Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kasiaj110

kasiaj110

#6470942 Napisano: 08.03.2018 08:25:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
chwalę się- dwa dzwonki rowerowe z loterii w fokus rybnik emotka - a roweru brak emotka   Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6469345 Napisano: 03.03.2018 12:46:34 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

emotka Bosz..... wkurza mnie że we wszelakich ankietach nie zaznaczam juz wieku 21-25 tylko wyżej.... gdzie te czasy co zaznaczałem do 20  emotka

lata lecą w "zastraszającym tempie"... boję się że pewnego ranka obudzę się stara... a w sercu  nadal 18 lat, chciałoby się poszaleć, przeżyć coś wielkiego. Upływający czas  wyznaczają mi spodnie syna które znowu są krótkie...  odbicie w lustrze też już nie to ... 

mnie dziś naszła taka refleksja właśnie... a jeszcze kilka tygodniu temu (w tym roku) już z przyzwyczajenia zaznaczyłem na ankietach do 25 lat i dziś na spokojnie robię i myślę że mam 27 emotka  Kurczę.... co będzie po 30 emotka   

u mnie już  w "ankietach"  30 wzwyż emotka   - mając naście lat okłamywało się system że niby pełnoletnia emotka a teraz zaznaczyłoby się niższy przedział wiekowy  Wyświetl w wątku >>
2 joan, pioge7 0

kasiaj110

#6469340 Napisano: 03.03.2018 12:36:53 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

emotka Bosz..... wkurza mnie że we wszelakich ankietach nie zaznaczam juz wieku 21-25 tylko wyżej.... gdzie te czasy co zaznaczałem do 20  emotka

lata lecą w "zastraszającym tempie"... boję się że pewnego ranka obudzę się stara... a w sercu  nadal 18 lat, chciałoby się poszaleć, przeżyć coś wielkiego. Upływający czas  wyznaczają mi spodnie syna które znowu są krótkie...  odbicie w lustrze też już nie to ...  Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6467911 Napisano: 27.02.2018 17:33:01 w Pomocy!!!!
Pytanie z innej beczki-  od jakiegoś czasu mam problem z laptopem - i nie wiem czy to co dzisiaj się dzieje na portalu to wina mojego sprzętu. 
Chcąc sprawdzić czy konkurs jest w bazie/dodać go - wyskakuje mi napis że nieprawidłowy adres url - próbowałam na kilka sposobów- wspisując np. ręcznie i też ten sam błąd emotka   -  znalazłam parę konkursów i chciałam dodać ale za chiny ludowe nie potrafię... dlatego HELP emotka  

i o matko i córko już idzie hmmmm emotka i wpisuję tak samo tzn kopiuję adres - laptop do zaorania idzie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6462499 Napisano: 12.02.2018 13:57:49 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

może zabrzmi mi dziwnie ale wkurzają mnie dzieciaki emotka  a bardziej szczegółowo to dwójka chłopaków z klasy syna- dziecko czuje się z ich powodu "gorsze" - codzienne wyśmiewanie i dokuczanie ... na uwagi nauczyciela nic sobie nie robią ... staram się uczyć syna by nie brał sobie do serca tego co mówią ale co zrobić jeśli dziecko raczej z tych wrażliwych.

Lewy but mi przemókł emotka  - to albo oznaka końca zimy albo dowód na to że czeka mnie nowy zakup

No to chyba nauczyciel wie co nalezy zrobic? Wymuście rozmowę nauczyciela z rodzicami tych chłopców. Jezeli nie pomoze to zglaszacie sprawe do dyrekcji. 

sprawa nie jest prosta- rodzice wiedzą jak ich pociechy się zachowują - jedni przerabiali już nawet pas i efektów zero- starają się nad nim pracować a druga rodzina - nasze dziecko jest idealne i najgrzeczniejsze... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kasiaj110

#6462490 Napisano: 12.02.2018 13:49:21 w Wkurza mnie...
może zabrzmi mi dziwnie ale wkurzają mnie dzieciaki emotka  a bardziej szczegółowo to dwójka chłopaków z klasy syna- dziecko czuje się z ich powodu "gorsze" - codzienne wyśmiewanie i dokuczanie ... na uwagi nauczyciela nic sobie nie robią ... staram się uczyć syna by nie brał sobie do serca tego co mówią ale co zrobić jeśli dziecko raczej z tych wrażliwych.

