona że to tylko sekunda była - od soboty cała dojazdowa ulica do nas do domu zasypana piaskiem!!!!
Wyświetl w wątku >>
0 0