Lewy but mi przemókł emotka  - to albo oznaka końca zimy albo dowód na to że czeka mnie nowy zakup Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kasiaj110

#6456761 Napisano: 26.01.2018 17:40:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem czy podobne pytanie już padło ale ry.zyk fizyk emotka   - na konkurs 50 urodziny Kinder mam dwa paragony i tu zaczyna się małe ale emotka - nie pomyślałam żeby kupić na osobny paragon i mam na paragonie takie porządne tygodniowe zakupy w lidlu emotka  czyli dłuuugi paragon a tam gdzieś w środeczku  beuno . Czy mam jakoś zaznaczyć na paragonie ten produkt emotka  ?  Kupiłam przypadkowo całkiem nie konkursowo ale jak mam to szkoda zmarnować emotka    a co mi tam niech się w agencji dowiedzą ile zjemy i wypijemy emotka  może się zlitują że bieda w gospodarstwie i wpadnie jakaś nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6453512 Napisano: 17.01.2018 14:22:17 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

u nas jak złamała ząbka to nic jej już nie pomogło emotka

uwielbiam takie "budujące" wpisy. emotka

Niestety ranek okazał się tragiczny- świniaczek padł emotka  i tak naprawdę nie wiem jaka przyczyna zgonu a sekcji zwłok nie planuję tym bardziej że już po obrządkach pogrzebowych emotka  - synek przygotował  najładniejsze pudełko  z tektury ( oczywiście star wars) - na sam koniec rozbrajające pytanie syna - czy go wykopiemy na wiosnę by "pobrać szkielet?" Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6453161 Napisano: 16.01.2018 17:52:26 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

Wkurza mnie cały dzisiejszy dzień!!! Niech już zakończy się on na spotkaniu  z kołdrą...

Zachorował nam nasz Chrupek zwany Gusiokiem emotka  czyli świnek morski który z nami jest od około4 lat . Martwię się bo wiem czym grozi u świniaka niejedzenie emotka  - koperek już nawet nie działa emotka  ... troszkę mamy farmaceutyków - szukamy, sprawdzamy ale najgorszy jest brak weterynarza który zna się na gryzoniach!!!! Przeziębienie wykluczyłam bo w pokoju gdzie świnka mieszka nie otwieram okna, ząbki też sprawdzone , miseczka pełna pyszności a od wczoraj zanik apetytu a świaniak taki nieobecny, nastroszony emotka  

emotka
to może jednak otwórz i wpuść mu powietrze... emotka

Świeże powietrze to on ma emotka  jest wentylacja emotka  i otwarte drzwi ale chodziło mi bardziej o zimne powiewy powietrza które mogły by świniakowi zaszkodzić

A jest źle emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6453025 Napisano: 16.01.2018 14:48:30 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie cały dzisiejszy dzień!!! Niech już zakończy się on na spotkaniu  z kołdrą...

Zachorował nam nasz Chrupek zwany Gusiokiem emotka  czyli świnek morski który z nami jest od około4 lat . Martwię się bo wiem czym grozi u świniaka niejedzenie emotka  - koperek już nawet nie działa emotka  ... troszkę mamy farmaceutyków - szukamy, sprawdzamy ale najgorszy jest brak weterynarza który zna się na gryzoniach!!!! Przeziębienie wykluczyłam bo w pokoju gdzie świnka mieszka nie otwieram okna, ząbki też sprawdzone , miseczka pełna pyszności a od wczoraj zanik apetytu a świaniak taki nieobecny, nastroszony emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6446337 Napisano: 28.12.2017 11:41:48 w Wkurza mnie...
wkurzam się od wczoraj na zepsuty tv - 2 lata i 2 miesiące dane było mi cieszyć się jego sprawnym działaniem emotka  . Dobrze że wykupiłam przedłużoną gwarancję bo bym to paścidło przez okno wyrzuciła!!!! Szkoda zgłoszona kurier będzie 2 stycznia emotka  a potem się zobaczy... liczę na szybką naprawę!

Boli mnie ząb ale to nic nowego- boli dłuższy czas a raczej prosi mnie bym go uśmierciła  ale jakoś do dentysty mi nie pod drodze emotka  i wkurzam się sama na siebie- jak był jeszcze do zrobienia to go olałam a teraz jak jest czarna dziura i tylko kleszcze pomogą to boję się iść bo zastrzyk boli emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6438952 Napisano: 08.12.2017 09:59:22 w Wkurza mnie...
wkurzam się- w lodówce pustki!!!!!!!!!!! W szafkach jeszcze większe - bo w lodówce chociaż światło jest emotka   a ja czekam jak głupia na kuriera bo ma dzisiaj być, do tego męża zwrot- ma dzisiaj pani podjechać! Ale dzisiaj jest dłuuuugie !!! Czy nikt już nie potrafi sprecyzować? Chociaż 3 godzinne widełki.... domyślam się że jak wyjdę z domu to wszyscy się zejdą i larma narobią bo przecież jak to bo ja widziałam że DZISIAJ!!!!!
Już kuriera oleję ale mąż konkretnie przegina oczekując ba wymuszając na mnie siedzenie w domu bo jego zwrot - a jak wróci do domu a obiadu brak to mu ten wałek rozrządu na talerzu zaserwuję!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6437980 Napisano: 06.12.2017 16:59:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
No i wreszcie się wpisuję- selfie stick  z kalendarza adwentowego Gannet emotka   Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6435596 Napisano: 01.12.2017 09:34:26 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

Zgłaszam wstępnie błąd w opisie konkursu emotka
https://www.e-konkursy.info/nasze/swieta
Data rozpoczęcia jest nieprawidłowa - powinno być od 1 grudnia, nie od 1 listopada
I drugi błąd: jak to jest konkurs, to brakuje przy nim koniczynki do zgłaszania błędów emotka

właśnie chciałam odhaczyć z moim udziałem ale jednak zdecyduję się bez zbędnych ceregieli odhaczyć jako wygrane emotka  - oczywiście jeśli zostanie dodana taka możliwość emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6433942 Napisano: 28.11.2017 09:50:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
tamlin111 napisał(a):

tosca napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs 5 Sekund Junior!


Wyniki dostępne tutaj: http://www.nick.com.pl/5_sekund_junior

Widzicie wyniki? Ja mam nadal formularz  emotka

Laureaci Julia Skwarek
Iza Grzelak
Ania Hodun
Katarzyna Żerdka
Julia Eggert
Agnieszka Bukała
Oliwia Witkowska
Anna Smoroń
Zuzanna Cieślowska
Agnieszka Zaremba
Marlena Cichocka
Nikola Lewandowska
Natalia Mrajca
Kinga Pasternak
Aneta Wiśniewska-Glonek
Dariusz Twarowski
Monika Wójcik-Grata
Paulina Skoczyńska
Aleksandra Chrabąszcz
Monika Kisiel
Katarzyna Sałacińska
Piotr Saternus
Iga Gajewska
Wojciech Mał
Tymon Zięba
Dominika Gorząd
Amelka Bogacka
Dominik Jaruszewski
Natalia Kraczla
Agnieszka Wojtkowiak Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6433935 Napisano: 28.11.2017 09:37:53 w Połączenia nieodebrane
ktoś coś o 791 ... 541 ? Brak zasięgu a w  wyszukiwarce nic nie znalazłam Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6433908 Napisano: 28.11.2017 08:42:10 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy tylko ja mam tak beznadziejną siłę woli, że zaczynam od jednej kostki czekolady, a kończę na całej tabliczce?  emotka A potem z żalu zjadam drugą  emotka

Zdecydowanie nie Jesteś w tej nierównej walce osamotniona! emotka
A "raz nie zawsze" powtarzam jak mantrę. emotka

Znam ten ból emotka  już nawet nutelii nie kupuję bo bym wciągnęła cały słoik na raz!!!! Tylko że mam problemy z trawieniem i każdy taki "posiłek" kończy się problemami i tabletkami. Ale muszę się przyznać JESTEM CZEKOLADOŻERCĄ

Wkurza mnie szampon do włosów- już nie wiem co kupić bo było dobre!!!! Większość kosmetyków jakoś straciło na jakości, chyba że moje wymagania wzrosły Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6433633 Napisano: 27.11.2017 15:54:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszorka92 napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

czy w actimelu można słać w nocy ? Bo mam chytry plan między 3 a 4 rano wygrać coś emotka  

z tego co sie orientuje to od 8 do 20 mozna emotka

oki to dzięki emotka  to jednak nie piję tego dzbana kawy emotka   Wyświetl w wątku >>
1 burza64 0

kasiaj110

#6433627 Napisano: 27.11.2017 15:51:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w actimelu można słać w nocy ? Bo mam chytry plan między 3 a 4 rano wygrać coś emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6432307 Napisano: 23.11.2017 17:15:37 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Nie strasz dziewczyny już na starcie. Po pięciu, czasem sześciu latach frustracja przechodzi w obojętność emotka

Eee, dlaczego nie? Niech wie, w co się pakuje emotka Świadomość działań to chyba najważniejsze... emotka

Jak po 11 latach pozlicza wydatki to zrozumie że auto to sama sobie by kupiła emotka  coś o tym niestety wiem emotka Wyświetl w wątku >>